Uzzini, ko tev paredzējusi šī diena!

 

auns-mil-horAuns

Zvaigznes norāda, ka tu šajā dienā vari justies nedaudz nomaldījies no pareizā ceļa, jo mēģināsi izdomāt labākos veidus, kā nokļūt tur, kur tev ir nepieciešams. Laimes pilna, dzīvespriecīga pieeja var mudināt atmest cerības,  taču tu nedrīksti zaudēt drosmi un pārliecību par lietām, kas tev nozīmē ļoti daudz. Pienākuma apziņa un kādi ierobežojumi var mudināt spert soli atpakaļ. Ņem labāko no abām pieejām un nāc klajā ar unikālu plānu aktīvai darbībai.

 

versis-mil-horVērsis

Tava romantiskā rakstura puse šodien būs ļoti spēcīgi uzlādēta. Jo vairāk tu pakļausies savam dabiskajam raksturam, jo laimīgāks jutīsies. Tomēr zvaigznes brīdina, lai ko tu darītu, ko realizētu, saglabā vismaz vienu kāju uz zemes visas dienas garumā. Darbā rīkojies maksimāli godīgi un esi praktisks. Bez šāda pamata tev būs grūti realizēt plānoto.  

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tev ir jārīkojas pēc iepriekš izveidotā plāna. Pretējā gadījumā var rasties izteikta sajūta, ka diena izslīd tev caur pirkstiem. Pārliecinies, ka šajā dienā pievērs pietiekami daudz uzmanības mīlestības un romantikas jautājumiem. Sākumā tev var rasties neliela pretestība šajā sfērā, tomēr pamazām kļūs aizvien skaidrāks, ka šī ir joma, kura tavā dzīvē ir īpaši svarīga un tajā ir nepieciešams ieguldīt daudz vairāk laika un pūļu.

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien tevi var mocīt divas dažādas pretrunas, kas padarīs šo dienu daudz sarežģītāku. Visticamāk, tu nespēsi izteikt pietiekami spēcīgus argumentus, lai izlemtu, kā labāk būtu jārīkojas. Centies saprast, ka ir pienācis laiks korekciju veikšanai, lai tu varētu iederēties kādā shēmā,  kas palīdzēs realizēt pienākumus un atbildību. Tavs mīļotais cilvēks var censties smalkos veidos novirzīt tevi no plānu realizēšanas. Saglabā mērķtiecību, taču neaizmirsti arī par otras pusītes vēlmēm.

 

lauva-mil-horLauva

Tu esi spēcīgs komunikators, iespējams, tieši tāpēc tu mēdz būt ļoti pašpārliecināts. Tomēr atceries, ka daudzas labas runas ietver auditorijas reakcijas testēšanu un tas ir kaut kas, kas daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem rada problēmas. Šodien tomēr tev tas var šķist daudz vieglāk. Spēsi novērtēt, ko un kā cilvēki, ar kuriem sarunājies, vēlas dzirdēt. Šī ir informācija, ko vari izmantot, lai padarītu sevi par vēl efektīvāku oratoru.

 

jaunava-mil-horJaunava

Tu esi vairāk intelektuāla, nevis emocionāla zvaigznāja pārstāvis, tāpēc ir mazāk ticams, ka tevi šajā dienā būtiski ietekmēs valdošo planētu emocijas. Tā vietā, ir īstais brīdis, kad atskatīties uz kādu projektu, ar ko tev nesen bija grūtības. Šajā zvaigznājā dzimuši cilvēki bieži pievērš lielu uzmanību notikumu detaļām, bet tu joprojām vari apjukt kādos sarežģītos darbos. Šodien tu daudz vieglāk spēsi saredzēt kādu projektu risinājumus, kas reiz šķita neiespējami.

 

 

svari-mil-horSvari 

Lai gan šajā dienā, visticamāk, jutīsies ļoti labi, tev var būt grūtības ar komunikāciju. Zvaigznes norāda, ka tu bieži vien pieņem lēmumus, pamatojoties uz taisnīguma un godīguma jēdzieniem, bet ir ļoti iespējams, ka lielāku vērību vēlies panākt tam, kādas emocijas tava rīcība atstāj uz citu jūtām. Tas ļaus daudz pamatīgāk apsvērt šīs nianses. Tomēr apzinies, ka šajā dienā var būt grūti atrast pareizos vārdus, lai izteiktu savas domas.

