Auns

Lai arī tev būtu jādara teju miljons lietu reizē, tu veiksmīgi spēsi apvienot darāmo un noteikti palīdzēt arī draugam, ja būs tāda vajadzība. Turklāt – palīdzot citam cilvēkam, redzot to, kas notiek, tu spēsi izdarīt vērtīgus secinājumus arī savai dzīvei, spēsi pārdomāt to, kas notiek tavā dzīvē. Šī ir diena, kad varēsi savas idejas ģenerēt drošā vidē. Dienas beigās tavas sajūtas atbildīs kopējam noskaņojumam – vērojošam no malas un klusam.  

 

Vērsis

Ja tu uzņemsies lielāku iniciatīvu pār savām darbībām, domām un citām prioritātēm, tad kopējās lietas darba vai skolas dzīvē krietni vien uzlabosies. Ticams, ka jaunos panākumos tevi ievedīs dabiskā ziņkārība. Ticams, ka šodien atbildes uz jautājumiem spēsi gūt rekordīsā laika posmā. Vakarā varēsi atpūsties no dienā gūtā sasprindzinājuma, tāpēc izbaudi to un velti laiku sev.

 

Dvīņi

Pacenties šodien savai dzīvei piemeklēt lēnāku tempu, tas ļaus tev vairāk pievērsties tiešajai komunikācijai un izdarīt vajadzīgo. E-pasta komunikācija un sociālie tīkli ir labs veids kā sazināties, taču labākais komunikācijas veids aizvien ir personīga saruna. Jo īpaši pārpratumus klātienē tiekoties risināt ir vieglāk. Ticams, ka tava palīdzība šodien būs nepieciešama kādam no taviem ģimenes locekļiem, taču viņš vilcināsies to tev konkrēti pavaicāt. Dari zināmu, ka esi gatavs palīdzēt.

 

Vēzis

Ticams, ka šodien kāda tev zināma persona (visticamāk, pazīsti šo cilvēku ļoti labi) dos mājienus, ka izjūt pret tevi romantiskas jūtas, taču šis cilvēks būs pārāk kautrīgs, lai spētu tev pateikt to tieši. Centies atvieglot šīs personas centienus, atbildot viņam, taču nemāni – saki to, kā patiesi jūties, nespēlējies ar viņa jūtām.

 

Lauva

Šodien ir piemērotākais mirklis, lai tu uzņemtos vadību dažādās jomās – pasaulei ir jāredz, kas tu patiesībā esi. Tomēr pār šo nebūs jūtams nekāds spiediens. Iespējams, šis process būs daudz sarežģītāks nekā sākumā šķita. Nav svarīgi tas, cik liels ir šis projekts, svarīgs ir tikai tas, kā tu to uztver un kā tajā iesaisties. Svarīgi ir arī tas, lai tu

 

Jaunava

Šodien vairāk uzmanības vajadzētu pievērst savai attiecību jomai – personiskajām, darba – jebkādām. Uzmanies no cilvēkiem, kuri ir skaudīgi, neuzķeries uz viltus solījumiem. Ja ir kādas domas, ka vēlies piepildīt savu sani, pacenties vairāk uzzināt par iespējām, kā tos iespējams realizēt.

Svari

Ja vēlies izveidot attiecības ar kādu cilvēku – ko tu vēl gaidi? Persona, kura izraisījusi tavu interesi, nebūs šeit mūžīgi, tāpēc, ja vēlies ko mainīt jūsu komunikācijā, attiecībās – rīkojies. Protams, būtu jauki, ja šī persona spertu pirmo soli, taču šis nebūs tas gadījums. Ja vēlies ko uzsākt – tieši tu esi tas, kam jāsāk rīkoties. Nevajag gatavot lielas un nopietnas runas vai iestudēt lomu spēles, vienkārši dodies pie šī cilvēka un ļaujies notiekošajam, izturies dabiski.

 

Skorpions

Ar lepnumu vari paraudzīties uz sevi un izjust apmierinājumu ar to, kā esi izturējies pats pret sevi. Tiesa, tev nevajadzētu palikt pārāk iedomīgam arī gadījumā, ja esi ko sasniedzis. Ja sastopies ar grūtībām, tad rīkojies adekvāti, nekoncentrējies uz to, ka iepriekš tev kaut kas ir izdevies, bet domā par to, kā risināt konkrēto situāciju. Esi reāls katrā situācijā un izvērtē visas darbības nopietni.

