Diena solās būt tikpat viegla kā vasaras brīze, tikpat patīkama kā pirmie saules stari agrā pavasarī. Šāda atmosfēra liks pasapņot pat visdzelžainākajiem reālistiem, mudinot cerēt un ticēt labākai nākotnei. Tomēr zvaigznes arī brīdina – pārlieku neuzticies cilvēkiem, kurus labi nepazīsti!

 

auns-mil-horAuns

Šodien komunikācija ne tikai palīdzēs kavēt laiku, bet tā būs arī patīkama iespēja šādā ceļā realizēt kādu novecojušu ideju, iedvešot tai jaunu dzīvi, jaunu dvesmu! Zvaigznes paredz, ka tev arī būs iespēja apmierinātu savu zinātkāri, saņemot kādu sev kārotu atbildi, kas, iespējams, palīdzēs noskaidrot kaut ko pašai par sevi.

 

 

 

versis-mil-horVērsis
Dinamiskais šīs dienas dzīvesveids palīdzēs atbrīvoties no šajā zvaigznājā dzimušo pārmērīgā kūtruma un pasivitātes. Šis ir labs laiks, lai attīstītu savu uztveri un domāšanu, piemēram, spēlējot prāta spēlēs un daloties savā viedoklī ar citiem. Tu spēsi brīvi un pārliecinoši pasniegt savas unikālās idejas un/vai netradicionālos uzskatus, apspriežot pat aizliegtus tematus.

 

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tu ar grūtībām ļausi pierunāt sevi uz vientulību, un neatkarīgi no vietas, kur būsi, tu pratīsi ātri atrast pareizos cilvēkus, kuri palīdzēs pārdzīvot šo dienu, padarot to paciešamāku. Ja tu šajā dienā nonāc sev nepazīstamā vietā, nebaidies lūgt pēc palīdzības, lai noskaidrotu sev nepieciešamo došanās virzienu: cilvēki, visticamāk, labprāt palīdzēs atrast to – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē!

 

 

 

vezis-mil-horVēzis
Zvaigznes norāda, ka šodien tu vari gūt labumu no tā, ja būsi komunikabla, centīga, radoša un inteliģenta! Ja jūti, ka tev trūkst kādu konkrētu zināšanu, nezaudē šīs dienas lielisko iespēju – aizpildīt jebkādus tukšos informācijas laukumus. Šodien šajā zīmē dzimušie vēlēsies būt vajadzīgi un interesanti tiem cilvēkiem, kuri ir viņiem visapkārt.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes iezīmē, ka pastāvīga šaubīšanās par lietām – līdz galam neizsapņotajām, nepamatotajām alkām – ir pilnīga tava laika un emocionālo resursu izniekošana! Visu, kas tevi šobrīd, visticamāk, ieinteresēs, tu vari pavisam viegli uzzināt un panākt neformālas komunikācijas laikā. Tā palīdzēs daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem labāk izprast viņu patiesās vēlmes.

 

 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Labvēlīga atmosfēra ir šajā zvaigznājā dzimušo burtiska vēlme, lai mājas dzīvē spētu cieši komunicēt. Ja praktiskā jaunava šodien paliks uzticīga pati sev, visticamāk, dos priekšroku sarunai, kas izkausēs jebkādas radušās barjeras, baumas vai maldīgas runas. Zvaigznes iezīmē, ka šajā dienā tev būs vēlme sakārtot dažādus praktiskus jautājumus savā mājoklī, piemēram – novērst kādas ierīces tehniskās problēmas.

 

 

 

svari-mil-horSvari

Šī ir lieliska diena, lai pārdomātu un pievērstos dažādiem kontaktiem. Ja līdz šim tavas attiecības ar kādu īpašu cilvēku tavā dzīvē bija vien virspusējas, šodien ir tieši tā diena, kad tās var kļūt daudz intīmākas. Kopīgs ceļojums, jo īpaši tāds, kurā jūs paplašinātu savu pašreizējo zināšanu līmeni, būs lieliska iespēja izveidot arī labas, stabilas attiecības.

