Dienas pirmajā pusē ievērojami pieaugs optimisms un entuziasms. Taču tev neveiksies lietās, ko darīsi steigā, tāpēc strādā lēnāk un ar lielāku atbildību, uzmanību. Izvairies arī no pārlieku lielām novitātēm, to vietā dod priekšroku pārbaudītām vērtībām un darba metodēm. Ieklausies savā iekšējā balsī.

 

 

auns-mil-horAuns

Šī diena nebūs visai piemērota lietām, kas saistītas ar personīgo biznesu. Dienas vidus būs periods, kad saņemsi un apstrādāsi visvairāk informācijas. To lieliski vari izmantot dažādās sapulcēs, īsos braucienos un iesaistoties diskusijās. Jābūt gatavam dažādām variācijām sarunās, kā arī viedokļiem, pretrunīgai informācijai un, iespējams, pat konfliktu risināšanai.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien tev nopietni vajadzētu pievērsties iesāktajiem darbiem. Koncentrējies arī uz lietām un situācijām, kas tiešā veidā saistītas ar tavu finansiālo situāciju un datiem. Kaut ko iegādājoties vai aizpildot kādus dokumentus, vajadzētu būt īpaši uzmanīgam, jo ir diezgan liela iespējamība pieļaut kļūdas.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Visas dienas garumā tu būsi sociāli aktīvs, zinātkārs, dodot priekšroku loģiskajai domāšanai, veselajam saprātam. Neļauj emocijām valdīt pār sevi. Ja esi dzimis jūnija vidū, iespējams, sanāks sapīties argumentos pret kādu autoritatīvu personu. Tas var radīt satraukumu.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Neuzsāc nekādus jaunus projektus, jo īpaši ambiciozus un lielus. Rīta pusē velti laiku, cik iespējams, atpūtai un nepievērsties nekādiem svarīgiem jautājumiem, tos pietaupi pēcpusdienai. Šodien dodies pastaigāties, sarunājies ar cilvēkiem un pavadi laiku sev tīkamā kompānijā. Tādējādi spēsi krietni vairot savu enerģijas līmeni.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien centies vairāk pievērsties relaksācijai un neformālai komunikācijai. Tomēr nevajadzētu ļauties pilnīgai un nekontrolētai brīvībai un visatļautībai. Rūpīgi apdomā un apstrādā iegūtu informāciju, nepaļaujies uz nepārbaudītiem faktiem.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien ļoti svarīgas būs dažādas nianses, kas saistītas ar tavu profesionālo darbību. Iespējams, ļoti aktīvi nāksies komunicēt ar kolēģiem, pat vadību. Taču, diemžēl, šīs sarunas varētu nebūt diez ko produktīvas. Ja iespējams, pārcel šādas sarunas uz citu dienu.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien velti laiku, lai komunicētu ar cilvēkiem, mācīties un meklēt informāciju, kas nepieciešama dažādu darbu paveikšanai. Neformālā komunikācija šodien būs daudz vērtīgāka nekā konkrēti, dzelžaini noteikumi. Visproduktīvākais solās būt vakars pēc plkst. 19:00.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Dienas pirmajā pusē tev vajadzētu dot priekšroku nelieliem praktiska rakstura darbiem un/vai tādām biznesa niansēm kā finanšu pārskatu rediģēšana. Iespējams, saņemsi dažāda veida pretrunīgu informāciju. Iespējams, pat nāksies sastapties ar konfrontāciju. Var izcelties strīds ar kādu tuvu cilvēku, kaimiņu vai valsts amatpersonu.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien ļoti labprāt pildīsi aizstāvja, informatora vai citu aizstāvja lomu. Tevi uzkurinās pretestība, var izvērsties asas diskusijas. Tomēr negaidi, kamēr pretinieki padosies, bet labāk visu atrisini pats. Dienas beigās vari konstatēt, ka sabiedrotie zaudējuši interesi tevi atbalstīt.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Rīta pusi un pēcpusdienu pilnībā velti ikdienas darbiem. Nesavelc pārāk cieši savas robežas un neprasi neiespējami daudz no citiem cilvēkiem. Tā vietā modri seko līdzi, vai visas lietas notiek tā, kā tām jānotiek!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šī diena veicina relaksāciju, neformāla rakstura saziņu un radošumu. Svarīgi pavadīt kādu laiku ar saviem bērniem vai citiem tuviniekiem. Lai gan dažos jautājumos tev un kolēģiem var būt krasi atšķirīgi uzskati, šīs domstarpības jūsu attiecības sabojāt nespēs.

 

 

zivis-mil-horZivis

Dienas laikā tevi galvenokārt interesēs dažādas intelektuālas darbības, komunikācija ar apkārtējiem. Paveic kādu nelielu mājas darbu. Ja paliksi mājās, pārliecinies, ka telefons ir ieslēgts – tevi noteikti centīsies sasniegt tuvie cilvēki!

 

 

Lai tev jauka šī diena!

Sabiedrība

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...
Foto:Flickr.com/Michael Simmons/CC

Pensionāre Zemgalē iespaidīgo laimestu nolēmusi izdalīt tuviniekiem

  Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83...

Traģiski notikumi risinājušies Valmierā – divi jauni vīrieši pieļauj lielāko kļūdu dzīvē

16.janvāra naktī pulksten 03:20 tika saņemta informācija, ka Valmierā notiek kautiņš. Izbraucot uz notikuma vietu,...

Vai skolēni turpmāk varēs lietot skolās iepriekš izsniegtās auduma maskas? Skaidro speciālisti!

  Turpmāk kā sejas maskas būs atļauts lietot medicīniskās sejas maskas vai ne zemākas klases kā...
Foto:Pexels.com/CC

Zināmi 2022./2023. mācību gada sākuma, beigu un brīvdienu laiki

  18. janvārī valdībā apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais noteikumu projekts par 2022./2023. mācību gada...
Photo by Polina Tankilevitch from Pexels

Pēc valdības sēdes ar paziņojumu iedzīvotājiem klajā nāk Veselības ministrija

  Lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikron paveida aizvien pieaugošo izplatību, turpmāk vietās, kur nepieciešams lietot sejas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...