Šī diena liks piedzīvot šaubas, bažas, svārstīšanos, rūpes, bailes un pat izmisumu. Visticamāk, vien dienas beigās apjautīsim, ka mūsu emocionālajam satricinājumam nebija šķietama pamata, ka dzīve spēj dot daudz vairāk nekā, ko atņemt!

 

auns-mil-horAuns

Šī nebūs tā vieglākā diena, ja tu plāno spert vēl vienu soli pretī savam mērķim. Daudzus šajā zvaigznājā dzimušos no rīta virzīs iedvesma, bet zvaigznes norāda, ka tev noteikti nevajadzētu gaidīt, ka tev veiksies it visā, ja tavā arsenālā būs tikai entuziasms un nekas cits. Tev var palīdzēt disciplīna, punktualitāte, apņēmība un spēja sadarboties ar sev vistuvākajiem.

 

 

versis-mil-horVērsis

Zvaigznes norāda, ka šodien tev var nākties piedzīvot raizes un bažas, taču, visticamāk, joprojām saglabāsi cerību par labāko rezultātu! Neredzamie spēki atbalstīs tevi, palīdzot saglabāt nemainīgu skatu uz tevis izvirzītajiem mērķiem, nenovirzoties no uzstādītā kursa. Tavas domas par darbu ārzemēs un sadarbības iespējām ar sveštautiešiem šodien var nedaudz mainīties. Tāpat šajā zvaigznājā dzimušie var mainīt arī savus uzskatus par romantiku darba vidē.

 

 

dvini-mil-horDvīņi

Šodien zvaigznes vēlēsies pārbaudīt, cik labi tu esi apguvusi savas dzīves mācības. Iespējami nelieli finansiālas dabas jautājumi, jo īpaši tie, kas saistīti ar kredītiem, kā arī nav izslēdzamas problēmas darbā, personiskajā dzīvē un saskarsmē ar cilvēkiem. Uzlūko šo dienu kā pārbaudījumu, kas jāiztur, lai drīz vien atkal droši dotos uz priekšu!

 

 

vezis-mil-horVēzis

Šodien tava prioritāte, visticamāk, būs citu cilvēku vajadzības, partnerības likumi un sabiedrības normas. Ļoti ticams, ka tev nāksies uz laiku nolikt savas intereses malā un pievērst daudz lielāku uzmanību tam, kas notiek ap tevi! Daudzas lietas, ieskaitot apkārtējās vides stabilitāti un citu personu prasību skaidrību, būs tava priekšrocība.

 

 

lauva-mil-horLauva

Ikdienas pienākumi tev ir svarīgāki par ilgtermiņa mērķiem. Zvaigznes iezīmē, ka problēmas darbā, mājās un ģimenes lietās, tāpat kā veselības jautājumi var izrādīties cieši saistīti. Daudziem šajā zvaigznājā dzimušajiem, īpaši daiļā dzimuma būtnēm būs jārisina visas šīs problēmas kā vienots kopums – veselums.

 

 

jaunava-mil-horJaunava

Tu šodien piedzīvosi patīkamu sajūtu, ka esi kādam nepieciešama, īpaši, kad runa ir par tavu personīgo dzīvi. Tavs mīļotais cilvēks novērtēs tavu lojalitāti un uzticību un vēlēsies, lai jūs vieno ciešs kontakts, lai esi turpat vien tuvumā. Tomēr neviens nevar nekļūdīgi pateikt pilnībā to, kas tad īsti notiek tava partnera vai tavā dvēselē, ja otram par to nepaziņo. Apdomājies vai tavas jūtas ir pietiekami patiesas…

 

 

svari-mil-horSvari

Tavā mājsaimniecībā ir nepieciešami daļēji uzlabojumi. Virzi galvenos centienus, lai neizmainītu pašreizējos sagatavošanās darbus. Ja tu aizvien pārmaini/renovē lietas savās mājās, tu riskē iedzīvoties pamatīgā haosā. Atbrīvojies no nevajadzīgām un novecojušām lietām, taču saglabāt to, kas tev šķiet patiesi vērtīgs.

 

 

skorpions-mil-horSkorpions

Zvaigznes norāda, ka skorpioniem šodien gaidāmi jauni iespaidi, atrodoties uz ceļa, komunicējot ar kādu vai mijiedarbojoties darba vidē. Tu vari zaudēt pamatu zem kājām un sākt sapņot par labāku, bezrūpīgāku nākotni. Neņem šo pagaidu vājumu tuvu pie sirds! Paliec uzticīga saviem galvenajiem principiem un profesionālajam godam.

 

 

strelnieks-mil-horStrēlnieks

Šodien tev ir vēlams saprast, aptvert atšķirību starp to, kas tavā dzīvē un dzīvesveidā ir vēlamais, bet kas – realitāte, patiesība. Zvaigznes norāda, ka šodien tu, visticamāk, dosies iegādāties kvalitatīvas lietas, par kurām tev nebūs žēl šķirties no prāvas naudas summiņas. Tas var būt kāds rets, sens priekšmets vai ikdienā ļoti nepieciešama lieta.

