Ceturtajā maijā augošais Mēness aizvien atrodas Lauvas zīmē. Lauvas ir dzimuši līderi, taču tām raksturīga arī lojalitāte, it īpaši pret jau ilgāku laiku pazīstamiem cilvēkiem. Šajā dienā ieteicams darboties kopā ar tuviem, uzticamiem draugiem un kolēģiem, lai veiksmīgi sasniegtu iecerēto.

 

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušie, strādājot pie saviem projektiem, bieži vien iekuļas nepatikšanās dēļ savas lielās pašpārliecinātības. Tu allaž domā, ka esi zinošākais un spējīgākais un atbilstošākais konkrētā uzdevuma izpildei, tādēļ atsakies no citu piedāvātās palīdzības. Mēģini vairāk uzticēties kolēģiem.

 

 

 

versisVērsis

Vēršiem labpatīk strādāt vienatnē. Galvenokārt tas tādēļ, ka šādi viņi var izmantot sev sen zināmas un pārbaudītas metodes darba veikšanai. Nenoliedzami, tu esi produktīvs un uzticams cilvēks, taču nenāktu par ļaunu laiku pa laikam sadarboties ar citiem, turklāt tādejādi nedaudz samazināsi arī pienākumu slogu uz saviem pleciem.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušie ļoti labi pazīst cilvēkus, kuri viņiem apkārt, līdz ar to spēj prasmīgi izvēlēties pašus labākos sabiedrotos, ar kuriem kopā strādāt. Tu labi saproties ar apkārtējiem, kas padara tevi arī par lielisku komandas sastāvdaļu un ļauj paveikt uzdevumus, kurus vienatnē nespētu izpildīt.

 

 

 

vezisVēzis

Vēžiem, strādājot komandā ar citiem, visbiežāk problēmas sagādā komunikācija ar saviem kolēģiem. Centies būt atvērtāks un izlīst no savas čaulas, metot malā kautrību. Tev patīk darbu paveikt kvalitatīvi un laikā un to būs krietni vienkāršāk izdarīt, ja atradīsi sev vēl kādas palīdzīgas rokas

 

 

lauvaLauva

Lauvas ir dzimuši līderi, tādēļ izmanto katru izdevību uzņemties vadošo lomu gan pār notikumiem, gan cilvēkiem. Mēģini vairāk sadarboties ar citiem, uzklausi, ieklausies apkārtējos. Tādejādi iegūsi gan lielāku cieņu no kolēģiem, gan jaunas, pārsteidzošas idejas, kas, savukārt, atmaksāsies jau tuvākajā nākotnē.
 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušie labprātāk strādā vienatnē un ar lielāko daļu uzdevumu tiek galā patstāvīgi, bez citu palīdzības. Apsver iespēju padalīties savās prasmēs un zināšanās ar apkārtējiem. Tava pieredze var izrādīties ļoti noderīga citiem, savukārt, jo vairāk viņi pratīs tikt ar saviem uzdevumiem galā paši, jo mazāk traucēs tevi.

 

 

 

svariSvari

Svari dod priekšroku strādāšanai kopā ar citiem un labi prot sastrādāties, līdz ar to izvairās no vadošām lomām. Centies vairāk sadarboties ar zinošiem cilvēkiem, kuri labi pārzina savu darbu, nevis tādiem, kuri alkst tavas palīdzības, atbalsta un rūpju.

 

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpioniem vajadzētu būt uzmanīgiem un savaldīt savu temperamentu. Tu nelabprāt strādā komandā ar citiem, līdz ar to allaž, kas tas nepieciešams, gaisotne ir visai saspringta. Atceries, ka dažkārt ir lietas, kuras gluži vienkārši ir jāizdara, lai gūtu pozitīvus rezultātus, tādēļ, sadarbojoties ar citiem nekoncentrējies uz to, cik nekomfortabli jūties, bet domā par to, kā šī sadarbība palīdzēs konkrētā projekta realizācijai.

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem ieteicams būt elastīgiem un pielāgoties saviem kolēģiem. Tavs darba temps ir ļoti ātrs, brīžiem pat pārāk ātrs un citi nespēj tev tikt līdzi. Ja žigli tiksi galā ar savu daļu uzdevumu un pametīsi darba galdu, zaudēsi kolēģu respektu un uzticību.

 

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem jāuzmanās, lai tie nekļūtu pārāk tieši atklāti, strādājot kopā ar saviem kolēģiem. Tu esi ļoti ambiciozs, kas var būt traucēklis uzticības nostiprināšanai savstarpējās attiecībās ar citiem. Par laimi, tu esi labs un efektīvs darbinieks savos pienākumos, kas var kaut nedaudz raisīt cieņpilnu attieksmi pret tevi.
 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīri ir īsti intelektuāļi un vienmēr atvērti jaunām zināšanām, līdz ar to tiem nav sevišķi grūti sadarboties ar citiem, ja vien paši neuzsāk nevajadzīgus strīdus. Ieteicams savus personīgos politiskos un reliģiskos uzskatus atstāt aiz darba vietas durvīm, lai tie neietekmētu tava darba efektivitāti.

 

 

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušie ļoti labi saprotas ar apkārtējiem ikdienas gaitās un sarunās, taču darbs komandā ar citiem, diemžēl, var sagādāt problēmas. Tev ir lieliskas komunikācijas prasmes, taču laika izjūtas un plānošanas trūkums ņem virsroku. Centies rast risinājumu šai problēmai.
 

 

Veiksmīgu dienu! 

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Midori H/CC

Diemžēl sestdiena sākusies ar skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 157 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 25 cilvēki un viens gājis bojā. 23/07/2021 plkst.08:51...

Pazīstamais laika zīmju vērotājs Bukšs saņem skarbu kritiku par viedokli vakcinēšanās jautājumā

  Jūlija vidū pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā publicējis saiti uz...

Pēkšņi parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu EOLIKA

  Par godu leģendārās grupas "Eolika" 40. gadu jubilejas tūrei, ne mazāk leģendārais komponists Boriss Rezņiks...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Diemžēl liela nelaime piektdien notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Kā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?

Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...