Šodien vajadzētu izvairīties no steigas. Lai gan, visticamāk, tu jutīsies enerģijas pārpilns un aktīvs, tomēr varētu nākties grūti rīkoties patiesi pareizajā virzienā. Centies arī izvairīties no pārāk liela lepnuma un iedomības. Nepieļauj savās darbībās agresiju.

 

auns-mil-horAuns

Šodien tu varēsi oficiālā un likumīgā veidā apstiprināt savus sasniegumus. Ja gadījumā starp tevi un kādu citu cilvēku izveidosies konflikts, tu varēsi viegli to atrisināt, iesaistot attiecīgās personas. Neuzķeries uz pārlieku vilinošiem piedāvājumiem, ja vien neesi pilnībā pārliecināts, ka tie ir patiesi un tā vērti.

 

versis-mil-horVērsis

Neraugoties uz iespējamo stresa vai konflikta situāciju, tu varēsi paļauties uz veiksmi. Šodien tev būs iespēja pareizi organizēt savu laiku un tādā veidā izvairīties no nevajadzīgām rūpēm, pārdzīvojumiem. Iespējama panākumu gūšana profesionālajā vidē, juridisko problēmu risināšanā, kā arī sabiedriskā, labdarības, reliģiskā vai izglītības sfērā.

 

dvini-mil-horDvīņi

Lai tu varētu kļūt par patiesu profesionāli, tev vajadzētu vienlīdz rūpīgi izpētīt lietu praktiskās un teorētiskās nianses. Pārliecinies, ka uzmanīgi ieklausies vecāku, pieredzējušāku cilvēku padomos. Necenties visu padarīt tikai pēc sava prāta – ne vienmēr tā ir pareizākā pieeja.

 

vezis-mil-horVēzis

Tev šodien būs labas iespējas sadarbībā ar partneriem gan privātajā, gan profesionālajā sfērā. Ja tu zini, kādas ir viņu vēlmes, tu lieliski spēsi izmantot savas zināšanas, pieredzi un sociālo statusu. Varēsi saņemt arī atbalstu no apkārtējiem. Centies nepieļaut pārlieku lieku jaukšanos savā privātajā dzīvē cilvēkiem, kam par to nav daudz zināšanu.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien vajadzētu savas personīgās ambīcijas nolikt malā un atturēties no iesaistīšanās dažādos konfliktos. Spēks un agresija šodien pavisam noteikti nebūs risinājums. Jo profesionālāk izturēsies šodien, jo labākus rezultātus gūsi. Ja esi gatavs rīkoties godīgi un cienīt likumus, tu būsi uzvarētājs.

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien lietas solās risināties visai labi. Ja kādu laiku tevi bija pārņēmusi liela nervozitāte, nenoteiktība un bažas, šodien apstākļi tev pilnībā palīdzēs pielāgoties jaunākajām izmaiņām un veidot pozitīvu skatījumu uz dzīvi. Uzmanīgi izturies pret visiem jauninājumiem.

 

svari-mil-horSvari

Kad runa ir par ģimenes lietām, vajadzētu rīkoties pēc noteikta plāna. Ikreiz, kad darbojies profesionālajā jomā, tev vajadzētu paļauties uz savām zināšanām, prasmēm un pieredzi. Plānojot savu darbu, mēģini izmantot biznesa vadības sistēmas, dažādas jaunas tendences un mēģini domāt radoši.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Centies privātajām lietām pielietot biznesa stratēģijai līdzīgu pieeju, piemēram, saplāno laiku, kad un ko tu varētu darīt, pieraksti nepieciešamos uzdevumus, atzīmē padarīto utt. pievērs vairāk uzmanības saviem mīļajiem cilvēkiem – gan viņi, gan tu pats rezultātā būsiet tikai ieguvēji.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Saprātīgs askētisms, atturība un mērenība būs roku rokā ar laipnību, augstsirdību, lai tava diena izdotos lieliska, un tu justos emocionāli komfortabli. Šodien vari atļauties dārgākus pirkumus, bet tikai gadījumā, ja tie tiešām nepieciešami, ja ir pamatoti apstākļi šo priekšmetu iegādei, kā arī nav pretrunā ar veselo saprātu.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šodienas notikumi būs īpaši svarīgi, ja esi dzimis janvārī. Iespējams, nāksies pievērsties kādiem saviem iepriekšējiem pienākumiem, vai pielietot agrāk izveidotu sistēmu. Taču nebaidies – rīkojies tā, kā nepieciešams. Ja arī kaut kas nenotiks tā, kā biji iecerējis, tev būs iespēja atrast pozitīvas nianses ikvienā situācijā.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Lieliska diena, kas būs vērsta uz darbu, ieskaitot darbu vientulībā vai ikdienas pienākumus. Inovatīvo skatījumu lieliski varēsi apvienot ar tradicionālajām metodēm. Šodien vari pievērsties arī savu materiālo resursu pārskatīšanai, lai saprastu un pārliecinātos, ka tajos neveidojas nevajadzīgi “robi”.

