Planētu mijiedarbība šodien radīs labvēlīgus apstākļus patīkamai komunikācijai, flirtam un jaunām iespējām. Diemžēl, daudzas lietas var mīties ar neskaidrību un nepatiesumu.

 

 

auns-mil-horAuns

Rīts būs diezgan harmonisks kaut gan vēl aizvien ir iespējamas bažas par dažādiem aktuāliem notikumiem. Rīta pusē labāk nedodies nekādos īsos izbraucienos. Līdz dienas beigām var pastiprināties tavas bažas, kas saistītas ar pienākumiem, pārvietošanās nepieciešamību vai kopējo nestabilitāti kādā jomā.

 

 

versis-mil-horVērsis

Biznesa attiecības, kuru mērķis ir pēc iespējas ātrāk gūt panākumus, var izrādīties visai nožēlojamas. Ja tu plāno veikt kādu lielāku pirkumu, ir ieteicams to darīt kopā ar kādu savu radinieku. Līdz minimumam vajadzētu ierobežot sadarbību ar svešiniekiem.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šī solās būt visai saspringta diena. Atkarībā no tava rakstura, šodien, visticamāk, būsi nemierīgs, viegli aizkaitināms, saniknojams, pārāk jūtīgs vai pārmērīgi aktīvs. Paturi prātā, ka šādā situācijā tu esi daudz vieglāk ievainojams.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Kāds noslēpumains ienaidnieks un viņa intrigas var kļūt aktīvākas. Šodien tev nevajadzētu īpaši uzticēties ārzemniekiem un cilvēkiem, kurus pazīsti maz vai arī nepazīsti nemaz. Iespējams, būs dažādi jautājumi, kas saistīti ar profesionālo izaugsmi, atbildību un pienākumiem. Mēģini turēties pie ētikas principiem un saglabāt harmoniju.

 

 

lauva-mil-horLauva

Šī diena var radīt situācijas, kad radīsies finansiāla rakstura kļūdas un/vai zaudējumi. Var gadīties dažādi pārpratumi un strīdi, kas saistīti ar draugiem. Lai novērstu šādu notikumu pavērsienu, tev vajadzētu pastāvīgi pielāgoties mainīgajai videi.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Šodien viegli spēsi gūt profesionālus panākumus, ja vien apbruņosies ar veselo saprātu un lieliski detalizētu rīcības plānu. Tomēr paturi prātā, ka tev būs tajā jāiegulda daudz intelektuālo, fizisko un emocionālo pūļu. Turklāt cilvēku reakcija uz taviem vārdiem un darbiem būs neprognozējama.

 

 

svari-mil-horSvari

Lieliskus panākumus šodien sasniegs tie Svari, kuri atrodas tālu no savas dzimtenes. Iespējams, gūsi panākumus izglītībā, informācijas izplatīšanā un iegūšanā, mārketingā, tūrisma biznesā vai sportā. Taču būs sajūta, ka ir sava cena, kas jāmaksā par labu veiksmi.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Šī diena solās būt traumu un nepatikšanu piepildīta. Iespējams, radīsies neparedzētas problēmas ar saviem bērniem, romantisko partneri vai intīmo dzīvi. Ieteicams ar instrumentiem un aprīkojumu, ko šodien izmanto, rīkoties īpaši piesardzīgi.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Visas dienas garumā risks uz konfliktiem aizvien būs augsts – tie ne vienmēr būs ilgstoši, bet gan diezgan negaidīti, dažādi un mainīgi. Neesi pārsteigts par to, ja tev nāksies pierādīt savu taisnību un paskaidrot izjūtas. Jo īpaši, ja nāksies aizstāvēt savas ģimenes intereses vai īpašumu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Darbaholisms var izrādīties bīstams, ja neveiksi tajā nekādus ierobežojumus. Tavi centieni ievērot visas iespējamās normas, var izvērsties par visai nepatīkamu situāciju. Iespējams, tas viss radīs tev nervu spriedzi, satraukumu un lielas raizes.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Tava pašapziņa var tikt apdraudēta, ja tu nepacentīsies ievērot dažādas kaut nelielas pieklājības normas komunikācijā. Piemēram, kāds dāsns žests, ko izdarīsi var zaudēt visu savu jēgu, ja tajā pašā laikā izrādīsi bailes un nedrošību par savu lēmumu.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šodien liels risks gūt kādas sadzīviskas traumas un/vai iekļūt konfliktā ar savu mīļoto. Lai nu kā – necenties sasteigt problēmas risināšanu. Vispirms mēģini visu rūpīgi pārdomāt, izrunāt, ja nepieciešams – vērsies pēc palīdzības pie kāda speciālista, kurš ieteiks kādus pareizākus rīcības variantus. Palīdzēs arī netradicionālāka domāšana.

 

 

Lai tev šī diena patiesi lieliska!

Sabiedrība

Ekrānšāviņš

Uzpildot degvielu, kāds Lielvārdes iedzīvotājs piedzīvojis fantastisku veiksmes brīdi

  Kādam Lielvārdes iedzīvotājam degvielas uzpildīšana Ogrē izvērtusies par ļoti veiksmīgu pasākumu, jo Circle K iegādātās...

Trešdiena sākusies ar skumju ziņu no Rīgas

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 22. janvāra plkst. 6.30 līdz 23. janvāra plkst....
Bezvests.lv

Atrasts Rīgā mīklaini pazudušais Rihards

  21.janvārī pazudušais Rihards Znotiņš ir sazinājies ar māsu un paziņoja, ka ar viņu viss ir...

Horoskopi un Testi

Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. janvāris

  No rītā tev var šķist, ka nekas tā īsti neizdodas. Nekrīti izmisumā – situācija drīz...
Foto:Flickr.com/Bousure/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Šī būs pretrunīga diena, kas nesīs mulsumu, tomēr būs arī pilna brīnišķīgām iespējām! Tikai tavā...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. janvāris

  Tu esi vidusceļā – vai tas ir kāds projekts, pie kā strādā vai lēmums, ko...

Mājai un Dārzam

Brīdina par laiku šorīt

  LVĢMC speciālisti brīdina par laika apstākļiem otrdienas rītā un priekšpusdienā. 22.01.2019. no rīta vietām Latvijas centrālajos...

Izplatīts brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz pirmdienu. 20.-21.01.2019. naktī...
Caters News

Nedēļas beigās laiks mainīsies

  Anticiklona ietekmē saglabāsies stabili laika apstākļi - ievērojami nokrišņi nav gaidāmi, naktis un dienas būs...