Šī diena būs piemērota tam, lai eksperimentētu un izmēģinātu to, ko vienmēr ir gribējies izmēģināt. Esi drosmīgs un tas atmaksāsies. Vakarā vajadzētu pavadīt laiku patīkamā atmosfērā.

 

 

auns-mil-horAuns

Pārmērīga emocionalitāte var radīt nepatikšanas. Var gadīties, ka izjutīsi sāncensību biznesā vai ģimenes attiecībās, var “uzpeldēt” dažādi veci konflikti. Mēģini šodien ļauties notiekošajam, neko īpaši neplānojot un neuzspiežot ne sev, ne citiem.

 

 

versis-mil-horVērsis

Šodien apstākļi liks tev domāt un rīkoties ātri. Stresa pilna diena šī var izrādīties tiem Vēršiem, kuri strādā par jebkāda veida vadītājiem vai tiem, kuru darbs saistīts ar klientu apkalpošanu. Pievērs uzmanību ģimenei!

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien tu vēlēsies darīt ko tādu, ko iepriekš neesi darījis. Taču ļauj, lai veselais saprāts ņem virsroku pār pārlieku lielo dedzību un avantūrismu. Apdomā, kur tu varētu ieguldīt naudu, iespējams, vari izlemt par labu riskam un investēt kādā jaunā projektā.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Nepievērs uzmanību nekādām šaubām un bažām – netērē tam laiku. Ja esi gatavs kādam izšķirošam solim – neatliec to, taču esi gatavs tikties arī ar konkurentiem. Mēģini sniegt atbalstu saviem ģimenes locekļiem un arī lūgt viņiem atbalstīt tevi.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šodien tev ieteicams vadīties pēc savas ticības vai iedvesmas. Tavas iekšējās sajūtas var izrādīties daudz svarīgākas. Tu vari censties sasniegt savus mērķus, tiekties pretim savam sapnim. Šodien ir labas izredzes daudz sasniegt to labā.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šis ir piemērots brīdis jaunam sākumam un eksperimentiem. Vairumam izdosies ar savu iniciatīvu iekustināt dažādas lietas, veicināt nepieciešamās izmaiņas. Sapratīsi, ka ne vienmēr visu vari izdarīt viens, bet ir nepieciešama apkārtējo palīdzība. Tas nav nekas nosodāms.

 

 

svari-mil-horSvari

Iespējami strīdi ģimenē, biznesā un varētu gadīties, ka sāncenši sāk pret tevi rīkoties ne visai godprātīgi. Iespējams, tev nāksies cīnīties ar kādu spēcīgu konkurentu vai intrigas vērpjošu kolektīvu. Lūdz palīdzību draugiem – viņu palīdzība būs ļoti noderīga.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Brīnišķīga diena studijām, taču lielākoties šodien tev nāksies mācīties no savām kļūdām. Pozitīvu nianšu būs samērā maz, ja vēl nebūsi guvis mācību no iepriekš pieļautajām kļūdām. Iespējams, daudzas problēmas “uzpeldēs” no jauna.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Iedvesma un centība, kas tevī ir, tuvinās tevi aizvien jauniem sasniegumiem, līdz varēsi teju no jauna sākt visu, kas vajadzīgs. Lai gan tev veiksies, nevajadzētu akli uz to paļauties. Lai izvairītos no tā, ka kaut kas noiet greizi, balsties uz savu veselo saprātu un entuziasmu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Tev jāsaprot, ka ne vienmēr un ne visu tu vari kontrolēt. Nemēģini apturēt viesuļvētru – tu nevari to vienkārši padzīt no zemes virsas. Šodien tavi partneri, konkurenti vai pat radinieki varētu mēģināt tevi negatīvi ietekmēt, tas varētu tevi maldināt – esi uzmanīgs!

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien tev būs pilnas rokas ar darbu, iespējams, dažādi steidzami uzdevumi būs dienaskārtībā. Varētu gadīties problēmas ar kādām iekārtām vai transportu. Var rasties strīdi ar kolēģiem, draugiem un padotajiem, ja tev tādi ir. Varētu būt pat juridiska rakstura domstarpības, konflikti, kas radušies morāles vērtību vai situācijas uztveres atšķirību dēļ.

 

 

zivis-mil-horZivis

Zvaigznes mudina Zivis pievērsties tam, kas patiešām interesē. Šodien būsi atvērts dažādām pārmaiņām mīlestībā, karjerā un radošajā jomā. Nebaidies no grūtībām – ar lielāko daļu no tām jau tu esi ticis galā.

 

 

Lai tev izdevusies un jauka šī diena!

Sabiedrība

Jūrā pazudušā Aiga Audera tuvinieki izplata jaunu lūgumu

  Kā zināms, ceturtdien Igaunijas piekrastē uziets 16. augustā jūrā izbraukušā latvieša Aiga Audera kajaks. Nedēļas...

Pārtika no cepumiem… Rīgā vairākas dienas dzīvoklī pamesti mazi bērni

  Pavisam nesen policisti paviesojušies kādā miteklī galvaspilsētā, kurā māte bija ”aizmirsusi” divus mazus zēnus. Puikas,...
pixabay.com

Pirms dēliņa dzimšanas dienas Rīgā laimē lielu summu

  Simtgades loterija ar 10 000 eiro laimestu iepriecinājusi kādu vīrieti no Rīgas, kurš laimīgo loterijas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. augusts

  Zvaigznes norāda, ka šajā dienā sagaidāma fiziskas un seksuālas saiknes pastiprināšanās starp cilvēkiem. Tomēr vairumā...
Foto:Blockstory.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. augusts

  Šī izrādīsies diezgan intensīva diena. Būs grūti saglabāt zināmu līdzsvaru. Šī iemesla dēļ daudzās situācijās,...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. augusts

  Pirmā dienas puse būs īpaši labvēlīga komunikācijai ar cilvēkiem. Jebkura komunikācija un kopīgas aktivitātes nodrošinās...

Mājai un Dārzam

pixabay.com

Nākamās nedēļas vidū gaidāms stiprs karstums

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par nedēļas nogalē un nākamnedēļ gaidāmo laiku. Nedēļas...
Photo by Sarmad Mughal from Pexels

Augusts varētu noslēgties ar pamatīgu karstumu

  Augusts, iespējams, noslēgsies ar gaisa temperatūru, kas augstāka par +30 grādiem, ziņo sinoptiķis Jānis Trallis. Rietumu...

Izplatīts brīdinājums par laiku šodien

  Sinoptiķi brīdina par trešdien, 21. augustā, gaidāmo laiku. "Trešdien daudzviet līs, Sēlijā un Latgalē iespējams ļoti...