Šī solās būt labvēlīga diena. No rīta atklāsi, ka cilvēki cenšas novirzīt tavus mēģinājumus uzsākt, ko nopietnu, pavedinot uz vieglprātīgām darbībām un laisku atpūtu. Lai no tā izvairītos, iemācīties pateikt – Nē!, pat, ja tas var sabojāt jūsu attiecības.

 

 

auns-mil-horAuns

Tava uzmanība tiks vērsta uz jautājumiem, kas saistīti ar ārvalstu kontaktiem vai mācībām. Ja tev ir kādi būtiski profesionālie pienākumi, nāksies tos īstenot. Zvaigznes iezīmē, ka tev šodien būs svarīgs viss, kas saistīts ar intelektuālo darbību, publikācijām, tiesas prāvām, ārstniecību, komunikāciju, īsu izbraucienu un kādiem nozīmīgiem dokumentiem.

 

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka tu vari nonākt kādā ārkārtas situācijā vai vilties kādā no saviem mīļajiem. Tās, iespējams, var būt problēmas ar bērniem. Finansu darījums, kas sasaistīts ar partnera īpašumu vai kādu nepieciešamu ieguldījumu vai negaidītiem izdevumiem var būt diezgan problemātisks.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šajā dienā, 7. jūnijā tev būs jāpierāda, cik noturīgi ir tavi principi. Vispārējā situācija var kļūt kritiska un tevi var piemeklēt nozīmīgs pagrieziena punkts. Ir iespējamas komplikācijas komunikācijā ar tuviem cilvēkiem, galvenokārt ar taviem vecākiem vai dzīvesbiedru. Zvaigznes iezīmē, ka šodien var būt domstarpības arī ar taviem biznesa partneriem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes iezīmē, ka tev var rasties problēmas komunikācijā ar sava tuvākā sociālā loka pārstāvjiem, kā arī tiem, kurus uzskati par partneriem, konsultantiem vai atbalstītājiem. Šis nav labākais laiks, lai veiktu izmeklējumus, piedalītos intervijās vai aizpildītu un iesniegtu kādu svarīgu dokumentu.
 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes iezīmē, ka veiksme nedaudz novērsīsies no tevis šodien. Vienā vai otrā veidā tev būs iespēja saņemties un paveikt visu, kas ir nepieciešams. Tomēr aizvien pastāv diezgan liela iespējamība, ka prieki un baudas pārvērtīsies nepatikšanās. Tāpat, visticamāk, atvēlētais laiks atpūtai nesniegs pilnīgu relaksāciju.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Šī diena, 7. jūnijs solās būt ļoti svarīga un intensīva. Notikumi attīstīsies visai skarbi, ja neesi pieradis pie sistemātiska, intensīva darba, askētiskiem apstākļiem un, protams, disciplīnas. Saglabā cieņu un respektu pret cilvēkiem, ar kuriem kopā darbojies un pret visiem saviem pienākumiem, cieni sevi un savus tuvākos!

 

svari-mil-horSvari

Šīs dienas laikā tu vari doties kādā nozīmīgā, steidzamā komandējumā vai risināt būtiskas sarunas. Saglabā distanci, kad mijiedarbojies ar dažādas nacionalitātes un atšķirīga sociālā statusa cilvēkiem, vai pretēju uzskatu piekritējiem. Mēģini uzturēt cieņpilnu attieksmi pret atšķirīgu viedokli, tomēr uzturot saprātīgu stingrību par savām idejām, to pareizību.

