Pirmā dienas puse sola sarūpēt lielāku optimisma un entuziasma devu nekā parasti. Tieši tāpēc tev savas jūtas un emocijas izteikt būs daudz vieglāk, atklātāk, ļaujot izvairīties no stresa un satraukuma. Diezgan piemērota diena dažādiem jauniem projektiem – to uzsākšana solās būt veiksmīga. Vakarpuse piemērota komunikācijai ar cilvēkiem.

 

auns-mil-horAuns

Šodien tava emocionalitāte un seksualitāte kļūs spēcīgāka. Tiesa, būsi arī viegli ievainojams un jūtīgs. Intīmās attiecības lielā mērā noteiks tavas iztēles spēks. Iespējams, tev radīsies šaubas par kaut ko. Ja tu sāc šaubīties par kaut ko, mēģini sevi piespiest domāt un rīkoties loģiski, nesasteigti.

 

versis-mil-horVērsis

Iespējams, pārmaiņas piedzīvos tava attieksme pret mīlestību, draudzību, karjeru, naudu vai savu personību. Tomēr tik un tā aizvien ir pārlieku agri sākt tiekties pēc krasām izmaiņām. Centies atturēties no jaunu lietu uzsākšanas – šodien tām nespēsi likt veiksmīgāko pamatu.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tavi plāni iegūs skaidrāku un sistemātiskāku raksturu. Taču, neraugoties uz to, šodien ir par vēlu domāt par to, kas būtu visefektīvākie manevri. Ja tev nav bijusi iespēja izmantot dotās iespējas, tev būs jāvelta laiks, lai sagaidītu nākamās.

 

vezis-mil-horVēzis

Ja nevēlies piedzīvot dažādas neskaidrības un sajukumu, pieturies pie lietām tā, kā iepriekš bijis tās izplānojis. Tas palīdzēs tev gūt labumu un privilēģijas, kas tev tik ļoti patīk. Nebaidies no eksperimentiem, taču nerīkojies pārlieku spontāni un pretēji iepriekš iecerētajam.

 

lauva-mil-horLauva

Šodien labāk pievērsties dažādām personīgajām iniciatīvām un komerciāliem darījumiem, kā arī vari uzdrīkstēties publiskot jebkurus no saviem sasniegumiem, jo īpaši, ja tie ir mārketinga jomā. Ieteicams vienkārši pasapņot par savu nākotni, nevis kalt konkrētus plānus.

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien iespējama tavu partnerattiecību atdzimšana vai izbeigšana. Var gadīties atklāt, ka vairs neizjūti mīlestību vai patiku pret cilvēku kā līdz šim. Ļoti iespējams, stiprākas jūtas būt ar kādu, kurš tavā dzīvē ienācis nesen. Galvenais – lai šīs attiecības balstās uz cieņu vienam pret otu, kā arī, lai jūsu mērķi un intereses būtu līdzīgas.

 

svari-mil-horSvari

Negaidītas idejas, galvenokārt, būs tavas iztēles rezultāts un diezin vai kalpos par pamatu kādām konkrētām darbībām vai pasākumiem. Tādās jomās kā mīlestība, finanses, radošums un ikdienas pienākumi, var rasties maldi, kas varētu tevi novest pie nepareizas situācijas interpretācijas.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Iespēja sasniegt lieliskus rezultātus joprojām būs paaugstināta. Lielākoties tas viss būs pateicoties tavai dabiskajai intuīcijai. Tu brīvi varēsi izteikt savu emocionālo un radošo personības pusi. Cilvēki sāks tevi saprast un saredzēt to, ko dari. Tavas jūtas un spējas tiks novērtētas.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Slēptas vai apspiestas vēlmes šodien kļūs intensīvākas nekā parasti, tās var sākt kontrolēt tavu rīcību, iesākumā pat nemanīti. Iespējams, daži no lēmumiem tiks pieņemti diezgan neapzināti. Tiesa, ja vēlies ko ilglaicīgāku un paliekošāku, vajadzētu vairāk pārdomāt savu rīcību.

