Divdesmit ceturtajā jūnijā Mēness ieiet Vēža zīmē, taču, tā kā tas būs tukšs, nekādu ietekmi uz citiem cilvēkiem tas neatstās. Katrs jutīsies ērti un pats savā ādā. Lai gan vairāk ieteicams šajā dienā ir koncentrēties un izmantot katram savas individuālās prasmes, nevis ļauties citai zīmei raksturīgajām vājībām, šajā dienā neviena no izvēlēm nebūs nepareiza.

 

 

aunsAuns

Auna zīmē dzimušie ir visai ambiciozi cilvēki, kuri šajā dienā visdažādākajos veidos centīsies būt pārāki par citiem. Ieteicams gan būt uzmanīgam, jo apkārtējie ar to rēķināsies un būs gatavi šādai tavai rīcībai, kas nozīmē, ka plānu īstenot būs grūtāk, kā biji iecerējis.

 

 

versisVērsis

Vērši, vairāk vai mazāk, vienmēr spēj saglabāt savu būtību, neatkarīgi no konkrētā brīža zvaigžņu stāvokļa. Tas būs novērojams arī šajā dienā un par to nebūs šaubu apkārtējiem, kas nozīmē, ka katra mazākā iejaukšanās tavā ierastajā darba ritmā būs tavas uzmanības vērta.

 

 

dviniDvīņi

Dvīņu zīmes pārstāvjiem šodien vajadzētu vairāk klausīties un mazāk runāt. Tu ļoti izbaudi sarunas ar apkārtējiem un šajā dienā, kad zvaigžņu stāvoklis tos nekādā veidā neietekmēs, sarunas būs interesantākas un patiesākas kā ierasts.

 
vezisVēzis

Vēži allaž ir ieinteresēti pavadīt vairāk laika ar saviem ģimenes locekļiem, tomēr šodien šīs vēlmes īstenošanai var nākties pielikt vairāk pūles kā parasti. Šajā dienā katrs būs pats par sevi, tādēļ ļauj katram pašam izvēlēties sev piemērotāko nodarbi un dienas plānu.

 

 

lauvaLauva

Lauvām ieteicams palikt klusu un vairāk ieklausīties. Parasti tieši tu esi tas, kurš runā daudz un skaļi, pats sevi nostādot līdera pozīcijā. Atceries, ka vadīt citus būs vieglāk, ja būsi labāk tos iepazinis un izzinājis viņu viedokļus, trūkumus, trumpjus un prasmes.

 

 

jaunavaJaunava

Jaunavas zīmes pārstāvji ir ļoti produktīvi un apķērīgi cilvēki un tie, kuri šīs prasmes pratīs veiksmīgi izmantot, var būt droši, ka šī diena aizritēs ļoti produktīvi. Padari kas darāms, sastādi plānu tuvākajai, tālākajai nākotnei un dienas nobeigumā palutini sevi ar gardu, veselīgu maltīti.

 

 

svariSvari

Svariem vajadzētu ļaut apkārtējiem pašiem tikt galā ar savām problēmām, tomēr paturēt redzeslokā Mežāža, Auna, Lauvas un Ūdensvīra zīmes pārstāvjus, lai pārliecinātos, ka apkārtējā gaisotne viņu dēļ nekļūst pārāk saspringta un nokaitēta.

 

 

skorpionsSkorpions

Skorpiona zīmē dzimušajiem bieži vien ieteicams izvairīties no uz emocijām balstītas rīcības un vispirms rūpīgi izvērtēt dzirdēto. Neraugoties uz to, šodien, kad citas zīmes ietekme nebūs jūtama, tu vari droši paļauties uz saviem instinktiem.

 

 

 

strelnieksStrēlnieks

Strēlnieki mīl ceļošanu, būšanu vienatnē un atrašanos pie dabas krūts. Šodien ieteicams rast iespēju, kā šīs visas nodarbes apvienot. Ik viens šajā dienā ir pietuvināts savai patiesajai būtībai, ieskaitot tevi, kas nozīmē, ka šodien vari tuvāk iepazīt gan apkārtējos, gan pats sevi.

