Diena solās būt tikpat viegla kā vasaras brīze, tikpat patīkama kā pirmie saules stari agrā pavasarī. Šāda atmosfēra liks pasapņot pat visdzelžainākajiem reālistiem, mudinot cerēt un ticēt labākai nākotnei. Tomēr zvaigznes arī brīdina – pārlieku neuzticies cilvēkiem, kurus labi nepazīsti!

 

auns-mil-horAuns

Šodien komunikācija ne tikai palīdzēs kavēt laiku, bet tā būs arī patīkama iespēja šādā ceļā realizēt kādu novecojušu ideju, iedvešot tai jaunu dzīvi, jaunu dvesmu! Zvaigznes paredz, ka tev arī būs iespēja apmierinātu savu zinātkāri, saņemot kādu sev kārotu atbildi, kas, iespējams, palīdzēs noskaidrot kaut ko pašai par sevi.

 

 

 

versis-mil-horVērsis
Dinamiskais šīs dienas dzīvesveids palīdzēs atbrīvoties no šajā zvaigznājā dzimušo pārmērīgā kūtruma un pasivitātes. Šis ir labs laiks, lai attīstītu savu uztveri un domāšanu, piemēram, spēlējot prāta spēlēs un daloties savā viedoklī ar citiem. Tu spēsi brīvi un pārliecinoši pasniegt savas unikālās idejas un/vai netradicionālos uzskatus, apspriežot pat aizliegtus tematus.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tu ar grūtībām ļausi pierunāt sevi uz vientulību, un neatkarīgi no vietas, kur būsi, tu pratīsi ātri atrast pareizos cilvēkus, kuri palīdzēs pārdzīvot šo dienu, padarot to paciešamāku. Ja tu šajā dienā nonāc sev nepazīstamā vietā, nebaidies lūgt pēc palīdzības, lai noskaidrotu sev nepieciešamo došanās virzienu: cilvēki, visticamāk, labprāt palīdzēs atrast to – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē!

 

 

 

vezis-mil-horVēzis
Zvaigznes norāda, ka šodien tu vari gūt labumu no tā, ja būsi komunikabla, centīga, radoša un inteliģenta! Ja jūti, ka tev trūkst kādu konkrētu zināšanu, nezaudē šīs dienas lielisko iespēju – aizpildīt jebkādus tukšos informācijas laukumus. Šodien šajā zīmē dzimušie vēlēsies būt vajadzīgi un interesanti tiem cilvēkiem, kuri ir viņiem visapkārt.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes iezīmē, ka pastāvīga šaubīšanās par lietām – līdz galam neizsapņotajām, nepamatotajām alkām – ir pilnīga tava laika un emocionālo resursu izniekošana! Visu, kas tevi šobrīd, visticamāk, ieinteresēs, tu vari pavisam viegli uzzināt un panākt neformālas komunikācijas laikā. Tā palīdzēs daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem labāk izprast viņu patiesās vēlmes.

 

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Labvēlīga atmosfēra ir šajā zvaigznājā dzimušo burtiska vēlme, lai mājas dzīvē spētu cieši komunicēt. Ja praktiskā jaunava šodien paliks uzticīga pati sev, visticamāk, dos priekšroku sarunai, kas izkausēs jebkādas radušās barjeras, baumas vai maldīgas runas. Zvaigznes iezīmē, ka šajā dienā tev būs vēlme sakārtot dažādus praktiskus jautājumus savā mājoklī, piemēram – novērst kādas ierīces tehniskās problēmas.

 

 

 

svari-mil-horSvari

Šī ir lieliska diena, lai pārdomātu un pievērstos dažādiem kontaktiem. Ja līdz šim tavas attiecības ar kādu īpašu cilvēku tavā dzīvē bija vien virspusējas, šodien ir tieši tā diena, kad tās var kļūt daudz intīmākas. Kopīgs ceļojums, jo īpaši tāds, kurā jūs paplašinātu savu pašreizējo zināšanu līmeni, būs lieliska iespēja izveidot arī labas, stabilas attiecības.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šajā zvaigznājā dzimušie šodien vēlēsies atklātu, publisku dzīvesveidu. Neturi apkārtējos cilvēkus aiz biezas, sevi noslēdzošas klusuma sienas un pārliecinies, ka šodien spēj atbrīvoties no nepamatotas kautrības. Zvaigznes brīdina, lai pārstāj domāt, ka esi gudrāka par citiem. Šī ir lieliska diena, lai uzdot jautājumus un saņemt atbildes!
 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tu noteikti izcelsies uz pārējo fona, īpaši – pateicoties vēlmei pēc aktīvas sabiedriskās dzīves. Zvaigznes iezīmē, ka vari atšķirties no citiem ar savu izteikto enerģiju, zinātkāri un brīnišķīgo humora izjūtu. Tavs psiholoģiskais elastīgums ļaus bez problēmām pielāgoties jebkurai situācijai.
 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tev ir jāieklausās citu viedoklī, pat, ja tas ir visai virspusējs vēstījums. Dalies savās domās, iepazīstinot tās kā pieņēmumus, minējumus vai jautājumus. Nebaidies no tā, ja kāds izsmies tavu zināšanu trūkumu. Ja daži jautājumi tevi izraisa īpašu interesi, noteikti salīdzini savu un citu pozīciju.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes iezīmē, ka šajā dienā tu bez īpašām grūtībām un problēmām spēsi apmierināt savu vajadzību pēc draudzīgas mijiedarbības. Šī ir lieliska diena, lai dalītos savās domās gan komunicējot aci pret aci, gan virtuālajā vidē. Tu vari atrast jaunu sabiedroto vai atsākt saziņu ar kādu no saviem vecajiem draugiem.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes norāda, ka šajā zvaigznājā dzimušo ilgas pēc komunikācijas šodien būs visai izteiktas, tieši tāpēc visi savstarpējie kontakti izrādīsies interesanti, dinamiski un pozitīvi. Taču mērķi, ko tu šodien uzstādīsi, diez vai izrādīsies konstruktīvi.

 

 

Lielisku jums šo dienu!

 

Sabiedrība

“Rimi” veikalu tīkls izplatījis jaunu paziņojumu pircējiem

  Lielveikalu tīkls Rimi jau pērnā gada oktobrī Latvijā uzsāka pilotprojektu elektronisko čeku ieviešanā, piedāvājot pircējiem atteikties no čeku drukāšanas pašapkalpošanās kasēs, un gandrīz trešdaļa aktīvāko klientu jau ir izvēlējušies šo...
Foto:Flickr.com/Spiros Vathis/CC

“Elektrum” izplata ziņu klientiem, kuriem radušās grūtības samaksāt rēķinu

  Iepriekšējā mēneša maksājumi par siltumu, gāzi un elektrību būtiski palielinājuši klientu tēriņus par šiem pakalpojumiem,...

Lieli jaunumi izskan par tautā mīlēto dziedātāju Reiniku

  Latvijas Televīzijas dziesmu konkursa “Supernova 2022” tiešraides šogad vadīs Ketija Šēnberga un Lauris Reiniks –...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl trešdienas rīts sācies ar traģisku ziņu

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18. janvāra plkst. 06.30 līdz 19.janvāra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...
Foto:Flickr.com/Michael Simmons/CC

Pensionāre Zemgalē iespaidīgo laimestu nolēmusi izdalīt tuviniekiem

  Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...