 

 

mezazis-mil-horMežāzis

Kārdinoši, vilinoši sapņi šodien, visticamāk, centīsies izsist tevi no līdzsvara. Zvaigznes iezīmē, ka šodien tu vari sajust skaudīgu attieksmi no vairākiem pat visai veiksmīgiem cilvēkiem. Aizvien izvēlēsies zīli rokā, nevis medni kokā un pareizi darīsi! Tev ir jāizvēlas pašai savs ceļš bez kāda centieniem novirzīt tevi no izvirzītā mērķa.

 

 

udensvirs-mil-horŪdensvīrs 
Zvaigznes norāda, ka 25. februāris nebūs veiksmīga diena varoņdarbiem. Tavs veikums un sasniegumi būs nepārliecinoši un rīcība drīzāk eksperimentāla nevis mērķtiecīga. Ja tev ir apnicis cīnīties un jūti nepieciešamību atgūt enerģiju, labākais, ko vari darīt, ir pavirzīties soli prom no aktīvas dzīves un gaidīt vēlamos notikumus kādā klusākā vietā.

 

 

zivis-mil-horZivis

Šī diena tev mācīs pacietību un mieru. Tev ir nepieciešams saprast, ka iešana pa tevis izvēlēto ceļu soli pa solim ir drošāka rīcība, nevis negaidīti lecot, kas var sniegt vien nezināmu, neprognozējamu iznākumu. Zvaigznes tevi aicina novērtēt katru pašreizējo brīdi un izmantot laiku lietderīgi!

 

Lai tev brīnišķīga šī diena!

Sabiedrība

Kurš brauks uz Eirovīziju Liverpūlē? Noslēgusies dziesmu pieteikšana Latvijas Televīzijas konkursam “Supernova”

  1. decembrī noslēdzās pieteikšanās Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursam “Supernova” – kopā šogad iesniegta 121...

Magones cīņa ar nelūgtiem viesiem beidzas pavisam nelāgi

  “Avotiņu” mājas pakšos iemitinājušās žurkas, kuras STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone cer iznīdēt...

Kiviči piedzīvo nepatīkamu atklājumu bērnu preču veikalā

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigznes Kiviču pāris plāno kristīt savu meitiņu, taču izaicinājumu sagādā...

Karaliskā ģimene atklājusi patieso karalienes Elizabetes II nāves izraisītāju

Lai izvairītos no pazemojuma un informācijas, kas atkal, iespējams, tiktu “izmesta” no Harija un Meganas...

Šefpavārs Tannis izrāda glauno savrupnamu, kuru iekārtojis kopā ar mīļoto

  Šefpavārs un uzņēmējs Elmārs Tannis Covid-19 laikā iegādājies jaunu mājvietu un abi kopā ar draudzeni...

Dažas nedēļas pirms svētkiem parādījušās jaunas ziņas par Maestro Paulu

  Ar maestro Raimonda Paula jauno dziesmu un mākslinieces Ilzes Dambes zīmēto dzejoļkartīti no trimdas mājās...

Horoskopi un Testi

Foto:Mindymetivier.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena sniegs pozitīvas tendences tavas personības attīstībā, mudinot nebūt pārāk piesardzīgiem un baudīt dzīvi...
Foto:Flickr.com/Tambako The Jaguar/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

  Šodien var nākties sastapties ar situācijām, kas šķitīs pavisam neparastas. Jūties brīvi, izsakot savas domas,...

Horoskopa zīmes, kurām DECEMBRIS solās būt īpaši labvēlīgs

  Uzzini, kuras dienas šomēnes zvaigznēs tev ir ierakstītas pozitīvās krāsās, bet kuras iezīmē, ka jābūt...
Foto:Wallpapers.mi9.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Novembra pēdējā diena nebūs tā reize, kad varēsi atļauties lidināties 10 centimetrus virs zemes un...
Foto:Wallpaperbeta.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šo dienu raksturos optimistiska attieksme. Vari drosmīgi uzņemties lietas, kas vienmēr šķitušas neērtas. Nešaubies par...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam DECEMBRIM

  Klāt gada pēdējais mēnesis. Ielūkosimies zvaigznēs, lai uzzinātu, ko tās mums paredzējušas!   AUNS Zvaigznes paredz, ka decembra...

Mājai un Dārzam

Vai saglabāsies “mīnusi” un kad uzsnigs? Izskan jaunas prognozes brīvdienām un nākamajai nedēļai

Šajā nedēļā dominēja anticiklona ietekme, līdz ar to nokrišņu bija maz. Arī tuvākajās dienās gaidāms...

Sinoptiķis Bricis atklāj, cik ilgi decembrī varētu saglabāties sals; prognozē turpmāko

  Ziema vēl tikai nupat sākusies, bet brīvdienās sniega un apledojuma dēļ Latvijā notika daudz smagu...

Latvijai tuvojas vēl aukstākas gaisa masas – laika prognoze 7 dienām!

  Šajā nedēļā laiks būs lielākoties mākoņains, brīžiem arī snigs un sniega sega kļūs vēl par...