Šī būs liela diena vairumam cilvēku. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka notikumi būs pozitīvi, taču to apjoms būs iespaidīgs. Ja tu cerēji uz stabilu dienu, šī tāda nebūs! Centies samazināt risku, neesi vieglprātīgs pret darbu un mīlas dzīvi.

 

auns-mil-horAuns

Šodien tev nevajadzētu pārvērtēt savus spēkus un spējas. Neceri, ka zvaigznes atrisinās visu – šajos jautājumos ir jābūt noteiktām, konkrētām robežām. Dari to, ko esi ieplānojis un necel gaisa pilis mākoņos! Zvaigznes norāda, ka visi tavi projekti būs iluzori, ienesot saspringumu tavā dzīvē un kaitējot tavai labklājībai.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šī būs ļoti tīkama diena pastaigām, kontaktiem un vienkārši – brīvdienām. Iespējams, ka iegūsi dažus jaunus paziņas, kas varētu ietekmēt pat tavu turpmāko likteni. Tāpat nav neiespējami, ka iegūsi spēcīgu aizsargu, ar kura palīdzību sasniegsi ievērojamus panākumus. Pievērs lielāku uzmanību savai veselībai un atturies no neveselīgas pārtikas.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tava vitalitāte šodien strauji samazināsies, tāpēc vari saskarties ar grūtībām, kas var paaugstināt hronisku slimību saasināšanos. Centies sabalansēt fizisko spriedzi un nevajadzīgu risku līdz minimumam, kā arī izvairies no darba, kas šodien tev ir pārāk grūts. Pat, ja tavs priekšnieks izsaka tev kritiku, neļauj šai negatīvajai ietekmei padarīt šo dienu vēl grūtāku.

 

 

vezis-mil-horVēzis
Pirmā dienas puse būs labvēlīga un sola tev aizsardzību no kāda ietekmīga cilvēka puses. Tomēr samazināts dzīves potenciāls negatīvi ietekmēs uzņēmējdarbību un ar darbu saistītas lietas, tomēr spēja apzināties, ka tuvojas kādas briesmas un realitātes izjūta, palīdzēs atrast izeju teju no ikvienas bezcerīgas situācijas.

 

 

 

lauva-mil-horLauva

Ļoti iespējams, ka tieši šodien kāda neatrisināta problēma vai atlikts plāns padarīs tavu dienu kā – braucienu baiļpilnā karuselī. Liktenis atkal testē tevi, cik noturīgs esi – iegūstot to, ko uzskati, ka esi pelnījis. Drosmīgi ej pretī izaicinājumiem, citādi tie nemitīgi lauzīs tevi.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes brīdina, lai šodien izvairies no mīlas dēkām. Šajā dienā būsi tendēts uz meliem un vilšanos. Tomēr šī ir laba diena, lai izmantotu savu māksliniecisko potenciālu, realizētu filozofiskos un garīgos meklējumus. Spēsi izmantot savas prasmes un talantus, lai izteiktu sevi, cik vien tas ir iespējams. Tomēr zvaigznes norāda, lai nepārpūlies, saudzē savu enerģiju, jo tās līmenis šajā dienā nebūs pārāk augsts.

 

 
svari-mil-horSvari

Tavs darbs šodien prasīs vairāk pūļu nekā parasti, jo pieprasīs nestandarta skatījumu uz ierastajām lietām un ārkārtas apņēmību, lai atrisinātu radušās problēmas. Profesionālās darbības jomā ir iespējamas apgrūtinošas problēmas. Neņem šo situāciju pie sirds un ļauj notikumiem ritēt savu gaitu – šodien daudzas tavas rīcības būs veltīgas.

 

 
skorpions-mil-horSkorpions

Šī diena ir laba, lai veidotu jaunas paziņas vai nokārtotu iepriekš sabojātas draudzīgas attiecības. Kas attiecas uz profesionālo darbību, ir iespējams, ka tev nāksies kļūdīties un klupt. Ļoti ticams, ka liktenis gatavo nepatīkamu pārsteigumu tev, īpaši iezīmējot varbūtību – konfliktsituācijām ar kolēģiem. Esi uzmanīgs, domā par to, ko saki.

 

 
strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, ka tavi panākumi būs tieši atkarīgi no spējas īstenotu taktiskus gājienus, spējas atrast gudru vidusceļu starp idejām – nav atļauts un – es to ļoti vēlos! Tev nevajadzētu ļaut kādam iesaistīties tavu problēmu vai plānu risināšanā. Labāk, lai tev ir neliels skaits uzticamu draugu, sarunas ar kuriem pasviedīs daudzas noderīgas idejas, nevis cilvēki, kuriem īsti nav svarīgi – atrisināsi savas problēmas vai nē! Esi uzmanīgs ar jaunām tikšanām.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šīs dienas laikā zvaigznes tev piedāvā iespēju iegūt skaidru priekšstatu par savām izjūtām, domām un rīcību. Esi piesardzīgs, turi acis plaši vaļā, jo tavā priekšā var būt pēkšņi likteņa līkloči. Centies ikvienu lēmumu pieņemt pats par sevi: ikviens padoms, pat dots ar vislabākajiem nodomiem, var beigties uz negatīvas nots. Zvaigznes norāda, ka šajā dienā iespējamas problēmas ar veselību.

 

 
udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šī diena sola būtiski mainīt tavu dzīvi. Iespējams, mainīsi savu nodarbinātības statusu, tāpat ļoti ticams, ka pieliksi lielas pūles un iekšējos spēkus, lai realizētu kādu senu sapni un tas visnotaļ attaisnosies. Zvaigznes neiesaka eksperimentēt, tā vietā tev vajadzētu izvairīties no riska. Esi uzmanīgs piedaloties jebkurā kolektīvā pasākumā.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šī diena solās būt piepildīta ar interesantiem notikumiem vai pēkšņām izmaiņām personīgajā dzīvē. Seksuālie kontakti vai mīlas attiecības sagādās tev prieku un pārliecību par tavu pūļu nozīmību. Labs kontakts ar mīļoto cilvēku padarīs tavu sirdi siltāku, ienesot starp jums patiesāku, pilnasinīgāku tuvību. Zvaigznes norāda, ka palielināsies tavs personīgais šarms. Tev piemīt pašam savs stils, savs skatījums uz dzīvi, mēģini padarīt savu partneri par daļu no tā  visa.
 

 

Sabiedrība

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. septembris

  Septembris jau pāri pusei, esam pieredzējuši pirmās rudens vētras un lietavas. Ko šajā rudenīgajā laikā...
Live Nation

Lūdz palīdzēt Olgai, kura sirgst ar smagu slimību

  Olga ir jautra, dzīvespriecīga, uzlādē līdzcilvēkus ar savu enerģiju un dzīves mīlestību, parāda kāda ir...
Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 21. – 27. septembris

  Septembris jau pāri pusei, esam pieredzējuši pirmās rudens vētras un lietavas. Ko šajā rudenīgajā laikā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Nav patīkamu ziņu par svētdienas rītā gaidāmo laiku

  Svētdienas agrā rītā daudzviet Latvijā gaidāma salna, ziņo LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis. "Jāņem vērā,...
Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...
jackeeholder.com

Parādās jauna informācija par nākamnedēļ gaidāmo laiku

  Pēc vētrainās ceturtdienas nedēļas izskaņā no rietumiem pakāpeniski sāks pastiprināties anticiklona ietekme. Līdz ar to...