Šī diena solās būt piepildīta ar dīvainām sakritībām. Par tām nav jāuztraucas, taču šī īpatnējā sajūta saglabāsies visu dienu.

 

 

Auns

Iespējamība, ka tiksies ar seniem draugiem vai ilgi neredzētiem radiniekiem. Pacenties panākt kompromisu starp savām vēlmēm un pienākumiem. Emocionāli vari būt diezgan nestabils vai pat nomākts. Uzticies savai ģimenei!

 

 

Vērsis

Šī diena solās būt labvēlīga lieliem pirkumiem, līgumu parakstīšanai un darījumiem. Auglīga diena teju it visā, ko tu uzsāksi vai turpināsi, vienīgais noteikums – sakopo savu enerģiju un rīkojies gudri, atrodi pareizo ceļu. Vari sākt remontu mājoklī vai pat iegādāties nekustamo īpašumu. Pēcpusdienā var gadīties sarežģījumi ar veselību.

 

 

Dvīņi

Iespējams, šodien tavi darbi veiksies tā, ka pats būsi ļoti apmierināts ar paveikto, turklāt tas ļaus tev aktīvi sevi iztēloties karjeras turpināšanā. Vairumam Dvīņu radīsies iespēja atrisināt problēmas, kas radušās nesenā pagātnē, mainīt viedokļus vai vēl labāk – pašam sebi. Liela iespējamība, ka pēcpusdienā nāksies vilties kādā, kurš tev ir ļoti mīļš.

 

 

Vēzis

Aizdomas un neuzticēšanās neļaus tev atbrīvoties, lai ļautos pilnīgai labsajūtai. Būs samērā grūti tikt galā ar dažādām situācijām, tostarp ikdienas pienākumiem. Tev jācenšas novērtēt to, kas notiek un atbrīvoties no neticības sajūtas, neiesaistoties nevajadzīgās ķildās.

 

 

Lauva

Tu esi pieņēmis dažus ļoti svarīgus lēmumus vai varbūt darīsi to tieši šodien. Spēsi tikt galā ar dažādiem jautājumiem samērā viegli. Tev jābūt piesardzīgam, jācenšas izvairīties no nevajadzīgām sarunām. Pavadi dienu darot sev un savai ģimenei, mājoklim svarīgas lietas. Neiesaisties nekādos konfliktos, visvairāk jau tajos, kas varētu veidoties ģimenes lokā. Pievērs īpašu uzmanību bērniem un viņu veselībai.

 

 

Jaunava

Neveido ilgtermiņa plānus un nedod lielus solījumus. Nelabvēlīga diena laulību reģistrācijai, līgumu parakstīšanai un darījumiem. Kontrolē savas emocijas, esi uzmanīgs komunicējot ar cilvēkiem – nevienu neapvaino. Rīkojies gudri un esi savaldīgs – tas būs vienīgais veids kā izvairīties no iespējamām veselības problēmām. Nepieciešama relaksācija!

 

 

Svari

Tas, ka tu veido gaisa pilis, traucēs tev reālajā dzīvē. Pastāv liela varbūtība neveiksmēm finansiālajā jomā. Esi kritisks pret sevi un apkārtējiem cilvēkiem. Tev ir nepieciešams būt uzmanīgam un piesardzīgam.

 

 

Skorpions

Ja tu šaubies kāda lēmuma pieņemšanā, paļaujies uz savu intuīciju, jo tu ļoti labi sajūti to, kas notiek. Izvairies no attiecību skaidrošanas ar priekšniecību un mēģini nebūt pārlieku uzbāzīgs. Iespējams, radīsi sapratni un atbalstu cilvēkos, kurus līdz šim neuzskatīji par sabiedrotajiem.

 

 

Strēlnieks

Šī diena solās sagādāt tikai patīkamas lietas. Tava reputācija un neatkarība nav apdraudēta, taču kaut kas neļaus tev līdz galam nomierināties. Pacenties pavadīt laiku ar bērniem un to izbaudīt, ļaujoties labam garastāvoklim un pozitīvām emocijām.

