Auns

Lai arī tev būtu jādara teju miljons lietu reizē, tu veiksmīgi spēsi apvienot darāmo un noteikti palīdzēt arī draugam, ja būs tāda vajadzība. Turklāt – palīdzot citam cilvēkam, redzot to, kas notiek, tu spēsi izdarīt vērtīgus secinājumus arī savai dzīvei, spēsi pārdomāt to, kas notiek tavā dzīvē. Šī ir diena, kad varēsi savas idejas ģenerēt drošā vidē. Dienas beigās tavas sajūtas atbildīs kopējam noskaņojumam – vērojošam no malas un klusam.  

 

Vērsis

Ja tu uzņemsies lielāku iniciatīvu pār savām darbībām, domām un citām prioritātēm, tad kopējās lietas darba vai skolas dzīvē krietni vien uzlabosies. Ticams, ka jaunos panākumos tevi ievedīs dabiskā ziņkārība. Ticams, ka šodien atbildes uz jautājumiem spēsi gūt rekordīsā laika posmā. Vakarā varēsi atpūsties no dienā gūtā sasprindzinājuma, tāpēc izbaudi to un velti laiku sev.

 

Dvīņi

Pacenties šodien savai dzīvei piemeklēt lēnāku tempu, tas ļaus tev vairāk pievērsties tiešajai komunikācijai un izdarīt vajadzīgo. E-pasta komunikācija un sociālie tīkli ir labs veids kā sazināties, taču labākais komunikācijas veids aizvien ir personīga saruna. Jo īpaši pārpratumus klātienē tiekoties risināt ir vieglāk. Ticams, ka tava palīdzība šodien būs nepieciešama kādam no taviem ģimenes locekļiem, taču viņš vilcināsies to tev konkrēti pavaicāt. Dari zināmu, ka esi gatavs palīdzēt.

 

Vēzis

Ticams, ka šodien kāda tev zināma persona (visticamāk, pazīsti šo cilvēku ļoti labi) dos mājienus, ka izjūt pret tevi romantiskas jūtas, taču šis cilvēks būs pārāk kautrīgs, lai spētu tev pateikt to tieši. Centies atvieglot šīs personas centienus, atbildot viņam, taču nemāni – saki to, kā patiesi jūties, nespēlējies ar viņa jūtām.

 

Lauva

Šodien ir piemērotākais mirklis, lai tu uzņemtos vadību dažādās jomās – pasaulei ir jāredz, kas tu patiesībā esi. Tomēr pār šo nebūs jūtams nekāds spiediens. Iespējams, šis process būs daudz sarežģītāks nekā sākumā šķita. Nav svarīgi tas, cik liels ir šis projekts, svarīgs ir tikai tas, kā tu to uztver un kā tajā iesaisties. Svarīgi ir arī tas, lai tu

 

Jaunava

Šodien vairāk uzmanības vajadzētu pievērst savai attiecību jomai – personiskajām, darba – jebkādām. Uzmanies no cilvēkiem, kuri ir skaudīgi, neuzķeries uz viltus solījumiem. Ja ir kādas domas, ka vēlies piepildīt savu sani, pacenties vairāk uzzināt par iespējām, kā tos iespējams realizēt.

Svari

Ja vēlies izveidot attiecības ar kādu cilvēku – ko tu vēl gaidi? Persona, kura izraisījusi tavu interesi, nebūs šeit mūžīgi, tāpēc, ja vēlies ko mainīt jūsu komunikācijā, attiecībās – rīkojies. Protams, būtu jauki, ja šī persona spertu pirmo soli, taču šis nebūs tas gadījums. Ja vēlies ko uzsākt – tieši tu esi tas, kam jāsāk rīkoties. Nevajag gatavot lielas un nopietnas runas vai iestudēt lomu spēles, vienkārši dodies pie šī cilvēka un ļaujies notiekošajam, izturies dabiski.

 

Skorpions

Ar lepnumu vari paraudzīties uz sevi un izjust apmierinājumu ar to, kā esi izturējies pats pret sevi. Tiesa, tev nevajadzētu palikt pārāk iedomīgam arī gadījumā, ja esi ko sasniedzis. Ja sastopies ar grūtībām, tad rīkojies adekvāti, nekoncentrējies uz to, ka iepriekš tev kaut kas ir izdevies, bet domā par to, kā risināt konkrēto situāciju. Esi reāls katrā situācijā un izvērtē visas darbības nopietni.

