Auns

Šodien būsi domīgā un savā ziņā pat depresīvā noskaņojumā. Šo uzvedību provocēs kāds no rīta notikušais dialogs starp tevi un tavu otro pusīti. Viņš paziņos, ka uzņēmuma problēmu dēļ viņam nāksies pavadīt nedēļas nogali darbā. Šie jaunumi tevi saskumdinās, jo nāksies atteikties no plāna doties kādā ilgi gaidītā izbraucienā. Diemžēl, arī tuvinieki, kurus bijāt plānojuši apciemot, negatīvi attieksies pret pēkšņo plānu maiņu.

 

 

Vērsis

Šī diena tev atmiņā paliks kā gaišs un vienkāršs dzīves periods, kuram cauri gāji ar vieglumu. Darbā bez piepūles atrisināsi kādu sarežģītu problēmu un vienlaikus paspēsi nodibināt draudzīgas attiecības ar kādu citā nodaļā strādājošu kolēģi. Šis cilvēks izteiks priekšlikumu vakarā kopā doties uz kādu kafejnīcu, savukārt tu ar lielāko prieku piekritīsi viņa idejai. Stundas patīkamajā kompānijā paskries nemanot un pavisam noteikti varēsi atzīt, ka esi atradis sev jaunu, labu draugu.

 

 

Dvīņi

Šodien spēlēsi nozīmīgu lomu kāda svešinieka dzīvē. Saņemsi kāda potenciālā darbinieka pieteikumu uz savā darba vietā izsludināto vakanci. Kaut kāda iemesla dēļ tev ļoti iepatiksies šis šarmantais speciālists un tu nolemsi aizlikt par viņu labu vārdu savam priekšniekam. Rezultātā tavs uzņēmums būs ieguvis vēl vienu augstas klases speciālistu, savukārt tu pats – jaunu draugu.

 

 

Vēzis

Šodien būsi visai nervozs. Uztrauksies par to, ka esi vienīgais, kurš liek lietā visu savu enerģiju, lai pasargātu savu ģimeni no pilnīga sabrukuma. Lai nu kā, tavs partneris uztrauksies tieši par to pašu. Nav gan zināms, kurš no jums būs pirmais, kurš uzdrošināsies paņemt telefonu un piezvanīt otram, taču vakarā jūs salabsiet. Kad būsiet pilnībā nomierinājušies, viens otram dosiet solījumu nekad nešķirties.

 

Lauva

Šodien piesardzīgi centīsies manipulēt ar apkārtējiem. Cilvēki būs priecīgi paši piedāvāt tev savu palīdzību, pat nesaprotot, ka patiesībā tu viņus nemanāmi piespiedi pieņemt šo lēmumu. Lai nu tā būtu – kamēr vien neviens tevi netur aizdomās. Tomēr neaizmirsti, ka vienmēr pastāv iespēja pašam kļūt par tikpat prasmīga manipulatora upuri un nebrīnies, ja kādas personas ietekmē nakts vidū pēkšņi esi gatavs doties uz otru pilsētas pusi, lai izpildītu viņa lūgumu.

 

 

Jaunava

Šodien piedzīvosi nelielu vilšanos romantiskajā dzīvē. Pēc darbīgās dienas, tu beidzot satiksies ar kādu internetā iepazītu simpātiju, kura, diemžēl, noritēs ne tik pozitīvi, kā iecerēts. Pirmkārt, tu sapratīsi, ka pievilcīgais cilvēks fotogrāfijā ir krietni uzlabots reālais tēls. Otrkārt, uzzināsi, cik ļoti aprobežota ir viņa domāšana, līdz ar to vēlme turpināt komunikāciju zudīs.
 

 

Svari

Šodien strādāsi pie kādas jaunas ierīces vai metodes attīstības.Pierādīsi sevi kā ļoti talantīgu studentu, kurš ātri vien spējis apsteigt savus skolotāju. Diemžēl, neiztiksi arī bez pāris nepatīkamiem brīžiem. Tavs skolotājs, kurš šajā gadījumā būs cienījams uzņēmuma darbinieks, atteiksies atzīt, ka ir kāds, kurš ir par viņu talantīgāks, gudrāks un spējīgāks. Pastāv risks, ka kļūsiet par sava veida ienaidniekiem vai sāncenšiem.

 

 

Skorpions

Šo dienu pavadīsi romantiskā noskaņojumā. Par to parūpēsies kāds cilvēks, ar kuru nesen uzsāki jaunas attiecības. Šīs dienas notikumi apstiprinās, ka esi sasaistījis savu likteni ar īstu dzejnieku. Ja dzeja un romantika kā tāda nav tev tuva vai to pat kaut kādā ziņā nevari ciest, ieteicams sakost zobus un izlikties, ka tu tomēr novērtē sava jaunā partnera sagatavoto pārsteigumu.

