Izvēlies šodien darīt to, ko efektīvi spēsi paveikt bez citu palīdzības.

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušajiem šodien ieteicams vairāk pielietot savu prātu, ne varenos ragus. Tu bieži vien lielāko daļu projektu uzņemies darīt viens, taču dēļ savas straujās un neapdomīgās dabas viegli iekulies nepatikšanās. Izmanto šo dienu, lai saplānotu pāris soļus uz priekšu.
 

versisVērsis

Vērši nevilcinās un allaž vienkārši dara, kas jādara, veicot vienu darbu pēc otra. Šodien ieteicams pievērst uzmanību un jau laikus iepazīties ar uzdevumu kaudzīti, kurai grasies ķerties klāt. Iespējams, būsi produktīvāks, ja iepriekš saplānosi, ko, kad un kā darīt.

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmē dzimušajiem ieteicams būt atvērtiem pret apkārtējiem. Daudzi šodien varētu būt diezgan pļāpīgā noskaņojumā un labprāt iesaistīsies ar tevi sarunās. Atsevišķiem spēcīgāku zīmju pārstāvjiem neliela pauzīte no darba var būt pat vitāli nepieciešama.

 

vezisVēzis

Vēžiem ir tendence pēc iespējas ātrāk padarīt savu darbu, lai varētu vairāk laika veltīt atpūtai un izklaidei. Lai gan nekā slikta tur nav un pavisam noteikti esi pelnījis atpūsties pēc labi padarīta darba, nenāktu par ļaunu saviem pienākumiem veltīt nedaudz vairāk laika un uzmanības, lai izvairītos no steigā pieļautām kļūdām.

 

lauvaLauva

Lauvas zīmē dzimušie bieži vien ir tie, kuri uztur darbīgu noskaņojumu kolēģu vidū un iedvesmo tos produktīvi darboties, taču jāatceras, ka dažkārt efektivitātes celšanai nepieciešama atpūta pirms kārtējā darba cēliena. Parūpējies par savu  emocionālo pašsajūtu un nepievērs šodien tik lielu nozīmi produktivitātei.

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmē dzimušajiem šodien vajadzētu paņemt rokā kalendārus, plānotājus un veltīt laiku turpmāko mērķu un plānu sastādīšanai. Šādā veidā tu būsi paveicis ko lietderīgu, taču izvairīsies no pārslodzes, kura šajā nedēļā tev nav reta parādība.
 

 

svariSvari

Svari no saviem astroloģiskajiem pienākumiem šodien būs brīvi, jo lielas nesaskaņas, kuru nogludināšanai būtu nepieciešama tava iesaiste, šodien nav gaidāmas. Izmanto šo dienu, lai paveiktu iekrājušos nepabeigtos un atliktos darbus.

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušie šodien būs fokusējušies uz darbu. Pildot savus darba pienākumus, ieteicams ļaut vaļu savai kaislīgajai un aizrautīgajai dabai – tas nodrošinās to, ka darbs tiks paveikts kārtīgi un diena pavadīta ļoti produktīvi.

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlniekiem ieteicams pavadīt darbos kaut nedaudz vairāk laika kā plānots. Tev nesagādā problēmas ar saviem pienākumiem tikt galā īsā laika posmā, taču šodien spēsi darboties daudz, ātri un nenogurt. Paveicot vairāk šodien, samazināsi veicamo darba apjomu tuvākajai nākotnei, kad motivāciju darbam, iespējams, būs grūtāk atrast.

 

mezazisMežāzis

Mežāžiem šodien vajadzētu būt uzmanīgiem un likt uzsvaru uz kvalitāti, nevis kvantitāti. Tāpat kā daudzi citu zīmju pārstāvji, arī tu šodien jutīsies īpaši motivēts darbam, taču paturi prātā, ka svarīgāk ir paveikt darbu precīzi un kvalitatīvi, nevis ātri.

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu izvairīties no sarunām, kurām pastāv risks ieilgt vai izraisīt spriedzi un konfliktus savstarpējās attiecībās. Savukārt vienkāršas sarunas un konstruktīvas debates var izrādīties tieši tas, kas nepieciešams, lai kaut nedaudz atietu no darba un izvairītos no pārstrādāšanās.

 

zivisZivis

Zivju zīmē dzimušajiem arī šodien ieteicams pieturēties pie sarežģītāku, laikietilpīgāku darba uzdevumu veikšanas. Mēness tevi turpinās lutināt ar spēju koncentrēties uz darbu. Pārējos jautājumos paļaujies uz savu dabas dāvāto, apbrīnojami spēcīgo intuīciju.

 

Lai diena izdevusies!

 

 

Sabiedrība

Nepatīkami notikumi šovakar risinājušies uz Liepājas šosejas – VIDEO

  "Uz Liepājas šosejas, Rīgas virzienā, aiz Lāčiem notikusi divu kravas automašīnu un mikroautobusa sadursme. Braukšanas...

Aiz daudzdzīvokļu nama dzīvokļa durvīm Rīgā atklājas kas šausmīgs – VIDEO

  Rīgā aizdomīgas skaņas no pensionēta kaimiņa dzīvokļa apkārtējiem lika nojaust, ka kaut kas nogājis gaužām...

“Traģisks notikums un liels zaudējums” Valsts policija piemin Lietuvā nošauto kolēģi – slavenu kinologu

  "Latvijas Valsts policijas kolektīvs izsaka visdziļāko līdzjūtību Lietuvas policijai, kolēģi - Saulius Žymantas - zaudējot....

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. maijs

Apstājies un ieelpo dzīves smaržu! Neraugoties uz to, ka ir jaunas nedēļas sākums, un šī...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. maijs

Šī solās būt lielisku iespēju un labas veiksmes diena. Ja patiesi vēlies kaut ko izdarīt,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. maijs

Šī diena var celt optimismu un palielināt veiksmi tiem, kuri ir pārliecināti par savām spējām...

Mājai un Dārzam

pixshark.com

Ar kādu laiku sāksies skolēnu brīvlaiks? Jaunākā prognoze 7 dienām!

  Maija pēdējās un jūnija pirmajās dienās Latvijā valdīs galvenokārt anticiklons. Līdz ar to visā teritorijā...

Vai aukstums neatgriezīsies? Vai ziemas drēbes var nolikt pavisam? Stāsta Toms Bricis

  Aizvadītajās brīvdienās bija gan saule un siltums, gan arī nomācies un lietains laiks. Maija nogali...
Foto:Flickr.com/likeaduck/CC

Laika vērotājs jau prognozē, kāda būs gaidāmā vasara

  Pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs no Viļakas puses savā interneta blogā nācis klajā...