Izmanto šo dienu pašizpausmei un pašmācībai. Komunikācija ar apkārtējiem palīdzēs labāk izprast sevi un realizēt kādu no talantiem un prasmēm. Ideāli piemērota diena, lai piedalītos publiskos pasākumos: tava enerģija burtiski plūdīs pāri malai, veldzējot arī citus!

 

auns-mil-horAuns

Neizvairies no sistemātiska darba! Šodien tev var tikt piedāvāta iespēja paveikt kādu sarežģītu un precīzu pienākumu, kas reizē var būt arī lieliska iespēja paaugstināt klasifikāciju. Visticamāk, apzināsies, ka esi izveidojis stabilu pamatu komerciāliem, profesionāliem, sporta vai personīgajiem sasniegumiem, turklāt tavs smagais darbs, atmaksāsies ikkatrā niansē.

 

 

versis-mil-horVērsis

Nebūs darba, tavu pielikto pūļu, nebūs ieguvuma! Šo patiesību tu šodien vari mācīt saviem bērniem, izmantojot personīgo pieredzi, kā vislabāko piemēru. Tev pašam, visticamāk, nav nepieciešamas šādas mācības, ja esi nobriedis savā darbībā, apzinoties konkrētus mērķus un to, kā tos realizēt, jo tu labi zini, ka, lai kļūtu par veiksminieku, vispirms ir jāiegulda smags darbs!

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Zvaigznes uzstāj, ka, ja šodien tev padomā ir vairāki pasākumi un darbi, tie ir jāveic sistemātiski – vienu pēc otra, vislabāk – izvēloties konkrētas prioritātes. Tādā veidā tu glābsi sevi no iespējamas pārpūles un bezjēdzīgas spēku, enerģijas izšķērdēšanas, turklāt dienas beigās apzināsies, ka neesi veltīgi izšķērdējis šo dienu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes iezīmē, ka tavs noskaņojums šodien galvenokārt būs nopietns un fokusēts. Šis ir labs laiks, lai noskaidrotu faktus, skaitļus, oficiālus datus, lai meklētu nelielas kļūdas dokumentos, kādus nepareizi uzrakstītus vārdus, kas publicēti kādā tev nozīmīgā darbā. Kritiski izvērtē ikvienu tekstu, analizē to rūpīgi! Visticamāk, vēlēsies būt pārliecināts, ka tava rīcība nav bijusi veltīga.

 

 

lauva-mil-horLauva
Zvaigznes norāda, ka tev šodien ir jāpievērš vērība finansiālajām lietām. Šodien tu varai teikt ! pārmērībām, taču, iespējams, nevēlēsies stingri sistamatizēt savu budžetu. Šis ir labs brīdis praktiskiem, labi pārdomātiem pirkumiem. Ja tu paplašini savu biznesu, mājinieki palīdzēs sasniegt lielāku finansiālo stabilitāti.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Uzņēmējdarbības gars, profesionalitāte un pragmatiska pieeja lietām palīdzēs tev šodien tikt galā ar jebkuru problēmu. Pat tad, ja uzdevums, kas tev šodien ir jāpaveic, ir pamatīgs un sarežģīts, tev nevajadzētu zaudēt optimismu, jo zvaigznes šodien paredz labas izredzes uz panākumiem un labklājību.

 

 
svari-mil-horSvari

Zvaigznes iezīmē, ka tavi plāni šodien var nedaudz mainīties. Tāpat šajā dienā kāda ārstēšanas metode vai vizīte pie ārsta var nedot gaidīto rezultātu. Tāpat var rasties nepieciešamība pēc vienatnes, īpaši, ja ir jāpaveic kāds darbs, kas prasa lielu uzmanību. Ja tu strādā ļoti ciešā organizācijā, valsts pārvaldes iestādē vai sociālo pakalpojumu sfērā, šodien vari sasniegt zināmus panākumu augstumus.

