Šī diena stimulēs piesardzību un vēlmi pēc varas. To zīmju pārstāvjiem, kuri ir pakļauti bailēm un jutīgumam, vajadzētu uzmanīties no tiem, kuri mēģina gūt no tevis kādu labumu. Ja tiecies pēc varas, centies to sasniegt bez viltus vai ļaunprātības.

 

auns-mil-horAuns
Tiem, kuri dzimuši Auna zīmē, šodien jābūt uzmanīgiem par to – kur un pret ko saslien savus ragus. Sena paruna vēsta, ka neko nav iespējams sasniegt bez kāda cita zaudējumiem, un tie, kuri ir ap tevi, šajā dienā var justies apdraudēti. Viņi apzināsies, ka tu sāc pārkāpt savas robežas.

 

versis-mil-horVērsis

Šīs zīmes pārstāvji bieži tiek kritizēti par to, ka ir spītīgi. Tomēr tādā dienā kā šī, viss var pavērsties tā, ka šī īpašība palīdzēs daudz stabilāk stāvēt ar kājām uz zemes. Ļoti ticams, ka tev parasti ne visai interesē varas iegūšana, taču pēkšņi tavā priekšā var būt kāds brīvs krēsls, kas tev nesīs gan papildus ietekmi, gan citus labumus.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šajā zvaigznājā dzimušie reti meklēt varu, bet tavas zināšanas par savu apkārtni un spēja ātri reaģēt ar asprātībām, var mudināt nonākt tādā stāvoklī, lai pielāgotu radušos situāciju savā labā. Tavām rūpēm par tiem, kuri ir ap tevi, vajadzētu glābt no nepatīkamu starpgadījumu rašanās, kā arī sāpināšanas un bailēm. Atturies no robežu pārkāpšanas, kas šajā dienā pazudinās tavas priekšrocības.

 

vezis-mil-horVēzis

Daudzi šodien var domāt,  ka varas struktūras pastāv tikai korporatīvajā pasaulē, taču tev var būt daudz plašākas perspektīvas. Tava ideālā sapņu valstība, visticamāk, ir ģimene. Kamēr citi ir iesaistījušies pakaļdzīšanās pēc finansiālajiem labumiem, tev vajadzētu apsvērt savu nostāju kādos būtiskos ar ģimeni saistītos jautājumos. Izmanto to kā savu priekšrocību, ka tavi tuvinieki, kuri, visticamāk, ir dažādu zvaigznāju pārstāvji, var sniegt tev daudzpusīgu norišu izklāstu.

 

 

lauva-mil-horLauva
Tev šajā dienā var būt grūtības ar pašapziņu. Tas bieži vien ir veids kā bailes izpaužas Lauvas sirdī. Kaut arī tev, visticamāk, šobrīd nav no kā bīties, šī sajūta ir vājums, neatkarīgi no tā, vai tām ir reāls pamats. Ja nespēsi saņemt sevi rokās, vari tikt gāzts no troņa.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Tev šajā dienā, iespējams, visvairāk interesēs veidi, kā veicināt savus profesionālos darījumus. Tā kā esi visai piesardzīga personība,  tev tomēr var nerasties iespējama sasniegt mērķi līdzīgi kā kolēģiem, kuri izmantos jebkuru rīcības veidu.  Šādu situāciju pastiprinās zvaigžņu stāvoklis, kas paredzēs, ka nebūs viegli attīstīt kādu notikumu patstāvīgi. Tas var mudināt nolikt malā daudzu svarīgu jautājumu risināšanu, kas izrādīsies tavs vislabākais lēmums šodien.

 

 

svari-mil-horSvari 

Tev ir jārūpējas, lai citi šajā dienā vispirms kļūst par prioritāti. Pasaule varētu būt visai haotiska vieta, un tu, visticamāk, nebūsi ieinteresēts piedalīties kādās saspringtās norisēs. Tomēr apkārtējiem var būt nepieciešama tava taisnīguma un līdzsvara izjūta.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tev šajā dienā vajadzētu īpaši apsvērt iespēju – nezaudēt savu patieso būtību. Tu esi lojāls cilvēki, kurš par visām varītēm necentīsies upurēt sabiedrotos jebkurā cīņā pēc varas.  Kā visai privātai un noslēpumainai personai,  tev ir jātur galva stingri uz pleciem un  jācenšas šodien atturēties no nepatikšanām.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Tev bieži vien ir alkas pēc brīvības, kas var izpausties vairākos veidos, tostarp vēlmē pēc izteiktas autoritātes. Zvaigznes norāda, lai nevis centies sabotēt citus, bet meklē tos, kuri patiesi atbalstīs tavus uzskatus, jo Strēlnieki bieži vien ir labi ieredzēti, ir tikai jāatrod īstie sabiedrotie.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tu šodien piedzīvosi to, ka uzlabosies tava rakstura trūkumi, taču tie var tikt apkaroti caur labprātīgu pozitīvu aspektu izpausmi. Zvaigznes mudina nevis satraukties un koncentrēties uz savu attīstību, bet tā vietā fokusēties uz profesionālo izaugsmi. Nebaidīšanās no smaga darba ir tavs visvērtīgākais tikums un tas, visticamāk, sniegs daudz vairāk nekā jebkura notikumu shēmošana tavā prātā.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Tu vari izvairīties no stresa, ja meklēsi veidus kā veicināt, sekmēt savas idejas, nevis sevi. Bieži esi ideālistisks cilvēks un tas, visticamāk, nesagādās pārliekas grūtības, lai tu varētu pārdot savas ieceres. Drīz vien vari atskārst, ka šī ir visai izdevīga rīcība, kas nesīs augļus.

 

zivis-mil-horZivis

Tev šodien jāapsver iespēja atbalstīt citu darbības, nevis jāspēlē pašam sava spēle. Kaut esi vērtīgs sabiedrības loceklis, tevi, visticamāk, citu zīmju pārstāvji bieži neuztver nopietni. Tas var mudināt nesaskaņu rašanos un primāro rīcības soļu pārcelšanu otrajā plānā. Tomēr ne viss šodien būs tā, kā tev sākotnēji šķita. Apjautīsi, ka esi novērtēts loceklis kādā citā komandā.

 

 

Sabiedrība

Kuram tiks iespaidīgā naudas summa no šova “Dejo ar zvaigzni”?

  Šo svētdien, 4. decembrī, gaidāms TV3 šova “Dejo ar zvaigzni” fināls. Par uzvaru un galveno...

Jaunas ziņas par populāro režisoru Intaru Rešetinu

  Latvijas Leļļu teātris izsludinājis februāra repertuāru un uzsācis biļešu pārdošanu teātra kasē Rīgas Latviešu biedrības...

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Zvaigznes šodien brīdina – neieslīgsti rutīnā, īpaši, ja ikdienā esi enerģiska un dinamiska personība. Elpo...
Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...