Zvaigžņu stāvoklis palielinās tavu drosmi, kaislības un entuziasmu. Tas palīdzēs labiem cilvēkiem kļūt vēl pozitīvākiem, lai gan, jo ietiepīgākas zīmes pārstāvis tu esi, jo grūtāk būs kontrolēt kādu sarežģītu situāciju.

 

auns-mil-horAuns

Zvaigznes norāda, ka visas lietas, kas attiecas uz tavu attieksmi, dažādu plānu realizēšanu vai nepatikšanu iespējamību, palielināsies tieši šajā dienā. Tev nāksies smagi strādāt pie kāda jautājuma, kas tev ir ļoti nozīmīgs, lai sasniegt vēlamo panākumu līmeni.

 

 

versis-mil-horVērsis
Šodien tu izteikti vēlēsies pielietot savus “ragus”. Regulārs, mērķtiecīgs un praktisks darbs,  taču noteikti apvienojumā ar kaislībām un entuziasmu, parādīs cilvēkiem, ka tu ķeries pie pienākumiem, kurus spēj realizēt. Izmēģini un uzņemies atbildību par kaut ko neierastu šodien. Droši aizstāvi savu viedokli darbavietā.

 

dvini-mil-horDvīņi

Daudzi bieži atzīmē tavu spēju ātri reaģēt ar kādu asprātīgu izteikumu, šī diena nebūs izņēmums. Izmanto neatlaidīgas tendences, pierādot, ka spēj sasniegt daudz ko šodien. Šī solās būt veiksmīga diena sanāksmēm, pārrunām vai jebkurām darbībām,  kas prasa nozīmīgu un pārliecinošu komunikāciju. Lai gan tavā dabā ir mīlēt labus jokus, šodien nav tā labākā diena, lai mēģinātu apmuļķot cilvēkus.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes iesaka lielāko dienas daļu pavadīt mājās, nevis darbā. Kā zināms, šīs zīmes pārstāvjiem raksturīgas stipras ģimeniskās saites, tieši tāpēc lieliska šīs lomas uzņemšanās padarīs dienu daudz patīkamāku. Deleģē kādus uzdevumus bērniem, palīdzi tuviniekiem ar viņu problēmām. Tāpat ieteicams pastāstīt mammai par savām patiesajām sajūtām. Atceries, ka vēzim ir gan čaulas, gan spīles.

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā tev ir jābūt uzmanīgam, jo kāda neatlaidīga rīcība var izraisīt nesaskaņas. Pielieto visas savas prasmes, tad tev klāsies labi. Taču, ja tu centīsies panākt visu, pieļaujot pārmērības, pakļausi jebkuru niansi riskam un nevajadzīgam kaitējumam, kas iedragās kā tavu reputāciju, tā intereses.

 

jaunava-mil-horJaunava
Uzmanība un drosme šodien var apvienoties, kas teju ikvienam šī zvaigznāja pārstāvim, īpaši  bērnam var palīdzēt atrastu veidu, kā pareizi rīkoties kādā konkrētā situācijā. Tāpat šajā dienā ir jāatrod balanss starp privātās dzīves vēlmēm un milzīgu vēlmi pēc izaicinājumiem, kā arī alkām pēc kontroles, ko šajā dienā vēlēsies arī daudzi citi. Rūpīgi apdomājies – pirms kaut ko dari. Ja izjūti sevī diskomfortu, visticamāk, tam ir zināms iemesls.

 

svari-mil-horSvari 

Šodien tiem, kuri dzimuši šajā zīmē, zvaigznes sola dinamisku dienu.  Ļoti ticams, ka kāds cilvēks, kuram šodien būs radusies lieliska ideja,  vērsīsies pie tevis pēc padoma. Rūpīgi apdomājies, lai pārliecinātos, ka iesaistīšanās šajā lietā nesīs labumu arī tev pašam.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tu šajā dienā vari apjaust, ka nevis aktīvi rīkojies, bet vienīgi reaģē uz kaut ko, kas notiek apkārt. Kamēr reakcija un darbība šajā dienā tev nepapildinās viena otru,  zvaigznes iesaka labāk palikt novērotāja lomā, lai nepieļautu kādu pārsteidzīgu lēmumu.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā tavas atvases būs ļoti produktīvas savos darbos un aktīvas piedzīvojumu meklēšanā. Jebko, ko tu šodien ieņemsi savā prātā, būs iespējams realizēt, ja vien pieliksi maksimālas pūles. Tavs tiešums un ierastais piedzīvojumu gars tiks realizēts ar jaunu entuziasma un drosmes devu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis 

Zvaigznes norāda, ka tev šodien jāizmēģina veikt izmaiņas savā apkārtējā vidē. Ja tev iepriekš šķita, ka daudz kas var notikt mierīgāk, ja vien kāds veltītu laiku, lai palīdzētu ar kādiem pienākumiem, šī ir diena, kad to realizēt.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Tev šajā dienā jābūt īpaši maigam, kad centies kaut ko panākt verbālajā arēnā. Lai gan tas, ko vēlies kādam paziņot, visticamāk, ir kas ļoti vērtīgs, tavu uzskatu stingrība bieži noskaņo cilvēkus pret tevi. Lai gan šajā dienā vari justies īpaši centīgs un uzstājīgs, citi nevēlēsies ieklausīties, ja runāsi pārāk skaļi.

 

zivis-mil-horZivis 

Lai gan tavs zvaigznājs daudzās niansēs ir pretējs šodien valdošajam Aunam, tavai zīmei piemītošā intuīcija un iztēle var palīdzēt gaisā radīt aizrautību un papildus enerģiju. Pavadi laiku radot kaut ko vai strādā pie kāda neliela pienākuma,  kas patiesībā ir būtiska atslēga pretī panākumiem.  

 

 

Sabiedrība

Tirgotājs “Maxima” pirms svētkiem nāk klajā ar jauku ziņu

  Sākoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, “Maxima Latvija” izveidojusi grandiozu rotaļu lāci, kas sagaidīs ģimenes un bērnus...

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...