 

 

mezazisMežāzis

Mežāža zīmes pārstāvji uz šo dienu raudzīsies kā uz vairumu dienu un galvenokārt koncentrēsies uz saviem darba pienākumiem. Protams, tas nav nekas slikts un ar savu darba ētiku, kā arī ambīcijām vari tikai lepoties. Ja iespējams, izvairies iesaistīties argumentos ar Ūdensvīra zīmes pārstāvjiem.
 

 

 

udensvirsŪdensvīrs

Ūdensvīriem vajadzētu vairāk ieklausīties apkārtējo teiktajā. Tu esi ieinteresēts veikt lielas, sistemātiskas izmaiņas, lai uzlabotu sabiedrības labklājību,tomēr pārāk bieži paļaujies uz to, ka citi ar tevi būs vienisprātis. Ja centīsies pārmainīt pasauli, nezinot, ko apkārtējie patiesībā vēlas, piedzīvosi neveiksmi.
 

zivis-2Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem, atšķirībā no citiem, būs vairāk iespēju šodien iekāpt kāda cita kurpēs. Tu mēdz ietekmēties ne vien no valdošās zodiaka zīmes, bet arī no tiem, kuri ir kaut kādā veidā ar to saistīti. Jo vairāk uzturēsies pozitīvi noskaņotu cilvēku sabiedrībā, jo pozitīvāks kļūsi pats.

 

Lai tev jauka šī Jāņu diena!

Sabiedrība

Rīgas centrā būvlaukumā sagruvusi neapdzīvota piecstāvu ēka; zem tās palikušas vairākas automašīnas

  Rīgas centrā būvlaukumā ceturtdien sagruvusi neapdzīvota piecstāvu ēka, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests. Plkst. 14.15...

Izdevies palīdzēt skatuves leģendai Zariņam, kuru piemeklējusi ļauna slimība

  2022. gada novembrī ar nodibinājuma “Fonds Līdzskaņa” palīdzību tika uzsākta ziedojumu vākšana, lai palīdzētu populārajam...

Brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par apstākļiem ceturtdien un turpmāk. Turpinoties ūdens līmeņa...

Smaga avārija Saldus pusē – visai spraigu diennakti aizvadījuši glābēji

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 29. marta plkst. 6.30 līdz 30. marta plkst. 6.30, Valsts...
Foto:Autumn-sunshine.net

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz ceturtdienu un no...

Pēc ilgāka laika parādās jaunas vēstis par grupas “Baltie lāči” līderi

  4. aprīlī plkst. 19 teātra namā “Jūras vārti” uz monoizrādi “Muzikants ir cilvēks” aicina mūziķis...

Horoskopi un Testi

pavasaris,

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. marts

  Auns Šodien tevi ieintriģēs kāda kolēģa uzsāktais projekts. Šis cilvēks tev izstāstīs, ka vakaros un...
suns kucēns

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. marts

  Diena solās būt pilna pozitīvu emociju, taču tev jāuzmanās un rūpīgi jāraugās tajā, kas šodien...
Foto:Flickr.com/JLS Photography - Alaska/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. marts

  Šodien rīta pusē vēlams koncentrēties uz to, kas patiesi ir svarīgs – ģimeni, darbu un...
Foto:E.standard.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 27. marts

  Šī diena burtiski aicina darboties! Met malā slinkumu un ķeries pie svarīgiem, nepadarītiem darbiem. Smagi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 26. marts

  Auns Šo dienu pavadīsi ļoti produktīvi. Izdarot gana daudz gan mājās, gan dabā, centies neaizmirst vēl...
Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 27. marts – 2. aprīlis

Teju neticami, cik ātri aizsteidzas laiks, jo šajā nedēļā jau godam pavadīsim pavasara pirmo mēnesi...

Mājai un Dārzam

Brīdina par apstākļiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par apstākļiem ceturtdien un turpmāk. Turpinoties ūdens līmeņa...
Foto:Autumn-sunshine.net

Brīdina par laiku tuvākajās stundās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par laiku naktī uz ceturtdienu un no...

Sinoptiķi brīdina par notikumiem tuvākajās dienās

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par ūdens līmeni un zemāko vietu applūšanu...