Vai spēj noticēt, ka klāt jau maija otrā puse? Cerēsim, ka turpmāko dienu laikā gada piektais mēnesis mūs lutinās ar īstenam pavasarim raksturīgiem laika apstākļiem, lai varam izbaudīt dabas mērķtiecīgo tiekšanos pretī vasarai. Uzzini, kādi notikumu pavērsieni tev un mīļajiem šonedēļ paredzēti zvaigznēs. 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ Auna zīmē dzimušajiem pavērsies vairākas iespējas gūt progresu tādās jomās kā izglītība, karjera, bizness un publiskā uzstāšanās. Īpaši zvaigznes lutinās vīriešus, taču arī sievietes netiks apdalītas, ja vien saglabās mērķtiecību un koncentrēšanos uz plānu realizēšanu. Gūsi veiksmi, pateicoties padomiem, palīdzību un aizsardzību, ko nodrošinās kāds vīrietis. Pārsteigumiem pilna solās gan personīgā, gan profesionālā saskarsme ar sievietēm. Auna zīmē dzimušajām sievietēm, kuras šobrīd iesaistītas tiesu darbos, nāksies sastapties gan ar patīkamiem, gan ne tik patīkamiem notikumiem. Ne visas cerības šonedēļ tiks attaisnotas un ne viss notiks tā, kā sākotnēji bija plānots. Tomēr, neizdari secinājumus priekšlaicīgi un nenolaid degunu, jo nekas vēl nav beidzies. Nelūdz solījumus Svaru, Dvīņu un Ūdensvīra zīmē dzimušajiem. Viņiem būs gana daudz rūpju pašiem savā dzīvē. Ja tavs partneris ir Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmes pārstāvis, rēķinies, ka šonedēļ viņam, iespējams, būs nepieciešams tavs emocionālais atbalsts.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Vēršiem šodien nāksies steigā pieņemt lēmumus vai nevilcinoties reaģēt uz dažādiem ar finansēm saistītiem darījumiem un vienošanām. Visai sarežģīts laiks. Dažādas nebūšanas un neveiksmīgas apstākļu sakritības palielinās apkārt valdošo spriedzi. Tev būs jāizvēlas – paraudzīties uz notiekošo un veltīt laiku pārdomām vai krist panikā. Pastāv liela iespēja konfliktam vai nepamatotiem apvainojumiem ar personu no tava draugu loka. Tu pats riskēsi izraisīt jaunu un nevajadzīgu spriedzi. Daudz kas šajā nedēļā būs atkarīgs no tavas paškontroles gan domās, gan vārdos, gan rīcībā. Mīlas dzīve lielākoties dzirksteļos gados jauniem Vērša zīmes pārstāvjiem – vīriešiem. Iespējama jaunu attiecību uzsākšana vai uzmanības apliecinājumi no meitenes, par kuru jau ilgāku laiku pašam bijusi interese. Tevi sarūgtinās kādi jaunumi saistībā ar savu paziņu. Labvēlīgs laiks mantojuma lietu sakārtošanai.

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šonedēļ raizes sagādās dažādi finansiālie izdevumi, kurus plānots veikt tagad vai tuvākajā nākotnē. Iespējams, tie būs saistīti ar mājām, remontu un citām mājsaimniecības lietām. Ja šobrīd centies pārdot kādu īpašumu, vari saņemt pirkšanas piedāvājumu, kurš gan nebūs tev finansiāli izdevīgs. Izdosies gūt panākumus tev nozīmīgu plānu izpildē. Tas, protams, raisīs pozitīvas emocijas. Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē dzimuša cilvēka vārdi vai rīcība liks tev mainīt domas par sevi un savu potenciālu. Zvaigznes sola nepatikšanas ar cilvēkiem, kuri dzīvot citviet. Ar tām vari saskarties kādā izbraucienā, ja tāds ir plānots. Patīkamus brīžus sagādās ar meitu, mazmeitu vai citu jaunu sievieti kopā pavadītais laiks. Iespējams, saņemsi jaunumus par kādas grūtniecības iestāšanos vai meitenītes nākšanu pasaulē. Gados jaunām sievietēm gaidāmas svinības vai sanākšana par godu viņu pašu bērnam.

