Divdesmit ceturtajā jūnijā Mēness ieiet Vēža zīmē, taču, tā kā tas būs tukšs, nekādu ietekmi uz citiem cilvēkiem tas neatstās. Katrs jutīsies ērti un pats savā ādā. Lai gan vairāk ieteicams šajā dienā ir koncentrēties un izmantot katram savas individuālās prasmes, nevis ļauties citai zīmei raksturīgajām vājībām, šajā dienā neviena no izvēlēm nebūs nepareiza.

 

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušie ir visai ambiciozi cilvēki, kuri šajā dienā visdažādākajos veidos centīsies būt pārāki par citiem. Ieteicams gan būt uzmanīgam, jo apkārtējie ar to rēķināsies un būs gatavi šādai tavai rīcībai, kas nozīmē, ka plānu īstenot būs grūtāk, kā biji iecerējis.

 

 

versisVērsis

Vērši, vairāk vai mazāk, vienmēr spēj saglabāt savu būtību, neatkarīgi no konkrētā brīža zvaigžņu stāvokļa. Tas būs novērojams arī šajā dienā un par to nebūs šaubu apkārtējiem, kas nozīmē, ka katra mazākā iejaukšanās tavā ierastajā darba ritmā būs tavas uzmanības vērta.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmes pārstāvjiem šodien vajadzētu vairāk klausīties un mazāk runāt. Tu ļoti izbaudi sarunas ar apkārtējiem un šajā dienā, kad zvaigžņu stāvoklis tos nekādā veidā neietekmēs, sarunas būs interesantākas un patiesākas kā ierasts.

 
vezisVēzis

Vēži allaž ir ieinteresēti pavadīt vairāk laika ar saviem ģimenes locekļiem, tomēr šodien šīs vēlmes īstenošanai var nākties pielikt vairāk pūles kā parasti. Šajā dienā katrs būs pats par sevi, tādēļ ļauj katram pašam izvēlēties sev piemērotāko nodarbi un dienas plānu.

 

 

lauvaLauva

Lauvām ieteicams palikt klusu un vairāk ieklausīties. Parasti tieši tu esi tas, kurš runā daudz un skaļi, pats sevi nostādot līdera pozīcijā. Atceries, ka vadīt citus būs vieglāk, ja būsi labāk tos iepazinis un izzinājis viņu viedokļus, trūkumus, trumpjus un prasmes.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmes pārstāvji ir ļoti produktīvi un apķērīgi cilvēki un tie, kuri šīs prasmes pratīs veiksmīgi izmantot, var būt droši, ka šī diena aizritēs ļoti produktīvi. Padari kas darāms, sastādi plānu tuvākajai, tālākajai nākotnei un dienas nobeigumā palutini sevi ar gardu, veselīgu maltīti.

 

 

svariSvari

Svariem vajadzētu ļaut apkārtējiem pašiem tikt galā ar savām problēmām, tomēr paturēt redzeslokā Mežāža, Auna, Lauvas un Ūdensvīra zīmes pārstāvjus, lai pārliecinātos, ka apkārtējā gaisotne viņu dēļ nekļūst pārāk saspringta un nokaitēta.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem bieži vien ieteicams izvairīties no uz emocijām balstītas rīcības un vispirms rūpīgi izvērtēt dzirdēto. Neraugoties uz to, šodien, kad citas zīmes ietekme nebūs jūtama, tu vari droši paļauties uz saviem instinktiem.

 

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki mīl ceļošanu, būšanu vienatnē un atrašanos pie dabas krūts. Šodien ieteicams rast iespēju, kā šīs visas nodarbes apvienot. Ik viens šajā dienā ir pietuvināts savai patiesajai būtībai, ieskaitot tevi, kas nozīmē, ka šodien vari tuvāk iepazīt gan apkārtējos, gan pats sevi.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmes pārstāvji uz šo dienu raudzīsies kā uz vairumu dienu un galvenokārt koncentrēsies uz saviem darba pienākumiem. Protams, tas nav nekas slikts un ar savu darba ētiku, kā arī ambīcijām vari tikai lepoties. Ja iespējams, izvairies iesaistīties argumentos ar Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem.
 

