Šī solās būt labvēlīga diena. No rīta atklāsi, ka cilvēki cenšas novirzīt tavus mēģinājumus uzsākt, ko nopietnu, pavedinot uz vieglprātīgām darbībām un laisku atpūtu. Lai no tā izvairītos, iemācīties pateikt – Nē!, pat, ja tas var sabojāt jūsu attiecības.

 

 

auns-mil-horAuns

Tava uzmanība tiks vērsta uz jautājumiem, kas saistīti ar ārvalstu kontaktiem vai mācībām. Ja tev ir kādi būtiski profesionālie pienākumi, nāksies tos īstenot. Zvaigznes iezīmē, ka tev šodien būs svarīgs viss, kas saistīts ar intelektuālo darbību, publikācijām, tiesas prāvām, ārstniecību, komunikāciju, īsu izbraucienu un kādiem nozīmīgiem dokumentiem.

 

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka tu vari nonākt kādā ārkārtas situācijā vai vilties kādā no saviem mīļajiem. Tās, iespējams, var būt problēmas ar bērniem. Finansu darījums, kas sasaistīts ar partnera īpašumu vai kādu nepieciešamu ieguldījumu vai negaidītiem izdevumiem var būt diezgan problemātisks.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šajā dienā, 7. jūnijā tev būs jāpierāda, cik noturīgi ir tavi principi. Vispārējā situācija var kļūt kritiska un tevi var piemeklēt nozīmīgs pagrieziena punkts. Ir iespējamas komplikācijas komunikācijā ar tuviem cilvēkiem, galvenokārt ar taviem vecākiem vai dzīvesbiedru. Zvaigznes iezīmē, ka šodien var būt domstarpības arī ar taviem biznesa partneriem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes iezīmē, ka tev var rasties problēmas komunikācijā ar sava tuvākā sociālā loka pārstāvjiem, kā arī tiem, kurus uzskati par partneriem, konsultantiem vai atbalstītājiem. Šis nav labākais laiks, lai veiktu izmeklējumus, piedalītos intervijās vai aizpildītu un iesniegtu kādu svarīgu dokumentu.
 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes iezīmē, ka veiksme nedaudz novērsīsies no tevis šodien. Vienā vai otrā veidā tev būs iespēja saņemties un paveikt visu, kas ir nepieciešams. Tomēr aizvien pastāv diezgan liela iespējamība, ka prieki un baudas pārvērtīsies nepatikšanās. Tāpat, visticamāk, atvēlētais laiks atpūtai nesniegs pilnīgu relaksāciju.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Šī diena, 7. jūnijs solās būt ļoti svarīga un intensīva. Notikumi attīstīsies visai skarbi, ja neesi pieradis pie sistemātiska, intensīva darba, askētiskiem apstākļiem un, protams, disciplīnas. Saglabā cieņu un respektu pret cilvēkiem, ar kuriem kopā darbojies un pret visiem saviem pienākumiem, cieni sevi un savus tuvākos!

 

svari-mil-horSvari

Šīs dienas laikā tu vari doties kādā nozīmīgā, steidzamā komandējumā vai risināt būtiskas sarunas. Saglabā distanci, kad mijiedarbojies ar dažādas nacionalitātes un atšķirīga sociālā statusa cilvēkiem, vai pretēju uzskatu piekritējiem. Mēģini uzturēt cieņpilnu attieksmi pret atšķirīgu viedokli, tomēr uzturot saprātīgu stingrību par savām idejām, to pareizību.

 

 
skorpions-mil-horSkorpions

Zvaigznes brīdina, ka šajā dienā ir iespējami materiāli zaudējumu. Tās var būt kādu tavas pagātnes kļūdu sekas –kļūdaini aprēķini, disciplīnas vai uzmanības trūkums. Tāpat ir iespējams, ka par tavu šodienas galveno nolūku kļūs mērķtiecīga atriebība kādam. Jebkurā gadījumā, dod priekšroku oficiāliem spēles noteikumiem, censties saglabāt maksimālu precizitāti un konsekvenci.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Attiecības ar partneriem, konkurentiem un sāncenšiem var kļūt ļoti intensīvas un oficiālas. Ļoti ticams, ka tam par pamatu būs princips, kas būs daudz svarīgāks par kādu konkrētu jautājumu vai patieso domstarpību iemeslu. Šī iemesla dēļ, šodien nemēģini izvairīties no atbildes, tā vietā mēģini nokārtot šīs lietas pēc labākās sirdsapziņas, darot visu, kas ir tavos spēkos.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes iezīmē, ka tev šodien ir jāatrod līdzsvars starp dzīves pozīcijas stingrību un profesionālo godīgumu. Tādas īpašības kā elastīgums, spēja salīdzināt, manevrēt un rēķināties ar citu viedokļiem un vajadzībām būs īpaši būtiskas 7. jūnijā. Skaidrs ir viens, kļūsi pārliecināts, ka tas padarīs dialogu ar svarīgiem cilvēkiem daudz vieglāku.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka šī diena, visticamāk, sagādās vilšanos mīlestībā. Šis nebūs labākais laiks jautrībai un romantikai. Ir iespējamas nepatikšanas sazinoties ar bērniem, visticamāk, radīsies kādas komunikācijas grūtības vai atsvešināšanās sajūta un vēlme pēc stingra soda. Nav izslēgts, ka šajā dienā iespējami pārpratumi, vai tev trūks iespēju izskaidrot kādas lietas.

