Šodien ļoti svarīgi būs spēt rast harmoniju ar sevi. Tava spēja radīt iekšējo līdzsvaru un izpratne par savu individualitāti, prasmēm un talantiem palīdzēs izvairīties no apātijas un depresijas. Diena būs piemērota tam, lai kritiski izvērtētu savus sasniegumus.

 

 

auns-mil-horAuns

Pirmo dienas daļu tev vajadzētu ļauties mierīgai atpūtai – vienkārši baudi šo dienu. Aktīvākas darbības varēsi veikt pēcpusdienā. Ja šodien tev paredzēts piedalīties kādā pasākumā, mēģini gūt pozitīvas emocijas, cik vien iespējams. Esi reāls un saglabā lietišķumu,

 

 

versis-mil-horVērsis

Dienas sākumā var rasties domas par dažādiem jautriem ceļojumiem un pasākumiem. Ap pusdienlaiku sapratīsi, ka esi diezgan daudz laika veltījis lietām, kas patiesībā nemaz nav tik svarīgas, tādēļ nāksies pievērsties  svarīgākām lietām un praktiskas dabas jautājumiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tavi ikdienas darbi var kļūt sarežģītāki, darbietilpīgāki un pat bīstamāki. Tajā pašā laikā tu gūsi iespējas sevi pasargāt, atbrīvojoties no dažādiem riskiem un problēmām. Vien paraugies riņķī uz to, kas notiek un to, ko dari tu pats!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Pavērsies jaunas iespējas, kas saistītas ar  tavu radošo darbību, kā rezultātā tu varēsi realizēt savus talantus un potenciālu. Iespējams, gūsi panākumus savos plānos, kas nodrošinās iespēju augt materiālā ziņā. Taču tev vajadzētu vēl veltīt laiku savu prasmju pilnveidošanai.

 

 

lauva-mil-horLauva

Sākot ar šo dienu, iespējams gūsi vēl kādus papildus ikdienas vai profesionālos pienākumus. Ja esi dzimis jūlijā, tavā ģimenes dzīvē var rasties kādas izmaiņas, kas prasīs tavu iniciatīvu. Tev jāiemācās saprast to, ka citi ne vienmēr būs vienisprātis ar tevi, taču tas nenozīmē arī to, ka tev vienmēr visiem jāizdabā.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Dienas pirmajā pusē visai lielas iespējas, ka būsi diezgan izklaidīgs. Var gadīties, ka jutīsies nedrošs un nemierīgs. Izmanto laiku, lai atjaunotu savu enerģijas līmeni vai pabeigtu dažādus iesāktus darbus, kas citādi neliek mieru tavam prātam. Pēcpusdienā nāksies koncentrēties uz ko pavisam citu, iespējams, projektu vai komunikāciju.

 

 

svari-mil-horSvari

Dienu vajadzētu iesākt pavisam mierīgi, neplānojot nekādas aktivitātes un pavisam noteikti – nedodoties tajās. Ja kāds ko nevēlas, tev nevajadzētu par visām varēm censties šo cilvēku pārliecināt šo cilvēku par pretējo. Pēcpusdiena un vakara stundas būs piemērotas dažādu biznesa lietu un ģimenes problēmu risināšanai.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien vairāk nāksies pievērsties nopietnām lietām, aizmirstot par vieglprātīgiem piedzīvojumiem un ne visai nopietnu attieksmi pret lietām. Ja tev ir grūti “pārslēgt” domas no dažādām lietām, jau rīta stundās vajadzētu sevi noskaņot nopietnam darbam un virzīt savas domas pareizajā virzienā.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Nemēģini atkārtot savus vakardienas panākumus. Vilciens ir aizgājis un tu, visticamāk, nespēsi dabūt atpakaļ to, kas bijis. Rīta pusē vēl varēsi baudīt sava darba augļus, taču pēcpusdienā vajadzētu mēģināt koncentrēties uz praktiskākas dabas jautājumiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Dienas pirmajā pusē tev vajadzētu pārdomāt dažādus savas dzīves aspektus. Ap pusdienlaiku šīs domas nomainīs interese par dažādām sev aktuālām lietām un projektiem. Iespējams, dienas beigās sapratīsi, ka tā arī nebūsi saņēmies uz kāda viena konkrēta, drosmīga soļa veikšanu.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Pienācis laiks, lai tu no savas haotiskās plānošanas pārietu pie konkrētiem darbiem, it īpaši, ja esi dzimis janvārī. Ja neveiksi kādu krasu pagriezienu, likteni neapmānīsi, tā teikt. Tas nozīmē, ka šādā gadījumā tavi konkurenti vai vēl sliktāk – paša partneri būs tie, kuri izmaiņas izmantos savā labā.

 

 

zivis-mil-horZivis

Ja pamosties ar sajūtu, ka neesi pietiekami atpūties un nevēlies neko – nekreņķējies. Arī tev kādreiz jāatpūšas. Ap pusdienlaiku tavs prāts atkal atgūs spēju loģiskāk domāt un spēsi paveikt iecerēto, saprotot notikumus un apstākļus. Ja jūti, ka pēdējā laikā pārāk daudz esi strādājis, sakrājies nogurums – izmanto šo dienu, lai pavadītu to mājās.

 

 

Lai tev burvīga šī diena!

Sabiedrība

Centralizētie eksāmeni tomēr notiks

  Ja ārkārtējo situāciju pēc 12. maija nepagarinās, tad centralizētie eksāmeni skolu beidzējiem šogad būs. Tie,...

Lieldienās ciemoties nevarēs pat pie tuvākajiem radiem? Atbildes uz ikdienišķiem Covid-19 jautājumiem

  Tūdaļ būs klāt Lieldienas. Visā pasaulē tās šogad būs citādas, nekā ierasts, jo ir spēkā...

Milzīga nelaime Juglā: “Volkswagen” izārda barjeras un sabrauc gājēju

  Traģisks negadījums ceturtdienas vakarā noticis Juglā, kur pie Brīvības gatves 430. nama automašīna "Volkswagen", kas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. aprīlis

Dienas pirmā puse izrādīsies diezgan veiksmīga. Šis ir labs laiks jauniem projektiem un darbībām. Tavs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. aprīlis

Pirmā dienas puse būs veiksmīga emocionālai un uzticības pilnai komunikācijai. Visticamāk, apzināsies, ka ir kļuvis...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 8. aprīlis

Izvēlies šodien darīt to, ko efektīvi spēsi paveikt bez citu palīdzības.   Auns Auna zīmē dzimušajiem šodien ieteicams...

Mājai un Dārzam

Sarūgtinoša prognoze Lieldienām; nākamās nedēļas izskaņā laiks jūtami mainīsies

  Pirmajās divās svētku brīvdienās laika apstākļus noteiks plašs anticiklons - debesis daudzviet skaidrosies, nebūs tik...

Lieldienās snigs! Sinoptiķis aicina nesasteigt dārza darbus un riepu maiņu

  Brīvdienās laiks, kā jau tika prognozēts, beidzot kļuva siltāks un tāds vēl kādu laiku saglabāsies....
Vilis Bukšs

Nedēļas otrajā pusē laiks pilnībā mainīsies

  Nākamās nedēļas pirmajā pusē gaidāmi stabili laika apstākļi - dienas būs siltas, sausas un lielākoties...