Šī diena būs piemērota tam, lai eksperimentētu un izmēģinātu to, ko vienmēr ir gribējies izmēģināt. Esi drosmīgs un tas atmaksāsies. Vakarā vajadzētu pavadīt laiku patīkamā atmosfērā.

 

 

auns-mil-horAuns

Pārmērīga emocionalitāte var radīt nepatikšanas. Var gadīties, ka izjutīsi sāncensību biznesā vai ģimenes attiecībās, var “uzpeldēt” dažādi veci konflikti. Mēģini šodien ļauties notiekošajam, neko īpaši neplānojot un neuzspiežot ne sev, ne citiem.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien apstākļi liks tev domāt un rīkoties ātri. Stresa pilna diena šī var izrādīties tiem Vēršiem, kuri strādā par jebkāda veida vadītājiem vai tiem, kuru darbs saistīts ar klientu apkalpošanu. Pievērs uzmanību ģimenei!

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tu vēlēsies darīt ko tādu, ko iepriekš neesi darījis. Taču ļauj, lai veselais saprāts ņem virsroku pār pārlieku lielo dedzību un avantūrismu. Apdomā, kur tu varētu ieguldīt naudu, iespējams, vari izlemt par labu riskam un investēt kādā jaunā projektā.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Nepievērs uzmanību nekādām šaubām un bažām – netērē tam laiku. Ja esi gatavs kādam izšķirošam solim – neatliec to, taču esi gatavs tikties arī ar konkurentiem. Mēģini sniegt atbalstu saviem ģimenes locekļiem un arī lūgt viņiem atbalstīt tevi.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tev ieteicams vadīties pēc savas ticības vai iedvesmas. Tavas iekšējās sajūtas var izrādīties daudz svarīgākas. Tu vari censties sasniegt savus mērķus, tiekties pretim savam sapnim. Šodien ir labas izredzes daudz sasniegt to labā.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šis ir piemērots brīdis jaunam sākumam un eksperimentiem. Vairumam izdosies ar savu iniciatīvu iekustināt dažādas lietas, veicināt nepieciešamās izmaiņas. Sapratīsi, ka ne vienmēr visu vari izdarīt viens, bet ir nepieciešama apkārtējo palīdzība. Tas nav nekas nosodāms.

 

 

svari-mil-horSvari

Iespējami strīdi ģimenē, biznesā un varētu gadīties, ka sāncenši sāk pret tevi rīkoties ne visai godprātīgi. Iespējams, tev nāksies cīnīties ar kādu spēcīgu konkurentu vai intrigas vērpjošu kolektīvu. Lūdz palīdzību draugiem – viņu palīdzība būs ļoti noderīga.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Brīnišķīga diena studijām, taču lielākoties šodien tev nāksies mācīties no savām kļūdām. Pozitīvu nianšu būs samērā maz, ja vēl nebūsi guvis mācību no iepriekš pieļautajām kļūdām. Iespējams, daudzas problēmas “uzpeldēs” no jauna.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Iedvesma un centība, kas tevī ir, tuvinās tevi aizvien jauniem sasniegumiem, līdz varēsi teju no jauna sākt visu, kas vajadzīgs. Lai gan tev veiksies, nevajadzētu akli uz to paļauties. Lai izvairītos no tā, ka kaut kas noiet greizi, balsties uz savu veselo saprātu un entuziasmu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tev jāsaprot, ka ne vienmēr un ne visu tu vari kontrolēt. Nemēģini apturēt viesuļvētru – tu nevari to vienkārši padzīt no zemes virsas. Šodien tavi partneri, konkurenti vai pat radinieki varētu mēģināt tevi negatīvi ietekmēt, tas varētu tevi maldināt – esi uzmanīgs!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien tev būs pilnas rokas ar darbu, iespējams, dažādi steidzami uzdevumi būs dienaskārtībā. Varētu gadīties problēmas ar kādām iekārtām vai transportu. Var rasties strīdi ar kolēģiem, draugiem un padotajiem, ja tev tādi ir. Varētu būt pat juridiska rakstura domstarpības, konflikti, kas radušies morāles vērtību vai situācijas uztveres atšķirību dēļ.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes mudina Zivis pievērsties tam, kas patiešām interesē. Šodien būsi atvērts dažādām pārmaiņām mīlestībā, karjerā un radošajā jomā. Nebaidies no grūtībām – ar lielāko daļu no tām jau tu esi ticis galā.

 

 

Lai tev izdevusies un jauka šī diena!

Sabiedrība

Maestro Raimonds Pauls pārsteidz vienu no Latvijas populārākajiem žurnālistiem

  TV3 žurnālists, ziņu diktors Arnis Krauze "Twitter" dalās ar nelielu stāstiņu par no maestro Raimonda...

Bolderājā pie tilta izceļ kailas vidusskolnieces līķi; atklājas briesmīga patiesība par notikušo

  Par patiesi šausminošu slepkavību Bolderājā vēsta LNT "Degpunktā". Jau vēstīts, ka no Buļļupes otrdienas rītā...

Izskan pirmās versijas par šausmīgo avāriju uz Daugavpils šosejas – VIDEO

  Otrdien jau vēstījām par traģēdiju uz Daugavpils šosejas, kur pēc divu auto sadursmes viens no...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šodien daudzi cilvēki varētu būt tendēti un nepamatoti lielu optimismu un nereāliem sapņiem, kas galu...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. jūnijs

  Šodien vairāk būs jūtama tieksme pēc baudas un ērtībām. Dienas otrajā pusē planētu ietekmē solās...
Foto:Flickr.com/daniyal ghanavati/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. jūnijs

  Šī diena solās sniegt daudz optimisma un veiksmes. Gūsi vairāk pārliecības par saviem plāniem un...

Mājai un Dārzam

Foto:Elīna Lūse-Mūrniece/BrīvBrīdis.lv

Sinoptiķu prognozes Jāņiem iepriecinās daudzus latviešus

  Latvijas pazīstamākie sinoptiķi Toms Bricis un Jānis Trallis stāsta par Jāņu brīvdienās gaidāmo laiku. "Ceturtdien un...

Sinoptiķi nāk klajā ar brīdinājumu par laiku trešdien un ceturtdien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par trešdien un ceturtdien gaidāmo laiku. 19.-20.06.2019. dienas...

Sinoptiķis Bricis jūnija vidū pārsteidz ar savu jaunāko VIDEO

  Latvijā atpazīstamākais sinoptiķis Toms Bricis bauda lielu uzticību visu paaudžu iedzīvotāju vidū, tādēļ viņa teiktajā...