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu vairāk ieklausīties apkārtējo teiktajā. Tu esi ieinteresēts veikt lielas, sistemātiskas izmaiņas, lai uzlabotu sabiedrības labklājību,tomēr pārāk bieži paļaujies uz to, ka citi ar tevi būs vienisprātis. Ja centīsies pārmainīt pasauli, nezinot, ko apkārtējie patiesībā vēlas, piedzīvosi neveiksmi.
 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem, atšķirībā no citiem, būs vairāk iespēju šodien iekāpt kāda cita kurpēs. Tu mēdz ietekmēties ne vien no valdošās zodiaka zīmes, bet arī no tiem, kuri ir kaut kādā veidā ar to saistīti. Jo vairāk uzturēsies pozitīvi noskaņotu cilvēku sabiedrībā, jo pozitīvāks kļūsi pats.

 

Lai tev jauka šī Jāņu diena!

Sabiedrība

“Es pieredzēju, kā tiek noslepkavota mana sieva, lūk, kas notika pagājušajā naktī”

Medijus pāršalcis sirdi plosošs notikums. 33 gadus veco Šaralambu Anagnostopulu otrdienas, 11. maija, rītā paša...

Otrdien 729 jauni Covid-19 gadījumi un 6 mirušie; slimnīcās 652 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 729 jauni...

Samantas Tīnas Eirovīzijas pusfinālam jau noteikts uzvarētājs

Jau vēstījām, ka mūsu šī gada pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Samanta Tīna aizvadījusi emocionālu...

Ar svarīgu informāciju klajā nācis tirgotājs “Maxima”

  Sākoties iedzīvotāju masu vakcinācijai pret Covid-19 un vakcīnām kļūstot plaši pieejamām, “Maxima Latvija”, kā lielākais...

“Acīs saskrēja asaras…” Izskan jaunas ziņas par Eirovīzijas norises vietā ieradušos Samantu Tīnu

  Vēlā pirmdienas vakarā dziedātāja Samanta Tīna un Latvijas delegācija ieradās Roterdamā, kur šodienas pēcpusdienā aizvadīja...

Smaga avārija šodien notikusi Rīgā – VIDEO

  Rīgā, Dzelzavas un Kaivas ielas krustojumā, otrdien notikusi smaga sadursme starp vieglo auto un kravas...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. maijs

Laba diena dažādu, gan ar darbu, gan personīgajām interesēm saistītu pētījumu veikšanai. Auns Auna zīmē dzimušajiem ieteicams...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušie ir tendēti ļoti strauji uzsākt dažādus projektus un aizrautīgi arī turpināt pie...

Horoskops: Katras horoskopa zīmes SIEVIETES PATIESĀ seja

Astrologi apgalvo, ka zina patiesību. To, ka katrai horoskopa zīmei ir gan labās, gan sliktās...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. maijs

  Nebaidies pastāvēt par sevi un par lietām, kuras tev rūp, taču dari to adekvātā manierē....

Šīs ir trīs neuzticamākās horoskopa zīmes

Horoskopi mēdz būt dažādi, tie spēj noteikt un ietekmēt daudz. Lūk, izdalītas trīs horoskopa zīmes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. maijs

Aizstāvi savas idejas un ar aizrautību tiecies pakaļ saviem mērķiem, taču uzmanies, lai nekļūtu agresīvs...

Mājai un Dārzam

Izskan jaunas ziņas par laiku šonedēļ un turpmāk. Stāsta sinoptiķis Bricis – VIDEO

  Kāds laiks gaidāms šonedēļ? Stāsta LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis! "Izskatās, ka trešdiena būs šīs...
Foto:7-themes.com

Tuvākās dienas – sausas un ļoti siltas, pēc tam laiks mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks anticiklons ar centru virs Krievijas, tāpēc gaidāms sauss laiks,...

Parādās jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....