Pirmā dienas puse nesolās būt pārāk veiksmīga, iespējamas straujas garastāvokļa svārstības. Ja sapratīsi, ka spēcīgu emociju izrādīšana šajos apstākļos ir bezjēdzīga, kļūs vieglāk un spēsi tikt galā ar nelielām nepatikšanām. Atmet pārmērīgu emocionalitāti, kad sazinies ar cilvēkiem.

 

auns-mil-horAuns

Šī ir labvēlīga diena komunikācijai, kā arī biznesa un personīgo problēmu apspriešanai. Tomēr nelielas problēmas var radīt starppersonu attiecību finansiālā puse. Planētu stāvoklis norāda, ka jebkuras grūtības šodien var pārvarēt ar diplomātisku pieeju, apņēmību, emocionālo līdzsvarotību un nosvērtību.
 

versis-mil-horVērsis

Diena veicinās aktivitāti un piedāvās iespējas vairot enerģiju un pielietot to ikdienas darbos. Šodien tu vari veiksmīgi izmantot kādas personas pakalpojumus attālinātā veidā, jo īpaši, ja runa ir par savstarpēju sadarbību un izdevīgām partnerattiecībām. Mijiedarbība ar cilvēkiem, īpaši kolēģiem, radiem, asistentiem un padotajiem –  solās būt patīkama un efektīva.  

 

dvini-mil-horDvīņi
Planētas norāda, ka šī ir laba diena, lai dotos kādā  izbraucienā vai  pastaigā, , taču neaizmirsti, ka jāievēro visi noteikumi, kas aktuāli šīs ārkārtas situācijas dēļ. Ja tavam izbraucienam ir kāds skaidrs mērķis un jūti, ka tev ārkārtīgi nepieciešams, tā teikt, izvēdināt galvu – šo laiku spēsi izbaudīt vēl vairāk. 

 

vezis-mil-horVēzis

Šis ir labs brīdis, kad veltīt laiku, kam agrāk nav pieticis resursu. Tavas attiecības ar laulāto draugu vai mīļoto cilvēku, kā arī ar kādu citu personu, kurai ir svarīga loma tavā dzīvē, var uzlaboties,  pilnveidoties un stabilizēties. Planētu stāvoklis norāda, ja tu esi sasniedzis izpratni attiecībā uz nozīmīgākajām jūsu līdzāspastāvēšanas sastāvdaļām, pārējais diez vai šodien radīs kādas problēmas.

 

lauva-mil-horLauva

Tev šodien ir lieliska iespēja izbaudīt jaunas sajūtas un realizēt noderīgas iniciatīvas. Tavi iepriekšējie darbi un pūles šajā dienā var iegūt daudz līdzsvarotāku un harmoniskāku kopainu, liekot justies daudz labāk, pateicoties taviem vai kādiem kopīgiem centieniem, kas padarīs daudzas tavas dzīves nokrāsas daudz pievilcīgākas.

 

jaunava-mil-horJaunava

Planētu stāvoklis iezīmē, ka finansiālā veiksme ir iespējama tikai pateicoties labai organizēšanai, disciplīnai un spējai atturēties no nevajadzīgiem izdevumiem ar nodomu –  panākt soli tuvāk daudz svarīgākiem mērķiem. Tev var rasties iespēja parādīt un izpaust slēptu aktivitāti un radošu izdomu, īpaši rīkojoties finansu un citos ar uzņēmējdarbību saistītos aspektos, kā arī jebkurās citās jomās, kas pieprasa sadarbību un sekmīgu partnerību.

