Šī diena būs ekspansīva un prātu atveroša, kuras gaitā daudzi var piedzīvot ievērojamas pārmaiņas dzīvē. Likteņa pirksts liks pievērsties garīgumam. Iespējams, kosmosa ietekme būs jūtama vairākās dzīves jomās. Centies pārlieku nesatraukties par notiekošo un paļaujies uz savu likteni. Kā tava rīcība ietekmē cilvēkus tev apkārt? Vai iepriekš uz lietām raudzījies pārāk subjektīvi? Viss iegūs spilgtākas krāsas, tai skaitā grūtības, kuras šķita sarežģīti risināmas, kļūs vēl neiespējamāk atšķetināt. Šūposies zvaigžņu šūpolēs, kuras nesīs tevi gan uz augšu, gan atpakaļ lejā.

 

Auns

Šodien ieteicams būt nosvērtam un neļauties kārdinājumiem. Tu esi uguns zīmes pārstāvis, līdz ar to tas var nebūt viegli un tomēr, esi zinošs un elastīgs savos vārdos un darbos. Neskrien ar pieri sienā. Apdomā, vai ir kāds ieradums, notikums vai cilvēks tavā dzīvē, kuru vēlies atlaist? Tāpat ieteicams pieklusināt arī savu ego.

 

Vērsis

Šodien ieteicams būt īpaši uzmanīgam un apdomīgam. Iespējams, šī diena kopumā liks tev justies nervozam, satrauktam. Ja jūties pārāk nomākts, atrodi laiku, lai sakārtotu savas domas un apzinātu vēlmes un vajadzības. Kas palīdzēs tev tās sasniegt? Iepazīsties arī ar savu Mēness zodiaka zīmi!

 

Dvīņi

Lepojies ar sevi. Mēness pozīcija liks tev koncentrēties uz kolektīvo enerģiju un to, kā tā ietekmē tavu privāto dzīvi. Vai ilgojies ievest jaunas vēsmas savā dzīvē? Ja jā, tad ir īstais laiks to darīt. Labvēlīgs laiks dažādām pārmaiņām. Tava spēka krāsa šajā dienā – oranžā.

 

Vēzis

Šodien ieteicams būt nelokāmam, būt pašam sev un meklēt patiesību sev visapkārt. Izvērtē, kuri ir tavi patiesie draugi, kuri allaž tevi atbalsta. Esi labestīgs pret sevi un apkārtējiem. Pajautā sev, kas ir tas, ko tu vēlies un ļauj sev to saņemt. Iespējams, tas nozīmēs atvadīšanos no kaut kā vai kāda no savas pagātnes.

 

Lauva

Boom! Tevī plosās milzu enerģija šobrīd. Šī diena liks tev atbrīvoties no lietām, kuras ir liekas tavā dzīvē. Liels NĒ baumām un intrigām – ej tām ar līkumu. Labvēlīgs laiks, lai atbrīvotos no kaitīgiem ieradumiem un uzsāktu jaunu dzīves ceļu. Restartē prātu un ķermeni un ielaid sevī pozitīvas enerģijas lādiņu. Iespējams, tavam raksturam izaicinājumus piespēlēs dažādas emocionālas situācijas.

 

Jaunava

Garīguma apziņa ļaus tavai dvēselei aptvert mūžības jēdzienu. Tev priekšā ir bezgalīgi daudz iespēju. Tev ir visas zināšanas un spējas, lai varētu tās izmantot. Novērtē savu iekšējo spēku. Atbrīvojies no ieradumiem, kuri kaitē tavai veselībai. Ieklausies tajā, ko apkārtējie saka šobrīd, nevis teica kādreiz. Ļauj, lai par tevi runā darbi, ne vārdi, esi dāsns savā sirdī un uzturi komunikāciju ar sev tuvajiem cilvēkiem. Tava krāsa šajā dienā – zaļā.

 

Svari

Šodien jutīsi spēcīgu saikni ar kosmosu. Vai nu centīsies tikt galā ar prātā mutuļojošo ideju spietu vai vēlēsies noslēpties kaktiņā un paraudāt. Mēness vēlas, lai tu atver savu prātu un sirdi kādai milzīgai iespējai. Nepalaid to garām!

