Šīs dienas rīts būs nekas vairāk kā smags darbs, kas prasīs pamatīgu neatlaidību, tomēr dienas izskaņā redzēsi savu centienu augļus. Šodienas uzvarētāji būs visi tie, kuri nebaidās no darba.

 

auns-mil-hor

 

Auns

Šodien tev par visu visvairāk rūpēs stabilitāte. Tev dzims lieliskas idejas, kā to panākt un realizēt. Būtiskāko notikumu plūsma nedaudz palēlināsies un to vietā, dažādu objektīvu iemeslu dēļ, stāsies kādi citi uzdevumi. Baudi dienu!

 

versis-mil-horVērsis

No rīta daudzi šajā zvaigznājā dzimušie jutīs savu atkarību no kāda, stingro kontroli vai kāda kaitinošo uzmanību. Dienas laikā šīs nepatīkamās sajūtas pāries un tu atkal varēsi justies brīvi. Pavadi vakaru tieši tā, kā tu to vēlies, tagad tev ir pilnas tiesības koncentrētos tikai un vienīgu uz savu personu.

 

dvini-mil-horDvīņi

Tavs dabiskais sabiedriskums īslaicīgi izbalēs. Iespējams, ka šodien vēlēsies izbaudīt pilnīgu vientulību vai būsi īpaši izvēlīga par to, ar ko vēlēsies mijiedarbojas un, ko tieši apspriest. Visticamāk, ka tev būs nepieciešams laiks vienatnē, lai pabeigtu nozīmīgu darba daļu vai atjaunotu savu iekšējo līdzsvaru.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes norāda, ka šodien nav ieteicams uzsākt vai veicināt jaunas attiecības. Kopā pavadīts laiks ar taviem vecajiem draugiem būs patiesa prieks avots, viņi zina visus tavus ieradumus un tev nav no jauna jāizskaidro kaut kas tik labi visiem zināms un saprotams. Šodien šajā zvaigznājā dzimušie labprāt pierādīs savu spēju lolot un rūpēties par citiem.

 

lauva-mil-horLauva

Lielākajai daļai šajā zvaigznājā dzimušo šīs dienas būtiskākais virzītājspēks būs – lietu materiālais aspekts. Tomēr vai nu izliksies, piespiedīsies vai izvēlēsies fokusēties arī uz brīvprātīgo darbu. Šodien tu vari justies nogurusi vai šķietami apmaldījusies savās domās. Tava veselība var likt par sevi manīt, it īpaši, ja tev nesen ir bijusi fiziska vai garīga pārslodze.

 

jaunava-mil-horJaunava

7. februāris tev nesola pārsteigumus, bet to vietā nodrošinās ērtu dzīvi. Tu jutīsies pārliecināta pat nepazīstamā, iepriekš neredzētā vidē. Tavs iedzimtais reālisms palīdzēs daudz saprātīgāk skatīties uz lietām, taču dažbrīd tu joprojām šodien būsi vērsta uz romantiku un ideālismu.

 

 

svari-mil-horSvari

Zvaigznes norāda, ka šodien tev būs viegli atrisināt, uzveikt un sadzīvot ar dažādiem šķēršļiem, tostarp naudas trūkumu. Šodien tu risināsi dažādus ar sadzīvi saistītus jautājumus. Personīgās nepatikšanas, tādas kā pārpratumi ar taviem vistuvākajiem, zaudēs smagumu un pārtrauks nomākt tevi.

 

 
skorpions-mil-horSkorpions

Šķēršļi, ko šajā zvaigznājā dzimušie ir uzbūvējuši starp sevi un citiem šodien zaudēs savu nozīmi. Pat biznesā neesi pārāk pedantiska, kad ievēro formalitātes. Tiklīdz tu apliecināsi pati sev, ka tevi neietekmē kādas grūtības, kļūsi tuvāka cilvēkiem.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, lai šodien nemeklē uzmanību, jo šajā dienā tu labuma gūsi no pazemības un gādības. Parādi sevi kā centīgu darbinieku un uzticamu palīgu, risinot ikdienas darbus. Neatsaki praktisku palīdzību tiem, kuriem tā ir ļoti nepieciešama.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