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ gaidīsi atrisinājumu dažādām finanšu problēmām. Iespējama finanšu lietu kārtošana saistībā ar kādu dokumentu vai līgumu. Nedēļas laikā nāksies parūpēties par kādas sievietes veselību. Iespējams, būs nepieciešams sniegt arī finansiālu palīdzību. Vēža zīmē dzimušām sievietēm gaidāmi nelieli, taču neparedzēti izdevumi, kuri uz kādu laiku sagādās problēmas ģimenes kopējā budžetā. Vīriešiem savukārt būs neieciešams nopietni un atbildīgi pievērsties dažāda veida mājsaimniecības un īpašumu jautājumu risināšanai. Jo vairāk tu atliksi šīs lietas, jo grūtāk būs atrast tām veiksmīgu risinājumu. Labvēlīgs laiks, kā arī darbam, kas saistīts ar transportu vai tūrismu. Esi vērīgs attiecībā pret jaunumiem, ko saņemsi no citā pilsētā dzīvojošiem Dvīņiem, Svariem vai Ūdensvīra.

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Šonedēļ jutīsies aizkaitināts vai saniknots dēļ kāda ģimenes lokā esoša zēna vai jauna vīrieša rīcības. Rūpīgi pārdomā to, kā reaģēt. Neļauj emocijām valdīt pār prātu. Gaidāma negaidīta tikšanās vai apciemojums mājās. Piedzīvosi pārsteigumu pilnus notikumus saistībā ar Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmē dzimušiem cilvēkiem. Veiksi nozīmīgus plānus, pieņemsi dažādus lēmumus, realizēsi idejas saistībā ar savu mīlas vai ģimenes dzīvi. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu sakārtošanai un tiesu darbiem. Nepatīkami un neparedzēti notikumi var būt saistīti ar bērnu, mazbērnu vai citu gados jaunu personu no tuvāko draugu vai ģimenes loka.

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ ieteicams sakārtot dažādus darba un biznesa jautājumus, it īpaši, ja plānā ir noslēgt kādu pirkšanas – pārdošanas vai citu finansiāla rakstura vienošanos. Iespējama aizkavēšanās no darba vai bankas gaidāmajā naudā. Kādas jaunas, ģimenes lokā esošas, sievietes rīcība raisīs raizes un dažkārt arī pasliktinās tavu garastāvokli. Gados jaunām Jaunavas zīmē dzimušām sievietēm gaidāmas emocionāla rakstura problēmas ģimenē, dažādas nesaskaņas, apvainojumi utml. Izvairies no jebkā uzspiešanas saviem draugiem. Nelūdz viņiem dot tev nereālus solījumus. Pievērs uzmanību attiecībām ar Vēža, Zivju un Skorpiona zīmē dzimušiem cilvēkiem – pastāv risks pārpratumiem un nesaskaņām. Labvēlīgs laiks izjukušu attiecību atjaunošanai, abpusējai piedošanai un dažādu pagātnes kļūdu aizmiršanai. Būsi pacilātā noskaņojumā sev nozīmīgās personīgās vai darba attiecībās, kuras turpinās pozitīvu attīstību.

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Šonedēļ būsi ļoti pārliecināts par sevi un lēmumiem, kurus pieņemsi. Tas būs īpaši nozīmīgi tavās attiecībās ar draugiem, kuri nesen dēļ savas rīcības ir tevi aizkaitinājuši. Lai arī kādus lēmumus tu pieņemtu, intuitīvi jutīsi, ka tie ir īstie un pareizie priekš tevis. Ceļojumu laikā jārēķinās ar pēkšņām izmaiņām, it īpaši, ja tiem ir konkrēts mērķis vai tie saistīti ar biznesu. Slēgsi vienošanos saistībā ar kādu īpašumu, kuru tu pats neizmanto vai, kurš atrodas tālu no tavas pašreizējās dzīvesvietas. Gaidāmi pārsteigumi darbā un biznesā. Tie būs saistīti ar jaunām pārmaiņām vai dividenžu iegūšanu pateicoties iepriekš veiksmīgi pieņemtiem lēmumiem utml. Daži uzsāks jaunu darbu vai hobiju. Saņemsi ielūgumu vai dokumentu saistībā ar savu dēlu. Uzzināsi jaunumus par iestājušos grūtniecību vai kāda zēna nākšanu pasaulē.

