Zvaigžņu stāvoklis palielinās tavu drosmi, kaislības un entuziasmu. Tas palīdzēs labiem cilvēkiem kļūt vēl pozitīvākiem, lai gan, jo ietiepīgākas zīmes pārstāvis tu esi, jo grūtāk būs kontrolēt kādu sarežģītu situāciju.

 

auns-mil-horAuns

Zvaigznes norāda, ka visas lietas, kas attiecas uz tavu attieksmi, dažādu plānu realizēšanu vai nepatikšanu iespējamību, palielināsies tieši šajā dienā. Tev nāksies smagi strādāt pie kāda jautājuma, kas tev ir ļoti nozīmīgs, lai sasniegt vēlamo panākumu līmeni.

 

 

versis-mil-horVērsis
Šodien tu izteikti vēlēsies pielietot savus “ragus”. Regulārs, mērķtiecīgs un praktisks darbs,  taču noteikti apvienojumā ar kaislībām un entuziasmu, parādīs cilvēkiem, ka tu ķeries pie pienākumiem, kurus spēj realizēt. Izmēģini un uzņemies atbildību par kaut ko neierastu šodien. Droši aizstāvi savu viedokli darbavietā.

 

dvini-mil-horDvīņi

Daudzi bieži atzīmē tavu spēju ātri reaģēt ar kādu asprātīgu izteikumu, šī diena nebūs izņēmums. Izmanto neatlaidīgas tendences, pierādot, ka spēj sasniegt daudz ko šodien. Šī solās būt veiksmīga diena sanāksmēm, pārrunām vai jebkurām darbībām,  kas prasa nozīmīgu un pārliecinošu komunikāciju. Lai gan tavā dabā ir mīlēt labus jokus, šodien nav tā labākā diena, lai mēģinātu apmuļķot cilvēkus.

 

vezis-mil-horVēzis

Zvaigznes iesaka lielāko dienas daļu pavadīt mājās, nevis darbā. Kā zināms, šīs zīmes pārstāvjiem raksturīgas stipras ģimeniskās saites, tieši tāpēc lieliska šīs lomas uzņemšanās padarīs dienu daudz patīkamāku. Deleģē kādus uzdevumus bērniem, palīdzi tuviniekiem ar viņu problēmām. Tāpat ieteicams pastāstīt mammai par savām patiesajām sajūtām. Atceries, ka vēzim ir gan čaulas, gan spīles.

 

 

lauva-mil-horLauva

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā tev ir jābūt uzmanīgam, jo kāda neatlaidīga rīcība var izraisīt nesaskaņas. Pielieto visas savas prasmes, tad tev klāsies labi. Taču, ja tu centīsies panākt visu, pieļaujot pārmērības, pakļausi jebkuru niansi riskam un nevajadzīgam kaitējumam, kas iedragās kā tavu reputāciju, tā intereses.

 

jaunava-mil-horJaunava
Uzmanība un drosme šodien var apvienoties, kas teju ikvienam šī zvaigznāja pārstāvim, īpaši  bērnam var palīdzēt atrastu veidu, kā pareizi rīkoties kādā konkrētā situācijā. Tāpat šajā dienā ir jāatrod balanss starp privātās dzīves vēlmēm un milzīgu vēlmi pēc izaicinājumiem, kā arī alkām pēc kontroles, ko šajā dienā vēlēsies arī daudzi citi. Rūpīgi apdomājies – pirms kaut ko dari. Ja izjūti sevī diskomfortu, visticamāk, tam ir zināms iemesls.

 

svari-mil-horSvari 

Šodien tiem, kuri dzimuši šajā zīmē, zvaigznes sola dinamisku dienu.  Ļoti ticams, ka kāds cilvēks, kuram šodien būs radusies lieliska ideja,  vērsīsies pie tevis pēc padoma. Rūpīgi apdomājies, lai pārliecinātos, ka iesaistīšanās šajā lietā nesīs labumu arī tev pašam.

