Jūnijs iesācies ar joni, vedot mūs aizvien tālāk iekšā vasarā. Pavisam drīz arī vasaras saulgrieži, taču tad gan dienas atkal paliks aizvien īsākas. Baudi tās šobrīd, kamēr gaismas ir krietni vairāk kā tumsas!

 

Auns

Šonedēļ tev kopumā sola veikties labi un, ja arī būs kāda negatīvā ietekme, tu varēsi gūt ievērojamus panākumus. Esi uzmanīgs, ja sekmes kaut kādā veidā ir atkarīgas no kādas sievietes darbībām vai lēmumiem. Finanšu jomā daudziem Auniem šonedēļ paveiksies, tiesa, iespējams, tas būs saistīts ar kāda cita ģimenes locekļa veiksmi. Būs iespēja uzņemt viesus un pacienāt viņus ar ko īpašu. Šīs nedēļas laikā tu vairākkārt iesaistīsies svarīgu uzdevumu veikšanā, lai sagatavotos kādam pasākumam, kas norisināsies tuvākajās nedēļās. Daudzi Auni šonedēļ uzsāks lielu pārmaiņu procesu, piemēram, mainīs darbu, dzīvesvietu vai tamlīdzīgi. centies vairāk uzmanības pievērst saviem spēkiem un sajūtām. Ticams, ka veiksmīgi beigsies saistības, ko uzsāki pagājušā vai kādā citā no iepriekšējām nedēļām. Interesanti notikumi sola risināties mīlas jomā, ticams, ka pie apvāršņa parādīsies cilvēks, kur izraisīs tevi pastiprinātu interesi. Aunu vīriešiem šī nedēļa būs laiks, lai izskaustu maldus vai ilūzijas par kādu sievieti. Tas būs vienīgais veids, kā varēsi gūt ko labāku.

 

 

Vērsis

Šonedēļ gaidāms interesants notikums, kas būs saistīts ar vīrieti. Iespējams, tas būs saistīts ar kādu ilgu un garu sarunu, ko tu veiksi ar savu draugu vai radinieku. Ticams, ka šonedēļ vajadzēs parakstīt kādu svarīgu dokumentu, kam, visticamāk, būs finansiāla rakstura ievirze. Šis būs laiks, kad vajadzēs pieņemt lēmumu, kas saistīts ar ceļošanu. Ticams, ka tas būs saistīts ar kādu konkrētu uzdevumu veikšanu. Šonedēļ nesatraucies par savu reakciju uz cilvēkiem, kuri rīkojas nepamatoti vai nievājoši. Tev pašam gan vajadzēs rīkoties ar lielu pacietību un izpratni, jo viņu darbības var ietekmēt tavu personīgo vai ģimenes budžetu. Viena kļūda var izraisīt nevajadzīgu naudas izdošanu. Vēršu sievietes vairāk domās par kādu ienesīgāku piedāvājumu. Uztraukums varētu rasties saistībā ar faktu vai personu no kādas citas vietas. Vēršu vīriešiem ir iespējamas sadzīves vai transporta problēmas šīs nedēļas laikā. Īpaša uzmanība jāpievērš, ja dodies ceļojumā ar bērnu. Nekādā gadījumā nepārkāp drošības noteikumus.

 

 

