Pirmā dienas puse sola sarūpēt lielāku optimisma un entuziasma devu nekā parasti. Tieši tāpēc tev savas jūtas un emocijas izteikt būs daudz vieglāk, atklātāk, ļaujot izvairīties no stresa un satraukuma. Diezgan piemērota diena dažādiem jauniem projektiem – to uzsākšana solās būt veiksmīga. Vakarpuse piemērota komunikācijai ar cilvēkiem.

 

auns-mil-horAuns

Šodien tava emocionalitāte un seksualitāte kļūs spēcīgāka. Tiesa, būsi arī viegli ievainojams un jūtīgs. Intīmās attiecības lielā mērā noteiks tavas iztēles spēks. Iespējams, tev radīsies šaubas par kaut ko. Ja tu sāc šaubīties par kaut ko, mēģini sevi piespiest domāt un rīkoties loģiski, nesasteigti.

 

versis-mil-horVērsis

Iespējams, pārmaiņas piedzīvos tava attieksme pret mīlestību, draudzību, karjeru, naudu vai savu personību. Tomēr tik un tā aizvien ir pārlieku agri sākt tiekties pēc krasām izmaiņām. Centies atturēties no jaunu lietu uzsākšanas – šodien tām nespēsi likt veiksmīgāko pamatu.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tavi plāni iegūs skaidrāku un sistemātiskāku raksturu. Taču, neraugoties uz to, šodien ir par vēlu domāt par to, kas būtu visefektīvākie manevri. Ja tev nav bijusi iespēja izmantot dotās iespējas, tev būs jāvelta laiks, lai sagaidītu nākamās.

 

vezis-mil-horVēzis

Ja nevēlies piedzīvot dažādas neskaidrības un sajukumu, pieturies pie lietām tā, kā iepriekš bijis tās izplānojis. Tas palīdzēs tev gūt labumu un privilēģijas, kas tev tik ļoti patīk. Nebaidies no eksperimentiem, taču nerīkojies pārlieku spontāni un pretēji iepriekš iecerētajam.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien labāk pievērsties dažādām personīgajām iniciatīvām un komerciāliem darījumiem, kā arī vari uzdrīkstēties publiskot jebkurus no saviem sasniegumiem, jo īpaši, ja tie ir mārketinga jomā. Ieteicams vienkārši pasapņot par savu nākotni, nevis kalt konkrētus plānus.

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien iespējama tavu partnerattiecību atdzimšana vai izbeigšana. Var gadīties atklāt, ka vairs neizjūti mīlestību vai patiku pret cilvēku kā līdz šim. Ļoti iespējams, stiprākas jūtas būt ar kādu, kurš tavā dzīvē ienācis nesen. Galvenais – lai šīs attiecības balstās uz cieņu vienam pret otu, kā arī, lai jūsu mērķi un intereses būtu līdzīgas.

 

svari-mil-horSvari

Negaidītas idejas, galvenokārt, būs tavas iztēles rezultāts un diezin vai kalpos par pamatu kādām konkrētām darbībām vai pasākumiem. Tādās jomās kā mīlestība, finanses, radošums un ikdienas pienākumi, var rasties maldi, kas varētu tevi novest pie nepareizas situācijas interpretācijas.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Iespēja sasniegt lieliskus rezultātus joprojām būs paaugstināta. Lielākoties tas viss būs pateicoties tavai dabiskajai intuīcijai. Tu brīvi varēsi izteikt savu emocionālo un radošo personības pusi. Cilvēki sāks tevi saprast un saredzēt to, ko dari. Tavas jūtas un spējas tiks novērtētas.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Slēptas vai apspiestas vēlmes šodien kļūs intensīvākas nekā parasti, tās var sākt kontrolēt tavu rīcību, iesākumā pat nemanīti. Iespējams, daži no lēmumiem tiks pieņemti diezgan neapzināti. Tiesa, ja vēlies ko ilglaicīgāku un paliekošāku, vajadzētu vairāk pārdomāt savu rīcību.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Komunikācija ar draugu vai ietekmīgu paziņu varētu izvērsties ļoti patīkama un tevi emocionāli uzlādēt. Par saviem sarunu biedriem un/vai ceļabiedriem centies izvēlēties interesantus un autoritatīvus cilvēkus. Iespējams, tas tev iemācīs ko jaunu, atsvaidzinot tavu skatījumu uz dzīvi un paplašinot idejas par dažādām līdz šim neapzinātām lietām.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien it visu vajadzētu kārtot brīvā režīmā, neraugoties uz to vai tie ir biznesa vai ikdienas pienākumi. Šodien varēsi palikt neatkarīgs. Lai ko tu darītu, mēģini pareizi pārvaldīt savu neatkarību, kā arī savus talantus, vērtības, zināšanas un materiālos resursus.

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tu brīvi varēsi izteikt savas jūtas. Ja esi dzimis marta vidū, tev būs īpaši liela iespēja parādīt savu personīgo šarmu, skaistumu, netradicionālo gaumi. Varēsi izrādīt mīlestību un pieķeršanos. Tava popularitāte palielināsies un varēsi parādīt savu apdāvinātību mākslas sfērā.

 

Lai tev brīnišķīga šī diena!

Sabiedrība

Vietā, kur pie CSDD apskates stacijas mira bērns, jau atkal pulcējas šoferi- VIDEO

  Vai ir droši atrasties pie Ceļu satiksmes drošības direkcijas tehniskās apskates ēkas Rīgā? Šo jautājumu...

“Man pat nav miljons!” Kivičs intervijai “pielauzis” vienu no Latvijas pazīstamākajiem cilvēkiem – VIDEO

  Jau šo ceturtdien plkst. 20 mūziķa Andra Kiviča nesen izveidotajā "YouTube" kanālā "No Bullshit Experience...
photocase.com

Tiesa neapcietina sievieti, kura sestdien smagā dzērumā uz pārejas sabrauca gājēju

  Jau vēstīts par traģisko nedēļas nogali uz ceļiem, kad bojā gāja četri cilvēki. Vienā no...

Horoskopi un Testi

Foto:Wallpaperhi.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. augusts

Šodien būsi motivēts tiekties pēc saviem ideāliem, kā arī pacelt pats savu latiņu augstāk, lai...
Foto:Babymagz.com

Horoskopa zīmes, kurām AUGUSTS būs īpaši veiksmīgs

Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Flickr.com/Fun Mag/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. augusts

Nozīmīga diena karjeras jomā. Nāksies tikt galā ar vairākiem izaicinājumiem. Var gadīties, ka būsi visai...

Mājai un Dārzam

Kāds laiks mūs sagaida atlikušajā vasarā? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Lielu karstuma viļņu nebūs, bet vasara nav beigusies! No trešdienas sāksies silta un saulaina laika...
Foto:Pexels.com/Adam Kontor/CC

Nedēļas vidū laiks būtiski mainīsies: Prognoze 7 dienām!

  Šonedēļ pāri Latvijai uz ziemeļiem virzīsies ciklons, kas nedēļas pirmajā pusē nesīs intensīvu lietu un...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku piektdienas rītā. 31.07.2020. no rīta vietām...