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ gūsi vairākas interesantas iespējas uzlabot savu ienākumus. Ļoti iespējams, ka tas būs saistīts ar papildus pienākumiem un darbu. Informācija par to un ieteikums to pieņemt nāks no tavu draugu loka. Kaut kādā ziņā lielu lomu naudas jautājumos šajā nedēļā spēlēs persona, kas dzimusi Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē. Lēmumi un pārmaiņas, kuras nāksies pieņemt šajā nedēļā negatīvi ietekmēs tavu noskaņojumu. Ja iespējams, lūdz padomu un palīdzību Svariem, Ūdensvīram vai Dvīņiem. Ne pārāk iepriecinošs laiks arī tiem, kuri iesaistīti tiesu darbos. Tevi apciemos kāda sieviete vai arī tu pats pie kādas dosies ciemos. Gados jauniem Skorpioniem nāksies koncentrēties un atbildīgi attiekties pret viņu ar mājām saistītajiem uzdevumiem un pienākumiem. Labvēlīgs laiks, lai uzsāktu kopdzīvi un nodibinātu ģimeni.

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ savu enerģiju novirzīsi dažādu ar ģimeni un mīlas dzīvi saistītu plānu realizēšanai. Iespējams uzsāksi attiecības, kopdzīvi vai iestūrēsi laulības ostā. Gaidāmas interesantas un noderīgas sarunas ar tuviniekiem no tuvienes un tālienes. Tie, kuri iepriekš pavirši attiekušies pret savu veselību, šonedēļ samaksās par šo savu kļūdu. Attiecies pret šīm problēmām nopietni un nepieļauj to atkārtošanos. Būs jāsaskaras ar steidzami veicamiem izdevumiem, kas raisīs iekšēju nemieru, bailes un iztrūkumu tavā budžetā. Sargā savu maku, atrodoties publiskā vietā, lai iepirkšanās laikā nepiedzīvotu nepatīkamus starpgadījumus. Šajā nedēļā liela vērība jāpiešķir ar naudu saistītiem jautājumiem. Esi apdomīgs, piesardzīgs, izvairies no riskantiem vai uz emocijām balstītiem pirkumiem. Tava uzmanība būs nepieciešama arī dažādiem finansiāla rakstura darījumiem un dokumentiem.

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Šī nedēļa galvenokārt būs par un ap dažādiem steidzami risināmiem jautājumiem saistībā ar naudu un finanšu dokumentiem. Paļausies uz citu sniegtajiem solījumiem un palīdzības. Situācijas atrisināšanai būs nozīmīgas tavas spējas mobilizēties. Finansiālā ziņā šī nedēļa pavisam noteikti nebūs no vieglajām, taču būsi tam gatavs. Problēmas un nepatikšanas var sagādāt cilvēki, no kuriem to tu pavisam noteikti nekad nebūtu gaidījis. Pozitīvi notikumi būs saistīti ar draugu sniegto atbalstu, jaunu draudzību un romantisko attiecību izveidošanu. Saņemsi dažāda veida palīdzību no draugiem, taču tās apmēri atkarīgi no tavas līdzšinējās attieksmes pret viņiem. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu kārtošanai un tiesu darbiem, ja vien izvairīsies no negodīgas rīcības. Pievērs uzmanību gan pozitīvajai, gan negatīvajai Zivju, Vēža un Skorpiona rīcībai.

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Nedēļas laikā gaidāma saruna ar bērnu vai mazbērnu, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī. Tās iemesls būs kāds tevis pieņemtais lēmums vai nepieciešamība sniegt savu palīdzību un atbalstu. Labs laiks dažādu ar bērniem saistītu dokumentu kārtošanai (pase, stipendija, utml.). Iespējams konflikts ar meiteni vai jaunu sievieti, kura dēļ nonāksi nepatīkamā un sarežģītā situācijā. Tā var būt Auna, Lauvas vai Strēlnieka zīmes pārstāve. Sievietēm līdz 35 gadu vecuma vajadzētu izvairīties no nesaskaņām – tās attīstīsies nevēlamā virzienā un var rezultēties ar zaudējumu vai šķiršanos no kaut kā. Vari rēķināties ar finansiālu atbalstu, labu padomu vai citā veidā izrādītu labvēlību no sievietes, kura dzīvo citā pilsētā. Sievietēm virs 35 gadu vecuma jārēķinās ar nelieliem, taču neparedzētiem izdevumiem, kavētu maksājumu veikšanu u.c. Uz šo nedēļu liktās cerības un plāni var sevi neattaisnot. Esi gatavs arī nevēlamiem notikumiem, jo, diemžēl, no tiem neizdosies izvairīties.