7.  februāris solās būt slinkuma un patīkamu relaksējošu pasākumu diena. Izvairies no jebkā, kas pieprasīs izdomas spējas, uzņēmēja garu un izveicību – jebko, kas ir saistīts ar nopietnu šķēršļu pārvarēšanu. Neatkarīgi no tā, ko tu šodien darīsi, tavs galvenais mērķis būs vienkāršība, godīgumu, skaidrību un harmoniju.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šajā zvaigznājā dzimušie rītu var pavadīt drūmā un nomāktā omā. Zvaigznes iesaka apzināties, ka tev vajadzētu uzlūkot lietas, tai skaitā savas spējas ar lielāku optimismu. Ir vienkārši nianses, ko nav tavos spēkos mainīt, bet tas diez vai nozīmē, ka tu nespēj mainīt pilnīgi neko.

 

zivis-mil-horZivis
Zvaigznes šodien iesaka atsacīties no nevajadzīgiem kontaktiem, mācies pateikt – Nē!. Nav jēgas atdzīvināt attiecības, kas nesušas vien vilšanos vai saistības, kas vairs nav uzskatāmas par noderīgām, kas nenāk tev par labu. Tev jāņem vērā, ka šī nav tā labākā diena argumentiem.

 

 

 

 

Lai jums lieliska šī diena!

Sabiedrība

Spēcīgā vētra Jūrmalā ne tikai prasījusi upuri, bet arī izpostījusi daudzus īpašumus – VIDEO

  Pirmdienas vētra īpaši stipri plosījusies Jūrmalā. No iedzīvotājiem saņemti vairāk nekā simt zvani par dažādiem...
Foto:Flickr.com/Michael Simmons/CC

Pensionāre Zemgalē iespaidīgo laimestu nolēmusi izdalīt tuviniekiem

  Ceturtdien, 13. janvārī, Dobeles Stacijas laukuma SIA Narvesen Baltija kioskā iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu 83...

Traģiski notikumi risinājušies Valmierā – divi jauni vīrieši pieļauj lielāko kļūdu dzīvē

16.janvāra naktī pulksten 03:20 tika saņemta informācija, ka Valmierā notiek kautiņš. Izbraucot uz notikuma vietu,...

Vai skolēni turpmāk varēs lietot skolās iepriekš izsniegtās auduma maskas? Skaidro speciālisti!

  Turpmāk kā sejas maskas būs atļauts lietot medicīniskās sejas maskas vai ne zemākas klases kā...
Foto:Pexels.com/CC

Zināmi 2022./2023. mācību gada sākuma, beigu un brīvdienu laiki

  18. janvārī valdībā apstiprināts Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotais noteikumu projekts par 2022./2023. mācību gada...
Photo by Polina Tankilevitch from Pexels

Pēc valdības sēdes ar paziņojumu iedzīvotājiem klajā nāk Veselības ministrija

  Lai efektīvāk ierobežotu Covid-19 omikron paveida aizvien pieaugošo izplatību, turpmāk vietās, kur nepieciešams lietot sejas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...
wallpapersis.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. janvāris

  Šodien vairāk varētu nākties iesaistīties savstarpējās attiecībās, paužot savas simpātijas. Ja kāds ar tevi flirtē,...
flckr.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 17.-23. janvāris

  Klāt kārtējā šī gada janvāra nedēļa. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Uzzini, ko...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. janvāris

  Lieliski piemērota diena, lai sāktu atradināšanos no kaitīgajiem ieradumiem. Koncentrējies uz to un rīkojies neatlaidīgi....

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. janvāris

  Šī diena ir visnepiemērotākais brīdis, lai veiktu būtiskas izmaiņas personīgajā vai profesionālajā dzīvē. Viss, ko...

Mājai un Dārzam

Rīgas satiksme/Facebook

Rīgas dome pirms spēcīgās vētras izplatījusi brīdinājumu iedzīvotājiem

  Pirmdien, 17. janvārī, Rīgā gaidāma viena no stiprākajām vētrām pēdējo gadu laikā. Sagaidāms, ka vislielāko...

Vētra beigusies: zināms, kāds laiks gaidāms nedēļas turpinājumā

  Pēc pirmdienas ciklona otrdien debesis skaidrosies un vējš pierims un iegriezīsies no dienvidrietumiem, bet ceturtdien...

Rīgā un centrālajos rajonos sarkanais brīdinājums, laika apstākļi kļūst bīstami!

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi pirmdien visā piekrastē izsludinājuši oranžo brīdinājumu (tas nozīmē,...