Marts tūdaļ jau pusē, straujiem soļiem tuvojas pavasaris un sirdis sāk pukstēt straujāk. Jau drīz pilnu krūti elposim spirgto pavasara gaisu, priecāsimies par pavasara puķēm un dabas mošanos. Ko zvaigznes tev sola šajā nedēļā?

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ zvaigznes sola neparedzētus notikumus saistībā ar spontānu izbraucienu vai jaunumus, telefona sarunu ar kādu personu, kas dzīvot citviet. Varētu būt gaidāma emocionāla tikšanās ģimenes un tuvāko radu lokā. Iespējami arī citi notikumi, kuros iesaistīti būs ģimenes locekļi, no kuriem, diemžēl, nesaņemsi tev vajadzīgo sapratni un atbalstu. Pozitīvas emocijas sagādās kāda jauna sieviete vai meitene. Auna zīmē dzimušajām, gados jaunām sievietēm veiksmīgs laiks, lai realizētu iepriekš izvirzītus plānus un mērķus. Veiksmīgi izdosies atrisināt dažādas problēmas, pavērsies jaunas iespējas. Dažiem palaimēsies saņemt neplānotus materiālus ienākumus, laimestu loterijā utml. Nedēļas laikā nāksies pieņemt kādu svarīgu lēmumu, kas saistīts ar kādu ceļojumu un sievieti vai sievietēm. Auniem – sievietēm – pārdomas raisīs kādas pārmaiņas dzīvē. Tās varētu būt saistītas ar pārvākšanos vai ceļošanu. Būsi atvērts jaunām iespējām un jauniem cilvēkiem savā dzīvē.

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ atrisināsi kādu senu problēmu un atrisināsi jautājumu, kurš pēdējā laikā tevi īpaši kaitina un raisa spriedzi. Daudzus Vērša zīmē dzimušos šī nedēļa iepriecinās mīlas jautājumos. Labvēlīgs laiks jaunu attiecību izveidei vai esošo attiecību attīstībai, nostiprināšanai. Neizbēgamas būs diskusijas ar mīļotajiem cilvēkiem par jūsu attiecību nākotni. Tiem, kuru otrā pusīte dzimusi Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē, zvaigznes sola īpaši interesantus un neparedzamus notikumu pavērsienus. Vērsa zīmē dzimušie vīrieši saskarsies ar nepatīkamu pārsteigumu: zaudējumu, neveiksmi vai problēmām, kuras radīsies no kādas senāk piedzīvotas neveiksmes. Šonedēļ atjaunosies komunikācija ar kādu vīrieti, ar kuru kontakts dažādu dzīves notikumu dēļ iepriekš pārtrūka. Saņemsi jaunumus vai piedāvājumu, kurš var atnest tev zināmu labumu. Tas var būt saistīts ar tavu darbu, biznesu, jaunām profesionālajām iespējām, statusu sabiedrībā utt. Pievērs uzmanību komunikācijai ar tiem, ar kuriem tev ir kopīgas intereses.

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ, neatkarīgi no tava dzimuma un plānotajiem notikumiem, lielu lomu tavā dzīvē spēlēs vīrieši. Spēsi rast risinājumu kādai problēmai, kā rezultātā situācijas nostabilizēsies un atgūsi mierīgu prātu un sirdi. Nelielas finansiāla rakstura problēmas varētu sagādāt kāds vīrietis no draugu vai tuvinieku loka. Īslaicīgi sarežģījumi un nepatikšanas būs saistītas ar naudas iegūšanu no bankas vai konkrētu līgumu slēgšanas. Veselības problēmas atgādinās, ka ir laiks parūpēties par sevi. Izvairies no stresa un centies ar pozitīvu skatu raudzīties uz sarežģītām un emocionālām situācijām, kurās šonedēļ nonāksi. Iespējams, tev būs nepieciešama palīdzība kādā jautājumā, kas skars tavu dēlu, mazdēlu, māsas vai brāļa dēlu. Nedēļa būs visai sarežģīta dēļ pienākumiem un rūpēm par mājām. Iespējamas nepatikšanas mājās, kurām tev būs jārod risinājums. Rūpes sagādās arī tev mīļie cilvēki. Dvīņu zīmē dzimušās sievietes saņems kādu svarīgu informāciju vai jaunumus. Vīriešiem gaidāmi interesanti notikumi mīlas dzīvē vai darba vietā.