 

zivis-mil-horZivis

Šīs dienas notikumi stiprinās un vairos tavas cerības uz labāku nākotni. Pat tad ja tava ticība pozitīvam iznākumam ir nedaudz noplakusi, šodien tev būs iespējas atjaunot savu optimistisko domāšanu un atgūt harmoniju savās iekšējās sajūtās.

 

Lai tev burvīga diena!

Sabiedrība

Aija un Līga divatā gatavo Jāņu gardumus daudzu Anglijas latviešu galdiem – VIDEO

  Lielbritānijā dzīvojošajiem latviešiem celt Jāņu galdā īstu latviešu ēdienu ir goda lieta. Taču ne vienmēr...

“Iziešu pie vīra un te palikšu!” – ukrainiete Juļa cer, ka viņas Jāņu nakts vēlēšanās piepildīsies – VIDEO

  Daudzās Latvijas sētās šogad Jāņus svin arī no kara atbēgušie ukraiņi. LTV filmēšanas grupa devās...

Liela nelaime notikusi Gaujā pie Cēsīm; nu peldēties tur liegts

  Jau vairākas dienas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki turpina meklēt trešdien Gaujā pazudušo vīrieti....

Jau izskan brīdinājums par laiku sestdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par sestdien, 25. jūnijā, gaidāmo laiku. 25.06.2022. Latvijā...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Līgo vakarā notikusi traģēdija

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 121 ceļu satiksmes negadījums, kuros cietuši 30 cilvēki un viens gājis...

Līgo dienas rītā saņemtas nepatīkamas ziņas

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 154 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušas 32 personas, kas ir būtiski...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūnijs

  Šo dienu varētu raksturot kā diezgan aktīvu un veiksmīgu. Ļoti svarīgi šodien izmantot savu enerģiju...
Foto:Elīna Lūse-Mūrniece/BrīvBrīdis.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūnijs

  Izmanto savu personīgo šarmu - tad solās būt panākumi un komunikācija ar cilvēkiem patīkamāka. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūnijs

  Šī diena izrādīsies produktīva dažādām iepriekš pārdomātām un izskaitļotām darbībām. Godīgas un apdomīgas rīcības novedīs...
Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūnijs

  Šī diena būs piemērota uzdevumiem, kas saistīti ar mājas dzīvi. Šodien objektīvi varēsi novērtēt savu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Šodien negatīvisms nav pieņemams pat vismazākajās tā izteiksmēs. Dari visu tā, lai smaids un optimisms...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šodien kopumā vajadzētu mēģināt aizmirst par materiālismu. Šodien lielākie panākumi gaidāmi tiem, kuri rūpējas nevis...

Mājai un Dārzam

Jau izskan brīdinājums par laiku sestdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par sestdien, 25. jūnijā, gaidāmo laiku. 25.06.2022. Latvijā...

Sinoptiķi pirms Jāņiem atklāj, kad gaidāms pirmais karstuma vilnis

  Tuvākās dienas anticiklona ietekmē būs saulainas un sausas, bet gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies. Jaunnedēļ gaidāms...

Parādās pavisam jaunas ziņas par laiku turpmāk

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis laika prognozi turpmākajām dienām. "Turpmākās dienas Latvijā būs...