Šodien tev būs sajūta, ka spēsi gāzt kalnus! Tomēr šī apziņa var radīt arī ne mazums problēmu. Galvenais ir nepārvērtēt savas spējas un prasmes. Nezaudē objektīvismu – tas ir vislabākais padoms, ko zvaigznes var sniegt.

 

auns-mil-hor

 

Auns

Šī diena ir laba īsam izbraucienam. Tu, visticamāk, vēlēsies apmeklēt savus radiniekus. Kamēr esi ceļā, apmeklē kādu, ar kuru neesat redzējušies veselu mūžību – bijušo kaimiņu vai draugu, ar kuru kopā gājāt skolā. Jaunākās ziņas, visticamāk, mudinās uz plašām, ilgstošām diskusijām.

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka tev ir jāapzinās, jāsajūt atšķirība starp ātru reakciju un paviršību! Lēna reakcija var atvairīt no tevis kādu labu iespēju, bet pārmērīga steiga var piesaistīt visu sagraujošu kļūdu. Tāpat – pirms lūgt vai piedāvāt savu palīdzību, pārliecinies, ka šis cilvēks patiešām ir pelnījis tavu uzticību.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tavs noskaņojums šodien nebūs stabils, kas padarīs lēmumu pieņemšanu problemātisku. Zvaigznes norāda, ka tu vari pavadīt visu dienu mēģinot izdarīt kādu sāpīgu izvēli, šauboties starp divām vienlīdz labāk iespējām. Agrs rīts sēs tevī vislielākās šaubas. Šajā laikā tu, visticamāk, atcerēsies savas kļūdas vai iegūsi kādas ziņas no pagātnes.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Tava intuīcija, iespējams, sacīs, ka šodien tev nebūs nekā un neviena, uz ko vari paļauties. Jebkura jauna ziņa var izrādīties apšaubāma. Zvaigznes brīdina, lai netici baumām vai pļāpām, tāpat nesasteidz draudzību ar nesen sastaptiem cilvēkiem internetā. Tu vari sākt apšaubīt to, ko vēl pavisam nesen uzskatīji par taisnību. Šī diena ir piemērota lasīšanai, dažādām jaunām sarunām un pārdomām. Tās būs produktīvas šodien!

 

 

lauva-mil-horLauva

Šī diena, 8. februāris ir nepiespiestu kontaktu un neformālas mijiedarbības laiks, kas tev šķitīs kā patiesa dāvana! Tev nebūs jāsaglabā pastāvīga aizsarga pozīcija, varēsi ļauties relaksējošai un vieglai atmosfērai. Zvaigznes norāda, ja tev pietrūkst sabiedriskās dzīves vai tavs partneris ir licis vilties, šodien mēģini paplašināt savu paziņu loku.

 

 

jaunava-mil-horJaunava
Zvaigznes uzsver, ka šajā zvaigznājā dzimušie šodien  nedrīkst veikt nekādas būtiskas izvēles un nopietnus lēmumus. Esi piesardzīga, jo jauni paziņas var izrādīties lamatas! Tev šodien var rasties grūtības kaut ko izdomāt pastāvīgi. Tu vari īpaši vilcināties, kad runa ir par izvēles izdarīšanu vai mēģinājumu stabilizēt attiecības ar vienlaicīgi diviem partneriem.

 

 

svari-mil-horSvari
Tavs sabiedrību alkstošais raksturs neļaus šodien paliekt vienai! Zvaigznes norāda, ka ļoti ticams, ka dosies ceļojumā vai iesaistīsies kādā aktīvā,  emocijām bangojošā sarakstē. Tevi pārņems patīkamu, senu atmiņu vilnis, tāpēc, visticamāk, apzvanīsi vecos draugus, ar domu, ka ir pienācis laiks sanākt kopā. Cilvēki, kas ir no citām valstīm, var būt starp tiem, ar kuriem šodien veidosies labs kontakts, spēsiet rast un sniegt atbilstu viens otram.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šodien šajā zvaigznājā dzimušie būs sabiedriski un viegli ietekmējami. Dzīve tev šobrīd šķietami ir palīdzējusi rast izeju no dažādām situācijām, tev atliek pievienot tam visam lāsi humora, lai šīs ķibeles iegūtu citas nokrāsas. Tu nedrīksti ļaut citiem izsist sevi no līdzsvara! Nepieredzējušie šī zvaigznāja pārstāvji – gluži pretēji, riskē ar to, ka viņus var ietekmēt kāda nepastāvīga cilvēku grupa, tu var sākt rīkoties savādāk vai atdarināt dažādus cilvēkus, viņu uzvedības modeļus. Esi tu pati!

