Ir nedēļas sākums un lietas virzīsies gana labi. Centies nezaudēt savu motivāciju un saglabāt darbības ritmu nemainīgu līdz pat šīs dienas beigām, tā paveiksi ļoti daudz! Zvaigznes šodien piedāvās daudz aizraujošu iespēju – iemācies tās apzināties un izmantot saprātīgi.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodienas apstākļi pieprasa no tevis enerģiskas darbības saskaņā ar skaidru rīcības programmu. Tavai prioritātei šajā dienā ir jābūt kopīgiem plāniem vai profesionālām darbībām. Esi gatavs atbildīgi un pēc labākajiem nodomiem veikt savus pienākumus, neskatoties uz visiem šķēršļiem, citādi karjeras izaugsmes iespējas tev tuvākajā laikā var aiziet gar degunu.

 

 

versis-mil-horVērsis
Vērsis šodien iegūs labas perspektīvas, tomēr īstenot visas savas idejas var izrādīties itin grūts uzdevums. Tu vari apjukt tehniskos vai organizatoriskos šķēršļos, juridiskos sarežģījumos vai piedzīvot kādu misēkli, ko izraisījis cilvēkfaktors. Zvaigznes iezīmē, ka vari saskarties ar nelielām problēmām ar ārzemju kolēģiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Var saasināties Dvīņu mīlas dzīves problēmas. Tāpat zvaigznes iezīmē, ka var rasties domstarpības biznesa kontaktos un kādos radošajos procesos. Atšķirības ierastajos plānos, ieradumos un darbības stilā var būt visu tavu problēmu sakne. Nevēlēšanās meklēt kompromisus var radīt likstas uzņēmējdarbībā.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, ka Vēžiem vajadzētu sakopot savas pēdējās enerģijas druskas un beidzot šķērsot gala līniju, kas tevi šķir no tik svarīgā mērķa. Apzinies savas vēlmes un, visticamāk, intuīcija pateiks priekšā, kādā virzienā ir jāsper nākamais solis.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien zvaigznes tev ir sagatavojušas kārtējos pārbaudījumus, Lauva. Šoreiz tevi aicina demonstrēt visas savas prasmes, stājoties pretī vissarežģītākajām grūtībām. Šajā dienā tev vajadzētu dot priekšroku praktiskumam, nevis romantikai un aklai ticībai.

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes norāda, lai nešaubies par sevi, tev ir patiesa izpratne par to, kas notiek visapkārt. Šķēršļi un kavēkļi, ar ko Jaunavām ir jātiek galā, var būt finansiāla rakstura problēmas, piemēram, parādi vai nepareizi vadīti materiālie resursi. Veic vēl vienu drosmīgu mēģinājumu visu vērst par labu!

 

 

svari-mil-horSvari

Svarus var kaitināt cilvēku rīcību, vai tu jutīsies nervozs – kādu sīku situācijas nianšu dēļ. Daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem būs sajūta, ka viss iesāktais darbs un sasniegumi slīd laukā caur pirkstiem, it kā viss būtu jāsāk atkal no nulles.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions
Gandrīz vienmēr piesardzīgajam un atturīgajam Skorpionam šodien var būt visai grūti – drošā vietā ieņemt novērotāja lomu. Zvaigznes brīdina, ka tevi var piemeklēt problēma uz ceļa vai komunikācijas laikā. Tev būs neatlaidīgi jāmēģina apzināt jaunas domstarpības un dažādus trūkumus.
 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Strēlniekiem var nākties steigā tērēt naudu, taču ideālā gadījumā tu nedrīksti apdraudēt savu finansiālo labklājību. Ja tev šķiet, ka tavs galvenais ienākumu avots nespēj nosegt visus izdevumus, naudas vienkārši vairs nepietiek, tev vajadzētu mainīt veidu, kā pārvaldi savu budžetu.
 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Var likties, ka Mežāža veselajā saprātā šajā dienā attīstītās nelielas plaisas, tava emocionālā pasaule var tikt satricināta. Tu vari apjaust, ka, emociju vai ārēju spēku iespaidā, atkal esi pieļāvis to pašu kļūdu, ko iepriekš. Šī solās būt grūta diena, ja tu aktīvi strādā pie savas karjeras attīstības vai risini ar nekustamo īpašumu saistītus jautājumus.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Profesionālie jautājumi un veselība, visticamāk, šodien būs Ūdensvīra prioritāte. Koncentrējies uz visu, kas tieši vai netieši veicina atveseļošanos vai nostiprina tavus karjeras jautājumus. Ja tev pēkšņi ir jāpārtrauc iepriekš tik tīkamas attiecības vai jāatsakās no aizraujoša piedāvājuma, tev vajadzētu atrast spēku sevī, lai paveiktu to bez sajūtas, ka upurē kaut ko.
 

