Šī ir diena, kad varēsi izprast sevi labāk. Veiksmīgs periods savu vajadzību un patieso vēlmju izzināšanai. Vari veiksmīgi realizēties neatkarīgos, intelektuālos projektos. Uzlabosies tavas radošās prasmes. Otrajā dienas pusē būs grūti īstenot plānus.

 

auns-mil-horAuns
Šī ir lieliska diena, lai komunicētu ar draugiem un iegūtu jaunas paziņas. Tu vari baudīt saziņu, daloties savās domās, idejās un zināšanās. Ir diena, kad tev vajadzētu piedalīties kādā sabiedriskā pasākumā, tāpat būs veiksmīga kāda izglītības projekta uzsākšana.  

 

 

versis-mil-horVērsis

Planētu stāvoklis norāda, ka tavā bankas kontā var parādīties papildus līdzekļi. Tāpat šajā dienā iespējams saņemt vai nu ikmēneša algu vai kādu prēmiju. Ja tev samaksā par kādu pēkšņu pavērsiena punktu, notikumu attīstību, tu vari saņemt vairāk, nekā biji gaidījis. Tāpat iespējama dāsna dāvana no kāda no taviem draugiem, kā arī atlīdzību no vadības puses.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Planētu stāvoklis norāda, lai esi gatavs ķert ciet savu laimīgo brīdi, kamēr vien esi veiksmes apspīdēts un zvaigznes ir tavā pusē! Šis ir brīnišķīgs brīdis, lai sāktu jebkuru projektu, ko esi  plānojis, tai skaitā to, ko biji iecerējis pārvaldīt personīgi. Darbības, kas saistītas ar izglītību, ceļošanu un dažādiem neformāliem pasākumiem, šajā dienā solās būt veiksmīgas.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Planētu stāvoklis norāda, ka 5. februāris ir labs tālu ceļojumu īstenošanai, kā arī veiksmīgs tam, ai piedalītos kādos sociālos procesos vai ļautos kādam romantiskam stāstam. Tavas izredzes atrast visu nepieciešamo informāciju, kļūs daudz veiksmīgākas, turklāt – tu  vari saņemt vairāk datu, nekā cerēts.

 

 

lauva-mil-horLauva

Planētu stāvoklis norāda, ka tev šodien vajadzētu būt dāsnākam pret cilvēkiem, bez koncentrēšanās uz savām problēmām. Pārmērīgi enerģiska, pārāk kontrolējoša uzvedība diez vai būs visefektīvākais veids kā risināt problēmas šajā dienā. Ja tomēr uzstāsi uz šādu rīcības stilu, citu acīs tu līdzināsies personai, kas dodas uz priekšu ar kaujas saucieniem, cenšoties iekļūt durvīs, ko plaši atvērusi citu viesmīlība.
 

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien tu spēsi tīri labi  sastrādāties ar priekšniecību un kolēģiem, dažādu sfēru profesionāļiem un atšķirīgu profilu darbiniekiem. Izmanto šo laiku, lai maksimāli censtos saglabāt labas attiecības ar lielu skaitu dažādu cilvēku.

 

 