 

Strēlnieks

Šodien tev būs visas iespējas gūt to iedvesmu, ko, iespējams, jau kādu laiku meklē. Apzinies, kas ir tas, ko vēlies un dodies uz priekšu, lai to sasniegtu. Ja tev jāuzsāk darbs pie sarežģīta projekta vai tu plāno uzsākt jaunu treniņu režīmu, centies vizualizēt iegūstamos rezultātus un apdomā, ko iegūsi tu un citi iesaistītie. Izmanto to, lai virzītu sevi uz priekšu un neļauj nekādām negativitātēm ietekmēt to.

 

Mežāzis

Ticams, ka šodien tava iztēle, sapņi un fantāzijas nodrošinās izklaidi citiem cilvēkiem. Pēc tavām iespējām un darbībām, visticamāk, izdosies gūt lielāku skaidrību vairākās svarīgās situācijās. Var gadīties, ka dienas beigās tev vajadzēs veltīt laiku, lai nomierinātos pats un nomierinātu kādu citu satrauktu personu.

 

Ūdensvīrs

Nākotni paredzēt mums katram pašam ir neiespējami, taču šodien tu būsi tuvu šīm spējām. Tevi pavadīs veiksme, tu pat spēsi veiksmīgi prognozēt dažādus rezultātus. Šodien tavi instinkti darbosies ļoti izteikti un asi. Izmanto tos tagad, jo vēlāk, visticamāk, tev nebūs no tā vairs nekā. Šī ir īslaicīga iespēja.

 

Zivis

Tu šodien jutīsies vairāk saistīts ar cilvēkiem, kurus redzi ikdienā, bet noteikti pievērs uzmanību arī šo cilvēku patiesajām personībām. Iespējams, tev vajadzētu veltīt vairāk laika cilvēku iepazīšanai un neformālai komunikācijai. Necenties izvēlēties cilvēkus, nešķiro viņus, esi dabisks, dod visiem vienlīdzīgas iespējas.

 

Veiksmīgu dienu!

 

Sabiedrība

“Viņa nekustējās!” Avārijā Rīgā starp diviem auto iespiež jaunieti

  Par nopietnu avāriju Rīgā otrdien vēsta LNT "Degpunktā". Biķernieku ielas malā stāvējusi 17 gadus jauna meitene,...

Rīga vai Venēcija? Galvaspilsēta atkal pludo – VIDEO

  Šovasar esam jau vairākas reizes pieredzējuši, ka pēc spēcīga lietus applūst Latvijas pilsētas, tostarp galvaspilsēta...

Jarāns atklāti par vienu no apkaunojošākajiem mirkļiem dzīvē – VIDEO

  Pazīstamais komiķis un aktieris Jānis Jarāns, viesojoties STV raidījumā "Starp mums runājot", dalījies ar vienu...

Horoskopi un Testi

Foto:Pixabay.com/Daria-Yakovleva/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. jūlijs

  Šī ir piemērota diena, lai kaut ko pabeigtu. Neatkarīgi no apkārt notiekošā, diena būs pozitīvisma...
Foto:Unsplash.com/Craig Lovelidge/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. jūlijs

  Šodien viss notiks pilnasinīgi! Dažkārt pat vismazākais solis pareizajā virzienā, var kļūt par visnozīmīgāko tavā...
Foto:Wallpaperhd.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. jūlijs

  Šodien esi laipns pret citiem un atceries, ka neesi viens. Dažreiz vienkāršs sveiciens ir viss,...

Mājai un Dārzam

Nopietni brīdina par laika apstākļiem šodien

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku otrdien dienā. 16.07.2019. dienā teritorijas lielākajā...
Foto:Pexels.com/CC

Beidzot sagaidītas arī labas ziņas par laiku šonedēļ

  Aizvadītajās naktīs vairākās meteoroloģisko novērojumu stacijās tika uzstādīti jauni minimālās gaisa temperatūras rekordi, kā arī...

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās stundās. Dienas vidū un pēcpusdienā...