Šī būs diezgan labvēlīga un piesātināta diena. Iespējamas spēcīgas emocionālas reakcijas uz kādiem notikumiem. Ļoti ticams, ka tevi šodien pārāk satrauks citu domas un atzinumi. Lai ko tu darītu, esi apburošs, aktīvs un neatlaidīgs!

 

 

auns-mil-horAuns

Auna materiālie panākumi būs pilnībā atkarīgi no tā, kā tu strādāsi, no tavas apņēmības un profesionalitātes. Turklāt šajā profesionālo īpašību sarakstā šodien noteikti ir jābūt ietvertai arī izturībai un neatlaidībai – citādi, tu netiksi galā ar uzdevumu, pārāk ātri zaudēsi drosmi.

 

 

versis-mil-horVērsis

Tava personīgā enerģija šodien būs teju neierobežota. Pastāv liela iespējamība, ka pārvilināsi kādu konkurentu savā pusē; dažus no viņiem apburs un piesaistīs tavs dabiskais šarms un draudzīgums, citus – pakļaus tava autoritāte. Atkarībā no tavas personīgās izvēles, vari ar tādu pašu dedzību šodien piepildīt teju ikvienu mērķi, tai skaitā nopelnīt naudu vai novirzīt savu enerģiju fiziskā darbībā.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Tava iekšējā enerģija kļūs aktīvāka. Vari parādīt savu izturību un neatlaidību kādā slepenā lietā. Pieaugs arī tava juteklība, kas var novest pie apzināti uzsāktas, jaunas mīlas dēkas vai ciešākām attiecībām ar taviem biznesa partneriem.

 

 

vezis-mil-horVēzis

Neraugoties uz faktu, ka partnera vai vecāku uzvedība šodien tevi var kaitināt un radīt stresu, tev būs jāsamierinās ar acīmredzamo – ir jācenšas atrast citu nostāju visā notiekošajā, kas ir visdrošākais un lietderīgākais veids, lai atrisinātu radušos situāciju. Šīs dienas, 9. jūnija laikā tu vari daudz ko paveikt kopā ar mīļoto cilvēku, tā nesīs lielisku sadarbību arī ar kādu sabiedroto, lai nodrošinātu pārtikušu nākotni visiem.

 

 

lauva-mil-horLauva

Ir pienācis laiks, lai no jautrības pārietu atpakaļ uz darbu, no vārdiem pie konkrētas darbības! Visas dienas garumā tev ir lieliska iespēja ietekmēt savu priekšniecību, pierādot profesionalitāti un ar savu rīcību pierādīt labu darba formu. Rezultāts tam, visticamāk, būs materiālā stāvokļa stabilitāte.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Zvaigznes norāda, ka tu šodien strādāsi un spēlēsi ar vienādu aizrautību. Tava privātā personīgā dzīve būs īpaši notikumiem bagāta. Neskatoties uz to, ka apstākļi veicinās romantiku un cilvēku idealizēšanu, neignorē seksuālos aspektus mīlas attiecībās – tu vari parādīt sevi no labākās puses šajā jomā jau šodien pat!
 

 

 

svari-mil-horSvari

Nekustamā īpašuma lietas vai zemes iegāde šobrīd tev var kļūt ļoti svarīgs jautājums. Zvaigznes norāda, ka tev šajā dienā var būt nepieciešams veikt obligātās apdrošināšanas maksājumu vai apsvērt iespēju aizņemties naudu, lai radītu vairāk vietas sava biznesa paplašināšanai.

