Šajā dienā centies vairāk ieklausīties apkārtējos, lai izprastu viņu vēlmes, vajadzības un atrastu labāko veidu, kā tās piepildīt.

 

aunsAuns

Auniem šajā dienā vajadzētu darīt visu, lai ietaupītu sev laiku un izvairītos no nepatikšanām nākotnē. Tu izvairies no sastrādāšanās ar apkārtējiem, jo uzticies tikai un vienīgi pats sev. Velti savu laiku un enerģiju tam, lai iemācītos veiksmīgāk komunicēt ar citiem cilvēkiem. Tādējādi turpmāk nebūs jāiznieko laiks, domājot, kā no šīs komunikācijas izvairīties.

 

versisVērsis

Vērši ir tik ļoti neieinteresēti komunikācijā ar apkārtējiem, ka nekādas dižās raizes ietekmi uz tiem neatstās. Neskatoties uz to, ieteicams šodien vairāk pievērsties tieši savstarpējo attiecību uzlabošanai. Iesākumam derēs, ja centīsies nebūt tik kategorisks un atturīgs pret katru, kurš cenšas ar tevi uzsākt sarunu.  

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmes pārstāvji ar komunikācijas prasmēm ir ļoti dāsni apdāvināti, tomēr jāņem vērā, ka šodien tu vairāk vēlēsies runāt par sevi. Tas, vai šī tēma būs interesanta apkārtējiem, atkarīgs no taviem sarunu biedriem. Iespējams, izdosies atrast kādu, kurš labprāt uzzinātu par tevi ko vairāk.  

 

vezisVēzis

Vēžiem, kuri šodien sevī jūt vēlmi vairāk pastāstīt par sevi, vajadzētu atrast kādu, kurš to patiesi vēlās dzirdēt. Vislabākais sarunu biedrs pavisam noteikti būs tavs mīļotais cilvēks vai laulātais draugs. Atsevišķos gadījumos saruna var veiksmīgi noritēt arī ar bērnu, māsu, brāli vai citu tuvinieku.

 

lauvaLauva
Lauvas zīmē dzimušajiem vajadzētu atcerēties teicienu, kurš vēsta, ka runāšana ir sudrabs,taču klusēšana – zelts. Apkārtējie zina, ka, iesaistoties sarunā ar tevi, tā lielākoties arī ritēs par un ap tevi. Šodien ļauj sarunas gaitu un tematu izvēlēties savam sarunu biedram.

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmes pārstāvji nav lieli runātāji un, vēl jo vairāk, tie nemīl runāt paši par sevi. Iespējams, visprātīgāk šajā dienā tev būtu turēties tālāk no apkārtējiem, lai izvairītos no liekiem traucēkļiem un citu cilvēku monologiem par savu dzīvi.

 

svariSvari

Svari šodien nesastapsies ar ievērojamiem konfliktiem, taču lielāka spriedze kā vienmēr var valdīt Ūdensvīru un Skorpionu tuvumā. Lai arī, atšķirībā no daudziem šajā dienā, tu nemīli runāt par sevi, visai vērtīgi būtu padalīties ar citiem ar savām metodēm, kuras pielieto, risinot apkārtējo problēmas. Iespējams, tas palīdzēs viņiem nākotnē tikt ar tām galā pašiem.  

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmes pārstāvjiem vajadzētu būt piesardzīgiem un atcerēties, ka fakts, ka cilvēks zin savu vērtību, nenozīmē, ka viņš neciena un zemu novērtē apkārtējos. Emocionālākie Skorpioni var justies nenovērtēti, pat aizskarti sarunās ar apkārtējiem. Tā vietā, lai ļautu eksplodēt savām emocijām, vienkārši dalies savās sajūtās ar sarunu biedru.  

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki šodien būs gan ieinteresēti uzklausīt citus, gan labprāt padalīsies paši ar saviem stāstiem. Tu mīli klausīties dažādus, pieredzes un piedzīvojumu pilnus stāstus un tādi šajā dienā netrūks.

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmes pārstāvjiem vajadzētu izvairīties no vēlmes izmantot šo dienu, lai lielītu sevi priekšniecībai un citiem augstāk stāvošiem cilvēkiem. Tu esi ļoti ambiciozs, taču ārišķīga sasniegumu uzskaitīšana nebūt nav tas labākais veids, kā doties augšup pa karjeras kāpnēm.

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu padalīties ar apkārtējiem ar savu anekdošu un citu humora, asprātību pilnu stāstu krājumu, taču izvairīties no dalīšanās ar savu personīgo viedokli. Šodien neviens nebūs uz mutes kritis un pārāk dziļa ieslīgšana dažādās ideoloģijās gluži vienkārši telpu piepildīs ar tukšu vārdu jūru.

 

zivis-2Zivis

Zivju zīmes pārstāvjus, pateicoties viņu spējai izprast apkārtējos cilvēkus un viņu emocijas, šodien nekas neietekmēs. Neskatoties uz to, centies izvairīties traucēkļiem, kuri var izsist tevi no sliedēm vai atraut no darba. Tādu šodien būs daudz, kas var tikai vēl negatīvāk ietekmēt tavas jau tā vājās spējas saglabāt koncentrēšanos uz darāmo darbu.

 

Lai veiksmīga diena!

Sabiedrība

NMPD

Piektdien vēl 7 jauni Covid-19 slimnieki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sestdienas rītā vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti 7 jauni...

Ļoti smaga avārija šorīt notikusi uz Liepājas šosejas

  Aculiecinieks vietnē "Sadursme" sestdienas rītā vēsta par smagu avāriju uz Liepājas šosejas, netālu no Liepājas. Zināms,...

Sestdiena sākusies ar traģiskām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 99 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 20 cilvēki un viens gājis...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Jitze Couperus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. augusts

  Piemērots vakars izklaidēm un dažādu pasākumu apmeklēšanai. Mīlestībā un romantiskajā dzīvē turpināsies pārmaiņu laiks. Daudziem...
Foto:Wallpaperbeta.com;Meteo.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. augusts

  Šī diena būs visai transformatīva. Gūsi daudz atklāsmju, galvenokārt mīlestībā un romantiskajā dzīvē. Jutīsi alkas...
Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. augusts

  Daļai šī diena kaut kādā ziņā var izrādīties liktenīga. Tā būs piesātināta ar neiedomājamām apstākļu...

Mājai un Dārzam

Izplatīts brīdinājums par laiku turpmākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku no sestdienas līdz otrdienai. 15.08.2020. teritorijā...

Parādās jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par nedēļas nogalē un nākamnedēļ gaidāmo laiku. Darba...
Foto:Newhope.org.uk

Zināms, kad atkal atgriezīsies karstums

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā pastāstījis, kāds laiks gaidāms turpmākajās dienās. "Rīt un parīt gaidāms...