 

Strēlnieks

Šodien ieteicams saglabāt distanci komunikācijā ar saviem priekšniekiem. Tu, protams, vari izteikt kādu komplimentu vadībai, taču piedomā, lai tas izklausītos patiešām no sirds. Visādā citādā ziņā šī piektdiena aizritēs kā plānots. Pēc padarītā darba, dosies uz vasarnīcu pie kāda no labākajiem draugiem, kur tevi sagaidīs visai skaļa kompānija, gards ēdiens un, iespējams, pat burbuļvanna.

 

 

Mežāzis

Šodien ieteicams atturēties no pirkumu veikšanas. Tavi iekrājumi pazudīs jau neilgu brīdi pēc ieiešanas veikalā, jo vēlēsies iegādāties visu, kas būs novietots tavu acu priekšā. Necenties sevi pārliecināt par to, ka tev izdosies sevi kontrolēt. Tas nebūs iespējams, jo šajā dienā tevī ieslēgsies pamatīgs šopoholisms. Izvēlies, ko tu vēlies – iztērēt naudu sīkumos vai tomēr pietaupīt to kādam lielākam un vērtīgākam pirkumam.

 

Ūdensvīrs

Šodien būsi visai lielā psiholoģiskajā diskomfortā. Tavs noskaņojums krietni sabojāsies pēc strīda ar mīļoto cilvēku. Darbā ieradīsies uzvilkts un pamanīsies dusmas izgāzt uz saviem kolēģiem. Situāciju vēl vairāk saasinās saniknota tuvinieka zvans, kurš pārmetīs, ka esi aizmirsis izpildīt kādu viņam doto solījumu. Kopumā, diena nebūs vienkārša, taču ieteicams nenokārt degunu.

 

Zivis

Šodien apkārtējie tavu uzmanību traktēs kā vieglprātību. Ieteicams ievērot distanci komunikācijā ar apkārtējiem, lai tu netiktu uztverts kā rupjš, nepieklājīgs, ekscentrisks vai pat traks. Pavadi laiku kopā ar saviem labākajiem draugiem. Uzrīkojat kopā nelielas svinības, kurās vari justies pilnībā brīvs tāds, kāds tu esi un baudīt sev tuvu cilvēku kompāniju.

 

Jauku dienu!

 

Sabiedrība

Diemžēl ir nepatīkamas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas vidū atmosfēras spiediens pakāpeniski pazeminājās un valsti sasniedza mākoņu un lietus zona, gaiss...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par ceturtdienas pēcpusdienā gaidāmo laiku. 26.05.2022.pēcpusdienā vietām centrālajos...

Ar sen gaidītu ziņu klajā nācis veikalu tīkls “Lidl”

  Veiksmīgi pabeidzot Latvijā vēl nebijušu gruntsūdeņu sanācijas projektu, šonedēļ tiek uzsākta “Lidl” veikala būvniecība Rīgā,...

Meža masīvā uziets bezvēsts pazudušais Alvis

  Policisti 25. maijā veiksmīgi atrada bezvēsts prombūtnē bijušo Alvi Zīdermani meža masīvā. Vīrietis nogādāts ārstniecības...

Kivičs: visa Latvija zina, ka esmu metējs

  Viesošanās pie Magones Andrim Kivičam izvēršas pārbaudījumu un humora pilna – kartupeļu stādīšanas talkas laikā...

Pilsētnieka Kiviča jautājums laucinieci Magoni sasmīdina līdz asarām

  Ierodoties Magones sētā, Andris Kivičs neslēpj, ka ir tipisks pilsētnieks un lauku dzīvi nav baudījis....

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/Tim Gouw/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. maijs

  Auns Privātajā dzīvē tavi apgriezieni šajā dienā būs visai lēni. Daļēji atbrīvosi sevi no atbildības, nolemjot,...
Foto:Hdwallpapersin.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. maijs

  Auns Šo dienu pavadīsi savu vecāku mājās. No tuviniekiem saņemtais morālais atbalsts un vērtīgie ieteikumi būs...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. maijs

  Auns Šodien savā īpašumā iegūsi ko ļoti vērtīgu. Tiesa gan, par konkrēto lietu nāksies samaksāt nedaudz...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. maijs

  Auns Šodien nodosies savas personības izaugsmei un attīstībai – gan iekšēji, gan ārēji. Atbrīvosies no kādas...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...

Mājai un Dārzam

Diemžēl ir nepatīkamas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas vidū atmosfēras spiediens pakāpeniski pazeminājās un valsti sasniedza mākoņu un lietus zona, gaiss...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par ceturtdienas pēcpusdienā gaidāmo laiku. 26.05.2022.pēcpusdienā vietām centrālajos...

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...