Iespējama sajūta, ka esi pārslogots ar dažādiem darbiem un pat nedaudz apjucis. Tomēr paturi prātā sakāmvārdu “acis darba izbijās, rokas darba nebijās!” Pārdomā situāciju, kurā atrodies pašlaik – vai esi apmierināts?

 

auns-mil-horAuns

Pateicoties drosmei, izlēmībai un savai enerģijai Auns šodien spēs paveikt patiesi lielas lietas. Tu koncentrēsies uz darbiem, kas ir iesākti, bet nav līdz galam izdarīti. Nemēģini steidzināt lietas tur, kur tas nu nemaz nav nepieciešams.

 

versis-mil-horVērsis

Esi mazliet enerģiskāks – ripojošs akmens ar sūnām neapaugs. Dosies konstruktīvā virzienā, atbrīvojies no nevēlamā, kas traucē tavam progresam, gūsti panākumus privātajā dzīvē un darbā.

 

dvini-mil-horDvīņi

Neatliekami darbiņi, kuri varbūt neprasa daudz laika, bet enerģijas gan, tiks paveikti ātri un veiksmīgi. Šodien par sevi atgādinās sena paziņa.

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien īpaši svarīga būs saskaņa ar partneri. Ja esi dzimis jūnijā, var iznākt darīšana ar spilgtu un bīstamu konkurentu, iespējams, bijušo sāncensi. Centies atrast laiku sev.

 

lauva-mil-horLauva

Laba diena nelielām personīgam iniciatīvām un fiksajām idejām, sporta pasākumiem. Tu jau sen gribi uzlabot formu, jo pret vakaru enerģijas līmenis un iedvesma ir izsīkuši. Ja kaut kas šķitīs tā vērts, tu vari palikt nomodā līdz pat rītausmai.

 

jaunava-mil-horJaunava

Nezaudē savu iedzimto elastību un veiklību! Neļauj radošai, bet reizē ļoti praktiskai idejai apstāties pusceļā, pabeidz iesākto. Pēc tam sekos atpūta “pēc pilnas programmas”.

 

svari-mil-horSvari

Būsi pārsteigts par savas otras pusītes teikto. Iespējams, dzirdēsi to, ko jau sen biji pelnījis, tomēr negaidīti. Apdomā šo situāciju no visām pusēm. Pēcpusdienā gaidāms kāds jauks ciemiņš vai pārsteigums.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Esi uzmanīgs uz ceļa, kā arī veicot jebkādu tehnisku darbību. Ar ātru rīcību, asu prātu un radošu pieeju būs par maz, ja kļūdas nepamanīsi jau savlaicīgi.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Vairāk laika un enerģijas veltīsi materiālā stāvokļa uzlabošanai. Koncentrējies uz problēmām, vēlreiz visu pārbaudi, lai sirds mierīga.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tava aktivitāte, mobilitāte un enerģija ļaus paveikt ikvienu mājas darbu. Nenovērtē par zemu šīs spējas pat tad, ja ikdienas rutīnas darbi jau sen kā apnikuši.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tev var šķist, ka esi krietni tālāk no ideāla nekā citi. Taču atceries, ka arī aisbergam zemūdens daļa ir daudz lielāka un svarīgāka kā tā, kas redzama visiem. Gūsti papildus enerģiju, uzturoties svaigā gaisā.

 

zivis-mil-horZivis

Pirms tu realizēsi savus šodien iecerētos plānus, tev nāksies iziet tiem cauri un veikt zināmus labojumus. Svarīgākais šajā izvēlē būs nākotnes ieceres, uz kurām tu balsti savu ikdienu un veicamos darbus.

 

Lai mierīga šī diena!

Sabiedrība

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. septembris

  Septembris jau pāri pusei, esam pieredzējuši pirmās rudens vētras un lietavas. Ko šajā rudenīgajā laikā...
Live Nation

Lūdz palīdzēt Olgai, kura sirgst ar smagu slimību

  Olga ir jautra, dzīvespriecīga, uzlādē līdzcilvēkus ar savu enerģiju un dzīves mīlestību, parāda kāda ir...
Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. septembris

  Septembris jau pāri pusei, esam pieredzējuši pirmās rudens vētras un lietavas. Ko šajā rudenīgajā laikā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...
Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...
jackeeholder.com

Parādās jauna informācija par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Pēc vētrainās ceturtdienas nedēļas izskaņā no rietumiem pakāpeniski sāks pastiprināties anticiklona ietekme. Līdz ar to...