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šī nedēļa būs labvēlīgs laiks, lai atrisinātu mazākus vai lielākus konfliktus, tiktu galā ar problēmām mājās un ģimenē, kā arī sakārtotu lietas saistībā ar valsts iestādēm. Piedzīvosi pārmaiņas, kas saistītas ar izglītību un darbu. Kādu iemeslu dēļ var nākties atlikt darba pienākumus. Pavērsies iespēja atrisināt kādu konfliktu ar ģimenes locekli. Veiksmīgi izdosies rast kompromisu pat viskutelīgākajās situācijās, kuras pēdējā laikā nodarbina tavu prātu. Iespējams, dosies izbraucienā vai saņemsi uzaicinājumu apciemot kādu, kurš dzīvo tālu prom. Pastāv risks saskarties ar kādām problēmām izbrauciena laikā. Centies nelolot viltus cerības un ilūzijas, skaties uz lietām reālistiski. Daži var saskarties ar finansiālām problēmām, taču rūpīgi veicot aprēķinus un saplānojot izdevumus, tās veiksmīgi varēsi atrisināt. Vīriešiem gaidāmi ielūgumi uz īpašiem notikumiem. Piektdien esi atvērts jebkuram ieteikumam, ielūgumam, informācijai un jaunumiem.

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šī nedēļa tevi pārsteigs ar jaunumiem par negaidītu grūtniecību, ziņām par bērna piedzimšanu vai citu tamlīdzīgu notikumu. Īpaša veiksme gaidāma saistībā ar tavu ģimeni, kādu svarīgu, ieplānotu notikumu vai izvirzītu mērķi, cerību. Zvaigznes sola iepriecinošus jaunums no cilvēka, kurš dzīvo citviet. Sievietēm var nākties saskarties ar dažādiem pārpratumiem vai emocionālām konfrontācijām. Iespējams, atsevišķas lietas uztversi emocionālāk kā tavs partneris. Atsevišķos gadījumos var nākties paņemt attiecībās pauzi, lai izvērtētu to iespējamo nākotni. Vīriešiem labvēlīgs laiks, lai veiktu kādu nozīmīgu pirkumu, kuram ilgstoši krāta nauda. Nelielas veselības problēmas var skart tavu meitu vai mazmeitu, kuru cēlonis būs konkrēti notikumi viņu dzīvē. Gaidāmas brīvdienas, dzimšanas diena, vārda diena vai citi svētki par godu kādam zēnam vai jaunam vīrietim. Pārsteigumus, kuri atstās nopietnas sekas nākotnē, sagādās kāds bērns vai jaunietis. Esi gatavs interesantiem notikumu pavērsieniem piektdien un sestdien.

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šī nedēļa būs nozīmīga, pateicoties lēmumiem, kurus pieņemsi. Esi piesardzīgs, lai izvairītos no dezinformācijs, manipulācijām, pašapmānu dēļ citu cilvēku ieteikumiem un sniegtās informācijas. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu sakārtošanai, taču piesargies no apkārtējo negatīvās ietekmes. Sievietes nodarbinās prātu ar domām par to, kā apdomīgāk un racionālāk veikt pirkumus sev vai savai mājai. Iespējama tikšanās saistībā ar kādu īpašumu. Vīriešiem gaidāma veiksme vai iepriecinoši jaunumi darbā. Nepatīkamus pārsteigumus sagādās kādas problēmas, par kuru rašanos intuitīvi nojauti jau iepriekš. Lai gan tev bija iespēja no tām izvairīties, kārtējo reizi pierādīsies, ka ne vienmēr dzīvē viss notiek tā, kā plānots. Var nākties saskarties ar pēkšņām veselības problēmām, kas prasīs ārstēšanos slimnīcā un īpašu medikamentu lietošanu. Darba vietā piedzīvosi pēkšņu stresu dēļ kāda incidenta, garām palaistas informācijas, kļūdas utml. Papildus izdevumus sagādās bērns vai bērni.