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien par tavu galveno problēmu var kļūt pašas naivums. Jo vairāk tu pievērsīsi uzmanību komunikācijai un daudzveidībai, jo nevainojamāki kļūs tavi iekšējie filtri. Zvaigznes iezīmē, ka pretējā gadījumā tu ātri vien zaudēsi cīņā ar nepareizu kompāniju. Centies apzināties, kad ir pienācis pareizais mirklis pārtraukt jebkādas diskusijas, kas vieš tevī šaubas vai aplūko bīstamus sarunu objektus.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Zvaigznes norāda, ka šodien tava oma būs atkarīga no apkārtējās vides, veselības un vispārējās atmosfēras. Tev var rasties grūtības ar koncentrēšanos. Šajā zvaigznājā dzimušajiem planētu stāvoklis nosaka, ka ir jāieklausās kāda sev nozīmīga cilvēka dzīves stāstā. Trenē kritisku pieeju visiem piedāvājumiem, solījumiem un aicinājumiem! Dari un piekrīti vien tam, ko tu patiešām vēlies šodien piedzīvot.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs
Diena solās būt veiksmīga, jo īpaši, ja tu pavadīsi to patīkamā kompānijā. Noorganizē ceļojumu un/vai tikšanos vai piedāvā savam iecerētajam kaut kur doties, kas sākotnēji var radīt zināmu apjukumu, bet tu ātri pārvarēsi visus šķēršļus, īpaši iedomātos. Lai to izdarītu, tev var būt nepieciešamība izvēlēties starp divām vienādām būtiskām iespējām. Tu taču zini, ko vēlies, vai ne?

 

 

zivis-mil-horZivis
Šodienas nenoteiktajai, maldīgajai atmosfērai var būt atšķirīga ietekme uz šī zvaigznāja pārstāvju dažādo emocionālo būtību. Ja tu esi sabiedriska un neesi pakļauta vēlmei dramatizēt teju jebko savā dzīvē, zvaigznes norāda, ka tevi sagaida brīnišķīga diena. Savukārt, ja tu esi emocionāla un viegli ievainojama, aizdomīga un noraidoša, tevi šodien var vajāt nepatīkami notikumi.

 

 Lai jums veiksmīga diena!

Sabiedrība

Bērnu tiesību aizstāvji gatavo iesniegumu policijai; vēlas slēgt Kiviča kontu

  Apgriezienus uzņemot mūziķa Andra Kiviča un sabiedrības dāmas Lienes Skulmes skandalozajām attiecībām, kas nemitīgi vērojamas...

Traģēdija naktī risinājusies Saldus pusē

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18.februāra plkst. 6.30 līdz 19.februāra plkst. 6.30, Valsts...

Portāls: Kivičs pirmdienas vakarā restorānā izsitis oficiantei zobu

  Kā atsaucoties uz aculiecinieku stāstīto vēsta portāls skaties.lv, mūziķis Andris Kivičs pirmdienas vakarā kādā Rīgas...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/ Vater_fotografo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. februāris

  Šī būs izaicinājumiem pilna diena, kuru vairāk izbaudīs tie, kuriem vairāk par visu patīk pārbaudījumi...
Foto:Flickr.com/ Giuseppe Milo/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. februāris

  Pirmajā dienas pusē vajadzētu būt pēc iespējas aktīvākam, iesaistoties dažādos darbos. Šodien vieglāk būs izrādīt...
Foto:Flickr.com/Bert Kaufmann/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai – 18. – 24. februāris

  Februāris tuvojas izskaņai. Sliktā ziņa – laiks lido ļoti ātri, taču labā ziņa – tu...

Mājai un Dārzam

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par pirmdien tuvākajās stundās gaidāmo laiku. 18.02.2019. tuvākajās...
Photo by Postmans from Pexels

Jau pēc dažām dienām ievērojami mīnusi; tad laiks atkal mainīsies

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes februāra pēdējai pilnajai nedēļai. Aizvadītajās brīvdienās, Latvijā ieplūstot...
Foto: Jaro Larnos/Flickr.com/cc

Kur sniegs saglabājies, kur tā nav nemaz? Publiskots Latvijas 16. februāra satelītattēls

  Par spīti pēdējo dienu siltajiem laika apstākļiem, lielāko daļu Latvijas teritorijas aizvien klāj sniegs, ziņo...