Šodien saglabāsies kopumā pozitīvas tendences. Tu varēsi aktīvi rīkoties un pieņemt drosmīgus lēmumus, taču tev nevajadzētu aizmirst par atbildību, ar ko saistīti šādi lēmumi. Pretējā gadījumā apkārtējie var diezgan nejaukā veidā tev par to atgādināt.

 

 

auns-mil-horAuns

Šodien vari nekur nesteigties. Veselais saprāts kalpos par pamatu visiem taviem secinājumiem un spriedumiem nav svarīgi, cik daudz darbu šodien būs tavā dienas kārtībā – vispirms ir jādomā un tikai tad jārīkojas. Ja tevi māc bažas par kādiem lēmumiem, ko esi pieņēmis, tev vēl ir laiks, lai apstātos un padomātu.

 

 

versis-mil-horVērsis

Uzticies savai intuīcijai – tā ir tava iekšējā balss, kas palīdzēs pieņemt pareizākos lēmumus. Nav liela iespēja, ka šodien nāksies kādu lēmumu pieņemt lielā steigā. Ja jūties noguris, savārdzis vai tev ir vajadzīgs papildu laiks, lai kaut ko apdomātu – noteikti sarūpē sev un izmanto iespēju atpūsties.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Vispārējais dzīves ritms kļūs nedaudz lēnāks. Izmanto to savā labā un atvelc elpu no pēdējā laika lielās skriešanas un patveries no nebeidzamā skrējiena. Pavadi laiku, lai mierīgi pārdomātu savas iespējas un devumu kādam nesen uzsāktam, bet ļoti svarīgam projektam vai līdzīgai lietai.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Lieliska diena, lai padomātu par savu nākotni. Ja pietiekami parūpēsies par tālākām perspektīvām un savu eksistenci, varēsi ieguldīt ilgtermiņa projektā. Pat nav svarīgi vai ieguldīsi materiāli vai garīgi, galvenais – saprast, ko vēlies panākt. Pieņem lēmumus un paturi prātā, ka katram ir iespēja savus sapņus pārvērst par realitāti.

 

 

lauva-mil-horLauva

Tavas profesionālās lietas, bizness un/vai attiecības ar vadību var radīt bažas visas šīs dienas garumā. Galvenā problēma varētu būt tas, ka realitāte neatbildīs plānotajam īsti nevienā jomā. Finanses šajā veidā tev šķitīs kā galvenā problēma, tāpēc centies pievērsties nopietni ikvienai lietai šodien.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šis ir īstais laiks gan darbam, gan atpūtai. Šodien tu nedrīksti ne no kā baidīties. Pat ja radīsies kāda ārkārtas situācija, tu spēsi ar to veiksmīgi tikt galā, teju rotaļājoties. Atceries, ka laba ir visa veida pieredz, ko gūsti – izmanto to!

 

 

svari-mil-horSvari

Jautājumi, kas saistīti ar finansēm un mājsaimniecības lietām, solās pavirzīties uz priekšu. Šīs dienas laikā saņemsi daudz noderīgas informācijas par savu partneru nodomiem un apstākļiem kādā kopīgā projektā. Mēģini saprast pareizo domu un rīkoties atbilstoši.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Ja tavs partneris interesēsies par dzīvi, lai kaut ko mainītu, lai izbaudītu ko jaunu vai kaut kur dotos, tu visdrīzāk viņam piekritīsi, nekā saglabāsi konkrētu nostāju uz to, ka ir nepieciešams ietaupīt. Ģimenē tas var novest pie lielas izdevumu palielināšanās un dažādām neērtībām mājās.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šīs dienas uzdevums ir pacensties saglabāt sevi, savus kolēģus un darbiniekus labā profesionālā formā. Noteikti ir nepieciešams pievērst uzmanību savai veselībai. Ja tev ir paredzētas veselības pārbaudes, iespējams, tas šodien sagādās bažas, tāpēc pārliecinies, ka visa dokumentācija ir sakārtota.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Šī diena ir labvēlīga tam, lai to pavadītu pēc iespējas vairāk ārā pie dabas. Var gadīties, ka nāksies izdot vairāk naudas par savām sadzīves vajadzībām un pārtiku, nekā sākotnēji bija paredzēts. Jo īpaši aktuāli tas varētu būt gadījumā, ja šobrīd atrodies atvaļinājumā vai arī esi nepazīstamā vietā, tālu no mājām.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien liela nozīme būs ģimenes lietām un tās dos tev pārliecību. Iespējams, vairāk nekā citas reizes tev būs vēlme sazināties ar saviem vecākiem vai citiem tuviem radiniekiem. Tavi ģimenes locekļi var daudz enerģiskāk uzstāt, ka ir svarīgas kopīgas vakariņas, satikšanās.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šī diena būs īpaši labvēlīga mierīgām pastaigām un īsiem braucieniem. Tavas radošās ieceres tiks skaisti pakārtotas praktiskajām lietām. Nesteidzies, dari visu rūpīgi. Velti laiku ģimenei, paspēlējies ar bērniem un dodies iepirkties – tas viss šodien būs tev ļoti piemērots.

 

 

Lai tev izdevusies šī diena!

Sabiedrība

catmoji.com

Izplatīts brīdinājums par laiku ceturtdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku ceturtdien. 22.10.2020 priekšpusdienā, sākot no...

Brīdina par populāru internetveikalu, kurš nepiegādā preces un neatgriež naudu

  Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (PTAC) sodījis vienu no interneta veikaliem, konkrēti, SIA “Kasija”, kas apkalpo...
Foto:Unsplash.com/CC

Naktī uz svētdienu jāpagriež pulksteņa rādītāji

  Latvijā pāreja atpakaļ no vasaras laika notiks šā gada 25. oktobrī plkst.04:00 (naktī no sestdienas...

Horoskopi un Testi

Foto:Calgaryisawesome.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. oktobris

  Šodien planētas ir tādā stāvoklī, lai iedvesmotu tavus radošos centienus. Velti laiku, lai izveidotu kaut...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai: 20. oktobris

  Planētas šodien dod papildus enerģiju visiem. Izdomā, kur noteikti tev jāliek šis spēks lietā, neiztērē...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

Šodien būs jauna motivācija meklēt stabilitāti savā dzīvē. Atrodi to smaguma centru, kas ļaus tev...

Mājai un Dārzam

catmoji.com

Izplatīts brīdinājums par laiku ceturtdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku ceturtdien. 22.10.2020 priekšpusdienā, sākot no...
flicr/PROJames Jordan

Izskan pirmās ziņas par laiku oktobra pēdējā nedēļā

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis Latvijas sabiedrisko mediju portālā lsm.lv pastāstījis par šīs nedēļas...

Nedēļas vidū laiks jūtami mainīsies – stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma" stāsta par pirmo sniegu...