Šodien tev būs sajūta, ka spēsi gāzt kalnus! Tomēr šī apziņa var radīt arī ne mazums problēmu. Galvenais ir nepārvērtēt savas spējas un prasmes. Nezaudē objektīvismu – tas ir vislabākais padoms, ko zvaigznes var sniegt.

 

auns-mil-hor

 

Auns

Šī diena ir laba īsam izbraucienam. Tu, visticamāk, vēlēsies apmeklēt savus radiniekus. Kamēr esi ceļā, apmeklē kādu, ar kuru neesat redzējušies veselu mūžību – bijušo kaimiņu vai draugu, ar kuru kopā gājāt skolā. Jaunākās ziņas, visticamāk, mudinās uz plašām, ilgstošām diskusijām.

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka tev ir jāapzinās, jāsajūt atšķirība starp ātru reakciju un paviršību! Lēna reakcija var atvairīt no tevis kādu labu iespēju, bet pārmērīga steiga var piesaistīt visu sagraujošu kļūdu. Tāpat – pirms lūgt vai piedāvāt savu palīdzību, pārliecinies, ka šis cilvēks patiešām ir pelnījis tavu uzticību.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tavs noskaņojums šodien nebūs stabils, kas padarīs lēmumu pieņemšanu problemātisku. Zvaigznes norāda, ka tu vari pavadīt visu dienu mēģinot izdarīt kādu sāpīgu izvēli, šauboties starp divām vienlīdz labāk iespējām. Agrs rīts sēs tevī vislielākās šaubas. Šajā laikā tu, visticamāk, atcerēsies savas kļūdas vai iegūsi kādas ziņas no pagātnes.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tava intuīcija, iespējams, sacīs, ka šodien tev nebūs nekā un neviena, uz ko vari paļauties. Jebkura jauna ziņa var izrādīties apšaubāma. Zvaigznes brīdina, lai netici baumām vai pļāpām, tāpat nesasteidz draudzību ar nesen sastaptiem cilvēkiem internetā. Tu vari sākt apšaubīt to, ko vēl pavisam nesen uzskatīji par taisnību. Šī diena ir piemērota lasīšanai, dažādām jaunām sarunām un pārdomām. Tās būs produktīvas šodien!

 

 

lauva-mil-horLauva

Šī diena, 8. februāris ir nepiespiestu kontaktu un neformālas mijiedarbības laiks, kas tev šķitīs kā patiesa dāvana! Tev nebūs jāsaglabā pastāvīga aizsarga pozīcija, varēsi ļauties relaksējošai un vieglai atmosfērai. Zvaigznes norāda, ja tev pietrūkst sabiedriskās dzīves vai tavs partneris ir licis vilties, šodien mēģini paplašināt savu paziņu loku.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Zvaigznes uzsver, ka šajā zvaigznājā dzimušie šodien  nedrīkst veikt nekādas būtiskas izvēles un nopietnus lēmumus. Esi piesardzīga, jo jauni paziņas var izrādīties lamatas! Tev šodien var rasties grūtības kaut ko izdomāt pastāvīgi. Tu vari īpaši vilcināties, kad runa ir par izvēles izdarīšanu vai mēģinājumu stabilizēt attiecības ar vienlaicīgi diviem partneriem.

 

 

svari-mil-horSvari
Tavs sabiedrību alkstošais raksturs neļaus šodien paliekt vienai! Zvaigznes norāda, ka ļoti ticams, ka dosies ceļojumā vai iesaistīsies kādā aktīvā,  emocijām bangojošā sarakstē. Tevi pārņems patīkamu, senu atmiņu vilnis, tāpēc, visticamāk, apzvanīsi vecos draugus, ar domu, ka ir pienācis laiks sanākt kopā. Cilvēki, kas ir no citām valstīm, var būt starp tiem, ar kuriem šodien veidosies labs kontakts, spēsiet rast un sniegt atbilstu viens otram.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien šajā zvaigznājā dzimušie būs sabiedriski un viegli ietekmējami. Dzīve tev šobrīd šķietami ir palīdzējusi rast izeju no dažādām situācijām, tev atliek pievienot tam visam lāsi humora, lai šīs ķibeles iegūtu citas nokrāsas. Tu nedrīksti ļaut citiem izsist sevi no līdzsvara! Nepieredzējušie šī zvaigznāja pārstāvji – gluži pretēji, riskē ar to, ka viņus var ietekmēt kāda nepastāvīga cilvēku grupa, tu var sākt rīkoties savādāk vai atdarināt dažādus cilvēkus, viņu uzvedības modeļus. Esi tu pati!