 

 

 
skorpions-mil-horSkorpions
Zvaigznes norāda, ka šis ir ideāls laiks mērķtiecīgiem komandējumiem, sporta sacensībām un ar vadību saistītiem jautājumiem. Konkrēti darbības soļi šodien būs svarīgāki par neskaidriem vārdiem. Ja tu vēlies sasniegt jēgpilnus panākumus, piemēram, kopīgajā biznesa sfēras partnerībā vai laulības, attiecību jomā, tev vajadzētu rīkoties vairāk un aktīvāk, skaidri paskaidrojot savu pozīciju.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Lai nodrošinātu garantētu peļņu sev un citiem, tev šajā dienā nāksies smagi strādāt un darīt to nevis pavirši, bet patiešām labi! Vispiemērotākais scenārijs tam būs vien tad, ja tev patīk tas, ko dari, kā arī, ja tev ir izveidojušās lieliskas attiecības mijiedarbojoties ar kolēģiem vai padotajiem.

 

mezazis-mil-horMežāzis

9. jūnijs tev solās būt visai veiksmīga diena. Zvaigznes iezīmē, ka vienīgais negatīvais moments iespējams tajā, ka tu vari pazaudēt pats sevi, darot ko tādu, kas tev patiešām patīk, kas tevi aizrauj un liek pilnīgi aizmirst par visu pārējo, piemēram, ka laukā ir vasara. Tu vari būt pārlieku un acīmredzami koncentrējies uz iespēju sasniegt jaunas profesionālās virsotnes, aizmirstot, ka dažkārt ir arī brīnišķīgi ļauties aktīvai vai mierpilnai, patīkamai atpūtai.

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šī diena neaizliegs tev jautrību, bet nodrošinās konkrētus ierobežojumus šādām izklaidēm. Tev ir lieliska iespēja paveikt kādu izcilu darbu, kas nāks par labu visai tavai ģimenei. Piemēram, palīdzēt vecākiem apmesties vasaras mājā vai nākt talkā ar dažiem remonta darbiem mājās.

 

 

zivis-mil-horZivis

Tu, visticamāk, šodien vēlēsies ieskatīties nākotnē cieši un ar pārliecību. Izmanto iespēju strādāt pie tālām perspektīvām. Tev var būt daudz vairāk enerģijas un apņēmības šajā laikā, nekā jebkurā citā brīdī, izmanto to savā labā!

 

Sabiedrība

Izvēle pēc negadījuma: glābt savu kāju vai gaidāmo mazuli

Pēc motocikla avārijas sieviete nokļūst smaga lēmuma priekšā – viņai jāizlemj vai glābt savu kāju...

Kas īsti notika ar Lieni? Kivičs atklāj trakas lietas

  Neminot ne vārda par darba nedēļas beigās it kā notikušo konfliktu, Andris Kivičs naktī uz...

Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops Boriss Teterevs

  Pēc smagas slimības sestdien mūžībā devies filantrops, Borisa un Ināras Teterevu fonda dibinātājs Boriss Teterevs...

Horoskopi un Testi

Foto:Myfreeonlinegame.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. septembris

Dienas pirmajā pusē iespējami negaidīti un visai pēkšņi notikumi. Vari nonākt pretrunā ar saviem vārdiem...
Foto:Hdwallpapers.cat

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. septembris

Dienas pirmā puse var izrādīties īpaši veiksmīgs periods komunikācijai. Būs nedaudz vieglāk izteikt savas jūtas...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23. – 29. septembris

  Klāt jauna nedēļa! Klāt jauni notikumu pavērsieni! Ir laiks uzzināt, ko tev nesīs turpmākās  septembra...

Mājai un Dārzam

Foto:Weheartit.com

Jau zināms, kad sagaidīsim “mīnusus”: Prognoze 7 dienām

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi stāsta par brīvdienās un nākamajā nedēļā gaidāmo laiku. Brīvdienās...

Brīdina par tuvākajās stundās gaidāmo laiku

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši dzelteno brīdinājumu par otrdien gaidāmo laiku. 17.09.2019. dienā...

Izplatīts brīdinājums par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs izplatījis brīdinājumu par laiku pirmdien. 16.09.2019. priekšpusdienā daudzviet Latvijā rietumu...