 

svari-mil-horSvari

Tu šajā dienā vari sākt demonstrēt savu iedzimto tiekšanos pēc skaistuma, harmonijas, līdzsvara, rūdījuma un enerģiskuma. Tavs draugs, partneris vai dzīvesbiedrs, visticamāk, labprāt palīdzēs ar to. Planētu stāvoklis iezīmē, ka šodien kāds tev nozīmīgs cilvēks būs gatavs sniegt tev nozīmīgu padomu, ja vien tu pats to vēlēsies.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šajā dienā nevajag nest visu pasaules smagumu vienam pašam! Šī ir diena, kad ir laiks paskatīties apkārt – ir jābūt kādam draugam, partnerim vai kādam citam, kurš rūpējas par tevi un ir ieinteresēts sadarbībā un partnerībā, un, visticamāk, ir bijis jau ilgu laiku.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šī ir lieliska diena, lai sazvanītos ar saviem draugiem, domubiedriem, padomdevējiem vai mīļoto cilvēku. Sadarbība ar advokātu var izrādīties visai izdevīga. Planētu stāvoklis norāda, lai nezaudē no sava redzesloka materiālos un organizatoriskos aspektus savās attiecībās. Tajā pašā laikā, neliec uz tiem pārāk lielas cerības, neradi no kurmja rakumiem – nepārvaramus kalnus!

 

mezazis-mil-horMežāzis

Planētas brīdina, lai neņem pie sirds pārāk daudz dažādas šīs dienas nianses, īpaši, kad mēģināsi izveidot, uzturēt vai atjaunot pareizos kontaktus. Labas partnerattiecības var nodrošināt ārēju atbalstu un palīdzību, tās pat var izvilkt tevi no kādas bīstamas krīzes. Tomēr var arī gluži pretēji – ievest daudz dziļāk nepatikšanās un stimulēt bažas tavā dzīvē. Meklē nepieciešamo balansu!

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šis ir ideāls brīdis, lai atrisinātu problēmas, kas saistītas ar izglītības jautājumiem, ideju izplatīšanu un juridiskā atbalsta organizēšanu tavā uzņēmējdarbībā. Šodien vari mēģināt rast sapratni ar ienaidniekiem un līdzsvarot sāncensību ar konkurentiem.

 

zivis-mil-horZivis

Šajā dienā ir visai ticamas kritiskas situācijas partnerībā, juridiskajā palīdzībā, profesionālajos kontaktos un neformālajā sadarbībā. Iespējamas neparedzētas problēmas – atteikums vai kavējums, kas saistīts ar informācijas saņemšanu, dokumentu apstrādi vai ceļojuma realizēšanu.

 

Veiksmīgu dienu!

Sabiedrība

Nepatīkami notikumi šovakar risinājušies uz Liepājas šosejas – VIDEO

  "Uz Liepājas šosejas, Rīgas virzienā, aiz Lāčiem notikusi divu kravas automašīnu un mikroautobusa sadursme. Braukšanas...

Aiz daudzdzīvokļu nama dzīvokļa durvīm Rīgā atklājas kas šausmīgs – VIDEO

  Rīgā aizdomīgas skaņas no pensionēta kaimiņa dzīvokļa apkārtējiem lika nojaust, ka kaut kas nogājis gaužām...

“Traģisks notikums un liels zaudējums” Valsts policija piemin Lietuvā nošauto kolēģi – slavenu kinologu

  "Latvijas Valsts policijas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību Lietuvas policijai, kolēģi - Saulius Žymantas - zaudējot....

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs

Apstājies un ieelpo dzīves smaržu! Neraugoties uz to, ka ir jaunas nedēļas sākums, un šī...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. maijs

Šī solās būt lielisku iespēju un labas veiksmes diena. Ja patiesi vēlies kaut ko izdarīt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. maijs

Šī diena var celt optimismu un palielināt veiksmi tiem, kuri ir pārliecināti par savām spējām...

Mājai un Dārzam

pixshark.com

Ar kādu laiku sāksies skolēnu brīvlaiks? Jaunākā prognoze 7 dienām!

  Maija pēdējās un jūnija pirmajās dienās Latvijā valdīs galvenokārt anticiklons. Līdz ar to visā teritorijā...

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...