 

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šajā zvaigznājā dzimušie šodien vēlēsies atklātu, publisku dzīvesveidu. Neturi apkārtējos cilvēkus aiz biezas, sevi noslēdzošas klusuma sienas un pārliecinies, ka šodien spēj atbrīvoties no nepamatotas kautrības. Zvaigznes brīdina, lai pārstāj domāt, ka esi gudrāka par citiem. Šī ir lieliska diena, lai uzdot jautājumus un saņemt atbildes!
 

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tu noteikti izcelsies uz pārējo fona, īpaši – pateicoties vēlmei pēc aktīvas sabiedriskās dzīves. Zvaigznes iezīmē, ka vari atšķirties no citiem ar savu izteikto enerģiju, zinātkāri un brīnišķīgo humora izjūtu. Tavs psiholoģiskais elastīgums ļaus bez problēmām pielāgoties jebkurai situācijai.
 

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tev ir jāieklausās citu viedoklī, pat, ja tas ir visai virspusējs vēstījums. Dalies savās domās, iepazīstinot tās kā pieņēmumus, minējumus vai jautājumus. Nebaidies no tā, ja kāds izsmies tavu zināšanu trūkumu. Ja daži jautājumi tevi izraisa īpašu interesi, noteikti salīdzini savu un citu pozīciju.

 

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes iezīmē, ka šajā dienā tu bez īpašām grūtībām un problēmām spēsi apmierināt savu vajadzību pēc draudzīgas mijiedarbības. Šī ir lieliska diena, lai dalītos savās domās gan komunicējot aci pret aci, gan virtuālajā vidē. Tu vari atrast jaunu sabiedroto vai atsākt saziņu ar kādu no saviem vecajiem draugiem.

 

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes norāda, ka šajā zvaigznājā dzimušo ilgas pēc komunikācijas šodien būs visai izteiktas, tieši tāpēc visi savstarpējie kontakti izrādīsies interesanti, dinamiski un pozitīvi. Taču mērķi, ko tu šodien uzstādīsi, diez vai izrādīsies konstruktīvi.

 

 

Lielisku jums šo dienu!

 

Sabiedrība

Deputāts Kaimiņš pēc nelaimes atsācis izmantot soctīklus

  Pirms divām nedēļām dzīvokļa ugunsgrēkā nopietni cietušais Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš atsācis izmantot soctīklus, liecina...
AP

Iedzēris liepājnieks pēc sadursmes ar koku no auto var atvadīties – FOTO

  Vietnē "Sadursme" publicēti attēli, kuros redzama kāda avārija Liepājā. "14.12 Liepāja, Ventas iela. Pēc aculiecinieku teiktā,...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 16. – 22. decembris

  Pēdējā Ziemassvētku gaidīšanas nedēļa ir iesākusies. Mēģini lēnām padarīt nepadarīto un ar mierpilnu sirdi gaidīt...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 16. – 22. decembris

  Pēdējā Ziemassvētku gaidīšanas nedēļa ir iesākusies. Mēģini lēnām padarīt nepadarīto un ar mierpilnu sirdi gaidīt...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. decembris

  Šajā dienā jūtas un ģimene kļūs par ikvienas horoskopa zīmes prioritāti. Apsver iespēju pavadīt laiku...
kaboompics.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. decembris

  Asprātības, viegla dzīves uztvere un daudzpusība izgaismos tavu dienu. Šis solās būt labvēlīgs laiks tam,...

Mājai un Dārzam

Pašas jaunākās laika prognozes Ziemassvētkiem neiepriecina

  Kā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, pašreiz ticamākā prognoze ziemassvētkiem ir lietus un siltums. "Ziemassvētkos (24.-26.decembrī) GFS...

“Laika vecis” Bricis pats pastāsta, kur pazudis – VIDEO

  Kā ierasts, ceturtdienās LTV zoņu dienesta "laika vecis" Toms Bricis savā "Facebook" lapā piedāvā tiešraides,...
Foto:Wallpapermania.eu

Zināms, kāds laiks gaidāms pēdējā nedēļā pirms Ziemassvētkiem

  Laika apstākļus nākamajā nedēļā noteiks ciklonu darbība. Debesis lielākoties klās mākoņi un bieži gaidāmi nokrišņi....