Dienas pirmā puse izrādīsies diezgan stresa pilns periods. Iespējams, tev trūks pašdisciplīnas un orgenizētības. Iespējams, jutīsies pat nedaudz bezpalīdzīgs, saskaroties ar dažādām problēmām. Otrā dienas puse būs labvēlīgāka.

 

auns-mil-horAuns

Šodien būsi jūtīgāks pret visu, kas notiek tavās mājās un ģimenē, kā arī saistībā ar jebkāda veida sarežģījumiem. Nopietnāk pievērsies savu bērnu, vecāku vai mājsaimniecības vajadzībām. Dari kaut ko, lai uzlabotu vispārējos apstākļus ap sevi.

 

versis-mil-horVērsis

Sirsnība un emocionālais siltums, atvērtība paplašinās tavu praktiskumu un palīdzēs dažādos aprēķinos. Šis būs brīnišķīgi piemērots laiks, lai stiprinātu ģimenes attiecības. Draugi, domubiedri un kompanjoni varētu kļūt par tavu otro ģimeni. Brīnišķīgs brīdis Vēršiem uzņēmējiem.

 

dvini-mil-horDvīņi

Laba diena dažādu finanšu darījumu pārņemšanai. Ja jūties nedaudz ierobežots, atrodi laiku, lai kaut nedaudz iepauzētu ar darbiem. Galvenais – neko nesasteidz. Radi sevī apņēmību un optimismu vienlaicīgi, iedvesmojoties ar lietām, kas tev patiesi patīk. Lietas uzlabosies un tu varēsi aizmirst šo īslaicīgo apjukumu.

 

vezis-mil-horVēzis

Kopumā šī tev solās būt lieliska diena. Tavs galvenais mērķis būs virzīties cauri rīta stundām pavisam lēni, mierīgi, neiespringstot ne uz kādām lietām. Iespējams, šajā laikā atkārtosies kādi konkrēti notikumi, situācijas, piemēram, spēka trūkums, veselības problēmas vai personīgo attiecību pasliktināšanās.

 

lauva-mil-horLauva

Dienas sākumā šķitīs, ka Lauvas mēģinājumi ierobežot savu temperamentu, lai tiktu galā ar pašreizējiem apstākļiem, tomēr netiks atalgoti ar izdošanos, lietas pat kļūs sliktākas. Nesteidzies ar secinājumiem. Ja ģimenē kāds sāk panikot, parādi viņam savu mieru un izturību, nevis atsvešinies.

 

jaunava-mil-horJaunava

Diena var sākties ar nesaprašanos tavā un tuvinieku starpā. Var rasties bažas par nākotni un finansiālo labklājību. Izvairies no iesaistīšanās konfliktos – tev neatstās laiku, lai spurotos pretim un cīnītos.

 

svari-mil-horSvari

Diena var sākties ar personiskām vai profesionālas dabas nepatikšanām. Tavu mieru var iztraucēt negaidīti pienākumi un sarežģījumi. Diena, kad būs jācīnās par savu “es”. Tomēr viss beigsies tavā labā.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Lieliska diena, kad izdosies pilnīgi viss, kam tu ķersies klāt. Tiesa, dienas pirmajā pusē tavām vēlmēm kāds tomēr var likt nelielus šķēršļus. Var rasties kādas bažas par attāliem radiniekiem vai tautiešiem ārzemēs.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Vienalga, lai kas šodien notiktu, paturi prātā vienu lietu – viss būs labi! Tā ir nevis psiholoģiska mantra, ko pie sevis atkārtot, bet fakts. Lietas mājās un darbā veiksies labi, jutīsies laimīgs un cerību pārpilns.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Diena var sākties ar strīdu mājās vai darbā. Nesaplāno visus svarīgākos darbus dienas pirmajā pusē. Ja veidojas kritiska situācija, nogaidi, nevis uzreiz ieņem cīņas pozu.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Brīnišķīga diena tuvākām attiecībām ģimenē vai intīmai divvientulībai ar mīļoto. Mīlestība šodien dziedē pat slimības. Ja kāds izrādīs savas rūpes, pieķeršanos un bezgalīgu mīlestību, tas vienmēr liks justies labāk.

 

zivis-mil-horZivis

Izņemot rīta stundas, praktiski visās šodienas situācijās jutīsies ērti un komfortabli. Brīnišķīgs laiks tavām radošajām izpausmēm, karjeras attīstīšanai. Ir vērts izvēlēties šo datumu par savas jaunās dzīves pirmo dienu.

 

Lai tev jauka diena!

Sabiedrība

Nepatīkami notikumi šovakar risinājušies uz Liepājas šosejas – VIDEO

  "Uz Liepājas šosejas, Rīgas virzienā, aiz Lāčiem notikusi divu kravas automašīnu un mikroautobusa sadursme. Braukšanas...

Aiz daudzdzīvokļu nama dzīvokļa durvīm Rīgā atklājas kas šausmīgs – VIDEO

  Rīgā aizdomīgas skaņas no pensionēta kaimiņa dzīvokļa apkārtējiem lika nojaust, ka kaut kas nogājis gaužām...

“Traģisks notikums un liels zaudējums” Valsts policija piemin Lietuvā nošauto kolēģi – slavenu kinologu

  "Latvijas Valsts policijas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību Lietuvas policijai, kolēģi - Saulius Žymantas - zaudējot....

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs

Apstājies un ieelpo dzīves smaržu! Neraugoties uz to, ka ir jaunas nedēļas sākums, un šī...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. maijs

Šī solās būt lielisku iespēju un labas veiksmes diena. Ja patiesi vēlies kaut ko izdarīt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. maijs

Šī diena var celt optimismu un palielināt veiksmi tiem, kuri ir pārliecināti par savām spējām...

Mājai un Dārzam

pixshark.com

Ar kādu laiku sāksies skolēnu brīvlaiks? Jaunākā prognoze 7 dienām!

  Maija pēdējās un jūnija pirmajās dienās Latvijā valdīs galvenokārt anticiklons. Līdz ar to visā teritorijā...

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...