svari-mil-horSvari 

Dažāda veida saziņa gan personīgā, gan biznesa sfērā, šajā dienā tevī var izraisīt lielu interesi. Ja tu vēlies saglabāt un stiprināt attiecības ar cilvēkiem no ārzemēm, kā arī personām no dažādām reliģijām, kultūrām un zinātniskajām sfērām, pārliecinies, ka izmantotu visus līdzekļus, kas ir tavā rīcībā.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Planētu stāvoklis norāda, lai atmet savu aizdomīgumu, sarkasmu un neuzticēšanos. Tici zvaigžņu teiktajam: tev nepavisam nevajag visas tās norises,  kurās esi pašlaik iesaistīts!  Praktiskus jautājumus ieteicams risināt no rīta un agrā pēcpusdienā, tad apkārtējie cilvēki būs daudz dāsnāki un optimistiskāk uzlūkos tavas problēmas.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks
Zvaigznes norāda, ka šajā dienā ievērojami paaugstināsies tava laipnība, sabiedriskums un ekspresivitāte. Šis ir īstais laiks, lai uzsāktu jebkāda veida projektu gan personīgajā, gan profesionālajā sfērā. Jebkuras darbības – sociālajā, humānisma, garīgajā, politiskajā vai izglītības rakstura sfērā, solās nest panākumus.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Centies pielietot nedaudz atšķirīgu pieeju saviem ikdienas pienākumiem, tas šodien visnotaļ strādās, jo šādi spēsi uzlabot darba apstākļus, optimizējot rīcības metodes, paplašinot savu sadarbību loku. Šis ir labs laiks, lai iegādātos jaunu datoru, telefonu, faksa aparātu vai kādu citu aprīkojumu, kas nepieciešams tavā ikdienas darbībā.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Visas dienas garumā tu, visticamāk, izjutīsi entuziasmu. Spēsi sakņot savu radošo iedvesmu, prieku – saistībā ar bērniem vai ilgi gaidītu panākumus tavā personīgajā dzīvē. Ja esi brīvmākslinieks, pārliecinies, ka uzklausi kāda sev tuva cilvēka viedokli par tavas darbības materiālajiem panākumiem.

 

 

zivis-mil-horZivis
Planētas norāda, ka tev vajadzētu apdomāt un īstenot kādu netradicionālu, radošu pieeju tavai ikdienas rutīnai. Neierobežo sevi ar maznozīmīgiem  uzdevumiem, tā drīzāk lieki sakaitināsi sevi. Zvaigznes norāda, ka vislabākais šīs dienas scenārijs ir iedvesmoties no kādas unikālas idejas.

 

Veiksmīgu februāra piekto dienu!

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/TEDxRiga/CC

Vīķes-Freibergas ģimene izturējusi smagu likteņa triecienu

  Kā savā 23. februāra līdz 1. marta numurā vēsta izdevums "Kas jauns", smagu likteņa triecienu...

Komiķe Suvorova neslēpj – vairs nav prieka dzīvot

  Jau vairākkārt vēstīts par komiķes, skatuves mākslinieces Jolandas Suvorovas grūto likteni vecumdienās - sievietes pensija...

Zināms, kāds laiks gaidāms marta mēnesī

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Zināms, cik daudzi Covid-19 ierobežojumu pārkāpēji samaksājuši uzliktos sodus

  Trijos mēnešos par COVID 19 ierobežojumu pārkāpumiem Valsts policija piemērojusi sodus viena miljona apmērā. Iekasēti...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. marts

  Par ļaunu nenāks piesardzība, jo īpaši, ja esi sācis domāt par jauniem projektiem. Ko vēl...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 1.-7. marts

  Esam teikuši ardievas ziemas pēdējam mēnesim. Uzzini, ar kādām vēsmām un notikumu pavērsieniem sagaidīsim martu....

Tavs horoskops veiksmīgam MARTAM

  Pirmais pavasara vēstnesis – marts – ir klāt! Sveicināsim to ar smaidiem un labām domām!...
Foto:Wonderfulengineering.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. februāris

  Šī diena kopumā sola būt visai labvēlīga. Enerģijas būs daudz, līdz ar to varēsi aktīvi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Šī būs interesanta diena, kad ikvienam cilvēkam vajadzētu mēģināt iepazīties ar apkārtējo pasauli.   Auns Tevi šodien neietekmēs...
Foto:Flickr.com/Snowshoe Photography/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. februāris

  Ikvienā horoskopa zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu apsvērt reto iespēju – būt patiešām pašiem.   Auns Auni ir drosmīgi...

Mājai un Dārzam

Zināms, kāds laiks gaidāms marta mēnesī

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā publiskojis laika...

Sinoptiķim Bricim ir jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās – VIDEO

  Latviju lielais siltums skāra tikai mazliet, bet citviet Eiropā vairākas dienas vadījušas vasarai atbilstošas temperatūras....

Mīnusi un sniegs vēl nepazudīs… Izskan jaunas ziņas par laiku marta pirmajā nedēļā

  Aizvadītajā nedēļā uzstādīti 11 maksimālās gaisa temperatūras rekordi un teju visā Latvijas teritorijā ir nokususi...