Planētu stāvoklis norāda, ka ikviena zvaigznāja pārstāvim ir nepieciešams veltīt pietiekami daudz laika, lai pieņemtu lēmumus, kā arī ir jāņem vērā tas, kādu  ietekmi tie var atstāt uz citiem.

 

auns-mil-horAuns

Tevi šodien, visticamāk, negatīvi ietekm bailes, kas neļauj risināt daudzus jautājumus, kā arī šodien īpaši paralizēs tavu apņēmību. Tava drosme un pašpārliecinātība ir būvēta uz slāpēm pēc varas. Zvaigznes norāda, ka tev bieži vien sagādā grūtības tas, lai palēninātu savu darbības tempu, ja reiz esi kaut ko ieņēmis prātā. Rēķinies, ka šodien vari sāpināt apkārtējos, ja vispirms neapsvērsi, neapzināsies citu vajadzības.

 

versis-mil-horVērsis

Tu esi uzticams cilvēks, kuram ne pārāk bieži rodas vajadzība pēc attīstības un progresa. Par laimi, tu esi uzcītīgs darbinieks un šīs dienas planētu stāvoklis palīdzēs veicināt kādas tavas vēlmes. Tev nenāksies pārlieku smagi strādāt, kā arī nebūs jāsāpina apkārtējie, dodoties izvēlētajā ceļā uz panākumiem. Zvaigznes norāda, lai neļaujies pārliekai piesardzībai apstādināt virzībā pēc tā, ko tu patiesi esi pelnījis.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šajā zvaigznājā dzimušie bieži ir sociāli aktīvi cilvēki. Tas tāpēc, ka tu izjūti nepieciešamību būt informētam par to, kas notiek ap tevi. Šodien vari būt īpaši uztraucies par citiem. Tevi var ietekmēt šodien valdošās bailes. Visticamāk, vienīgais veids kā panākt, lai prāts nomierinās, ir darīt visu pēc labākās sirdsapziņas un turēt kājas stabili uz zemes.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes iezīmē, ka, visticamāk, nespēsi pastāvēt par savu taisnīgumu šajā dienā. Sargies no pārliekas jutības, kas pārņems šodien, kā arī mēģini izrādīt drosmi, saskaroties ar kādu nelaimi vai neveiksmi. Planētu stāvoklis uzsver, ka lietas, iespējams, nemaz nebūs tik sliktas, kā sākumā domāji.

 

 

lauva-mil-horLauva
Tu bieži esi visai labvēlīgā stāvoklī, taču šodien to var iespaidot daži pašapziņas problēmjautājumi. Šī būs laba diena, lai tu varētu izmantot savas pazīšanās un ietekmi. Tāpat, lai sekmētu savu pozīciju pasaulē, jo īpaši tādēļ, ka būsi uzmanīgāks nekā parasti, piedomājot par to, ko un kam atklāj.

 

jaunava-mil-horJaunava
Tu šajā dienā, visticamāk, nespēsi atteikties no sava veida meklējumiem pēc varas, taču tevi nedaudz piesardzīgu darīs planētu ietekme. Ļoti ticams, ka tu esi cilvēks, kurš ļoti lielu nozīmi piešķir dažādām detaļām. Tomēr centies, lai šāda rīcība neatstāj negatīvu ietekmi uz apkārt esošajiem. Ir pienācis īstais brīdis, kad vajadzētu apsvērt iespēju kāda veido personības attīstībai.

 

 

svari-mil-horSvari 

Tavs zvaigznājs šodien būs visai interesantā stāvoklī, jo daudziem, visticamāk, vajadzēs taisnīgu tiesnesi, kaut gan tu vari justies apmulsis un nespējīgs rast patiesību. Cilvēki ir iemācījušies uzticēties taviem spriedumiem un tas būtu neētiski, nemaz nerunājot, ka pat bīstami, lai izmantotu kādu faktu, mēģinot apsteigt citus.

