Šodien ieteicams būt uzmanīgiem, lai pasargātu sevi no citu cilvēku centieniem veikt dažāda veida postījumus, kā arī pašiem izvairīties no šādas ļaunprātīgas rīcības.

 

aunsAuns

Auna zīmes pārstāvjiem jāuzmanās, lai viņu lielais entuziasms attiecībā pret darbu nav tas, kas viņus patiesībā attur no pienākumu pildīšanas. Tevi ļoti saista tas, ko tu ikdienā dari un tas parasti atspoguļojas arī tavos darbos. Darbu izpilde var manāmi kavēties.

 

versisVērsis

Vērša zīmē dzimušie ir ne pārāk sociāli cilvēki, kuri ir orientēti uz darbu un savu pienākumu izpildi. Taču šodien nekas tevi nespēs sevišķi ietekmēt. Neraugoties uz to, apkārtējie būs visai pļāpīgi un var tevi iztraucēt, tādēļ labāk turies nostāk no citiem.

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmes pārstāvjiem ieteicams pievērsties darbam, tomēr būt atvērtiem pret apkārtējiem, ja tas nepieciešams. Tu reti kad darbu liec pirmajā vietā un šo dienu jo sevišķi labprātāk pavadītu pļāpājot, tādēļ īpaši būtiski ir koncentrēties uz saviem pienākumiem un maksimāli izvairīties no potenciālajiem traucēkļiem.

 

vezisVēzis

Vēži darba laikā lielākoties veiksmīgi spēj saglabāt koncentrēšanos uz saviem pienākumiem un sarunām tie ļaujas darba dienas beigās, atnākot mājās. Centies respektēt savu tuvinieku vēlmes un vajadzības, tai skaitā vēlmi vai, gluži otrādi, nevēlēšanos runāt, sevišķi, ja kāds no viņiem ir Jaunavas vai Vērša zīmes pārstāvis.  

 

lauvaLauva

Lauvām šajā dienā ieteicams būt līdzvērtīgās lomās ar saviem sarunu biedriem. Tu esi ļoti runātīgs cilvēks un bieži vien uzņemies vadību pār sarunu gaitu. Tā nav problēma, ja citi tajās iesaistītie ir klusie ūdeņi, taču šodien, kad ik vienam būs uz mēles kas sakāms, ļauj pilnvērtīgi izteikties arī pārējiem.  

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem durvis uz pārējo pasauli šajā dienā ieteicams turēt aizvērtas, taču ne aizslēgtas. Nereti tavs darbs ir piesātināts ar dažādām nozīmīgām, sarežģītām detaļām, līdz ar to jebkādi traucēkļi ir nevēlami. Nebaidies darīt zināmu citiem, ka esi iztraucēts, taču nekļūsti pārlieku agresīvs.

 

svariSvari

Dienā, kad apkārtējie būs īpaši noskaņoti uz sarunām, pieaug arī risks izcelties dažādiem konfliktiem, tomēr tev nav iemesla raizēties. Centies netrāpīties citiem ceļā un ļauj apkārtējiem gūt mācību, pašiem meklējot risinājumu savām problēmām.  

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmes pārstāvjiem ieteicams būt žēlsirdīgākiem. Šodien apkārt virmos neskaitāmi daudz vārdu, no kuriem liela daļa var šķist aizvainojoši. Atceries, ka vairumam cilvēku nav un nebūs nolūka tevi sāpināt. Ja saglabāsi skaidru un vēsu prātu, diena aizritēs uz mierīgas nots.  

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem nevajadzētu izvairīties no sarunām šajā dienā, tomēr vēlams būt izvēlīgiem un neiesaistīties visās pēc kārtas. Tu labprāt izbaudi stāstus no citu cilvēku privātās dzīves un diskusijas, kuras piesātinātas ar noderīgu pieredzi un informāciju. Visā sarunu gūzmā starp ikdienišķām čalām un intrigām atradīsi arī ko sev sirdij tīkamu.

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem vajadzētu atrast iespēju apmeklēt kādu publisku pasākumu dienas noslēgumā, pēc darba dienas beigām. Tu esi diezgan komunikabls,  taču, atšķirībā no citiem, spēj labāk nošķirt izklaidi no darba, tādēļ vari mierīgi ļauties izklaidēm, kad būsi ticis galā ar saviem pienākumiem.

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem šajā dienā ieteicams lūkoties pēc aizraujošiem un izaicinošiem sarunu biedriem. Protams, vienmēr vieglāk uzsākt un uzturēt sarunu ar kādu, pār kuru droši zini, ka bez piepūles gūsi pārākumu, tomēr šāda veida pieredze nav ne lietderīga, ne vērā ņemama.  

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmes pārstāvjiem vajadzētu noslēgties no ārpasaules šajā dienā. Nereti galvenais traucēklis ikdienas gaitās sev esi tu pats, neraugoties uz to, ko dara apkārtējie. Šodien tevi izsist no ritma viegli izdosies arī līdzcilvēkiem.

 

Lai tev jauka šī diena un lustīga līgošana!

Sabiedrība

NMPD

Piektdien vēl 7 jauni Covid-19 slimnieki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sestdienas rītā vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti 7 jauni...

Ļoti smaga avārija šorīt notikusi uz Liepājas šosejas

  Aculiecinieks vietnē "Sadursme" sestdienas rītā vēsta par smagu avāriju uz Liepājas šosejas, netālu no Liepājas. Zināms,...

Sestdiena sākusies ar traģiskām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 99 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 20 cilvēki un viens gājis...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Jitze Couperus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. augusts

  Piemērots vakars izklaidēm un dažādu pasākumu apmeklēšanai. Mīlestībā un romantiskajā dzīvē turpināsies pārmaiņu laiks. Daudziem...
Foto:Wallpaperbeta.com;Meteo.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. augusts

  Šī diena būs visai transformatīva. Gūsi daudz atklāsmju, galvenokārt mīlestībā un romantiskajā dzīvē. Jutīsi alkas...
Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. augusts

  Daļai šī diena kaut kādā ziņā var izrādīties liktenīga. Tā būs piesātināta ar neiedomājamām apstākļu...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku turpmākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku no sestdienas līdz otrdienai. 15.08.2020. teritorijā...

Parādās jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par nedēļas nogalē un nākamnedēļ gaidāmo laiku. Darba...
Foto:Newhope.org.uk

Zināms, kad atkal atgriezīsies karstums

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā pastāstījis, kāds laiks gaidāms turpmākajās dienās. "Rīt un parīt gaidāms...