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Viens no galvenajiem notikumiem šajā nedēļā būs saistīts ar vīrieti no tava ģimenes loka. Gaidāma tikšanās ar ģimenes locekļiem vai kāds liktenīgs notikums saistībā ar tuvinieku. Emocionālās problēmas, ar kurām saskarsies šīs nedēļas laikā, būs viegli atrisināmas. Raizes būs liekas, tādēļ centies kontrolēt savu rīcību un emocijas. Pretējā gadījumā nekas pozitīvs nav gaidāms, vadoties pēc iepriekšējās pieredzes. Tevi pārsteigs apciemojums mājās vai saņemsi ielūgumu doties ciemos pats. Dažiem būs nepieciešams izbraukt ārpus pašreizējās dzīvesvietas. Gaidāms negaidīts ceļojums, kura laikā piedzīvosi dažādas spēcīgas emocijas un gūsi jaunu pieredzi. Nedēļa atnesīs jaunas, negaidītas iespējas saistībā ar izglītību, karjeru vai biznesu vīriešiem līdz 35 gadu vecumam. Esi atvērts jauniem piedāvājumiem un iespējām.

 

 

 

Lieliskas turpmākās dienas!

Sabiedrība

Negaidīts pavērsiens noticis šovā “Lauku sēta”

  Piektdien, 17. septembrī, kanālā TV6 plkst. 21.00 realitātes šova “Lauku Sēta” dalībniekiem tiks dotas tikai...

Naktī liela nelaime notikusi Cēsīs

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 16. septembra plkst. 06.30 līdz 17. septembra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Diemžēl pienākušas skumjas ziņas par ceturtdien pie Rīgas HES notikušo smago negadījumu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 80 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietuši 17 cilvēki un viens gājis...

Skolēni nebaidās un demonstratīvi smēķē elektroniskās cigaretes pat skolas teritorijā – VIDEO

  Smēķēšana nepilngadīgo vidū joprojām ir problēma. Jēkabpils novada izglītības iestādēs novērots, ka pēdējā laikā skolēni...

Latvijā vecākais spēlējošais aktieris svin 70 gadus uz Dailes teātra skatuves – VIDEO

  Vai jūs zināt, kurš Latvijā ir vecākais vēl spēlējošais aktieris? Tas ir cienījamais Gunārs Placēns....

“Jūtos katra centa vērta!” Liene Kiviča soctīklos nāk klajā ar drosmīgu atklāsmi

  Māksliniece, mūziķa Andra Kiviča sieva Liene Kiviča sociālajos tīklos nākusi klajā ar drosmīgu un iedvesmojošu...

Horoskopi un Testi

pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. septembris

  Zvaigznes ir parūpējušās, lai šī diena ik vienam būtu patiesi aizraujoša.  Saņemsi vairākas atklāsmes dažādās...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. septembris

  Zvaigžņu raidītā mīlestības pilnā enerģija parūpēsies par savstarpēju laipnību un sapratni. Bet ko vēl tev...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. septembris

  Pirmā dienas puse solās būt ļoti pozitīva, tā radīs dažas oriģinālas idejas un vīzijas nākotnes...
pixabay.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. septembris

  Šodien zvaigznes neiesaka uzklausīt padomus no mazpazīstamiem cilvēkiem. Iespējams, ka tie, kuri nav patiesi ieinteresēti,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. septembris

Laiks skrien vēja spārniem, septembris teju jau pusē. Nāc, aplūko, ko šī diena sola tieši...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. septembris

  Dienas pirmo pusi zvaigznes iesaka pavadīt ar ģimeni, stiprinot attiecības, kā arī veicot mājas darbus....

Mājai un Dārzam

Izskan jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas nogalē pastiprināsies austrumu, ziemeļaustrumu vējš, kas daudzviet arī būs brāzmains. Vietām, galvenokārt valsts dienvidos,...

Sinoptiķis Bricis sarūgtina iedzīvotājus: Prognozes kļuvušas vēl nepatīkamākas – VIDEO

  Ja pagājušajā nedēļā vēl varējām baudīt atvasaru, tad šonedēļ laiks kļūs krietni rudenīgāks. Plašāk par...

Šonedēļ laiks ievērojami mainīsies

  Pirmdiena būs vislietainākā un vējainākā nedēļas diena, bet sākot ar otrdienu biežāk uzspīdēs saule un...

ATBILDĒT

Lūdzu, ievadiet savu komentāru!
Lūdzu, ievadiet savu vārdu šeit