Šī diena būs lieliski piemērota dažādiem braucieniem un sapulcēm. Pirmā dienas puse būs ļoti labvēlīga. Nelieli pārsteigumi palīdzēs tev saglabāt labu garastāvokli. Šodien vajadzētu mēģināt rast dažādus unikālus risinājumus ierastajām problēmām, jo tieši netradicionālās metodes izrādīsies visefektīvākās.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien var gadīties dažādas nesaskaņas ar kolēģiem, partneriem, laulāto, radiniekiem vai pat priekšniecību. Lai nu kā – jebkuru situāciju, kas virzās uz konfliktu, mēģini atrisināt konstruktīvā diskusijā par konkrētiem jautājumiem. Noteikti visi no tā būs ieguvēji.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šī diena solās būt visproduktīvākā tiem Vēršiem, kuri dzimuši maija vidū. Lieliskas izredzes beidzot paveikt iesākto un gūt labus rezultātus. Mēģini darīt visu pēc saviem ieskatiem, taču nenoraidi, neatsaki uzklausīt neviena cita viedokli un domas – ikvienam ir tiesības uz to.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tev var rasties domstarpības ar cilvēkiem, kurus mīli. Taču tu lieliski spēsi tikt galā ar dažādiem šķēršļiem un pat palīdzēt darbos citiem cilvēkiem. Esi pielaidīgs un atklāts, taču neaizvaino cilvēku jūtas. Ne vienmēr visi domās tieši tāpat kā tu – ar to ir jāsamierinās.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien gan tu pats, gan tavi partneri aktīvi vēlēsieties aizstāvēt savu nostāju par kādu konkrētu jautājumu. Visticamāk, tu līdz pēdējam vēlēsies pierādīt savu taisnību, nevēloties iziet uz kompromisu. Taču tev jāsaprot, ka tieši kompromiss reizēm mēdz būt vispareizākais variants konfliktsituācijās.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tev vajadzētu koncentrēties uz saviem ikdienas darbiem, profesionālajiem pienākumiem un pilnvaru pildīšanu. Iespējams, tev vajadzēs apmeklēt ārstu, lai veiktu kādas pārbaudes vai doties uz aptieku, lai pakonsultētos, iegādātos zāles. Vajadzētu pievērst uzmanību savas fiziskās formas uzlabošanai.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Visas dienas garumā līdz pat vēlam vakaram, tu spēsi kontrolēt notiekošās lietas un gūt skaidru izpratni par tām. Nav labākais brīdis, lai iesaistītos strīdos vai radītu tādus saskarsmē ar saviem mīļajiem cilvēkiem. Ja nepieciešams, nekautrējies sev svarīgu jautājumu apspriest ar kādu sev nozīmīgu cilvēku.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien būs grūti rast pilnīgu harmoniju attiecībās ar apkārtējiem cilvēkiem. Ja esi dzimis oktobra vidū, tev šo faktu nevajadzētu ņemt pārāk tuvu pie sirds. Noteikti nepakļaujies savām emocijām – tas nebūs labākais variants šai dienai. Problēmas vieglāk būs atrisināt, domājot racionāli.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tu varēsi izvēlēties un izmēģināt dažādus risinājumus problēmām, kas radušās biznesā vai algotajā darbā. Taču tev jābūt gatavam saskarties ar faktu, ka tavi kolēģi vai partneri nepieņems visas tavas idejas, un tavu darbību rezultāti var izrādīties visai neveiksmīgi. Otrs variants – ka tavas noraidītās idejas kāds izmantos slepeni savā labā.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien būs nepieciešams daudz domāt un spēt reaģēt situācijās ar savu efektīvo domāšanu. Tev būs jāspēj pieņemt skaidrus lēmumus, tajā pašā laikā nodrošinot to, ka neliedz nevienam izmantot savas iespējas un likumīgi izmantojot savējās. Atceries – ne tev vienam vienmēr jāspēj visu izdarīt, ir cilvēki, kuriem ir kopīgas intereses ar tevi.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien nāksies atrisināt dažādus strīdīgus jautājumus. Var rasties dažāda veida apgrūtinājumi saistībā ar dokumentiem un projektiem, kam nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību. Pacenties iedziļināties tajā, ko dari, neko nepalaižot pašplūsmā.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien lietas nesolās būt visai gludas attiecībā uz to, kas saistās ar tevi un attāliem partneriem. Tev nevajadzētu uzticēties visiem cilvēkiem. Kopīgi mērķi, intereses un bažas, kopīga problēmu risināšana klātienē vai neklātienē izrādīsies interesanta un produktīva.

 

 

zivis-mil-horZivis

ŠĪ diena sola būt produktīva starppersonu attiecībās, tostarp komunikācijā ar draugiem, bērniem, domubiedriem. Tieši tādēļ tev vajadzētu mēģināt būt pēc iespējas godīgākam un atklātākam. Jo īpaši tas attiecas uz cilvēkiem, kurus tu mīli.

 

 

Lai tev izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...
Foto:Flickr.com/Michael Simmons/CC

Pensionāre Zemgalē iespaidīgo laimestu nolēmusi izdalīt tuviniekiem

  Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83...

Traģiski notikumi risinājušies Valmierā – divi jauni vīrieši pieļauj lielāko kļūdu dzīvē

16.janvāra naktī pulksten 03:20 tika saņemta informācija, ka Valmierā notiek kautiņš. Izbraucot uz notikuma vietu,...

Vai skolēni turpmāk varēs lietot skolās iepriekš izsniegtās auduma maskas? Skaidro speciālisti!

  Turpmāk kā sejas maskas būs atļauts lietot medicīniskās sejas maskas vai ne zemākas klases kā...
Foto:Pexels.com/CC

Zināmi 2022./2023. mācību gada sākuma, beigu un brīvdienu laiki

  18. janvārī valdībā apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais noteikumu projekts par 2022./2023. mācību gada...
Photo by Polina Tankilevitch from Pexels

Pēc valdības sēdes ar paziņojumu iedzīvotājiem klajā nāk Veselības ministrija

  Lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikron paveida aizvien pieaugošo izplatību, turpmāk vietās, kur nepieciešams lietot sejas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...