Šodien sanāks komunicēt ar cilvēkiem, kuri tev ļaus labāk izprast savas vajadzības un izpētīt talantus. Piemērots laiks, lai pieņemtu dažādus piedāvājumus no tuviniekiem vai draugiem un eksperimentētu.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien izturies īpaši atbildīgi pret savām finanšu lietām. Neceri uz lieliem panākumiem un neizvirzi milzīgus Napoleona plānus, šodien labāk priecājies par to, ko esi ieguvis un sasniedzis. Dienas laikā koncentrējies uz katru darbu ko dari. Vakarpusē, iespējams, vēlēsies pasapņo par neiespējamo.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tavu komunikāciju ar apkārtējiem un kopējo atmosfēru ikvienā kompānijā noteiks tas, kāds tev kuru brīdi būs garastāvoklis. Šodien viegli spēsi iedvesmot cilvēkus ar savām praktiskajām idejām.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Dažādas svarīgas un steidzamas lietas labāk paveikt dienas pirmajā pusē. Tādējādi tev būs daudz vieglāk izdarīt to ar pareizo pieeju, vieglāk domāt un saprast nepieciešamo, izslēdzot dažādu vieglprātīgu kļūdu iespējamību.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Taktika, kādu tu izvēlēsies attiecībā uz saviem nākotnes plāniem, šodien lielā mērā noteiks to, kādas būs tavas emocijas, domas un to, kādas izjūtas tevī gūs virsroku. Mēģini neieslodzīt sevi četrās sienās, labāk izbaudi dienu un pēc iespējas vairāk uzturies svaigā gaisā!

 

 

lauva-mil-horLauva

Lai ko tu darītu – dari lēni un pārdomāti. Tieši šādā veidā tu varēsi mēģināt sasniegt savu izvirzīto mērķi un izpildīt dotos uzdevumus. Otrajā dienas pusē varētu kļūt mazliet garlaicīgi, tāpēc ļauj vaļu fantāzijai – arī pasapņot reizēm ir labi!

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Ja tu vēlies pēc iespējas vairāk kontrolēt situāciju, rīkojies tā, kā uzskati par pareizu, vadies pēc savas intuīcijas, veselā saprāta un uzskatiem. Mēģini lielākos darbus paveikt dienas pirmajā pusē, lai pēcāk varētu mierīgi atpūsties un uzkrāt spēkus nākamajai nedēļai.

 

 

svari-mil-horSvari

Pirmā dienas puse būs ļoti piemērota dažādiem darījumiem, kas saistīti ar nekustamo īpašumu un dokumentāciju bankā. Pieņemtie lēmumi šodien, visticamāk, izrādīsies ļoti pareizi. Taču te ir runa tikai par lietām, kas jau kādu laiku ir procesā un šodien nepieciešama tikai to ātra realizācija.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Ja tev un tavai otrai pusītei ir kopīgi nākotnes plāni – netērē lieki laiku, rīkojies, lai tos īstenotu. Esi nopietns, disciplinēts, atbildīgs un tālredzīgs šajā situācijā – rīkojies dedzīgi, taču neko nesasteidz, ļaujot vaļu arī otram cilvēkam.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tu šodien vari aizrauties ar savu ikdienas darbu tā, ka aizmirsīsi par laiku, dažādiem noteikumiem un, iespējams, pat par pieklājības normām attiecībā uz cilvēkiem, kuri traucēs tevi darbojoties. Līdz ar tavu lielo iedvesmu, spēsi lietām pieiet ar īpaši radošu pieeju un iztēle ļaus padarīt daudz lietu, ko nevarēji iepriekš.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Nopietnība un atbildības sajūta šodien neļaus tev pilnībā atpūsties. Visas dienas garumā tev nāksies kaut ko organizēt. Pat atpūta vai jautra pasēdēšana kompānijā varētu sanākt kā rūpīgi plānots pasākums, kurā tu pārdomāsi dažādas nianses.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Pavadi šo dienu kopā ar saviem ģimenes locekļiem. Ja tu dzīvo viens, šī būs piemērota diena, lai tu veiktu kādus uzlabojumus savā miteklī. Šodien spēsi lieliski rast laiku gan darbam, gan atpūtai – pienācīgi visu sabalansējot.

 

 

zivis-mil-horZivis

Dienas pirmajā pusē vairāk par visu tev gribēsies slinkot, būs grūti saņemties darbiem. Šajā laikā vajadzētu mēģināt saņemties un rīkoties tā, kā iepriekš nolemts un norunāts. Mēģini sevi iepriecināt ar kaut ko garšīgu, tas uzlabos tavu omu. Centies ikkatru lietu darīt ar smaidu!

 

 

Lai tev šī izdevusies un laimīgu mirkļu piepildīta šī diena!

Sabiedrība

Jauns pavērsiens Siguldā: Pašvaldība nolemj lauzt līgumu ar ēdinātāju

  Siguldas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics informē: „Šo pēcpusdien vadības sanāksmes laikā ir pieņemts...

Smaga avārija Daugavpilī – auto pārlidojis drošības barjerām – VIDEO

  Smaga avārija piektdienas pēcpusdienā notikusi Daugavpilī, kur Ludzas ielā kāds minivens pārlidojis drošības nožogojumam, piezemējoties...

Aculiecinieks: Kivičs publiskā vietā fiziski iespaidojis Lieni; izsaukti mediķi

  Ļoti nepatīkami notikumi varētu būt risinājušies Latvijas šovbiznesa apspriestākā pāra Andra Kiviča un Lienes Skulems...

Horoskopi un Testi

Foto:Myfreeonlinegame.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Dienas pirmajā pusē iespējami negaidīti un visai pēkšņi notikumi. Vari nonākt pretrunā ar saviem vārdiem...
Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

Dienas pirmā puse var izrādīties īpaši veiksmīgs periods komunikācijai. Būs nedaudz vieglāk izteikt savas jūtas...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23. – 29. septembris

  Klāt jauna nedēļa! Klāt jauni notikumu pavērsieni! Ir laiks uzzināt, ko tev nesīs turpmākās  septembra...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Jau zināms, kad sagaidīsim “mīnusus”: Prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par brīvdienās un nākamajā nedēļā gaidāmo laiku. Brīvdienās...

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 17.09.2019. dienā...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku pirmdien. 16.09.2019. priekšpusdienā daudzviet Latvijā rietumu...