Šodien ļoti svarīgi būs spēt rast harmoniju ar sevi. Tava spēja radīt iekšējo līdzsvaru un izpratne par savu individualitāti, prasmēm un talantiem palīdzēs izvairīties no apātijas un depresijas. Diena būs piemērota tam, lai kritiski izvērtētu savus sasniegumus.

 

 

auns-mil-horAuns

Pirmo dienas daļu tev vajadzētu ļauties mierīgai atpūtai – vienkārši baudi šo dienu. Aktīvākas darbības varēsi veikt pēcpusdienā. Ja šodien tev paredzēts piedalīties kādā pasākumā, mēģini gūt pozitīvas emocijas, cik vien iespējams. Esi reāls un saglabā lietišķumu,

 

 

versis-mil-horVērsis

Dienas sākumā var rasties domas par dažādiem jautriem ceļojumiem un pasākumiem. Ap pusdienlaiku sapratīsi, ka esi diezgan daudz laika veltījis lietām, kas patiesībā nemaz nav tik svarīgas, tādēļ nāksies pievērsties  svarīgākām lietām un praktiskas dabas jautājumiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tavi ikdienas darbi var kļūt sarežģītāki, darbietilpīgāki un pat bīstamāki. Tajā pašā laikā tu gūsi iespējas sevi pasargāt, atbrīvojoties no dažādiem riskiem un problēmām. Vien paraugies riņķī uz to, kas notiek un to, ko dari tu pats!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Pavērsies jaunas iespējas, kas saistītas ar  tavu radošo darbību, kā rezultātā tu varēsi realizēt savus talantus un potenciālu. Iespējams, gūsi panākumus savos plānos, kas nodrošinās iespēju augt materiālā ziņā. Taču tev vajadzētu vēl veltīt laiku savu prasmju pilnveidošanai.

 

 

lauva-mil-horLauva

Sākot ar šo dienu, iespējams gūsi vēl kādus papildus ikdienas vai profesionālos pienākumus. Ja esi dzimis jūlijā, tavā ģimenes dzīvē var rasties kādas izmaiņas, kas prasīs tavu iniciatīvu. Tev jāiemācās saprast to, ka citi ne vienmēr būs vienisprātis ar tevi, taču tas nenozīmē arī to, ka tev vienmēr visiem jāizdabā.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Dienas pirmajā pusē visai lielas iespējas, ka būsi diezgan izklaidīgs. Var gadīties, ka jutīsies nedrošs un nemierīgs. Izmanto laiku, lai atjaunotu savu enerģijas līmeni vai pabeigtu dažādus iesāktus darbus, kas citādi neliek mieru tavam prātam. Pēcpusdienā nāksies koncentrēties uz ko pavisam citu, iespējams, projektu vai komunikāciju.

 

 

svari-mil-horSvari

Dienu vajadzētu iesākt pavisam mierīgi, neplānojot nekādas aktivitātes un pavisam noteikti – nedodoties tajās. Ja kāds ko nevēlas, tev nevajadzētu par visām varēm censties šo cilvēku pārliecināt šo cilvēku par pretējo. Pēcpusdiena un vakara stundas būs piemērotas dažādu biznesa lietu un ģimenes problēmu risināšanai.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien vairāk nāksies pievērsties nopietnām lietām, aizmirstot par vieglprātīgiem piedzīvojumiem un ne visai nopietnu attieksmi pret lietām. Ja tev ir grūti “pārslēgt” domas no dažādām lietām, jau rīta stundās vajadzētu sevi noskaņot nopietnam darbam un virzīt savas domas pareizajā virzienā.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Nemēģini atkārtot savus vakardienas panākumus. Vilciens ir aizgājis un tu, visticamāk, nespēsi dabūt atpakaļ to, kas bijis. Rīta pusē vēl varēsi baudīt sava darba augļus, taču pēcpusdienā vajadzētu mēģināt koncentrēties uz praktiskākas dabas jautājumiem.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Dienas pirmajā pusē tev vajadzētu pārdomāt dažādus savas dzīves aspektus. Ap pusdienlaiku šīs domas nomainīs interese par dažādām sev aktuālām lietām un projektiem. Iespējams, dienas beigās sapratīsi, ka tā arī nebūsi saņēmies uz kāda viena konkrēta, drosmīga soļa veikšanu.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Pienācis laiks, lai tu no savas haotiskās plānošanas pārietu pie konkrētiem darbiem, it īpaši, ja esi dzimis janvārī. Ja neveiksi kādu krasu pagriezienu, likteni neapmānīsi, tā teikt. Tas nozīmē, ka šādā gadījumā tavi konkurenti vai vēl sliktāk – paša partneri būs tie, kuri izmaiņas izmantos savā labā.

 

 

zivis-mil-horZivis

Ja pamosties ar sajūtu, ka neesi pietiekami atpūties un nevēlies neko – nekreņķējies. Arī tev kādreiz jāatpūšas. Ap pusdienlaiku tavs prāts atkal atgūs spēju loģiskāk domāt un spēsi paveikt iecerēto, saprotot notikumus un apstākļus. Ja jūti, ka pēdējā laikā pārāk daudz esi strādājis, sakrājies nogurums – izmanto šo dienu, lai pavadītu to mājās.

 

 

Lai tev burvīga šī diena!

Sabiedrība

Dānijas puse atzīst: K. Misāne jāizdod Latvijai

  Dānijas tiesa apstiprinājusi Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Kristīnes Misānes izdošanu Dienvidāfrikas Republikai, vēsta Latvijas Televīzijas...

Unikāls atradums uziets Lielajos kapos Rīgā

  Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži” daļas “Dārzi un parki” Rīdzenes iecirkņa teritorijas apsaimniekošanas speciālisti Lielo kapu...

Trešdienas vakarā uz Valmieras šosejas notikusi nepatīkama sadursme – VIDEO

  Kā vēsta aculiecinieks, vēlā trešdienas vakarā uz Valmieras šosejas (posmā Ragana - Inciems) notikusi sadursme...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/marian rodriguez m./CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. februāris

  Šodien svarīgi būs censties pēc iespējas veiksmīgi atrisināt dažādas negatīvās tendences, kas varētu rasties no...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Planētu mijiedarbība šodien prognozē dažādas cīņas ar savām personīgajām attiecībām, iespējami iekšējie konflikti pašam ar...
Foto:7-themes.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Ko zvaigznes mums sola otrdien, 18. februārī?     Auns Auni mēdz būt neuzmanīgi un nevērīgi pret citiem savas...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Iestājies meteoroloģiskais pavasaris, tomēr februāra beigās laiks jūtami mainīsies

  Latvijā sācies meteoroloģiskais pavasaris, atsevišķos reģionos meteoroloģiskajai ziemai neiestājoties. Savukārt pēc aktuālajām prognozēm turpmākajās nedēļās...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina: 17.02.2020. vakarā daudzviet Latvijā saglabāsies dienvidrietumu vējš...
Foto:Pexels.com/Flavia Marques/CC

Diemžēl nav labu ziņu par gaidāmo laiku šonedēļ

  Arī šajā nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - gaidāmas spēcīgas vēja brāzmas un nokrišņi....