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Nedēļa solās būt īpaši interesanta Svaru zīmē dzimušajām meitenēm un gados jaunām sievietēm. Iespējams plānots vai spontāns ceļojums vai nozīmīga tikšanās ar personu, kas dzīvo citviet. Tev radīsies sajūta, ka šonedēļ nekādi īpaši notikumi nav gaidāmi, taču tā būs maldīga. Centies katru dienu paveikt ko nozīmīgu savā dzīvē, neskatoties uz savām emocijām un apkārt notiekošo. Šonedēļ tevi uzmeklēs kāda persona, kura ievilks tevi savās problēmās. Iespējams viņam/viņai būs nepieciešams tikai kāds, ar kuru padalīties savās rūpēs, taču var gadīties, ka šis cilvēks prasīs tev palīdzību kādā jautājumā. Esi sirsnīgs un neliedz savu palīdzību tiem, kam nepieciešams. Raizes var sagādāt mīļotā cilvēka veselība. Mīlas dzīvē gaidāmi dažādi pārpratumi un strīdi, taču tie būs īslaicīgi un nenozīmīgi. Saņemsi pārsteigumu savās mājās. Tas dos tev cerību par kādu pozitīvu notikumu tuvāko mēnešu laikā. Neliels cerību stariņš uzspīdēs arī tiem, kuri līdz šim vēl nav saņēmuši atbildi uz savu mīlestību, taču nerīkojies steidzīgi un neizdari pārdrošus secinājumus.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Skorpioniem gaidāmi jaunumi vai jaunas iespējas, kas pavērsies pēc tikšanās ar kādu sievieti. Zvaigznes sola veiksmi, ieteikumus vai jaunumus, ko saņemsi no personas, kas dzimusi Lauvas, Auna vai Strēlnieka zīmē. Jutīsi atvieglojumu pateicoties kādas stresa pilnas situācijas veiksmīgam atrisinājumam. Pavērsies durvis uz jaunām iespējām, sasniegumiem un pozitīviem rezultātiem jomā, kura iepriekš sagādāja galvassāpes. Neskatoties uz to, nezaudē savas spējas apsvērt uz izanalizēt jebkuru situāciju. Apmeklēsi kādu sanākšanu, pasākumu vai uzaicināsi citus ciemos pie sevis, kā rezultātā gūsi pozitīvas emocijas. Labvēlīgs laiks romantiskiem randiņiem, otras pusītes meklējumiem un draudzīgai komunikācijai ar draugiem no tuvienes un tālienes. Esi atvērts jauniem cilvēkiem savā dzīvē. Nesteidzies izteikt pārsteidzīgus spriedumus, vadoties tikai pēc pirmā iespaida. Dažkārt patiesa draudzība vai mīlestība sākas ļoti sarežģītos apstākļos. Iespējams, raizes sagādās kāds naudas čeks, kurš saistīts ar vīrieti – tuvinieku vai biznesa partneri. Izmanto šo nedēļu, lai noslēgtu finansiāla rakstura vienošanās un līgumus. Skorpiona zīmē dzimušie vīrieši var izmēģināt savu veiksmi loterijās, taču vēlams neaizrauties.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ gaidāmi pārsteigumi, kas saistīti ar kādu nozīmīgu finanšu dokumentu, līgumu vai vienošanos. Var nākties sniegt palīdzīgu roku problēmu risināšanā kādai sievietei. Zvaigznes sola īpaši veiksmīgu laiku darbā Strēlnieka zīmē dzimušajām sievietēm. Nepatīkamus brīžus sagādās pēkšņa vajadzība veikt izmaiņas savos mēneša nogales plānos. Tas var būt kāds notikums, kas neskar tevi konkrēti, bet tavu ģimeni, darbu vai draugus. Negatīvas emocijas raisīs zaudējumi vai zādzība tuvinieku, draugu vai kaimiņu mājās. Svarīgas ziņas vai notikums kādas meitenes, jaunas sievietes dzīvē radīs vajadzību ar viņu tikties. Iespējams, būs nepieciešams ar viņu pārrunāt notikušo, taču pārliecinies, ka esi morāli nobriedis šai sarunai un jau iepriekš apdomā, kādu padomu vēlies sniegt. Nodibināsi jaunas pazīšanās un draudzības ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Izvairies no negodīgiem cilvēkiem, kuri dod viltus solījumus.

