Planētu mijiedarbība šodien radīs labvēlīgus apstākļus patīkamai komunikācijai, flirtam un jaunām iespējām. Diemžēl, daudzas lietas var mīties ar neskaidrību un nepatiesumu.

 

 

auns-mil-horAuns

Rīts būs diezgan harmonisks kaut gan vēl aizvien ir iespējamas bažas par dažādiem aktuāliem notikumiem. Rīta pusē labāk nedodies nekādos īsos izbraucienos. Līdz dienas beigām var pastiprināties tavas bažas, kas saistītas ar pienākumiem, pārvietošanās nepieciešamību vai kopējo nestabilitāti kādā jomā.

 

 

versis-mil-horVērsis

Biznesa attiecības, kuru mērķis ir pēc iespējas ātrāk gūt panākumus, var izrādīties visai nožēlojamas. Ja tu plāno veikt kādu lielāku pirkumu, ir ieteicams to darīt kopā ar kādu savu radinieku. Līdz minimumam vajadzētu ierobežot sadarbību ar svešiniekiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šī solās būt visai saspringta diena. Atkarībā no tava rakstura, šodien, visticamāk, būsi nemierīgs, viegli aizkaitināms, saniknojams, pārāk jūtīgs vai pārmērīgi aktīvs. Paturi prātā, ka šādā situācijā tu esi daudz vieglāk ievainojams.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Kāds noslēpumains ienaidnieks un viņa intrigas var kļūt aktīvākas. Šodien tev nevajadzētu īpaši uzticēties ārzemniekiem un cilvēkiem, kurus pazīsti maz vai arī nepazīsti nemaz. Iespējams, būs dažādi jautājumi, kas saistīti ar profesionālo izaugsmi, atbildību un pienākumiem. Mēģini turēties pie ētikas principiem un saglabāt harmoniju.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šī diena var radīt situācijas, kad radīsies finansiāla rakstura kļūdas un/vai zaudējumi. Var gadīties dažādi pārpratumi un strīdi, kas saistīti ar draugiem. Lai novērstu šādu notikumu pavērsienu, tev vajadzētu pastāvīgi pielāgoties mainīgajai videi.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien viegli spēsi gūt profesionālus panākumus, ja vien apbruņosies ar veselo saprātu un lieliski detalizētu rīcības plānu. Tomēr paturi prātā, ka tev būs tajā jāiegulda daudz intelektuālo, fizisko un emocionālo pūļu. Turklāt cilvēku reakcija uz taviem vārdiem un darbiem būs neprognozējama.

 

 

svari-mil-horSvari

Lieliskus panākumus šodien sasniegs tie Svari, kuri atrodas tālu no savas dzimtenes. Iespējams, gūsi panākumus izglītībā, informācijas izplatīšanā un iegūšanā, mārketingā, tūrisma biznesā vai sportā. Taču būs sajūta, ka ir sava cena, kas jāmaksā par labu veiksmi.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šī diena solās būt traumu un nepatikšanu piepildīta. Iespējams, radīsies neparedzētas problēmas ar saviem bērniem, romantisko partneri vai intīmo dzīvi. Ieteicams ar instrumentiem un aprīkojumu, ko šodien izmanto, rīkoties īpaši piesardzīgi.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Visas dienas garumā risks uz konfliktiem aizvien būs augsts – tie ne vienmēr būs ilgstoši, bet gan diezgan negaidīti, dažādi un mainīgi. Neesi pārsteigts par to, ja tev nāksies pierādīt savu taisnību un paskaidrot izjūtas. Jo īpaši, ja nāksies aizstāvēt savas ģimenes intereses vai īpašumu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Darbaholisms var izrādīties bīstams, ja neveiksi tajā nekādus ierobežojumus. Tavi centieni ievērot visas iespējamās normas, var izvērsties par visai nepatīkamu situāciju. Iespējams, tas viss radīs tev nervu spriedzi, satraukumu un lielas raizes.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tava pašapziņa var tikt apdraudēta, ja tu nepacentīsies ievērot dažādas kaut nelielas pieklājības normas komunikācijā. Piemēram, kāds dāsns žests, ko izdarīsi var zaudēt visu savu jēgu, ja tajā pašā laikā izrādīsi bailes un nedrošību par savu lēmumu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien liels risks gūt kādas sadzīviskas traumas un/vai iekļūt konfliktā ar savu mīļoto. Lai nu kā – necenties sasteigt problēmas risināšanu. Vispirms mēģini visu rūpīgi pārdomāt, izrunāt, ja nepieciešams – vērsies pēc palīdzības pie kāda speciālista, kurš ieteiks kādus pareizākus rīcības variantus. Palīdzēs arī netradicionālāka domāšana.

 

 

Lai tev šī diena patiesi lieliska!

Sabiedrība

Zināms, kas noticis ar kasieri Mārtiņu – puisi, kuru no “Maxima” drupām dzīvu izvilka pēdējo

  Vienmēr smaidīgais Maxima kasieris Mārtiņš Plāsis bija pēdējais, ko glābēji pirms pieciem gadiem iznesa no...
Foto:Flickr.com/ Roger Ahlbrand/CC

Jaunā darba nedēļa sākusies ar traģiskām vēstīm

  Aizvadītajās brīvdienās, laika posmā no šī gada 17.novembra plkst. 6.30 līdz 20.novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Ziņo par smagu avāriju Rojas pusē

  "Instagram" kontā @dtp_latvia pirmdienas vakarā ievietota ziņa par nopietnu avāriju Rojas pusē, kur sadūrušās divas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. novembris

  Pirmajā dienas pusē var rasties pārlieku liels optimisms un nereālas cerības. Iespējams, tev būs nosliece...
Kaspars Teilans, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. novembris

  Šodien var gadīties daudz neparedzamu notikumu. Vēlme rīkoties ātri un spontāni kļūs spēcīgāka, taču šāda...
Kaspars Teilans, Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades birojs

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. novembris

  Pirmā dienas puse būs labvēlīga saziņai. Tu vieglāk varēsi izteikt savu emocionālo pasauli ar skaistiem...

Mājai un Dārzam

Foto:Flickr.com/Beat Meier/CC

Jau šīs nedēļas beigās “mīnusi” būs pat dienas laikā: Prognoze 7 dienām

  Šīs nedēļas sākumā pieturēsies auksts laiks un vietām gaidāmi nelieli īslaicīgi nokrišņi slapja sniega un...
hdwallpapers.cat

Pēc Simtgades svētkiem laiks mainīsies – uzzini jaunāko prognozi!

  Tuvākajās dienās debesis brīžiem skaidrosies, taču valsts simtgades svētkos tās būs lielākoties apmākušās un daudzviet...
Foto:Pexels.com/CC

Jau zināms, kad Latviju sasniegs ziema – sniegs un sals

  Sals Latvijā varētu iestāties uzreiz pēc valsts simtgades svinībām 18. novembrī, iepriekš prognozēja sinoptiķi. Jaunākā...