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien par tavu galveno problēmu var kļūt pašas naivums. Jo vairāk tu pievērsīsi uzmanību komunikācijai un daudzveidībai, jo nevainojamāki kļūs tavi iekšējie filtri. Zvaigznes iezīmē, ka pretējā gadījumā tu ātri vien zaudēsi cīņā ar nepareizu kompāniju. Centies apzināties, kad ir pienācis pareizais mirklis pārtraukt jebkādas diskusijas, kas vieš tevī šaubas vai aplūko bīstamus sarunu objektus.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes norāda, ka šodien tava oma būs atkarīga no apkārtējās vides, veselības un vispārējās atmosfēras. Tev var rasties grūtības ar koncentrēšanos. Šajā zvaigznājā dzimušajiem planētu stāvoklis nosaka, ka ir jāieklausās kāda sev nozīmīga cilvēka dzīves stāstā. Trenē kritisku pieeju visiem piedāvājumiem, solījumiem un aicinājumiem! Dari un piekrīti vien tam, ko tu patiešām vēlies šodien piedzīvot.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Diena solās būt veiksmīga, jo īpaši, ja tu pavadīsi to patīkamā kompānijā. Noorganizē ceļojumu un/vai tikšanos vai piedāvā savam iecerētajam kaut kur doties, kas sākotnēji var radīt zināmu apjukumu, bet tu ātri pārvarēsi visus šķēršļus, īpaši iedomātos. Lai to izdarītu, tev var būt nepieciešamība izvēlēties starp divām vienādām būtiskām iespējām. Tu taču zini, ko vēlies, vai ne?

 

 

zivis-mil-horZivis
Šodienas nenoteiktajai, maldīgajai atmosfērai var būt atšķirīga ietekme uz šī zvaigznāja pārstāvju dažādo emocionālo būtību. Ja tu esi sabiedriska un neesi pakļauta vēlmei dramatizēt teju jebko savā dzīvē, zvaigznes norāda, ka tevi sagaida brīnišķīga diena. Savukārt, ja tu esi emocionāla un viegli ievainojama, aizdomīga un noraidoša, tevi šodien var vajāt nepatīkami notikumi.

 

 Lai jums veiksmīga diena!

Sabiedrība

Izvēle pēc negadījuma: glābt savu kāju vai gaidāmo mazuli

Pēc motocikla avārijas sieviete nokļūst smaga lēmuma priekšā – viņai jāizlemj vai glābt savu kāju...

Kas īsti notika ar Lieni? Kivičs atklāj trakas lietas

  Neminot ne vārda par darba nedēļas beigās it kā notikušo konfliktu, Andris Kivičs naktī uz...

Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops Boriss Teterevs

  Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops, Borisa un Ināras Teterevu fonda dibinātājs Boriss Teterevs...

Horoskopi un Testi

Foto:Myfreeonlinegame.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Dienas pirmajā pusē iespējami negaidīti un visai pēkšņi notikumi. Vari nonākt pretrunā ar saviem vārdiem...
Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

Dienas pirmā puse var izrādīties īpaši veiksmīgs periods komunikācijai. Būs nedaudz vieglāk izteikt savas jūtas...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23. – 29. septembris

  Klāt jauna nedēļa! Klāt jauni notikumu pavērsieni! Ir laiks uzzināt, ko tev nesīs turpmākās  septembra...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Jau zināms, kad sagaidīsim “mīnusus”: Prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par brīvdienās un nākamajā nedēļā gaidāmo laiku. Brīvdienās...

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 17.09.2019. dienā...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku pirmdien. 16.09.2019. priekšpusdienā daudzviet Latvijā rietumu...