Planētu stāvoklis šodien var radīt grūtības, kad runa būs par savu  jūtu un simpātiju izpaušanu. Tavas attiecības var piedzīvot atsvešināšanās fāzi. No otras puses, tas palīdzēs objektīvāk uzlūkot savas personīgās saiknes, kas ļaus noteikt pašreizējās problēmas un apzināties vai šīs nav attiecības, kas sevi patiesībā jau ir izsmēlušas.

 

auns-mil-horAuns

No rīta tavas partnerattiecības var palikt nedaudz vēsas. Tomēr krīze neturpināsies ilgi. Tā tiks gandrīz pabeigta un, visticamāk, jau pusdienlaikā jums būs izdevies atbrīvoties no nepatīkamās pēcgaršas. Visu dienu pār tevi dominēs pienākuma sajūta, kas izpaudīsies daudzos un dažādos veidos.

 

versis-mil-horVērsis
Šodien tev ir iespēja iegūt gandrīz brīvu pieeju nepieciešamajai informācijai. Ja dodies projām kādā attālā ceļojumā vai darījumu braucienā, kā arī, ja pielāgojies kādai jaunai darba komandai vai plāno attīstīt biznesa sakarus, tev nevajadzētu izšķērdēt savu laiku, rīkojies mērķtiecīgi.

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodienas notikumi nesola tev skumjus pavērsienus. Bet, ja tevi vēl ietekmē kāda senāka problēma, visas dienas garumā var nepamest zināmas bažas un bailes. Negaidi no dzīves lamatas, tā vietā izmanto savu neseno pieredzi, pielietojot to saviem pašreizējiem projektiem.

 

vezis-mil-horVēzis
Zvaigznes norāda, ka tev šodien vienkārši ir jāņem vērā citu cilvēku viedoklis. Ja tā ir tev tuva persona, vajadzētu būt īpaši pieklājīgam. Neuzstāj uz pārmērīgu atklātību un atmet īgnumu. Ja kāds tev lūdz saglabāt zināmu distanci, tad tā arī vajadzētu darīt.

 

lauva-mil-horLauva

Tev vajadzētu bruņoties ar pacietību laikā, kad mērķtiecīgi izpildīsi savus pienākumus. Tas palīdzēs izvairīties no pēkšņa apbēdinājuma vai vilšanās, ja kaut kas nenotiks tā kā biji vēlējies. Cītīgi īsteno sava priekšnieka rīkojumus. Ja esi pašnodarbinātais, tev nevajadzētu novirzīties no savas darbības iepriekš noteiktajiem plāniem.

 

jaunava-mil-horJaunava
Šī nav slikta diena, lai līdzsvarotu savus personiskos sakarus. Šodienas atmosfēra veicinās paaugstinātu emocionalitāti un atklātību. Tomēr tev tas neapšaubāmi ir labāk, nekā nepieciešamība atkailināt savu dvēseli un izrādīt savus trūkumus.

 

svari-mil-horSvari 

Šis ir piemērots laiks, lai rūpētos par saviem mājsaimniecības darbiem, kā arī, lai atbalstītu savus vistuvākos. Zvaigznes mudina apmeklēt vecākus, jo viņi šajā dienā var prasīt tev padomu, palīdzību un kādu informāciju, vai arī vēlēsies vienkārši patērzēt.

 
skorpions-mil-horSkorpions

Uz profesionālajiem kontaktiem šajā dienā var tikt mesta neliela ēna. Tava priekšniecība var izrādīties dāsnāka pret tevi, nekā ierasts. Biznesa braucienu šodien vari lieliski apvienot ar kādu ne ar profesionālo sfēru saistītu mērķi – mīlestību, personīgajiem pirkumiem vai privātiem projektiem.

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tu vari īstenot veiksmīgu pirkumu vai darījumu. Dokumentu kārtošana, kas saistīta ar administrācijas, pārdošanas vai ģimenes īpašuma mantošanas lietām, šajā dienā solās būt veiksmīga. Darbs no mājām var nodrošināt ienākumus vai acīmredzamu, praktisku labumu.