 

Strēlnieks

Šodien tev būs visas iespējas gūt to iedvesmu, ko, iespējams, jau kādu laiku meklē. Apzinies, kas ir tas, ko vēlies un dodies uz priekšu, lai to sasniegtu. Ja tev jāuzsāk darbs pie sarežģīta projekta vai tu plāno uzsākt jaunu treniņu režīmu, centies vizualizēt iegūstamos rezultātus un apdomā, ko iegūsi tu un citi iesaistītie. Izmanto to, lai virzītu sevi uz priekšu un neļauj nekādām negativitātēm ietekmēt to.

 

Mežāzis

Ticams, ka šodien tava iztēle, sapņi un fantāzijas nodrošinās izklaidi citiem cilvēkiem. Pēc tavām iespējām un darbībām, visticamāk, izdosies gūt lielāku skaidrību vairākās svarīgās situācijās. Var gadīties, ka dienas beigās tev vajadzēs veltīt laiku, lai nomierinātos pats un nomierinātu kādu citu satrauktu personu.

 

Ūdensvīrs

Nākotni paredzēt mums katram pašam ir neiespējami, taču šodien tu būsi tuvu šīm spējām. Tevi pavadīs veiksme, tu pat spēsi veiksmīgi prognozēt dažādus rezultātus. Šodien tavi instinkti darbosies ļoti izteikti un asi. Izmanto tos tagad, jo vēlāk, visticamāk, tev nebūs no tā vairs nekā. Šī ir īslaicīga iespēja.

 

Zivis

Tu šodien jutīsies vairāk saistīts ar cilvēkiem, kurus redzi ikdienā, bet noteikti pievērs uzmanību arī šo cilvēku patiesajām personībām. Iespējams, tev vajadzētu veltīt vairāk laika cilvēku iepazīšanai un neformālai komunikācijai. Necenties izvēlēties cilvēkus, nešķiro viņus, esi dabisks, dod visiem vienlīdzīgas iespējas.

 

Veiksmīgu dienu!

 

Sabiedrība

Aculiecinieks par šausminošo avāriju Neretā: Bija skaidrs, ka tur palīdzība vairs nav sniedzama…

  Jau vēstīts par traģisko avāriju Neretā, kur pirmdien trīs auto sadursmē dzīvību zaudējis cilvēks. LNT...

Neticami, kāds skats šodien pavēries uz Liepājas šosejas pie Saldus – VIDEO

  Lai gan ir marta beigas un jau pēc dažām dienām sinoptiķi sola pat +15 grādus,...

Uz tiesas sola sēdies Bauskas policists, kurš nejauši kļuva par soctīklu “zvaigzni” – VIDEO

  Tiesas priekšā šodien stājās nu jau bijušais policists Jēkabs Bičevskis, kurš pirms diviem gadiem nejauši...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com/Marcie/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. marts

  Šī diena burtiski aicina darboties! Met malā slinkumu un ķeries pie svarīgiem, nepadarītiem darbiem. Smagi...
Foto:Unsplash.com/Wine Dharma/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. marts

  Pirmā dienas puse būs pārpilna ar garīgām aktivitātēm: izstrādā plānus, nāc klajā ar jaunām idejām...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 25. – 31. marts

Teju neticami, cik ātri aizsteidzas laiks, jo šajā nedēļā jau godam pavadīsim pavasara pirmo mēnesi...

Mājai un Dārzam

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs brīdina par laika apstākļiem otrdien, 26. martā. 26.03.2019. dienvidrietumu rajonos...
Foto:Pexels.com/Sergei Degtyarev/CC

Sākot ar trešdienu, laiks Latvijā krasi mainīsies

  Nedēļas sākumā ciklonu darbības ietekmē visā valsts teritorijā ir gaidāmi nokrišņi, debesis lielākoties būs mākoņainas....

Šodien jāvēro laiks – varēs pateikt, kāds tas būs turpmāk!

  Latvijā atzītākais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs sociālajā tīklā "Twitter" publicējis kārtējos norādījumus par...