Daudzi var justies nedaudz izsisti no sliedēm pēc iepriekšējo dienu laikā saņemtā lielā enerģijas pieplūduma. Dari to, kas tev patīk un sagādā pozitīvas emocijas. Pavadi šo dienu kopā ar labāko draugu vai mīļoto cilvēku.

 

aunsAuns

Mēness šo dienu tev padarīs patiesi harmonisku. Labvēlīgs laiks dažādām romantikas, mīlestības pilnām nodarbēm, kuras liek tavai sirdij pukstēt straujāk. Novērtē to, ko jau esi sasniedzis un ar smaidu uz lūpām turpini iesākto ceļu.

 

versisVērsis

Var gadīties, ka šodien jutīsies nedaudz atstāts novārtā vai apmaldījies. Ieteicams izvēlēties aktivitātes, kuras sagādā tev prieku  un liek izkāpt ārpus savas komforta zonas. Tu nekad nevari paredzēt, kādi notikumi un satikšanās ir tev priekšā. Pavadi vairāk laika ārpus mājas.  

 

dviniDvīņi

Šodien centies vairāk izpaust savu personību. Priecājies, līksmo, ļauj sev mirdzēt un baudi šo dienu. Jutīsies nedaudz bezrūpīgāks kā ierasts. Novērtē katru mazo lietiņu savā dzīvē, kas sagādā tev smaidu un smieklus. Tava spēka krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

vezisVēzis

Šajā dienā ieteicams vairāk pievērsties savas enerģijas lietderīgai izmantošanai un apkārtējo cilvēku izprašanai. Jutīsi zināmu spriedzi, kuras dēļ atsevišķās situācijās vari zaudēt kontroli pār sevi un savām emocijām. Zem tavas šķietami mierīgās ārienes var slēpties pamatīgs dusmu viesulis.

 

lauvaLauva

Laiks pārdomāt apkārt notiekošo un savu rīcību. Iespējams, šobrīd ir noslēdzies kāds konkrēts tavas dzīves posms. Zvaigznes un mēness būs tavā pusē un atnesīs tev veiksmi gan karjerā, gan finansēs, mīlestībā un draudzībā. Spēku vari smelties no sarkanās krāsas. Ņem visu, ko dzīve tev sniedz, tomēr nezaudē piesardzību.

 

jaunavaJaunava

Šodien jutīsies laimīgs un baudīsi gandarījumu par paveikto, vienu pēc otra atzīmējot savus sasniegtos mērķus. Daudzi vērsīsies pie tevis pēc palīdzības. Iespējams, jutīsies kā nonācis kalna virsotnē, taču daļa var kļūt arī ļoti noslēgti. Lielā mērā tas atkarīgs no tevis paša un tavas spējas novērtēt savus panākumus.

 

svariSvari

Šī diena būs piesātināta ar daudz un dažādiem notikumiem. Jutīsies, it kā tavā dzīvē būtu iemaldījies virpuļviesulis, taču vienlaikus tas var izrādīties arī viens no lielākajiem tavas dzīves piedzīvojumiem. Apģērba izvēlē dod priekšroku kam mirdzošam.

 

skorpionsSkorpions

Šodien viss būs atkarīgs no tevis. Vai nu tu izvēlēsies doties uz priekšu, pārvarot visus šķēršļus, vai apmaldīsies, atmetīsi visam ar roku un paliksi strupceļā. Centies izmantot pēdējo nedēļu gaitā gūtās mācības attiecībā pret mīlas dzīvi un karjeru. Uzsāc savu ideju realizēšanu.

 

strelnieksStrēlnieks

Tavs darāmo darbu saraksts šai dienai ir diezgan garš, taču tev lieliski izdosies ar visu tikt galā. Tev ir tik daudz ko teikt gan sev, gan citiem, līdz ar to kļūsi sociāli aktīvāks. Būs daudz ko redzēt, daudz ko piedzīvot un daudz cilvēku, kurus satikt.

 

mezazisMežāzis

Labvēlīgs laiks savu karjeras mērķu realizēšanai. Iespējams, lai sasniegtu iecerēto, būs jāizkāpj ārpus savas komforta zonas. Tas palīdzēs gūt jaunas, noderīgas zināšanas. Šodien var būt sevišķi grūti izvairīties no dažādiem kārdinājumiem.

 

udensvirsŪdensvīrs

Tev priekšā ir lielas pārmaiņas mīlas dzīvē. Lietas, kas šķita apstājušās un iestrēgušas atkal atsāks savu virzību. Labs laiks, lai sazinātos ar saviem draugiem un citiem tuviem cilvēkiem. Attīstība karjeras jomā gaidāma tiem, kuru strādā mākslinieciskā un radošā jomā. Tava spēka krāsa šajā dienā – zaļā.  

 

zivis-2Zivis

Tavas ambīcijas var būt nedaudz nonākušas strupceļā. Mīlas dzīvē iespējami nelieli sarežģījumi un satricinājumi. Nedaudz veiksmīgāks būsi karjeras jomā. Vairāk laika un enerģijas velti sava darba un biznesa attīstībai. Viss ir tavās rokās. Spēks ir zināšanās.  

 

Lai tev lieliska šī diena!

Sabiedrība

pixabay.com

Nākamnedēļ laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs stāsta par turpmākajās septiņās dienās gaidāmo laiku. Līdz nedēļas beigām virs...

Diemžēl liela nelaime ceturtdien notikusi uz ceļa Latgales pusē – VIDEO

  Ceļa posmā Preiļi - Aglona ceturtdien pēc aculiecinieku teiktā autobuss notriecis velosipēdistu, kurš notikuma vietā...

Krāvējs no Rīgas pēkšņi tiek pie milzīgas naudas

  Piektdien, 31. jūlijā, un pirmdien, 3. sugustā, Simtgades loterijā laimēti divi 10 000 eiro lieli laimesti,...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpapermania.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 7. augusts

Šī diena būs ekspansīva un prātu atveroša, kuras gaitā daudzi var piedzīvot ievērojamas pārmaiņas dzīvē....
Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. augusts

Ikvienam piemītošā iekšējā intuīcija šodien sasniegs virsotnes. Vienlīdzīgās lomās būs gan reālā, gan garīgā dzīve....
imgarcade.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. augusts

Vakardienas valdošā enerģija vēl šodien vedīs tevi savā fantāziju pasaulē. Garīgā un dievišķā enerģija ies...

Mājai un Dārzam

pixabay.com

Nākamnedēļ laiks jūtami mainīsies – prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs stāsta par turpmākajās septiņās dienās gaidāmo laiku. Līdz nedēļas beigām virs...

Brīdina par laika apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par karstumu Latvijā tuvākajās dienās. 06.08.2020....

Brīdina par laiku naktī uz trešdienu

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz trešdienu. 04.-05.08.2020. naktī austrumu...