 

 

Mežāzis

Šodien varēsi justies mierīgs. Taču izvairies no tālejošu plānu veidošanas. Neesi augstprātīgs – palīdzi tiem, kuriem tas vajadzīgs. Vīriešiem Mežāžiem šodien vajadzētu pievērst lielāku uzmanību savas dzīves sievietēm – sievai, draudzenei, mātei, māsai, meitai, krustmātei vai vēl kādai citai.

 

 

Ūdensvīrs

Nelabvēlīga diena pirkumiem (tie var būt neveiksmīgi) un lieliem ieguldījumiem. Nevajadzētu ne aizņemties, ne aizdot. Iespējams, radīsies vientulības un atsvešinātības sajūta. Otro dienas pusi vēlams veltīt ģimenei, izrādīt viņiem savu mīlestību, noliekot malā visus citus darbus.

 

 

Zivis

Šī diena solās būt veiksmīga. Tā iezīmēs tavu radošo un uzņēmējdarbības potenciālu, lai gan var gadīties arī dažas neskaidrības. Jāatceras, ka bez maksas šajā pasaulē ir tikai siers peļu slazdā, turklāt – tikai otrajai pelei. Rīkojies gudri un atbildīgi, tas tev palīdzēs visās dzīves sfērās. Nezaudē kontroli pār ikdienas darbiem.

 

 

Lai tev izdevusies un jauku mirkļu piepildīta  šī diena!

 

Sabiedrība

Photo by Postmans from Pexels

Tuvākajās dienās daudzviet gaidāms sals un bieži snigs

  Pēdējās kalendārās ziemas dienas Latvijai nesīs ziemai raksturīgākus laika apstākļus - lielākajā daļā valsts teritorijas...
Foto:Medscape.com

Infektoloģe uzsver: koronavīrusa uzliesmojumu dēļ skolēnu brīvlaikā nav ieteicams atstāt Latviju

  “Ņemot vērā to, ka koronavīrusa jeb COVID-19 infekcijas skarto teritoriju ģeogrāfija paplašinās, plānojot skolēnu brīvdienu...

Kā tagad izskatās Skulmes mājā, ko tirgo par milzu summu? VIDEO

  Privātmāja vai varbūt tomēr muzejs? Šāds jautājums radies par mūžībā aizgājušās mākslinieces Džemmas Skulmes namu...

Horoskopi un Testi

Pasargā sevi pats: Svarīgākais katras horoskopa zīmes veselībai

Katra horoskopa zīme korelē ar konkrētu ķermeņa daļu, tai ir raksturīgas noteiktas saslimšanas un atšķirīga...
Foto:Flickr.com/Joe Cleere/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. februāris

  Pirmajā dienas pusē var rasties nereālas cerības, kā arī vilšanās, kas saistīta ar tām/ personiskajās...

Kā naudu tērē katra horoskopa zīme? Palūko, vai tev atbilst!

Par naudu var iegādāties gandrīz visu un pavisam bez tās dzīvot ir praktiski neiespējami. Nepārvērtēsim...

Mājai un Dārzam

Photo by Postmans from Pexels

Tuvākajās dienās daudzviet gaidāms sals un bieži snigs

  Pēdējās kalendārās ziemas dienas Latvijai nesīs ziemai raksturīgākus laika apstākļus - lielākajā daļā valsts teritorijas...

Izsludināts oranžais brīdinājums par laiku tuvakajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis oranžo brīdinājumu par laiku ceturtdien. 27. februārī dienas pirmajā...
Foto:Unsplash.com/Jordan Whitt/CC

Zināms, kāds laiks mūs sagaida MARTĀ

  Latvijā pazīstamākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā blogā internetā stāsta par marta mēnesī...