 

 
skorpions-mil-horSkorpions

Zvaigznes brīdina, ka šajā dienā ir iespējami materiāli zaudējumu. Tās var būt kādu tavas pagātnes kļūdu sekas –kļūdaini aprēķini, disciplīnas vai uzmanības trūkums. Tāpat ir iespējams, ka par tavu šodienas galveno nolūku kļūs mērķtiecīga atriebība kādam. Jebkurā gadījumā, dod priekšroku oficiāliem spēles noteikumiem, censties saglabāt maksimālu precizitāti un konsekvenci.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Attiecības ar partneriem, konkurentiem un sāncenšiem var kļūt ļoti intensīvas un oficiālas. Ļoti ticams, ka tam par pamatu būs princips, kas būs daudz svarīgāks par kādu konkrētu jautājumu vai patieso domstarpību iemeslu. Šī iemesla dēļ, šodien nemēģini izvairīties no atbildes, tā vietā mēģini nokārtot šīs lietas pēc labākās sirdsapziņas, darot visu, kas ir tavos spēkos.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes iezīmē, ka tev šodien ir jāatrod līdzsvars starp dzīves pozīcijas stingrību un profesionālo godīgumu. Tādas īpašības kā elastīgums, spēja salīdzināt, manevrēt un rēķināties ar citu viedokļiem un vajadzībām būs īpaši būtiskas 7. jūnijā. Skaidrs ir viens, kļūsi pārliecināts, ka tas padarīs dialogu ar svarīgiem cilvēkiem daudz vieglāku.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Zvaigznes norāda, ka šī diena, visticamāk, sagādās vilšanos mīlestībā. Šis nebūs labākais laiks jautrībai un romantikai. Ir iespējamas nepatikšanas sazinoties ar bērniem, visticamāk, radīsies kādas komunikācijas grūtības vai atsvešināšanās sajūta un vēlme pēc stingra soda. Nav izslēgts, ka šajā dienā iespējami pārpratumi, vai tev trūks iespēju izskaidrot kādas lietas.

 

 

zivis-mil-horZivis
Zvaigznes uzsver, ka šī diena ir piemērota krasiem lēmumiem, kam var būt milzīga ietekme uz tavu profesionālo darbību. Romantiskas idejas, iespējams, tiks pārbaudītas stingrā un pat skarbā realitātē, kas tev var izrādīties milzīgu problēmu iemesls.

 

 

Sabiedrība

Sešas policijas mašīnas pie nama Dobelē, kur risinājušies šausmīgi notikumi

  Sešas policijas mašīnas pagājušajā nedēļā pulcējās Dobelē pie Bērzes ielas 16.nama, vēsta LNT "Degpunktā". Kaimiņi...

Andris Bulis atklāti par Lienes Skulmes periodu un Kiviču, seriāliem un naudu

  "YouTube" vlogeris Trakais latvietis jeb Edgars Skulte piedāvā 67 minūtes garu interviju ar Dailes teātra...

Brīdina par laiku šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši oranžo brīdinājumu par laiku ceturtdien. 27.06.2019. no rīta...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Jason Hollinger/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. jūnijs

  Izmanto šo dienu pašizpausmei un pašmācībai. Komunikācija ar apkārtējiem palīdzēs labāk izprast sevi un realizēt...
Foto:Flickr.com/Loren Kerns/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. jūnijs

  Planētu pozīcija dienas pirmajā pusē nodrošinās diezgan intensīvus notikumu apstākļus. Tava uzvedība var kļūt noteiktāka,...
Pexels.com/Tobi Dami/CC0 License

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 25. jūnijs

  Šo dienu varētu raksturot kā diezgan aktīvu un veiksmīgu. Ļoti svarīgi šodien izmantot savu enerģiju...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši oranžo brīdinājumu par laiku ceturtdien. 27.06.2019. no rīta...
Foto:Pexels.com/Adam Kontor/CC

Nākamnedēļ mūs sagaida krietni citādāks laiks, vēsta sinoptiķi

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā pastāstījis par tuvākajās dienās gaidāmo laiku, ieskicējot arī to,...

Tuvojas ļoti stipra karstuma vilnis; brīdina tos, kuri dodas uz Rietumeiropu

  Sinoptiķi vēsta par ļoti stipru karstumu tuvākajās dienās Rietumeiropā, īpaši jau Francijā, kur vietām gaisa...