 

skorpions-mil-horSkorpions
Tu šodien vari nonākt visai bīstamā situācijā, jo rīkosies, neizjūtot baiļu robežu, kā arī pēc iepriekš prātā izstrādātas, negrozāmas darba kārtības, kas var šķērsot ceļu daudziem. Lai gan nav nekas slikts un nepareizs, ja mēģināsi uzlabot savus dzīves apstākļus, piesargies radīt sev tādu situāciju, kurā vari sāpināt citus.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlnieki šodien būs labā pozīcijā, lai meklētu izaugsmes veidus, jo esi tiešs un entuziasma pilns cilvēks, kura drosme ir daudz stiprāka nekā šodien valdošās bailes. Lai ko tu censtos panākt, tev šodien visu būs iespējams iegūt, tāpēc pārliecinies, ka tas patiešām ir tas, ko vēlējies!

 

mezazis-mil-horMežāzis
Tevi šajā dienā var piemeklēt dažādi izaicinājumi un negaidīti pavērsieni. Tomēr tava ierastā baiļu un bažu sajūta var īpaši pastiprināties un neļaut realizēt vēlamo. Tu esi spēcīgs, labs darbinieks, tāpēc vissliktākais, kas var notikt, ja necentīsies pārvarēt sevi, ir atteikums uz kādu būtisku lūgumu.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Lai gan tu, iespējams, šodien būsi pakļauts bailēm, tava izturība, visticamāk, palīdzēs saglabāt patieso būtību un emocionālo stabilitāti. Tu parasti esi daudz vairāk ieinteresēts pārmaiņām nekā tam, lai dzītos pēc varas. Tomēr, ja uzskati, ka tās ir  jāpanāk ar spēku, šī ir īstā diena, kad rīkoties.

 

zivis-mil-horZivis

Šajā zvaigznājā dzimušie, visticamāk, šobrīd piedzīvo grūtus laikus, kas īpaši attiecas uz sarežģījumiem ar dažādām nomācošām domām. Ļoti ticams, ka tas tāpēc, ka baidies uzņemties lielāku atbildību. Kaut arī daudzi cilvēki, iespējams, šobrīd netic tavām spējām, planētas iezīmē, ka tev ir potenciāls kļūt par lielisku līderi. Šodien ir jāapsver iespēja ņemt vadības grožus savās rokās, lai palīdzētu citiem ar savu intuīciju un līdzjūtību.

 

Lai lieliska diena!

Sabiedrība

Uzmanību: No pirmdienas Covid-19 testus vairs neapmaksās visiem

  Bet jau no nākamās nedēļas Covid-19 testus bez maksas veiks tikai tiem cilvēkiem, kurus uz...

Covid-19 Kurzemē paņem tēvu un meitu: Piederīgajiem ir daudz jautājumu – VIDEO

  TV3 Ziņas trešdien vēsta par traģēdiju Kurzemē, kur Covid-19 īsā laikā paņēmis divas dzīvības -...

Engures pusē uz lauka pēkšņi izveidojusies trīs metrus dziļa bedre – VIDEO

  Engures novada Milzkalnē kādā rapšu laukā izveidojusies apmēram trīs metrus dziļa piltuvveida bedre. Dabas aizsardzības...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. oktobris

  Meklē spēku, palielinot uzticību kādai nesen veiktai lietai. Ja jūties tā, it kā būtu izsists...
Foto:Calgaryisawesome.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. oktobris

  Šodien planētas ir tādā stāvoklī, lai iedvesmotu tavus radošos centienus. Velti laiku, lai izveidotu kaut...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai: 20. oktobris

  Planētas šodien dod papildus enerģiju visiem. Izdomā, kur noteikti tev jāliek šis spēks lietā, neiztērē...

Mājai un Dārzam

catmoji.com

Izplatīts brīdinājums par laiku ceturtdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku ceturtdien. 22.10.2020 priekšpusdienā, sākot no...
flicr/PROJames Jordan

Izskan pirmās ziņas par oktobra pēdējā nedēļā gaidāmo laiku

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv pastāstījis par šīs nedēļas...

Nedēļas vidū laiks jūtami mainīsies – stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma" stāsta par pirmo sniegu...