Rīta pusē var rasties daudz jaunu sapņu. Nepieķeries tiem visiem pārlieku nopietni, labāk mēģini iegūt sev pēc iespējas svarīgāku informāciju. Pirmajā dienas pusē vairāk paļaujies uz savu intuīciju svarīgu lēmumu pieņemšanā. Otrā dienas puse būs ļoti labvēlīga saziņai ar tuviem cilvēkiem.
 

auns-mil-horAuns

Dienas pirmā puse nav piemērota nekā jauna uzsākšanai, taču tā var izrādīties ļoti noderīga, lai iegūtu jaunas pazīšanās un komunicētu ar apkārtējiem cilvēkiem. Ap pusdienlaiku var gadīties ceļā kāds salīdzinoši sarežģīts uzdevums. Būs nepieciešama aktivitāte un drosme, kā arī spēja loģiski domāt, analizēt un izdarīt secinājumus.

 

 

versis-mil-horVērsis

Rīta pusē tev vajadzētu rīkoties pēc iespējas mierīgi, piemēram, vienkārši pavadot laiku ar kādu sev mīļu cilvēku. Nepievērs uzmanību tādām lietām kā, piemēram, sociālais statuss, profesionalitāte vai citas, līdzīgas formalitātes. Pēcpusdienā palielināsies tavs jūtīgums un tālredzība.
 

 

dvini-mil-horDvīņi

Laiks padomāt par savu karjeru, pozitīvām izmaiņām darbā. Vai ikdienas nodarbošanās tev sniedz gandarījumu? Iespējams, ir īstais brīdis sākt savu biznesu. Esi izpalīdzīgs, īpaši pret stresa nogurdinātajiem kolēģiem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Nemierīgs rīts. Uzticies intuīcijai, bet atturies no jaunu projektu vai svarīgu darbu sākšanas pirms pēcpusdienas. Dienas sākumā koncentrējies uz vienkāršākiem darbiem, baudi kādas interesantas aktivitātes vai paņem brīvu mirkli.

 

 

lauva-mil-horLauva

No rīta pabeidz iesāktos darbus, risini tehniskas problēmas vai līdz galam noslīpē savas labākās idejas. Pēc pusdienlaika gūsi panākumus teju ikvienā lietā, kurai pieķersies!

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Dienas sākumā var nomākt sajūta, ka esi tikai viens no lielās, pelēkās masas, tomēr vēlāk viss mainīsies. Tu redzēsi, ka tavas domas, jūtas un vārdi kādam ir ļoti, ļoti svarīgi. Spēja iepatikties auditorijai un saprasties teju ar ikvienu šodien var kļūt ārkārtīgi noderīga.

 

 

svari-mil-horSvari

Centies reorganizēt savu darba vidi, iespējams, atradīsi to laiku, kura tev vienmēr pietrūkst. Sāc kaut ar kādu mēbeli vai dokumentu mapi, kurai atrodi citu, labāku vietu. Svarīgi ir, lai darbu tu darītu ar pozitīvu attieksmi, panākumi neizpaliks.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Rīta pusē izkārto kādu mirkli tikai sev. Šodien būsi lieliskā formā – gan fiziski, gan psiholoģiski. Oktobrī dzimušo teiktais un rīcība kādam var likties nepieņemama, bet tā ir vienīgi šī cilvēka paša problēma.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Droši paļaujies uz draugiem un ģimeni, tie ir cilvēki, kuri vienmēr atbalstīs, nekad nenodos. Turies kopā ar enerģiskiem cilvēkiem, kuri domā tev līdzīgi. Darbs komandā ar viņiem sniegs baudu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodien var pārņemt sajūta, ka īsti nespēj iejusties savā tagadnes situācijā, bet nākotne ir neskaidra. Tāpēc nevadies pēc plāniem, bet paļaujies uz savu intuīciju. Tā zina ceļu uz panākumiem.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Rīts sniegs brīvu un neatkarības pilnu sajūtu. Pēc pusdienlaika nāksies rēķināties arī ar citu domām, viedokļiem, kad risināsi savas problēmas. Un tas patiešām būtu pareizāk.

 

 

zivis-mil-horZivis

Februārī dzimušie šajā dienā var droši sekot iekšējai sajūtai, tā nepievils. Izņemot pašas pirmās rīta stundas, šis ir teicams laiks kāda ceļojuma vai jauna projekta sākšanai.

 

Veiksmīgu otrdienu!

 

Sabiedrība

Misāni izdos Latvijai: Ģimene nāk klajā ar paziņojumu

  Kristīnes Misānes ģimenes paziņojums pēc tam, kad kļuvis zināms - Dānija viņu izdos Latvijai, nevis...

Dānijas puse atzīst: K. Misāne jāizdod Latvijai

  Dānijas tiesa apstiprinājusi Dānijas ģenerālprokurora lēmumu atcelt Kristīnes Misānes izdošanu Dienvidāfrikas Republikai, vēsta Latvijas Televīzijas...

Unikāls atradums uziets Lielajos kapos Rīgā

  Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas meži” daļas “Dārzi un parki” Rīdzenes iecirkņa teritorijas apsaimniekošanas speciālisti Lielo kapu...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/marian rodriguez m./CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. februāris

  Šodien svarīgi būs censties pēc iespējas veiksmīgi atrisināt dažādas negatīvās tendences, kas varētu rasties no...
Foto:Pexels.com/Brenda Timmermans/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Planētu mijiedarbība šodien prognozē dažādas cīņas ar savām personīgajām attiecībām, iespējami iekšējie konflikti pašam ar...
Foto:7-themes.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Ko zvaigznes mums sola otrdien, 18. februārī?     Auns Auni mēdz būt neuzmanīgi un nevērīgi pret citiem savas...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/FHKE/CC

Iestājies meteoroloģiskais pavasaris, tomēr februāra beigās laiks jūtami mainīsies

  Latvijā sācies meteoroloģiskais pavasaris, atsevišķos reģionos meteoroloģiskajai ziemai neiestājoties. Savukārt pēc aktuālajām prognozēm turpmākajās nedēļās...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina: 17.02.2020. vakarā daudzviet Latvijā saglabāsies dienvidrietumu vējš...
Foto:Pexels.com/Flavia Marques/CC

Diemžēl nav labu ziņu par gaidāmo laiku šonedēļ

  Arī šajā nedēļā laika apstākļus noteiks ciklonu darbība - gaidāmas spēcīgas vēja brāzmas un nokrišņi....