 

skorpions-mil-horSkorpions
Skorpioni šodien var apjaust, ka atrodas zināmā miera stāvoklī. Kamēr bieži spēj ātri reaģēt ar visai spēcīgiem argumentiem, tev šajā dienā nāksies daudz vairāk aci pret aci sazināties citiem cilvēkiem, lai pieņemtu vispareizākos lēmumus. Tas nodrošinās arī to, ka tev būs visai grūti dusmoties uz personām, kuras būtu pelnījušas no tavas puses kādu asāku vārdu. Zvaigznes mudina apsvērt iespēju sarunāties ar cilvēkiem, ar kuriem tu parasti ne visai labi spēj saprasties. Šī tev var kļūt par vērtīgāko mācību stundu šodien, no kā spēsi gūt vērtīgas atziņas.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Strēlnieki šodien var vēlēties atrasties vienatnē uz visai ilgu laiku. Tu bieži vēlies brīvību, bet šodien tu alksi vientulības. Tavs prāts, visticamāk, šobrīd ir pilns ar sarežģītām domām un jūtām, ka vēlies atrast vietu mieram un klusumam, lai sakārtotu savas sajūtas.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tu šodien varēsi izmantot Zivju ietekmi, lai spētu daudz labāk saprasties un justies ar apkārt esošajiem cilvēkiem. Šajā zvaigznājā dzimušajām personām bieži ir grūti saprasties ar citiem. Taču šodien tu vari apzināties, ka esat tādā sapratnes stāvoklī, kas palīdzēs mijiedarboties ar citiem daudz atklātāk.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 
Tev šodien būs lieliska iespēja sazināties ar citiem. Apkārt esošie cilvēki, visticamāk, sapratīs tevi. Tev šajā dienā būs iespēja izteikt un nodot informāciju tādā veidā, kā vēlies, lai citi tevi saprot. Apsver iespēju izmantot priekšrocību un atrisini senākas problēmas un konfliktus.

 

zivis-mil-horZivis
Zvaigznes uzsver, ka tu šodien izteiktāk nekā iepriekš, spēsi būt tu pats.  Tomēr, visticamāk, problēmas sagādās fakts, ka tu nedomāsi par sevi, bet izvirzīsi par prioritāti citus. Apsver iespēju strādāt pie projektiem, kas neietekmē tevi personīgi, jo tie šodien padosies daudz vieglāk.

 

Lai veiksmīga diena!

Sabiedrība

Šausmīgi notikumi sestdien risinājušies Mārupes pusē

  Mārupes novadā sadzīviska strīda laikā tiek nogalināta sieviete, vēsta Valsts policija. Šā gada 12. septembrī ap...
Foto:Ekrānšāviņš

Baiss atradums privātmājā Daugavpils pusē; policija rīkojas nekavējoties

  16. septembrī Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Daugavpils iecirknis saņēma informāciju, ka Tabores pagastā, kādā...
NMPD

Pašizolācija jāievēro, arī iebraucot no Lietuvas

  Ņemot vērā saslimšanas ar Covid-19 pieaugumu, iebraucot Latvijā no Lietuvas, cilvēkiem būs jāievēro pašizolācija. Prasība...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. septembris

  Tev priekšā ir pārsteigumu pilna diena! Prāts valdīs pār sirdi, kā rezultātā ik viens būs...

Mājai un Dārzam

Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...
jackeeholder.com

Parādās jauna informācija par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Pēc vētrainās ceturtdienas nedēļas izskaņā no rietumiem pakāpeniski sāks pastiprināties anticiklona ietekme. Līdz ar to...

Vētras sākumposmā šorīt Rīgā pavēries fantastisks skats – VIDEO

  "Šodien ne tikai vējains un lietains, bet rīta pusē pāri Rīgai spīdēja spoža varavīksne." vēsta...