Piemērota diena paveikt darbus, kuri rada skaistumu un grāciju. Šodien vari izdaiļot vidi sev apkārt, radot baudu gan sev, gan ģimenei vai kolēģiem. Tik labi uz priekšu nevirzīsies finanšu jautājumi. Šajā jomā strādājiet ļoti rūpīgi, īpaši, ja ar to saistīts jūsu darbs.

 

Auns

Šī diena paies bez lielām uzvarām un panākumiem, tomēr tu vienmēr vari izklaidēt apkārtējos ar saviem stāstiem. Iespējama interesanta tikšanās ar bijušo, kas var sagādāt lielu pārsteigumu. Visticamāk, ar šo cilvēku notikušās pārmaiņas nebūs uz labu, kas tevi izbrīnīs.

 

 

Vērsis

Atslēga uz panākumiem šodien būs disciplīna. Galvenais, lai darbā netraucē dažādi sīkumi un mazas problēmiņas, bez kuru risināšanas viss notiks daudz ātrāk. Paspēsi vēlāk, kad beigsies darba diena. Vakarā noteikti atzvani visiem, kuri šodien mēģināja tevi sasniegt.

 

 

Dvīņi

Šī diena atstās siltas atmiņas. Gaidāma jauka tikšanās pēc ilgāka atšķirtības perioda vai tāla ceļojuma. Tas tev neliks mieru un būs grūti koncentrēties darba pienākumiem. Tikšanās noritēs lieliski un tava vienīgā vēlme pēc tam būs doties ilgā un tālā ceļojumā. Tam gan nāksies pagaidīt.

 

 

Vēzis

Šodien izvairies no ļaužu pilnām, trokšņainām vietām. Gripas laiks aizvien nesnauž. Īpaši svarīgi šajā laikā sevi pasargāt tiem, kuru darbs saistīts ar cilvēkiem. Šodien nevilcinies atvērt maku, ja šiem tēriņiem redzi skaidru mērķi un pamatojumu. Pretējā gadījumā naudiņu labāk pietaupīt.

 

 

Lauva

Šī diena ļaus saskatīt savas nākotnes iespējamās neveiksmes. Mēģini savu līdz šim paveikto prezentēt bargas un autoritatīvas žūrijas priekšā, un noteikti izlabo viņu norādītās kļūdas. Neglaimo. Esi profesionāls un ieturēts ikvienā situācijā.

 

 

Jaunava

Šodien aizrausies ar kāda tuva drauga stāstīto vai paveikto. Tev radīsies doma, ka kaut kādā lomā vari šim cilvēkam palīdzēt un uzreiz piedāvāsies. Protams, ka tavs draugs piekritīs, jo zinās, ka vari dot lielu labumu. Galvenais, lai tas netraucē paša darbiem.

 

 

Svari

Nekrīti panikā arī sliktu ziņu gadījumā, viss turpinās un viss nokārtosies. Pat tad, ja darbā neveiktos kā nākas, allaž var paļauties uz savu uzņēmību un aso prātu, kas palīdzēs atrast citas iespējas. Šobrīd atturies no lieliem tēriņiem, bet veido uzkrājumus.

 

 

Skorpions

Ja uzzini par kāda tuva cilvēka nelaimi, nevilcinies steigties palīgā, visu pārējo atliekot malā. Arī par tēriņiem tiksiet galā pēc tam, galvenais ir palīdzēt. Diena kopumā gana saspringta, lai tu būtu pelnījis vakarā atlaisties savā ērtajā dīvānā ar auksta dzēriena glāzi rokā.

 

 

Strēlnieks

Šodien būsi īsts pretējā dzimuma magnēts, tomēr piesargies. Tev noteikti nav jāsteidzas un jāatbild uz daudzajiem piedāvājumiem nekavējoties. Pat tad, ja sirds saka priekšā, ka tas ir labākais, kas varētu notikt. Pakavējies ar atbildi, lai visu kārtīgi apdomātu un noskaidrotu, ar ko īsti tev darīšana.

 

 

Mežāzis

Būsi lieliskā noskaņojumā. Smaidīsi ikvienam, komplimenti birs kā no pārpilnības raga, ja vien kāds neatļausies ko nepatīkamu. Gribēsies apsaukt ikvienu – sākot no kolēģa vai priekšnieka, līdz pat nejaušam garāmgājējam. Vakaru noslēgsi ar nelielu mājas ballīti vislabākajā kompānijā.