Dvīņi

Šī varētu kļūt par nedēļu, ko tu atcerēsies kā tādu, kurā guvi materiālu guvumu vai cita veida veiksmi. Kopumā šonedēļ solās būt daudzi interesanti notikumi, kas saistīti ar neparedzētu ceļojumu vai negaidītām ziņām. Ticams, ka saņemsi emocionālu tālruņa zvanu no kādas citas vietas. Satraukumu radīs kāda paredzēta ģimenes sapulce vai tikšanās ar radiniekiem. Šonedēļ būs vairāk saistību ar savu ģimeni. Diemžēl ne vienmēr tu varēsi paļauties uz apkārtējo personu palīdzību un izpratni. Šīs nedēļas laikā solās būt arī pozitīvas emocijas, kas saistītas ar meiteni vai jaunu sievieti. Ticams, ka šo dienu laikā tev būs jāpieņem lēmumu saistībā ar braucienu, kurā būs iesaistīta sieviete. Tev olās būt arī noslēpumains vai neizskaidrojams sapnis par kādu sievieti. Dvīņu sievietes vairāk sāks pievērsties domai par iespējamu pārcelšanos uz dzīvi citviet. Tagad tev būs jaunas iespējas progresam un lielisks laiks, lai iepazītos ar jauniem cilvēkiem. Dvīņu vīriešiem būs lieliskas iespējas veiksmīgi atrisināt kādu ieilgušu problēmu.

 

 

Vēzis

Šonedēļ tev gaidāmas jaunas iepazīšanās un/vai negaidītas tikšanās. Šonedēļ, pateicoties nejaušām sarunām, uzzināsi kādu noslēpumu vai lietas, kas tev agrāk palīdzējušas kādā jomā pavirzīties uz priekšu. Tagad tam vairs nebūs nozīmes, taču tu tik un tā jutīsies pacilāts. Šonedēļ iespējami jaunumi, kas saistīti ar grūtniecību vai bērna nākšanu pasaulē. Ticams, ka tev nāksies apmeklēt pasākumus, kas radīti par godu bērniem. Ja pēdējā laikā esi rūpīgāk vērojis kāda cilvēka darbības, lai saprastu vai viņš darbojas tavā labā, vai tomēr nē, šonedēļ nāksies pieņemt lēmumus par tālāko rīcību. Šīs nedēļas laikā saskarsmē ar tuvākajiem var rasties pagaidu spriedze. Iemesli tai būs atšķirīgi – gan finansiāli, gan neparedzēti apstākļi. Centies pastiprināti izvairīties no komunikācijas ar cilvēkiem, kuriem patīk sūdzēties un tenkot. Šonedēļ tu piedzīvosi dažādus emocionālus notikumus, un tev būs tendence raudāt pat par sīkumiem. Vēžu sievietēm šonedēļ būs vairāk cerību, taču panākumi var paātrināt ceļu uz konfliktiem. Vēžu vīriešiem iespējamas emocionāli nepatīkamas ziņas.

 

 

Lauva

Šajā nedēļā tev būs noderīga komunikācija, tikšanās un pasākumi ar sievieti, kura labvēlīgi ietekmēs tev svarīgas idejas un plānus. Iespējamas grūtības, kas saistītas ar tavām pašreizējām romantiskajām attiecībām. Gaidāma saruna ar personu, kura tev īpaši interesē. Ja šonedēļ dosies ceļojumā, spriedze būs lielāka nekā tad, ja šis ceļojums notiktu pēc pāris nedēļām. Taču šī spriedze ne vienmēr nozīmēs grūtības. Būs laiks, lai runātu, apspriestu un pieņemtu lēmumus par īpašuma darījumiem vai ar to saistītām darbībām. Šie notikumi sniegs tev pozitīvas emocijas un pārliecību. Var rasties nesaskaņas, taču tām solās būt tikai pagaidu raksturs. Šīs nedēļas laikā daudzas Lauvas priecēs dāvanas, kas saņemts no ģimenes locekļiem. Tām Lauvām, kurām bērni ir pusaudžu vecumā vai nedaudz vecāki, varētu rasties bažas par to, ka viņiem ir uzradušies nepiemēroti draugi. Iespējams, tas būs saistīts ar viņu mīlas dzīvi. Līdz ar to būs lielas iespējas konfliktam, kas būs saistīts ar tavu bērnu. Lauvu sievietes varēs radīt labu iespaidu apkārtējiem cilvēkiem.