 

 

zivis-mil-horZivis
Zvaigznes uzsver, ka šī diena ir piemērota krasiem lēmumiem, kam var būt milzīga ietekme uz tavu profesionālo darbību. Romantiskas idejas, iespējams, tiks pārbaudītas stingrā un pat skarbā realitātē, kas tev var izrādīties milzīgu problēmu iemesls.

 

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Freaktography/CC

Iedzīvotājiem tik sarežģītajā laikā uzradušies zemiski krāpnieki

  Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dobeles iecirknī saņemti iesniegumi no personām, kuras, vēloties iegādāties kokskaidu...
VID

VID pirms svētkiem izplata būtisku informāciju

  Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes muitas kontroles punkti, kas darbojas nepārtrauktā diennakts režīmā, strādās...

Liels notikums mūsu Eirovīzijas pārstāvju “Citu zēnu” dzīvē – VIDEO

  Liekas naudas nekad nav par daudz. Jo katram taču ir kāds mazais sapnītis, vai vēlme,...

Sinoptiķis Bricis: Līdz ar Jāņiem situācija pie mums mainīsies

  Aizvadītajās brīvdienās Rietumeiropā piedzīvots milzīgs karstuma vilnis, daudzviet uzstādot nebijušus karstuma rekordus, bet Lietuvu svētdien...

Intrigas, valodas nezināšana un smags darbs: Magone atklāj, cik grūti patiesībā bijis pelnīt “lielo naudu” Anglijā

  “Anglijas dzīve nebija ar medu smērēta’’ – tā par dzīvi un darbu Lielbritānijā saka Magone...
Foto:Flickr.com/ Roger Ahlbrand/CC

Diemžēl Līgo svētku nedēļa sākusies ar traģiskām ziņām

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 64 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 20 satiksmes dalībnieki un divi...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūnijs

  Šodien negatīvisms nav pieņemams pat vismazākajās tā izteiksmēs. Dari visu tā, lai smaids un optimisms...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. jūnijs

  Šodien kopumā vajadzētu mēģināt aizmirst par materiālismu. Šodien lielākie panākumi gaidāmi tiem, kuri rūpējas nevis...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪLIJAM

Tūlīt klāt vasaras otrais mēnesis – JŪLIJS! Kādi notikumu un dzīves pavērsieni tajā sagaida tieši...
Foto:Flickr.com/Svetlana Yarbus/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 20. – 26. jūnijs

  Kārtējā nedēļa galā un ar jauniem notikumiem steidz jauna pie mums. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās...
Foto:Flickr.com/Cristian C/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. jūnijs

  Mainīsies veids, kā tu uztver apkārt notiekošo. Iespējams, apkārt manīsi cilvēku egoistiskās rīcības, iedzīvošanos uz...
Foto:Flickr.com/gordonramsaysubmissions/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. jūnijs

  Šī diena kopumā solās būt diezgan mierīgs laiks, kurā vajadzētu vairāk uzmanības veltīt savai izaugsmei....

Mājai un Dārzam

Sinoptiķis Bricis: Līdz ar Jāņiem situācija pie mums mainīsies

  Aizvadītajās brīvdienās Rietumeiropā piedzīvots milzīgs karstuma vilnis, daudzviet uzstādot nebijušus karstuma rekordus, bet Lietuvu svētdien...
Foto:Pexels.com/Freddie Ramm/CC

Izskan pilnīgi jaunas ziņas par laiku šonedēļ un Līgo svētkos

Tuvākajās dienās palaikam vēl sagaidāmi nokrišņi, bet jau no trešdienas laiks sāks uzlaboties un svētku...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par svētdien gaidāmajiem nokrišņiem un ūdens līmeņa...