 

Skorpions

Mēness šodien atrodas tev ne visai izdevīgā pozīcijā, tomēr tev priekšā nav nekas tāds, ar ko tu nespētu tikt galā. Attiecības ar apkārtējiem ieies interesantā gultnē un, iespējams, tiksi iesaistīts kādā projektā, kura realizēšanai būs ļoti nepieciešamas tavas prasmes. Nesīsi atbildību ne tikai par sevi, bet arī citiem, kas uzliks pamatīgu slogu uz taviem pleciem. Ja tevi piemeklējusi migrēna, centies vairāk atpūsties un nodoties meditācijām. Visu dari lēnām, soli pa solim.

 

Strēlnieks

Zvaigznes tev šo dienu padarīs visai harmonisku. Iespējams, jutīsi pamatīgu enerģijas pieplūdumu. Vēlēsies pārkāpt paša novilktās robežas, kā rezultātā tavām acīm pavērsies lērums jaunu iespēju. Ja kādā brīdī šķiet, ka notiekošais ir pārāk labs, lai būtu patiesība, vienkārši ļaujies notikumu plūsmai, izbaudi un drīz vien sapratīsi, kādēļ tam bija jānotiek.

 

Mežāzis

Šodien ieteicams kabatā turēt saujiņu humora. Tu nespēsi nekā, pilnīgi un absolūti nekā kontrolēt debesīs valdošo enerģiju. Atliks tikai vērot notiekošo un censties saglabāt mieru. Iespējams, nāksies atgriezt atpakaļ realitātē kādu, kurš būs pārlieku aizsapņojies un iedzīvojies ilūzijās.

 

Ūdensvīrs

Oho, kas par dieniņu tev priekšā! Šis ir labvēlīgs laiks, lai atbrīvotos no vecā un liekā savā dzīvē un pieņemtu jaunus izaicinājumus, jaunas iespējas. Iespējams, pieņemsi kādu ļoti nozīmīgu un sirdij tuvu lēmumu. Tiklīdz tas būs veikts, Visums atvērs tev durvis uz spožu nākotni. Tava krāsa šajā dienā – tumši violetā

 

Zivis

Šodien apkārt plosīsies dažāda veida enerģija. Centies pavadīt vairāk laika vietās, kurās jūties labi un droši. Primāri parūpējies par savu labsajūtu. Turi rokas attālumā tos, kuriem var būt nepieciešama tava palīdzība. Tavā dzīvē ienāks lērums radošas enerģijas – ķer iedvesmu. Tava krāsa šajā dienā – dzeltenā.

 

Lai veicas!

Sabiedrība

Avārija uz Ventspils šosejas, ieradušies visi operatīvie dienesti

  Sestdienas vakarā uz Rīgas - Ventspils šosejas pie Kūdras notikusi vairāku vieglo automašīnu sadursme, vēsta...

Uzmanību, autovadītāji! Kopā ar fotoradara sodu var iedzīvoties vēl lielākās nepatikšanās – VIDEO

  Šogad jau vairāk nekā tūkstotis auto īpašnieku līdz ar fotoradara sodu par atļautā ātruma pārsniegšanu...
Foto:Flickr.com/Freaktography/CC

Izskan svarīga ziņa Latvijas iedzīvotājiem, kuri maksā par apkuri

  Lai gan laikapstākļi joprojām gana vasarīgi, jau kopš septembra vidus daudzviet daudzdzīvokļu ēkas pamazām sāk...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Bernard Spragg. NZ/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. septembris

  Augstu vilni sitīs ambīcijas. Koncentrēsies uz palīdzības sniegšanu citiem, kā arī darbu pie dažādiem projektiem....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. septembris

  Šī būs enerģijas piepildīta diena ikvienam! Lielisks laiks, lai uzsāktu jaunus projektus un nodibinātu jaunus...
flicr/PROJames Jordan

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. septembris

  Šodien apkārt valdīs laimes pilna enerģija! Emocijas būs ļoti sasaistītas ar realitāti un ik viens...

Mājai un Dārzam

Nākamās nedēļas sākumā laiks krasi mainīsies

  Anticiklona ietekmē iepriekšējās dienās Latvijā bija saulains un silts laiks un daudzviet tika laboti maksimālās...

Diemžēl jau ir zināms, kad beigsies fantastiskā atvasara

  Lai gan katru dienu mūs šonedēļ priecē silts un saulains laiks, tas ilgs tikai līdz...

Ko varam sagaidīt no šīs nedēļas? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  Pagājušajā nedēļa piedzīvojām gan vasarīgu karstumu, gan vētru, brīvdienas bija saulainas, bet daudzviet svētdienas rītā...