 

 

Jaunava

Šī solās tev būt neparedzama, bet ļoti dinamiska nedēļa, kā laikā pieredzēsi dažādas emocijas un notikumus. Būs apstākļi, kas palīdzēs tev sasniegt savas cerības un realizēt plānus. Tiesa, tas nozīmē arī to, ka daudzām Jaunavām būs papildu rūpes un nogurums. Ticams, ka kāds tevi pārsteigs ar dāvanu vai arī saņemsi negaidītus papildu ienākumus. Var gadīties, ka būs notikumi, kas saistīti ar personu, ar kuru tu dzīvo kopā, ticams, šim cilvēkam būs nepieciešama veselības aprūpe. Šī būs laba nedēļa, lai pabeigtu iesāktos darbus. Iegūtais līdzsvars būs diezgan pretrunīgs, taču nāks tev par labu. Ticams, ka saņemsi ziņas par notiekošo kādas personas dzīvē, ar kuru tevi saista patīkamas atmiņas, un ir kopīga pagātne. Šīs nedēļas laikā radīsies strīds vai pat konflikts, kas saistīts ar īpašumu. Būs domstarpības jautājumos, kas saistīti ar pirkumiem, kopīga īpašuma izmantošanu, zaudējumiem, negadījumiem utt. saistības un uzdevumi, ko nevarēsi paveikt šonedēļ, nākamajās nedēļās attīstīsies daudz raitāk un labāk. Šāda kavēšanās solās būt tikai tavā labā.

 

 

Svari

Šonedēļ, iespējams, nāksies komunicēt un sadarboties ar visai sarežģītiem cilvēkiem, kuri, visticamāk, atrodas citā pilsētā vai pat valstī. Šonedēļ esi īpaši piesardzīgs, strādājot ar cilvēkiem, ar kuriem tevi saista kopīgas profesionālās intereses. Rīkojies godprātīgi un atklāti runā par savām sajūtām, domām un neslēp to, kādi ir tavi patiesie uzskati par viņu rīcību. Ja šonedēļ dodies ceļojumā, esi gatavs pārvarēt grūtības, kavēšanos vai citas problēmas. Ja dodies kaut kur ar savu transportu, pārliecinies vai tas ir darba kārtībā. Izvairies no strīdiem ar cilvēkiem, ar kuriem kopā ceļo. Patīkamas solās būt ziņas, kas saistītas ar gaidāmām pārmaiņām. Tu beidzot saņemsi svarīgu informāciju vai pieņemsi svarīgus lēmumus. Daudzi Sari varēs plūkt uzvaras laurus paveiktā darbā vai projektā, kur ir iesaistījušies. Šonedēļ centies nesatraukties par sīkumiem. Var rasties dažādi pārsteigumi, kas būs saistīti ar izmaiņām tavā vai kāda radinieka dzīvē. Svaru sievietēm vairāk uzmanības būs jāpievērš darbam un uzdevumu ātrākai paveikšanai, bet vīriešiem jāpievērš uzmanība dažādu lietu iegādei. Iespējams, tas būs saistīts ar remontu vai īpašumu, kurā neesi dzīvojis.

 

 

Skorpions

Šajā nedēļā var rasties konflikts, jo uzzināsi par kādiem komentāriem vai tenkām. Šonedēļ tev būs iespējas realizēt savus personīgos plānus vai paveikt svarīgas lietas, kas saistītas ar tavu darbu. Daudzi Skorpioni šonedēļ saņems uzaicinājumu vai ceļojuma piedāvājumu. Tomēr, visticamāk, būsi ļoti izvēlīgs uz to, kurus cilvēkus apciemot, bet kurus nē.  Iespējams, dažādi apkārt esošie notikumi liks tev pārdomāt pašam savu rīcību un dzīvi kopumā. Velti laiku sarunām ar cilvēkiem. Iespējams, šīs nedēļas laikā tavās attiecībās ar ģimenes locekļiem radīsies nopietnākas pretrunas. Vairumā gadījumu tās būs saistītas ar finanšu vai īpašuma interesēm. Tevi pārsteigs bērna/jaunieša rīcība vai lēmums. Būtu lietderīgi dot viņam iespēju būt patstāvīgākam pat tad, ja situācija saistīta ar viņa pieļautu kļūdu. Skorpionu sievietēm šī solās būt visai labvēlīga nedēļa finanšu plānu attīstībai. Skorpionu vīriešiem vajadzēs samierināties ar tādām situācijām, kurās ir kaut kā zaudēšana.