 

mezazis-mil-horMežāzis

Komunikācija ar draugu vai ietekmīgu paziņu varētu izvērsties ļoti patīkama un tevi emocionāli uzlādēt. Par saviem sarunu biedriem un/vai ceļabiedriem centies izvēlēties interesantus un autoritatīvus cilvēkus. Iespējams, tas tev iemācīs ko jaunu, atsvaidzinot tavu skatījumu uz dzīvi un paplašinot idejas par dažādām līdz šim neapzinātām lietām.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien it visu vajadzētu kārtot brīvā režīmā, neraugoties uz to vai tie ir biznesa vai ikdienas pienākumi. Šodien varēsi palikt neatkarīgs. Lai ko tu darītu, mēģini pareizi pārvaldīt savu neatkarību, kā arī savus talantus, vērtības, zināšanas un materiālos resursus.

 

zivis-mil-horZivis

Šodien tu brīvi varēsi izteikt savas jūtas. Ja esi dzimis marta vidū, tev būs īpaši liela iespēja parādīt savu personīgo šarmu, skaistumu, netradicionālo gaumi. Varēsi izrādīt mīlestību un pieķeršanos. Tava popularitāte palielināsies un varēsi parādīt savu apdāvinātību mākslas sfērā.

 

Lai tev brīnišķīga šī diena!

Sabiedrība

AP

Pasēdēšana Ventspils pusē beidzas ar traģēdiju

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā...

Ļoti svarīgs paziņojums visiem “SuperBingo” spēlētājiem

  31.jūlija SuperBingo izlozē tika izlozēta TV izlozes ciparu kombinācija: 0155, 3211. Uz nākamo auditorijas spēli netika piereģistrēts...
pixabay.com

Pensionāre Vidzemē, marinējot gurķus, saņem SMS no bankas par milzīgu naudas summu

  27. jūlijā Raunas pasta nodaļā pirkta momentloterijas Akmens. Šķēres. Papīrīt’s biļete atnesusi 20 000 eiro laimestu kādai 71...
flickr.com/Images Money

“Nauda prieku nesniedz.” Pārdevējs no Rīgas ticis pie iespaidīgas naudas summiņas

  “Nauda ir tikai resurss, ar kuru nodrošināt kvalitatīvu ikdienu sev un tuviniekiem. Nauda prieku nesniedz,”...

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...
Foto:Pexels.com/George Becker/CC

Nedēļa noslēgusies ar traģisku vēsti

  Kā atsaucoties uz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestu svētdien vēsta vadošie ziņu portāli, sestdien glābēji...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Carlos Andrés Reyes/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. augusts

  Šodien tev vajadzēs izmantot savu enerģiju, lai uzturētu sevi un apkārtējos labā, optimistiskā formā. Kādam...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. augusts

  Mēģini šodien atrisināt lietas, kas jau kādu laiku tev ir traucējošas. Neatstāj novārtā neko svarīgu,...
Foto:Flickr.com/Gerald Wiley/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 31. jūlijs

  Šī diena piemērota dažāda veida ceļojumiem - vislabāk, uz tādām vietām, kur nav būts. Ja...
Foto:Unsplash.com/Andrew Branch/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. jūlijs

  Šī diena būs kā radīta tam, lai tu varētu izteikties - nepalaid to garām. Saki...
Foto:Wallpapersas.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. jūlijs

  Šodien pieņemtie lēmumi būs balstīti uz katra paša domām un viedokli. Ko vēl zvaigznes sola...
Foto:Newhope.org.uk

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. jūlijs

  Šodien pacenties pievērst vairāk uzmanības cilvēkiem, kuri ir no zemāka sociālā slāņa. Iespējams, kāds meklēs...

Mājai un Dārzam

Izskan jauna informācija par augustā gaidāmo laiku

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā stāsta par...

Izplatīts ļoti nopietns brīdinājums par laiku naktī un pirmdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laiku naktī uz pirmdienu un dienā. 01.-02.08.2021. naktī...

Izskan ļoti nepatīkamas ziņas par laiku turpmākajās dienās

Pirmdien, ciklonam šķērsojot Latviju, austrumu un centrālajos rajonos izplatīts oranžais brīdinājums par ļoti stipru lietu....