 

zivis-mil-horZivis
Zvaigznes iezīmē, ka šī diena ir piemērota veselīgiem eksperimentiem, lai, izmantojot visus šī brīža resursus, tu panāktu savu mērķi. Iespējams, tev būs jāpiedalās kādā attīstību veicinošā pasākumā vai jāiesaistās komandas darbā. Ja nākotne tev ir nozīmīgāka, svarīgāka par tagadni, tev ir vēl skaidrāk un pārliecinošāk jāizvērtē ikvienas savas izvēles plusi un mīnusi.

 

 

Sabiedrība

“Es turpinu dzīvot kā līdz šim!” – sieviete Bērzaunes pusē tiek pie sešciparu summas

  Momentloterijas Bagāts biļete ar 150 000 eiro laimestu iepriecinājusi 35 gadus jaunu Zani no Bērzaunes, kura strādā kokapstrādes uzņēmumā....

Lieli jaunumi populārā mūziķa Ivo Fomina dzīvē

  Vienam no daudzu gadu populārākajiem Latvijas rokmūzikas dziedātājiem Ivo Fominam daudz jaunumu! Jauna 60 dziesmu...

Tautā mīlētā mūziķa Fomina fani kādā no pilsētām izpērk visas biļetes; izsludināts papildkoncerts

  24. martā plkst. 19 un plkst. 21.30 teātra nama “Jūras vārti” Lielajā zālē ar koncertu...

Policijas meklēšanā esošam vīrietim ballīte Jaunpils pusē beidzas skumji

  Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Rietumzemgales iecirkņa amatpersonas  pagājušās nedēļas izskaņā Jaunpils pagastā aizturēja kādu...

Beidzot tas būs noticis! Jaunas un gana patīkamas laika prognozes 7 dienām

Svētdien, 18. martā, diena ar nakti būs vienāda garuma, bet 20. martā sāksies astronomiskais pavasaris,...

Diemžēl saņemtas ļoti skumjas ziņas

  Laika posmā no šī gada 15. marta plkst. 6.30 līdz 16. marta plkst. 6.30, Valsts...

Horoskopi un Testi

Foto:Unsplash.com/Adrian/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. marts

  Šī diena ir piemērota, lai pievērstos personīgas dabas jautājumiem. Nebaidies uzrunāt personu, kuras atgriešanos savā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. marts

  Šī diena sniegs tev jaunas iespējas personīgajās attiecībās. Iespējams, jūtas atjaunosies un/vai kļūs stiprākas pret...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. marts

  Izbaudi dienu un drosmīgi raugies nākotnē!   Auns Neraugoties uz to, ka Auni mīl savu neatkarību, viņi šodien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. marts

  Šī diena var radīt jaunas perspektīvas. Tavs prāts būs atvērts, tādēļ tu spēsi lietas saredzēt...

Atklāj sevi: Ko šajā attēlā pamanīji pirmo?

Šī prāta spēle daudz pastāstīs par tavām stiprajām un vājajām pusēm, un tas viss vien...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. marts

  Iespējams, daļa cilvēku šodien vairāk vēlēsies palīdzēt citiem viņu problēmu risināšanā, savukārt otra daļa -...

Mājai un Dārzam

Beidzot tas būs noticis! Jaunas un gana patīkamas laika prognozes 7 dienām

Svētdien, 18. martā, diena ar nakti būs vienāda garuma, bet 20. martā sāksies astronomiskais pavasaris,...

Sinoptiķis Bricis: Līdz ar ievērojamu laika maiņu mūs gaida vēl kāds pārsteigums

  Pagājušajā nedēļā Latvijā piedzīvojām vairākus puteņus un arī šīs ziemas zemāko temperatūru, Zosēnos tai noslīdot...
ventspils.lv

Brīdina par laiku pirmdienas vakarā un naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par oirmdienas vakarā un naktī uz otrdienu...