Ja savā dzīvē tu šobrīd esi īstajā vietā, diena neizpaliks bez patīkamiem pārsteigumiem. Ģimene un draugi palīdzēs kliedēt dažādas šaubas – ļaujies!

 

 

auns-mil-horAuns

Impulsīva rakstura darbības, ko pieļausi, var kļūt par tavām lielākajām šīs dienas kļūdām. Arī emocijām būs diezgan liela ietekme pār tevi, īpaši, kur runa būs par jebkāda veida attiecībām. Nepatikšanas mīlestībā var ietekmēt tavu karjeru vai finansiālo aspektu.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šī diena paies lielā stresa virpulī. Iespējams, gadīsies kāds pilnīgi neparedzēts notikums vai no kāda puses būs jūtama milzīga pretestība. Taču ir iespējas visu mainīt, iespējams, tev nāksies atgriezties pie kaut kā, ko un kā darīji iepriekš – padomā par to. Pildi savus pienākumus, neraugoties uz dažādiem šķēršļiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Ja tu vēlies, lai tava nākotne izskatītos rožaināka, ir laiks nolaisties uz zemes un beigt lidināties pa mākoņiem, darot to, ko patiesībā nevari atļauties. Protams – pateikt vienmēr ir vieglāk nekā izdarīt… Iespējams, atklāsi, ka kāds daudzsološs projekts, ko esi uzņēmies, prasa vairāk laika un pūļu, nekā domāji.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Ja uzņemies jebkāda veida risku – esi gatavs atbildēt par to, jo var gadīties, ka neviens tevi vēlāk neglābs. Izvairies no pārlieku lielas emocionalitātes un neuzņemies vairāk kā spēj padarīt. Dažas personīgas lietas (piemēram, iesākts remonts vai lielā pavasara tīrīšana) var nākties atlikt uz vēlāku laiku. Dažādas lietas var sarežģīties.

 

 

lauva-mil-horLauva

Var gadīties nepatīkami pārsteigumi, īpaši, ja paredzēts satikties ar ārzemniekiem vai cilvēkiem, kuri darbojas vai uzturas garīga rakstura iestādēs. Šodien lielas izredzes ir arī pārkāpt kādus noteikumus – piemēram, rīkoties tā, kā darbā noteikts nedarīt vai, piemēram, pārsniegt ātrumu, neatļauti novietot auto u.c. līdzīgas lietas.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Reālā dzīve var iznīcināt tavas prātā veidotās ilūziju shēmas. Iespējams, tev nāksies tikt galā ar kādu ļoti sarežģītu situāciju vai pat gadīsies kāda pagaidu neveiksme. Runājot par finansiālo pusi, pastāv risks, ka tu varētu zaudēt peļņu vai pat iekulties parādos. Arī privātajā dzīvē var gadīties liels stress, uzmanies, jo iespējama pat attiecību krīze.

 

 

svari-mil-horSvari

Šodien vairāk vai mazāk tu rīkosies sabiedrības labā. Ja šobrīd attiecībās mēģini pielāgoties otrai pusītei, šodien beidzot redzēsi pirmos būtiskos šī procesa rezultātus. Ja visu laiku jums nākas strīdēties, nevarat vienoties par neko kopēju, tas var būt saistīts ar temperamenta atšķirībām vai dažādu vērtību skalu, ieradumiem un dzīves uzskatiem. Sāc domāt reāli!