 

 

Ūdensvīrs

Var rasties šaubas par kāda laba drauga patiesajiem nodomiem. Vari pēkšņi atrasties situācijā, kad var nākties izvēlēties starp paša labumu un draudzību. Ja vien tavs draugs būs patiess, tev šaubas neradīsies. Tomēr, ja viņš pēkšņi izlems būt negodīgs, šaubas par lēmumu radīsies arī tev.

 

 

Zivis

Šī diena ir īstā, kad atmest kādu sliktu ieradumu, kas tevi apsēdis jau ilgstoši. Labāk tagad, nekā tad, kad to liks jau ārsts. Uzzināsi, ka šādi atmetot, iespējams satikt daudz līdzīgo domājošos. Daudzi no viņiem jau guvuši panākumus cīņā par labāku veselību un līdz ar to arī nākotni. Pievienojies!

 

Jauku dienu!

 

Sabiedrība

Kašers un Jānis pirms kāzām “saceļ kājās” Kopenhāgenu; parādās negaidītas grūtības

  "STV Pirmā" šovs "Slavenības. Bez filtra" turpina vēstīt par Latvijas slavenāko geju Kašera un Jāņa...

“Tad nu par visu!” Žanis no Magones saņem pamatīgu sutu

  Gatavojoties karstajai vasarai, Žanis ir nodzinis gan ūsas, gan matus un kā smej pati Magone...

“Paldies Dievam, ka vispār esmu dzīvs!” Kā šobrīd klājas tautā iemīļotajam profesoram Danilānam?

  Jau vairākkārt vēstīts, ka tautā iemīļotais gastroenterologs, ārsts un profesors Anatolijs Danilāns decembrī nopietni saslima...

Atraitne pastāsta par skumjo nakti, kad no mums atvadījās leģendārais mūziķis Meijers

  Izdevuma "Privātā dzīve" 22.jūnija - 5. jūlija numurā 17. jūnijā mirušā mūziķa Gunāra Meijera atraitne...

Īpaši brīdina par laiku Līgo dienā un vakarā; izskan prognoze par laiku pēc svētkiem

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par laiku līgo dienā, 23....

Jāņus vairs nesagaidīs… Atpūta pie ūdens kompānijai beidzas traģiski – VIDEO

  Jēkabpilī vairāku apstākļu kopums novedis pie traģēdijas – vienā no pilsētas ūdenstilpēm noslīka cilvēks. Latvijā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūnijs

  Dienas pirmajā pusē nav ieteicam īsi izbraucieni – tie var izvērsties pārāk emocionāli negatīvā aspektā....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūnijs

  Iespējams, šodien nāksies krietni vien pasvīst dažādos darbos, kas radīs aizkaitināmību, līdz ar to būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūnijs

Esi piesardzīgs, jo ir skaidrs, ka šajā dienā apkārt valdīs sarkasms, kurš atsevišķos gadījumos var...
Foto:Wall321.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Zvaigznes ikvienu šajā dienā padarīs nedaudz stūrgalvīgāku un spītīgāku kā ierasts gan privātajā, gan sociālajā...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šajā dienā ieteicams tomēr ļauties komunikācijai ar apkārtējiem, jo sevišķi svaigā gaisā. Esiet uzmanīgi karstumā!     Auns Auna...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. jūnijs

  Vasaras saulgrieži, Līgo vakars un Jāņu diena šonedēļ priecēs daudzus jo daudzus. Ko mums visiem...

Mājai un Dārzam

Īpaši brīdina par laiku Līgo dienā un vakarā; izskan prognoze par laiku pēc svētkiem

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par laiku līgo dienā, 23....

Sinoptiķi atjaunojuši sarkano brīdinājumu – tas ir spēkā līdz Līgo vakaram

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi atjaunoši iepriekš izplatīto sarkano brīdinājumu par ekstremālu karstumu....

Parādās jauna informācija par laiku Līgo svētkos; precizē, kad beigsies karstums

  Sinoptiķi Toms Bricis un Jānis Trallis pavēstījuši jaunākās ziņas par tuvākajās dienās gaidāmo laiku. Kad...