Dienas pirmā puse ir ideāls brīdis, kad pavadīt laiku kopā ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem un nav būtiski – vai tā būs patīkama divvientulība vai pastaiga laukā, baudiet kopā pavadītos mirkļus! Tāpat šajā dienā iespējams iegūt jaunas paziņas un palielināt seksuālo pievilcību – vēlamās personas acīs.

 

 

auns-mil-horAuns

Šī diena ir laba dažādām finansu darbībām. Planētas mudina veikt pasākumus, lai izveidotu harmoniskāku atmosfēru ap sevi jau no paša rīta. Tieši dienas pirmā puse ir ieteicamākais brīdis, kad doties iepirkties, atsākt diskusijas ar priekšniecību par algas paaugstinājumu vai pārskatīt dažus nepilnīgus komerciālus darījumus. Zvaigznes iezīmē, ka tā ir ļoti labvēlīga tavu karjeras jautājumu apspriešanai.

 

 

versis-mil-horVērsis
Planētas norāda, ja tev pašlaik ir pastiprināta interese par personīgajiem panākumiem un savas ietekmes paplašināšanu, netērē laiku un ķeries pie darba jau pašā rīta agrumā! Daudzi no nodomiem tiks realizēti ātri un viegli, pateicoties tieši tavam veselajam saprātam, nelokāmībai, ētiskajiem ideāliem un tikumiskuma izpratnei.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tev šajā dienā vajadzētu koncentrēties uz noderīgām un praktiskām darbībām. Neļauj nevienam  atraut sevi no pienākumiem un atbildības. No otras puses, labi pārdomāta tavu norišu organizēšana, ļaus pašreizējiem plāniem attīstīties pēc iespējas vienmērīgāk, padarot nevajadzīgu – pastāvīgu procesa kontrolēšanu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Lai nodrošinātu pārliecību par savu finansiālo labklājību turpmākajā laika periodā,  tev šajā dienā vajadzētu izrunāt ar savu biznesa partneri vai otru pusīti par kādiem kārtējiem izdevumiem sadzīvē, uzņēmējdarbībā vai transportēšanā. Ir īstā diena, kad apspriest kādus nelielus, neizbēgamus notikumus un apsvērt norišu apstākļus.

 

 

lauva-mil-horLauva
Planētu stāvoklis iezīmē, ka tu šajā dienā, visticamāk, nevarēsi izvairīties no nepieciešamības risināt un veicināt kādus savus ikdienas pienākumus un saistības. Pārliecinies, ka esi dāsns pret saviem vistuvākajiem, taču saglabā zināmu piesardzību un veselo saprātu. Pārliecinies, ka esi saplānojis visus savus izdevumus, ka nekas nav piemirsts.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Šis ir labs brīdis, lai veiktu izmaiņas savā personīgajā dzīvē, piemēram, pavadītu vairāk laika kopā ar saviem bērniem, paplašinot, attīstot jūsu komunikācijas un saskarsmes robežas. Planētas iezīmē, ka šajā dienā, visticamāk, būs viegli sasniegt savus mērķus, jo īpaši pateicoties tavam praktiskumam un gudrībai. Tu zināsi, kā izmantot laiku vislabvēlīgāk!

 

 

svari-mil-horSvari

Tavas mijiedarbības ar cilvēkiem finansiālā puse kļūs arvien svarīgāka. Tavs ģimenes materiālais stāvoklis, kā arī īpašuma aspekts attiecībās ar taviem mājas locekļiem – būs tikpat svarīgs kā kāds oficiālais darījums, bankas konta pārzināšana, ieguldījums uzņēmējdarbības attīstībā un rūpīga partnerības noteikumu izpilde.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien tu spēsi sastrādāties pat ar vissarežģītākajiem partneriem vai konkurentiem. Šis ir labs laiks, lai mijiedarbotos ar savu laulāto draugu. Kādu konfliktu varēsi atrisināt vai pārtraukt ar saprātīgiem argumentiem un mēģinājumiem rast kopīgu valodu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Planētu stāvoklis iezīmē, ka šī diena ir piemērota, lai sakārtotu savas darba attiecības. Uzticamība un izpratne starp tevi un kolēģiem, kā arī vadību, kas izveidojusies finansiālo darījumu risināšanas laikā, kļūs par stabilu pamatu panākumiem, sniedzot tev tik nepieciešamo mieru.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tava vēlme pēc jautrības, mīlestības un brīvas, radošas izpausmes šajā dienā kļūs daudz spēcīgāka. Neskatoties uz tavu pastāvīgo darbības stilu un nopietnību, vari kļūt teju pārņemts ar svētku noskaņojumu, vēlmi pēc jautrības!  Ja būsi sakārtojis savas norises pareizi, negaidītas, nelielas problēmas vai neskaidrības par dažiem svarīgiem jautājumiem, nekļūs par iemeslu nevēlamai paklupšanai.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Planētu stāvoklis iezīmē, ka tev labāk vajadzētu atturēties no nepārdomātiem, romantiskiem rīcības soļiem un vēlmes pēc enerģiskiem piedzīvojumiem. Ir īstai brīdis, kad koncentrēties uz daudz svarīgākām lietām. Uzticamas, siltas attiecības ar taviem radiem vai vecākiem, mājīga un viesmīlīga atmosfēra dzīves vietā, kļūs par vienu no taviem primārajiem šīs dienas mērķiem. Sapratne starp tevi un mīļoto  cilvēku būs vienlīdz svarīga.

 

zivis-mil-horZivis

Šī ir laba diena īsiem izbraucieniem, piemērots brīdis, lai dotos iepirkties un apmeklētu kādu izpārdošanu. Planētu stāvoklis iezīmē, lai atrodi laiku, kad apmeklēt kādu vietu, kur neesi bijis jau ilgu laiku. Sazinies ar kādu, ar kuru tev allaž ir bijis patīkami komunicēt.Dodies pastaigā uz kādu vietu, kur kādreiz uzturējies visai bieži. Šodien no jauna izzini piemirsto!

 

 

Sabiedrība

Foto:Pixabay.com/ioa8320/CC

Mežā mirušu atrod nedēļām ilgi pazudušu kurzemnieku – atklājas baisa patiesība par notikušo

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Sevišķi smagu un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas...

Covid-19 upuru skaits Baltijas valstīs sasniedzis 155

  Igaunijā uz trešdienu reģistrēti 66 nāves gadījumi ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19, savukārt apstiprināto...

Ar Covid-19 Latvijā mirušo skaits sasniedzis 23

  Aizvadītajā diennaktī konstatēti četri saslimšanas gadījumi ar Covid-19, līdz ar to kopējais gadījumu skaits Latvijā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

Šajā dienā tava iztēle aktivizēsies, bet sapratne ar apkārtējiem kļūs tikai labāka. Ideāls laiks rakstniekiem,...

Tavs horoskops veiksmīgam JŪNIJAM

Ko zvaigznes tev lēmušas jūnijam? Ko gaidīt? Kam gatavoties? Par to šoreiz BrīvBrīdis.lv. Auns Tu šomēnes tieksies...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

  Planētas iesaka šodien izteikt sevi daudz radošākā veidā dienas pirmajā pusē. Ir ļoti svarīgi, lai...

Mājai un Dārzam

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...
Foto:Flickr.com/Till Westermayer/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida maija pēdējā nedēļā

  Laika apstākļi tuvākajās dienās būs lielākoties mēreni- pūtīs lēns vējš, pa laikam gaidāms arī lietus,...