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tavā dzīvē šodien var gadīties diezgan nopietni konflikti ar apkārtējiem cilvēkiem un dažādas tehniska rakstura problēmas. Iespējams, nāksies saprast, ka pagātnē kaut kas ir izdarīts ļoti nepareizi, un tagad nāksies par to maksāt. Neveiksmes varētu būt saistītas ar taviem lēmumiem vai kāda cita pārskatīšanos kādā jautājumā.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien nāksies maksāt par visiem saņemtajiem labumiem. Līdzās veiksmei, noteikti ievēro arī piesardzību, pretējā gadījumā vēlāk var nākties ciest zaudējumus vai zaudēt mieru, iegūstot krietni vairāk stresa. Tev šodien ir diezgan lielas izredzes uzvarēt kādā riskantā spēlē, taču tu neko nesaņemsi par brīvu un galu galā maksāsi atbilstošu cenu par savu triumfu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Nesteidzies, bet sāc palēnām mainīt situāciju un to, uz ko ej. Neparedzēti apstākļi neļaus tev attīstīt pareizo tempu tam, ko tu vēlies – risks liks pieļaut kļūdas pārlieku ātri un iedzīs tevi strupceļā. Uzmanies!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Ne visiem Ūdensvīriem šodien izdosies realizēt iecerēto. No vārdiem pie darbiem pāriet būs daudz grūtāk nekā tev sākumā šķita. Tava komunikabilitāte, aktivitāte un vēlme pēc iespējas ātrāk visu sasniegt, var radīt pilnīgi pretēju rezultātu tavu mērķu sasniegšanā. Piemēram, lai arī tu uzskati, ka rīkojies pareizi cerētās vienošanās vietā var gadīties pamatīgs konflikts.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes tevi šodien nonesīs no debesīm uz zemes. Jo vairāk tu šodien gaidīsi no citiem, jo lielāka būs tava vilšanās. Nebūs vieglākā diena Zivīm uzņēmējiem un ārštata darbiniekiem, kā arī tiem, kuri ir atbildīgi par citu cilvēku apstākļiem.

 

 

Lai tev lieliska un izdevusies šī diena!

Sabiedrība

Izskan nopietns brīdinājums par laiku svētdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši oranžo brīdinājumu par karstumu svētdien. 25.06.2022. vakarā vēl...
Foto:Flickr.com/ Roger Ahlbrand/CC

Jāņu dienā noticis traģisks negadījums

  Kā vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Jāņu dienā, 24. jūnijā, no kāda dīķa Trapenes...

Aija un Līga divatā gatavo Jāņu gardumus daudzu Anglijas latviešu galdiem – VIDEO

  Lielbritānijā dzīvojošajiem latviešiem celt Jāņu galdā īstu latviešu ēdienu ir goda lieta. Taču ne vienmēr...

“Iziešu pie vīra un te palikšu!” – ukrainiete Juļa cer, ka viņas Jāņu nakts vēlēšanās piepildīsies – VIDEO

  Daudzās Latvijas sētās šogad Jāņus svin arī no kara atbēgušie ukraiņi. LTV filmēšanas grupa devās...

Liela nelaime notikusi Gaujā pie Cēsīm; nu peldēties tur liegts

  Jau vairākas dienas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki turpina meklēt trešdien Gaujā pazudušo vīrieti....

Nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par sestdien, 25. jūnijā, gaidāmo laiku. Brīdinājums...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūnijs

  Planētu pozīcija dienas pirmajā pusē nodrošinās diezgan intensīvus notikumu apstākļus. Tava uzvedība var kļūt noteiktāka,...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūnijs

  Šo dienu varētu raksturot kā diezgan aktīvu un veiksmīgu. Ļoti svarīgi šodien izmantot savu enerģiju...
Foto:Elīna Lūse-Mūrniece/BrīvBrīdis.lv

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūnijs

  Izmanto savu personīgo šarmu - tad solās būt panākumi un komunikācija ar cilvēkiem patīkamāka. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūnijs

  Šī diena izrādīsies produktīva dažādām iepriekš pārdomātām un izskaitļotām darbībām. Godīgas un apdomīgas rīcības novedīs...
Foto:Flickr.com/Feggy Art/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūnijs

  Šī diena būs piemērota uzdevumiem, kas saistīti ar mājas dzīvi. Šodien objektīvi varēsi novērtēt savu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Šodien negatīvisms nav pieņemams pat vismazākajās tā izteiksmēs. Dari visu tā, lai smaids un optimisms...

Mājai un Dārzam

Izskan nopietns brīdinājums par laiku svētdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši oranžo brīdinājumu par karstumu svētdien. 25.06.2022. vakarā vēl...

Nopietns brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par sestdien, 25. jūnijā, gaidāmo laiku. Brīdinājums...

Sinoptiķi pirms Jāņiem atklāj, kad gaidāms pirmais karstuma vilnis

  Tuvākās dienas anticiklona ietekmē būs saulainas un sausas, bet gaisa temperatūra pakāpeniski paaugstināsies. Jaunnedēļ gaidāms...