Diena solās būt tikpat viegla kā vasaras brīze, tikpat patīkama kā pirmie saules stari agrā pavasarī. Šāda atmosfēra liks pasapņot pat visdzelžainākajiem reālistiem, mudinot cerēt un ticēt labākai nākotnei. Tomēr zvaigznes arī brīdina – pārlieku neuzticies cilvēkiem, kurus labi nepazīsti!

 

auns-mil-horAuns

Šodien komunikācija ne tikai palīdzēs kavēt laiku, bet tā būs arī patīkama iespēja šādā ceļā realizēt kādu novecojušu ideju, iedvešot tai jaunu dzīvi, jaunu dvesmu! Zvaigznes paredz, ka tev arī būs iespēja apmierinātu savu zinātkāri, saņemot kādu sev kārotu atbildi, kas, iespējams, palīdzēs noskaidrot kaut ko pašai par sevi.

 

 

 

versis-mil-horVērsis
Dinamiskais šīs dienas dzīvesveids palīdzēs atbrīvoties no šajā zvaigznājā dzimušo pārmērīgā kūtruma un pasivitātes. Šis ir labs laiks, lai attīstītu savu uztveri un domāšanu, piemēram, spēlējot prāta spēlēs un daloties savā viedoklī ar citiem. Tu spēsi brīvi un pārliecinoši pasniegt savas unikālās idejas un/vai netradicionālos uzskatus, apspriežot pat aizliegtus tematus.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tu ar grūtībām ļausi pierunāt sevi uz vientulību, un neatkarīgi no vietas, kur būsi, tu pratīsi ātri atrast pareizos cilvēkus, kuri palīdzēs pārdzīvot šo dienu, padarot to paciešamāku. Ja tu šajā dienā nonāc sev nepazīstamā vietā, nebaidies lūgt pēc palīdzības, lai noskaidrotu sev nepieciešamo došanās virzienu: cilvēki, visticamāk, labprāt palīdzēs atrast to – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē!

 

 

 

vezis-mil-horVēzis
Zvaigznes norāda, ka šodien tu vari gūt labumu no tā, ja būsi komunikabla, centīga, radoša un inteliģenta! Ja jūti, ka tev trūkst kādu konkrētu zināšanu, nezaudē šīs dienas lielisko iespēju – aizpildīt jebkādus tukšos informācijas laukumus. Šodien šajā zīmē dzimušie vēlēsies būt vajadzīgi un interesanti tiem cilvēkiem, kuri ir viņiem visapkārt.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes iezīmē, ka pastāvīga šaubīšanās par lietām – līdz galam neizsapņotajām, nepamatotajām alkām – ir pilnīga tava laika un emocionālo resursu izniekošana! Visu, kas tevi šobrīd, visticamāk, ieinteresēs, tu vari pavisam viegli uzzināt un panākt neformālas komunikācijas laikā. Tā palīdzēs daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem labāk izprast viņu patiesās vēlmes.

 

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Labvēlīga atmosfēra ir šajā zvaigznājā dzimušo burtiska vēlme, lai mājas dzīvē spētu cieši komunicēt. Ja praktiskā jaunava šodien paliks uzticīga pati sev, visticamāk, dos priekšroku sarunai, kas izkausēs jebkādas radušās barjeras, baumas vai maldīgas runas. Zvaigznes iezīmē, ka šajā dienā tev būs vēlme sakārtot dažādus praktiskus jautājumus savā mājoklī, piemēram – novērst kādas ierīces tehniskās problēmas.

 

 

 

svari-mil-horSvari

Šī ir lieliska diena, lai pārdomātu un pievērstos dažādiem kontaktiem. Ja līdz šim tavas attiecības ar kādu īpašu cilvēku tavā dzīvē bija vien virspusējas, šodien ir tieši tā diena, kad tās var kļūt daudz intīmākas. Kopīgs ceļojums, jo īpaši tāds, kurā jūs paplašinātu savu pašreizējo zināšanu līmeni, būs lieliska iespēja izveidot arī labas, stabilas attiecības.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šajā zvaigznājā dzimušie šodien vēlēsies atklātu, publisku dzīvesveidu. Neturi apkārtējos cilvēkus aiz biezas, sevi noslēdzošas klusuma sienas un pārliecinies, ka šodien spēj atbrīvoties no nepamatotas kautrības. Zvaigznes brīdina, lai pārstāj domāt, ka esi gudrāka par citiem. Šī ir lieliska diena, lai uzdot jautājumus un saņemt atbildes!
 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tu noteikti izcelsies uz pārējo fona, īpaši – pateicoties vēlmei pēc aktīvas sabiedriskās dzīves. Zvaigznes iezīmē, ka vari atšķirties no citiem ar savu izteikto enerģiju, zinātkāri un brīnišķīgo humora izjūtu. Tavs psiholoģiskais elastīgums ļaus bez problēmām pielāgoties jebkurai situācijai.
 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tev ir jāieklausās citu viedoklī, pat, ja tas ir visai virspusējs vēstījums. Dalies savās domās, iepazīstinot tās kā pieņēmumus, minējumus vai jautājumus. Nebaidies no tā, ja kāds izsmies tavu zināšanu trūkumu. Ja daži jautājumi tevi izraisa īpašu interesi, noteikti salīdzini savu un citu pozīciju.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes iezīmē, ka šajā dienā tu bez īpašām grūtībām un problēmām spēsi apmierināt savu vajadzību pēc draudzīgas mijiedarbības. Šī ir lieliska diena, lai dalītos savās domās gan komunicējot aci pret aci, gan virtuālajā vidē. Tu vari atrast jaunu sabiedroto vai atsākt saziņu ar kādu no saviem vecajiem draugiem.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes norāda, ka šajā zvaigznājā dzimušo ilgas pēc komunikācijas šodien būs visai izteiktas, tieši tāpēc visi savstarpējie kontakti izrādīsies interesanti, dinamiski un pozitīvi. Taču mērķi, ko tu šodien uzstādīsi, diez vai izrādīsies konstruktīvi.

 

 

Lielisku jums šo dienu!

 

Sabiedrība

Kuram tiks iespaidīgā naudas summa no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...