 

skorpions-mil-horSkorpions

Tu šajā dienā vari apjaust, ka nevis aktīvi rīkojies, bet vienīgi reaģē uz kaut ko, kas notiek apkārt. Kamēr reakcija un darbība šajā dienā tev nepapildinās viena otru,  zvaigznes iesaka labāk palikt novērotāja lomā, lai nepieļautu kādu pārsteidzīgu lēmumu.

 


strelnieks-mil-horStrēlnieks

Zvaigznes norāda, ka šajā dienā tavas atvases būs ļoti produktīvas savos darbos un aktīvas piedzīvojumu meklēšanā. Jebko, ko tu šodien ieņemsi savā prātā, būs iespējams realizēt, ja vien pieliksi maksimālas pūles. Tavs tiešums un ierastais piedzīvojumu gars tiks realizēts ar jaunu entuziasma un drosmes devu.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis 

Zvaigznes norāda, ka tev šodien jāizmēģina veikt izmaiņas savā apkārtējā vidē. Ja tev iepriekš šķita, ka daudz kas var notikt mierīgāk, ja vien kāds veltītu laiku, lai palīdzētu ar kādiem pienākumiem, šī ir diena, kad to realizēt.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 

Tev šajā dienā jābūt īpaši maigam, kad centies kaut ko panākt verbālajā arēnā. Lai gan tas, ko vēlies kādam paziņot, visticamāk, ir kas ļoti vērtīgs, tavu uzskatu stingrība bieži noskaņo cilvēkus pret tevi. Lai gan šajā dienā vari justies īpaši centīgs un uzstājīgs, citi nevēlēsies ieklausīties, ja runāsi pārāk skaļi.

 

zivis-mil-horZivis 

Lai gan tavs zvaigznājs daudzās niansēs ir pretējs šodien valdošajam Aunam, tavai zīmei piemītošā intuīcija un iztēle var palīdzēt gaisā radīt aizrautību un papildus enerģiju. Pavadi laiku radot kaut ko vai strādā pie kāda neliela pienākuma,  kas patiesībā ir būtiska atslēga pretī panākumiem.  

 

 

Sabiedrība

Krītošās papeles sadragātā busiņa īpašnieks komentē notikušo – VIDEO

  Ceturtdienas vētrā Latvijā krītoši koki sabojāja vairāk nekā 30 spēkratus, vēstīja glābēji. Viens no pirmajiem...

Izskan jaunas ziņas par Latvijā un Lietuvā tik populāro Samantu Tīnu

  Latvijā un ārpus tās populārā mūziķe un Latvijas pārstāve nākamā gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā...

Glābējiem bijuši 320 izsaukumi uz vēja radīto postu un arī skumja ziņa

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 17.septembra plkst. 06.30 līdz 18.septembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. septembris

Šo dienu labāk pavadīt vientulībā vai ar saviem vistuvākajiem cilvēkiem, kuriem patiesi uzticies. Spēsi strādāt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. septembris

Romantiskajā dzīvē dominēs praktiskums, kas atsevišķos gadījumos nāks tikai par labu. Emocionāli jutīsies droši un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. septembris

  Tev priekšā ir pārsteigumu pilna diena! Prāts valdīs pār sirdi, kā rezultātā ik viens būs...

Mājai un Dārzam

Pexels

Brīdina par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši brīdinājumu par laiku naktī uz piektdienu. 17-18.09.2020. nakts...
jackeeholder.com

Zināms, kāda būs nākamā nedēļa: prognoze 7 dienām!

  Pēc vētrainās ceturtdienas nedēļas izskaņā no rietumiem pakāpeniski sāks pastiprināties anticiklona ietekme. Līdz ar to...

Vētras sākumposmā šorīt Rīgā pavēries fantastisks skats – VIDEO

  "Šodien ne tikai vējains un lietains, bet rīta pusē pāri Rīgai spīdēja spoža varavīksne." vēsta...