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Augstas likmes un cerības uz šo nedēļu liks vīrieši virs 35 gadu vecuma. Nāksies saskarties ar dažādiem neplānotiem notikumiem, kuriem nebūsi īsti gatavs. Pastāv risks attīstīties spriedzei vai konfliktam ar kādu gados jaunu ģimenes locekli. Tas var izvērsties visai liels, tādēļ tev pašam nāks tikai par labu, ja centīsies no tā izvairīties. Vīriešiem par sevi atgādinās kāda senāka mīlestība vai iepriekšējā laulātā draudzene. Neskatoties uz to kā un kas tieši notiks, tas liks tev gremdēties pagātnes atmiņās. Šonedēļ centīsies palīdzēt kādā sarežģītā situācijā kādai meitenei vai jaunai sievietei. Saņemsi nevēlamas ziņas, kas saistītas ar kādu sievieti. Daži Mežāža zīmes pārstāvji metīsies nomainīt veco mīlestību pret pavisam jaunu. Interesanti un gan tev, gan apkārtējiem svarīgi jaunumi gaidāmi pirmdien un piektdien.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Šī nedēļa solās būt īpaša un cerību pilna Ūdensvīra zīmē dzimušiem, jauniem vīriešiem. Gaidīsi kādu patīkamu notikumu vai jaunumus. Būsi fokusējies uz svarīgu notikumu kāda drauga dzīvē. Tas varētu būt saistīts ar jau dzimušu vai vēl nedzimušu bērnu vai mazbērnu. Zināmi sarežģījumi solās būt attiecībās ar draugiem, kuri ir jaunāki par tevi. To pamatā būs atšķirīgie viedokļi un uzskati. Nejauši atklāsi kādu pret tevi vērstu noziegumu, apmelojumu vai apvainojumu. Labā ziņa ir tā, ka, lai kas tas arī būtu, tas nespēs tev nodarīt lielu postu un ļaunumu. Esi gatavs pārsteigumiem no kādas tuvu vai tālu dzīvojošas sievietes. Ūdensvīra zīmē dzimušajām sievietēm var nākties nozaudēt kādu dokumentāciju vai svarīgu informāciju. Izvairies no konfliktiem pirmdien. Piektdiena un sestdiena būs īpaši labvēlīgas dienas sanākšanām un sarunām ģimenes lokā.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Šī nedēļa daudzus varētu pārsteigt ar jauniem darba piedāvājumiem, svarīgiem klientiem, paaugstinājumiem amatā utml. Nedēļas laikā gaidāma tikšanās vai kāda viesa uzņemšana mājās. Saņemsi patīkamu, negaidītu peļņu. Labvēlīgs laiks dažādu finanšu un īpašumu jautājumu sakārtošanai. Skatīsies uz aizdomām uz jauniem cilvēkiem, kuri ienāks tavā ģimenē vai kaimiņu lokā. Esi atvērts jaunām iespējām – zvaigznes sola īpaši piemērotus apstākļus savu mērķu sasniegšanai. Iespējams, būs jāparūpējas vai jāapciemo kāds mīļš tuvinieks, kuru piemeklējušas veselības problēmas. Rūpīgi saplāno uzdevumus, kurus grasies veikt pirmdien, jo katrs no tiem būs jāveic steidzami un ar lielu atbildības sajūtu, ja vēlies gūt panākumus. Nedēļas beigās gaidāmi papildus ienākumi.

 

 

 

Prieka, laimes un veselības pilnu tev šo nedēļu!

 

Sabiedrība

Izskan pirmās prognozes par laiku ziemas turpinājumā

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku turpmākajā ziemā. "Prognozes februārim un...

Ļoti smaga avārija šorīt notikusi starp Valmieru un Cēsīm – VIDEO

  Kā vēsta aculiecinieki vietnē "Sadursme", sestdienas priekšpusdienā smaga avārija notikusi uz šosejas starp Valmieru un...

Naktī uz Tallinas šosejas notikusi liela nelaime

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 158 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 19 cilvēki un divi gājuši...

Diemžēl saņemta skumja vēsts – 76 gadu vecumā miris pazīstamais aktieris Arnis Līcītis

  Mūžībā 76 gadu vecumā devies pazīstamais aktieris Arnis Līcītis, sociālajos tīklos piektdien vēsta viņa draugi...
Foto:Pexels.com/Kote Baeza/CC

Kurzemniece vētras laikā piedzīvo lielu pārsteigumu

  Pirmdien, 17. janvārī, kad visā valsts teritorijā plosījās spēcīga vētra, kāda 21 gadu veca sieviete...

Haoss uz Latvijas ceļiem – avarē autobusi un mašīnas, ir upuris – VIDEO

  Slideno ceļu dēļ piektdien grāvī iebraukuši vairāki satiksmes autobusi un kravas auto, kopumā vismaz 60...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. janvāris

  Nedēļas noslēgums izdosies lielisks, šodien droši uzņemies pat visgarlaicīgāko darbu, jo tev pietiks pacietības un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. janvāris

Nāksies turpināt apdomīgi un taktiski spert savus ikdienas soļus. Vajadzētu izmantot šodienas pretrunas un ķildas...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam FEBRUĀRIM

  Šī gada pirmais mēnesis jau tūliņ ir galā, bet te nākamais jau steidz – jāsaka...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. janvāris

  Rīts var sagādāt pārsteigumus. Kādi tie būs – viss atkarīgs tikai un vienīgi no mums...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. janvāris

  Šī diena kopumā solās būt harmoniska un mierīga. Šī diena dos tev daudz pozitīvu emociju...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. janvāris

  Šodien būs grūti pretoties jebkāda veida kārdinājumiem. Neaizmirsti par to, kas tev ir svarīgs un...

Mājai un Dārzam

Izskan pirmās prognozes par laiku ziemas turpinājumā

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku turpmākajā ziemā. "Prognozes februārim un...

Izplatīts brīdinājums par laiku naktī

  Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķi brīdina par naktī uz sestdienu gaidāmo laiku. 21.-22.01.2022. naktī...

Kāds laiks būs brīvdienās un nākamnedēļ? – prognoze 7 dienām!

  Līdz ar brāzmaino vēju tuvākajās dienās pie mums ieplūdīs aukstāka gaisa masa un visā valstī...