 

 

Strēlnieks

Šī solās būt tev svarīgas pieredzes nedēļa, kas ilgi paliks atmiņās. Būsi emocionāli saistīts kāda drauga ģimenes notikumā. Šo septiņu dienu laikā centies izvairīties no nopietniem solījumiem, kas saistīti ar taviem radiniekiem. Daudziem Strēlniekiem nāksies iesaistīties kāda radinieka vai drauga veselības problēmu likvidēšanas procesā. Šonedēļ, iespējams, tev radīsies neplānoti ienākumi jeb arī jaunas iespējas labākiem vai papildu ienākumiem. Šīs nedēļas pārsteigumi liks domāt par pieņemtajiem lēmumiem, saistībām vai solījumiem. Šie pārsteigumi var izraisīt negaidītas izmaiņas vai atcelšanu. Ticams, ka lielāka skaidrība radīsies darba lietās, iespējams, noskaidrosies kādas baumas. Tas var radīt spriedzi gan tev, gan kolēģiem. Var gadīties, ka šajā nedēļā būs satraukums par mīļotā cilvēka veselību. Strēlnieku sievietēm nevajadzētu atstāt bez ievērības ginekoloģiska rakstura lietas.

 

 

Mežāzis

Šī tev solās būt visai aktīva un uz dažādu uzdevumu veikšanu orientēta nedēļa, kurā būs svarīgi iepriekš visu izplānot. Tas palīdzēs tev vislabāk izmantot situācijas un iespējas. Šīs nedēļas veiksmes un neveiksmes pilnībā būs atkarīgas no  labas organizācijas. Šī būs laba nedēļa mīlas lietām. Tiem Mežāžiem, kuri ir precējušies, šajā nedēļā radīsies lielāka izpratne par partneri un viņa vēlmēm, darbiem utt. Iespējami finansiāli ieguvumi vai ar naudu saistīti panākumi, taču, visticamāk, tas būs saistīts ar to, ka pēdējā laikā esi vairāk strādājis. Šie ienākumi ļaus atrisināt finansiālas problēmas vai veikt nokavētu rēķinu apmaksu. Iespējams, vilšanos sagādās kādas neparedzētas ziņas saistībā ar vīrieti, kuru tu pazīsti. Šonedēļ ieteicams koncentrēties uz tām attiecībām, kas pēdējā laikā kaut kādu iemeslu dēļ atstātas novārtā. Būs jauni apstākļi, saistības un iespējas to attīstībai. Mežāžu vīriešiem šonedēļ pastiprināta uzmanība jāpievērš tam, kādi lēmumi tiek pieņemti. Sievietēm vairāk vajadzētu pievērsties konkrētu lietu plānošanai.

 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ iespējami dažādi notikumi vai izmaiņas tavā darba vietā. Lielākoties tas viss solās būt uz labo pusi, taču katram Ūdensvīram situācija var pamainīties atkarībā no tā, kā rīkojas kolēģi. Šonedēļ izvairies no lielu plānu veikšanas, kas saistīti ar cilvēkiem no citām pilsētām vai pat valstīm, jo to realizēšanas iespējas nebūs visai lielas. Gaidāma nopietna saruna ar kādu no saviem radiniekiem. Šī būs lieliski piemērota nedēļa tam, lai izstrādātu savus plānus vai uzdevumus, kas saistīti ar īpašumu vai nekustamo īpašumu. Esi uzmanīgs, strādājot ar instrumentiem un iekārtām. Šīs nedēļas laikā būs saruna vai notikums, kas saistīts ar sievieti no tava radinieku vai draugu loka, vai arī ar kaimiņieni. Iespējamas ziņas par bērna piedzimšanu. Ūdensvīru sievietēm vajadzētu piebremzēt ar pārsteidzīgu secinājumu izdarīšanu. Ūdensvīru vīriešiem iespējami negaidīti notikumi mīlas dzīvē.

