Pirmā dienas puse ir labvēlīgs periods teju jebkurai kosmētiskajai procedūrai. Īstais brīdis, kad doties uz skaistumkopšanas salonu vai pie friziera vai ļautos relaksējošai masāžai jeb kādai citai procedūrai.  Arī iepirkšanās solās būt veiksmīga.

 

auns-mil-horAuns

Mierpilnas manieres un rūpes par citu problēmām padarīs tevi par daudz pievilcīgāku personu. Šī ir lieliska diena, lai saņemtu kādu galīgo apstiprinājumu un apliecinājumu draudzības saišu stiprināšanai, jo īpaši tām saistībām, kam ir neformālā specifika.

 

 

versis-mil-horVērsis

Diena var izrādīties visai veiksmīga tavā karjerā. Esot kopā ar cilvēkiem, kuri domā līdzīgi tev, palīdzēs nokļūt tuvāk mērķim vai palielinās tavu vispārējo popularitāti. Zvaigznes norāda, ka šodien ir pilnīgi iespējams, ka visai negaidīti nodibināsi draudzīgākas, uzticības pilnākas attiecības ar tavu priekšniecību.

 

dvini-mil-horDvīņi

Planētas norāda, ka šī tev solās būt laimīga diena!  Tās priekšrocības būs skaidri redzamas, pat, ja tev ir nopietnas problēmas. Tevi atbalstīs draugi un uzticības personas.  Iespējami ar mācībām vai ceļošanu saistīti notikumi. Tomēr pārmērīga vēlme paplašināt savu redzesloku, var kļūt par nepatikšanu cēloni. Esi piesardzīgs!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šis ir labs laiks kādai  norisei tavā ģimenes un/vai laulību dzīvē. Tev būs visas tiesības un iespējas izmantot visas priekšrocības, ko sniedz personīgā dzīve un ģimenes stāvoklis. Planētas norāda, ka psiholoģiskā atmosfēra mājās var būt teju ideāla, jo spēsiet dalīties kā pagātnes atmiņās, tā nākotnes cerībās.

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes norāda, ka tev vajadzētu nedaudz atpūtināt savu prātu no grūta darba un pavadīt nelielu daļu laiku brīvā, nepiespiestā komunikācijā. Tavs partneris var piedāvāt savu patronāžu un morālo atbalstu, sniedzot jaunu informāciju, un, ja vien tu uzdrošināsies patiesi uzticēties, šis cilvēks tev var pat daļēji palīdzēt dziedināt kādas dvēseles brūces.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šajā dienā, visticamāk, tev nesagādās problēmas samaksāt par kādu neparastu pakalpojumu vai dārgu ārstēšanu. Šis ir labs laiks, lai iegādātos jaunus medikamentus, apmeklētu kādu neparastu medicīnisku manipulāciju vai sociālu institūciju. Šis ir arī labs laiks, lai saņemtu informāciju par jaunākajām norisēm tavā profesionālajā jomā.
 

 

svari-mil-horSvari
Šī ir ideāli piemērota diena atpūtai. Zvaigznes norāda, ka tevī var pieaugt radošā iedvesma vai romantisks entuziasms. Taču noteikti  jāpatur prātā, ka tu, visticamāk, piedzīvosi vienu no retajām iespējām – ilgākā laika periodā,  kad spēsi atrast kopīgu valodu un sapratni ar cilvēkiem, kuri tev ir īpaši tuvi.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Zvaigznes norāda, lai šajā dienā centies sapņot un ienest nelielu jautrību savā mājas vidē. Visticamāk, baudīsi savu draugu kompāniju, tevi ieskaus tie, kurus mīli, ar kuriem vēlies būt kopā. Planētas iezīmē, ka saprātīgs daudzums alkohola var palīdzēt novirzīt tavu prātu no stresa pilnā darba režīma.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, ka tu šodien var izrādīt pastiprinātu interesi par darbībām, no kā citi cilvēki gūst labumu. Ņemot vērā tavas individuālās vēlmēs, tu vari iesaistīties izglītības jautājumu risināšanā, kādu zināšanu izplatīšanā, ārstniecības prakses īstenošanā un centienos apvienot dažādus cilvēkus, pamatojoties uz netradicionālām pārliecībām.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Planētas iezīmē, ka šī diena ir labvēlīga finansiālajām norisēm, materiālajai plūsmai, kā arī, lai atjaunotu savus resursus un ietaupījumus. Plānojot šodien  finansu darījumus, tu vari saņemt pat vairāk, nekā, iespējams, varēji sapņot. Ja vēlēsies, varēsi intuitīvi atrast kādu jaunu niansi ģimenes attiecībās, kas uzlabos jūsu saikni.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Zvaigznes norāda, ka tu šajā dienā varēs gudri izmantot kādu lielisku iespēju, ko debesis sniegs tev. Tomēr, ja nebūsi gana piesardzīgs,  vari to arī palaist garām!  Taču nepārdzīvo, patiesībā šodien tu būsi tik veiksmīgs, ka pat tavs slinkums kalpos par attīstības avotu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes norāda, ka tu šajā dienā varēsi pilnībā mesties savos hobijos, jo īpaši, ja tie ir saistīti ar citu cilvēku problēmjautājumiem un nepieciešamiem izpētes darbiem, it visu, lai izprastu komunikācijas likumus un pasaules kārtību. Izmanto savu intuīciju un centies būt tālredzīgs!

 

Lai lieliska tev šī diena!

Sabiedrība

Pasta darbiniece no Madonas tiek pie pilnīgi jauna auto

  SuperBingo Vasaras spēles ietvaros laimētā automašīna Volkswagen T-Cross ir nodota tās saimniecei Ainai Īspēterei no Madonas. Laimētāja,...

Atcerieties izgāztā koka pacelto “golfiņu” Bolderājā? Stāstam ir turpinājums!

  Tieši pirms nedēļas, pagājušajā ceturtdienā, Rīgā un tās apkārtnē daudzus kokus izgāza stiprās vēja brāzmas....
Siguldas novada dome

Lieli jaunumi šoruden gaida Siguldas viesus – autobraucējus

  Sākoties rudens tūrisma sezonai un palielinoties tūristu plūsmai, Siguldas novada pašvaldība pilsētas centrā pie vairākām...

Horoskopi un Testi

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam OKTOBRIM

Koku lapas jau pamazām iekrāsojas zeltītajos toņos un arvien vairāk gaisā jaušams – jā, ir...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. septembris

Šī diena būs par un ap zinātkāri un sava redzesloka paplašināšanu. Vēlēsies atrast skaidrību it...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. septembris

Perfekta diena jaunu sakaru nodibināšanai! Labvēlīgs laiks jaunu attiecību veidošanai un esošo nostiprināšanai. Ik vienā...

Mājai un Dārzam

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...
Foto: LVĢMC

Izskan jaunas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku: Prognoze 7 dienām!

  Tuvākajās dienās Latvijā saglabāsies silts un sauss laiks, nedēļas vidū, termometra stabiņam sasniedzot +24...+25° atzīmi,...