 

mezazis-mil-horMežāzis
Šī ir labvēlīga diena, lai studētu, dotos īsos izbraucienos, īstenotu konsultācijas, kā arī komerciālu vai literāru darbību. Tev būs iespēja atrasties īstajā laikā – īstajā vietā. Tikai no tevis būs atkarīgs, kam un par ko tev vajadzēs pateikties par šo lielisko iespēju – savu veselo saprātu, intuīciju, veiksmi vai plašo sociālo loku!

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs

Šodien tev diez vai varēs pārmest komunikabilitātes trūkumu. Tomēr daži cilvēki nevarēs sazināties ar tevi pilnvērtīgi, jo viņi nespēs saredzēt tavas personības slēptās puses un apjaust nodomus. Tava izglītība vai darbs šodien var pieprasīt zināmu vientulību vai izolēšanos no ārpasaules.

 

zivis-mil-horZivis

Tev vajadzētu mēģināt šodien izmantot savu sabiedriskumu un izglītību ne tikai, lai atrisinātu savas pašreizējās problēmas, bet arī lai plānotu notikumus savā tālākajā nākotnē. Šodien tev ir iespēja izveidot perfektus kontaktus, pieteikties jaunam darbam vai atgādināt par sevi kādam draugam vai labvēlim.

 

Lai lieliska diena!

Sabiedrība

Pazīstamais laika zīmju vērotājs Bukšs saņem skarbu kritiku par viedokli vakcinēšanās jautājumā

  Jūlija vidū pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā "Twitter" kontā publicējis saiti uz...

Pēkšņi parādās jaunas ziņas par leģendāro grupu EOLIKA

  Par godu leģendārās grupas "Eolika" 40. gadu jubilejas tūrei, ne mazāk leģendārais komponists Boriss Rezņiks...

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Diemžēl liela nelaime šorīt notikusi Latgalē

  Par traģiskiem notikumiem piektdienas rītā vēsta Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde. 2021. gada 23. jūlijā ap...

Slavenības, kuru bērni izskatās kā pilnīgas vecāku kopijas

Par bērniem nereti saka, ka viņi ir kā vecāku kopijas, taču interesanti ielūkoties slavenību aprindās...

Meganas Mārklas tēvs sacēlis skandālu un sūdzēs meitu tiesā

Meganas Mārklas atstumtais tētis ir teicis, ka viņš ir gatavs vērsties tiesā pret savu meitu...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 24. jūlijs

  Atceries, ka bez piepūles neko nevar paveikt! Mums katram ir savs Everests, ko iekarot –...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. jūlijs

  Ko zvaigznes tev sola 23. jūlijā?     Auns Šī diena būs emocijām bagāta diena. Vēlēsies skaļi izpaust savus...

Tavs horoskops veiksmīgam AUGUSTAM

Klāt vasaras pēdējais mēnesis - augusts. Aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes, un ko tas sola tieši...
desktopnexus.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. jūlijs

  Šī būs veiksmīga diena ambīciju realizēšanai. Ļauj sev sapņot lielas lietas, tikai tad spēsi sasniegt...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. jūlijs

  Šī būs negaidītu ziņu diena. Tā ietvers pretrunas – laimīgus un ne tik pozitīvus brīžus....

Kā vasaras karstums ietekmē katru horoskopa zīmi?

Vasara, karstums… Lielākajai daļai cilvēku tas Latvijā ir ļoti nepierasts, pat nepanesams, un pat kārtējās...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķi brīdina par laiku tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi izplatījuši virkni brīdinājumu par tuvākajās dienās gaidāmajiem laika...

Tomēr parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar vēl vienu karstuma vilni, kurš aizsāksies svētdien, šī gada jūlijs, iespējams, kļūs par...

Būs vēl vismaz viens karstuma vilnis; pastāsta, kad tas sāksies

  Pēc ilgā karstuma viļņa, pirmdien Latvijā laiks bija krietni vēsāks. Taču prognozes liecina, ka nedēļas...