 

 

Zivis

Šī solās būt nedēļa, kurā iespējams saņemt labas ziņas arī no citas pilsētas vai valsts. Iespējams, tas būs saistīts ar to, ka tu dosies ceļojumā. Šīs nedēļas laikā būs prieks tavās mājās. Ticams, ka tas būs saistīts ar to, ka tiks atrisinātas kaut kādas problēmas. Šo septiņu dienu laikā uzmani savu konfidenciālo informāciju – parūpējies par e-pasta un darba lietu papildu drošību. Var gadīties, ka nedēļas laika būs bažas par radinieka vai drauga veselību. Tagad saņemsiet uzaicinājumu vai apmeklēsi kādu cilvēku, lai sveiktu viņu ar kādu svarīgu dzīves notikumu. Gaidāma svarīga tikšanās vai saruna ar personu, kura dzīvo citā pilsētā vai valstī. Iespējams, tu dosies komandējumā vai saņemsi darba piedāvājumu kādā citā pilsētā. Zivju vīriešiem radīsies neparedzēta plānu maiņa vai atlikšana, kas radīs emocionāli vai veselības diskomfortu. Zivju sievietes ceļos un atpūtīsies brīvdienās. Iespējami emocionāli, interesanti, pat romantiski piedzīvojumi.

 

 

Brīnišķīgu nedēļu!

Sabiedrība

Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...

Mammas apciemojuma laikā Magonei ļoti nepatīkams atklājums

  Bitīt matos, pastarā dozīt – te tak zobus var pazaudēt! Tā par ceļa posmu Priekulē,...

Kaspars ir nelokāms, Olgas atvašu sapnim nebūs lemts piepildīties

  Nē, nebūs, vispirms parūpējieties par sev! Un nestāstiet, ka jūs trīs reizes dienā vedīsiet suni...

Rēzeknieši izdomājuši, kā cīnīties ar rekordaugsto siltuma cenu, tomēr rodas jauni šķēršļi – VIDEO

  Rekordaugsta siltumenerģijas tarifa dēļ lielākā daļa rēzekniešu jau gandrīz mēnesi iztiek bez karstā ūdens. Mēģinot...

Vīrietis, kurš vakar uzbruka jaunietim ar Ukrainas karogu, atrasts paslēpies bēniņos; iesaistīta specvienība

  Valsts policija aiztur vīrieti, kurš vakar netālu no pasākuma norises vietas nodarīja miesas bojājumus personai...

Pavisam čābīgi izgājis dārga sporta auto stūrētājam Jūrmalā – FOTO

  Jūrmalā, Kauguros, piektdien notikusi avārija, kurā savu dārgo sporta spēkratu sadauzījis kāds "Ford Mustang" īpašnieks. Negadījums...

Horoskopi un Testi

Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...
Foto:Flickr.com/Nomad YC /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

  Auns Šodien būsi pārlieku runīgs. Ja tev tuvumā pagadīsies kāds „spiegs”, viņam pavisam noteikti izdosies savākt...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪNIJAM

Kādi notikumu un dzīves pavērsieni jūnijā sagaida tieši tevi, uzzini šī mēneša horoskopā!   Auns Pagājušajā mēnesī tev,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. maijs

  Auns Šodien kalsi plānus savas finansiālās labklājības uzlabošanai. Šajā sakarā nāksies gan saskarties ar nelieliem sarežģījumiem,...

Mājai un Dārzam

Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...

Vai vispār sagaidīsim kārtīgu vasaru? Stāsta sinoptiķis Toms Bricis!

Vai vasara vispār būs? Šādu retorisku jautājumu savā video blogā uzdod LTV laika ziņu redaktors...