 

 
skorpions-mil-horSkorpions

Zvaigznes iezīmē, ka tev ir visai nopietni jāņem vērā perspektīvas partnerībā, sadarbībā ar kādu personu vai organizāciju. Tāpat iesaka nesasteigt ziņojumu reģistrēšanu un būtisku dokumentu aizpildīšanu, īpaši to, kas atspoguļo kopuzņēmuma finansiālo pusi.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Ja tu plāno iegūt kādas ietekmīgas personas labvēlību vai rast kāda nopietna cilvēka vai organizācijas uzticību, netērē savus centienus tukšām pļāpām un tērzēšanai. Tu riskē sapīties informācijā un zaudēt savu domu pavedienu. Konsekventi, konkrēti pasākumi būs labākais veids kā uzlabot savu pozīciju.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Ķeries pie darba, jo tikai tā varēsi ievērojami uzlabot savas pozīcijas vai vienkārši vairot pozitīvus rezultātus pašreizējā projektā. Tava reputācija šobrīd ir atkarīga no veselas virknes dažādu sīkumu un detaļu. Zvaigznes norāda, ka 27. jūnijā tev ir iespēja pierādīt savu profesionalitāti, neveicot vienu un to pašu kļūdu.

 

udensvirs-mil-hor
Ūdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka šodien tu, visticamāk, uzlūkosi cilvēkus un notikumus ar zināmu skepsi un bažām. Tāpat planētu stāvoklis iesaka izvairīties izmantot dzēlīgu un skarbu sarkasmu, tā vietā nopietni strādā, risini kādu pētniecības vai sadzīves uzdevumu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Cilvēku stingrība un uzticības trūkums viņiem var kaitināt vai pat pamatīgi apspiest tevi. Tomēr tev jāapzinās, ka tas ir uz labu. Tā ir iespēja pārvērtēt ikdienu, kontaktus ar partneri, priekšnieku, kritiķiem, konkurentiem, kas palīdzēs koncentrēties uz trūkumiem un atrast nolaidību kādā niansē, kas vai nu aptraipa tavu tēlu citu acīs vai kavē ceļā uz panākumiem.

 

 

Lai jauka, pozitīviem notikumiem pilna šī diena!

Sabiedrība

Aija un Līga divatā gatavo Jāņu gardumus daudzu Anglijas latviešu galdiem – VIDEO

  Lielbritānijā dzīvojošajiem latviešiem celt Jāņu galdā īstu latviešu ēdienu ir goda lieta. Taču ne vienmēr...

“Iziešu pie vīra un te palikšu!” – ukrainiete Juļa cer, ka viņas Jāņu nakts vēlēšanās piepildīsies – VIDEO

  Daudzās Latvijas sētās šogad Jāņus svin arī no kara atbēgušie ukraiņi. LTV filmēšanas grupa devās...

Liela nelaime notikusi Gaujā pie Cēsīm; nu peldēties tur liegts

  Jau vairākas dienas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki turpina meklēt trešdien Gaujā pazudušo vīrieti....

Jau izskan brīdinājums par laiku sestdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par sestdien, 25. jūnijā, gaidāmo laiku. 25.06.2022. Latvijā...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Līgo vakarā notikusi traģēdija

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 121 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši 30 cilvēki un viens gājis...

Līgo dienas rītā saņemtas nepatīkamas ziņas

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 154 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 32 personas, kas ir būtiski...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūnijs

  Šo dienu varētu raksturot kā diezgan aktīvu un veiksmīgu. Ļoti svarīgi šodien izmantot savu enerģiju...
Foto:Elīna Lūse-Mūrniece/BrīvBrīdis.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūnijs

  Izmanto savu personīgo šarmu - tad solās būt panākumi un komunikācija ar cilvēkiem patīkamāka. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūnijs

  Šī diena izrādīsies produktīva dažādām iepriekš pārdomātām un izskaitļotām darbībām. Godīgas un apdomīgas rīcības novedīs...
Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūnijs

  Šī diena būs piemērota uzdevumiem, kas saistīti ar mājas dzīvi. Šodien objektīvi varēsi novērtēt savu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Šodien negatīvisms nav pieņemams pat vismazākajās tā izteiksmēs. Dari visu tā, lai smaids un optimisms...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šodien kopumā vajadzētu mēģināt aizmirst par materiālismu. Šodien lielākie panākumi gaidāmi tiem, kuri rūpējas nevis...

Mājai un Dārzam

Jau izskan brīdinājums par laiku sestdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par sestdien, 25. jūnijā, gaidāmo laiku. 25.06.2022. Latvijā...

Sinoptiķi pirms Jāņiem atklāj, kad gaidāms pirmais karstuma vilnis

  Tuvākās dienas anticiklona ietekmē būs saulainas un sausas, bet gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies. Jaunnedēļ gaidāms...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku turpmāk

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis laika prognozi turpmākajām dienām. "Turpmākās dienas Latvijā būs...