Tikko esam pārkāpuši vasaras vidus slieksni, bet īsti jauku laiku kā neesam, tā neesam sagaidījuši. Tomēr šonedēļ kā reiz sinoptiķi beidzot sola vasaras atnākšanu. Lai mums katram šī nedēļa jauku mirkļu un domu piepildīta, ražīga, ģimeniska. Ko zvaigznes šonedēļ sola tieši tev?

 

Raksta beigās lasi arī, kas tevi sagaida vasaras otrajā mēnesī kopumā, kā arī, kuras dienas būs īpaši veiksmīgas, bet kurās – jābūt piesardzīgākam!

 

 

auns-zalaja-apli-ieksa-1Auns

Šonedēļ gaidāmi vairāki notikumi mīlas dzīvē – gan jau ilgstošās attiecībās, gan tajās, kas uzsāktas nesen. Nedēļas gaitā pavērsies jaunas iespējas dažādās dzīves jomās un nāksies pieņemt nozīmīgus lēmumus. Lielākoties tavas domas, rīcība un plāni būs saistīti ar ģimeni vai tuviniekiem. Tās var būt kāzas vai cita veida svinības, pateicoties kurām norisināsies arī radu kopā sanākšana. Dažiem vēl neprecētajiem Auna zīmes pārstāvjiem pastāv iespēja saņemt bildinājumu vai uzsākt kopdzīvi ar savu partneri. Īslaicīga un nepamatoti liela satraukuma pamatā būs bērna veselības problēmas vai viņa rīcība. Daļa saņems jaunumus par bērniņa nākšanu pasaulē pēc komplicētas vai pārāk ilgas grūtniecības. Saņemsi svarīgus un zīmīgus jaunumus, kuri saistīti ar cilvēkiem no tālienes. Ne tik patīkamas ziņas var būt saistītas ar tavu vai tavu tuvinieku personiskajām mantām un nekustamo īpašumu. Var gadīties, ka aizkavēsies kāda gaidīta dokumenta vai naudas saņemšana.

 

 

versis-zalaja-apli-ieksa-1Vērsis

Šonedēļ gaidāmi nozīmīgi notikumi un jaunumi, kuri saistīti ar kādu no tuviniekiem. Daudzi ļausies svinībām ģimenes lokā, kuras būs par godu kāda tuvinieka dzimšanas dienai, vārda dienai, laulībām, kāzu gadadienai utml. Ja šajā nedēļā plāno doties komandējumā, vari būt drošs, ka veiksme būs tavā pusē. Tā būs tev līdzās visos ar darbu saistītajos braucienos un ceļojumos. Labvēlīgs laiks jauna darba uzsākšanai citā pilsētā vai valstī. Lielai daļai nāksies risināt ar bērnu vai citu ģimenē esošu jaunieti saistītas problēmas. Visai problēmātiska nedēļa attiecībās un komunikācijā ar bērniem. Jārēķinās, ka izdevumi var būt lielāki, nekā ienākumi. Nāksies tikt galā ar vairākām finansiāla rakstura problēmām. Palīdzību šajos jautājumos varēsi atrast pie kāda no saviem tuviniekiem.

 

 

 

dvini-zalaja-apli-ieksa-1Dvīņi

Šī nedēļa solās būt tev labvēlīga finanšu jomā. Gaidāmas nozīmīgas sarunas un notikumi, kuri saistīti ar naudu un finansēm. Nepatīkamus pārsteigumus sagādās kāda tev zināma cilvēka veselības problēmas – jaunas diagnozes uzstādīšana, kam sekos ārstēšanās. Raizes radīs arī kāds sasirdzis tuvinieks, kurš atsakās sekot līdzi ārstu norādījumiem. Nedēļas gaitā piedzīvosi arī dažādus pārsteigumus ģimenē. Daļa no tiem var būt saistīti ar radiniekiem no tuvienes un tālienes. Iespējami neplānoti apciemojumi, tikšanās un uzaicinājumi ciemos. Tāpat pārsteigums var būt kāds bildinājums vai kāzas. Dvīņu zīmē dzimušajām sievietēm gaidāmas interesantas un noderīgas sarunas ar draugiem, kuru laikā tiks apspriestas jauna darba, biznesa un papildus peļņas gūšanas iespējas.

 

 

 

vezis-zalaja-apli-ieksa-1Vēzis

Šonedēļ varēsi baudīt nelielas brīvdienas vai atvaļinājumu mājās. Pozitīvas emocijas raisīs veiksmīgs, mājsaimniecībai noderīgs pirkums, padarīti remontdarbi vai kāds ar māju un ģimeni saistīts notikums. Daudziem priekšā ir nopietna saruna ar partneri par savu attiecību turpmāko nākotni. Labvēlīgs laiks, lai saderinātos, stātos laulībā, uzsāktu kopdzīvi utml. Vairāk uzmanības un domu veltīsi savai vai kāda tuvinieka veselībai. Iespējams, apmeklēsi dažādas ārstnieciskās procedūras, zobārstu, veiksi kosmētiskas izmaiņas ķermenī utt. Par sevi atgādinās kāda sena problēma, kura radīs zināmu diskomfortu, taču tu spēsi to ātri un veiksmīgi atrisināt. Gaidāms kāds pārsteigums mājās, kurš saistīts ar nelielas naudas summas atrašanu vai saņemšanu. Tevi pārsteigs cilvēki, kuri dzīvo tev līdzās vai netālu. Tas var būt uzaicinājums, tikšanās, ieteikums vai kāda īpaši nozīmīgas informācijas sniegšana.

 

 

 

lauva-zalaja-apli-ieksa-1Lauva

Nedēļas gaitā mājās gaidāmas dažādas ar ģimeni un tuviniekiem saistītas sarunas. Iespējams, tās vīsies ap kādu ģimenes noslēpumu vai kādu kutelīgu tēmu. Esi uzmanīgs vārdu izvēlē un savaldi savas emocijas. Ieteicams ievērot piesardzību, dodot vai saņemot naudu no kāda vīrieša, it īpaši, ja neesat savstarpēji labi pazīstami vai ir šaubas par konkrētās personas reputāciju. Dažiem satraukties liks kāda bērna vai grūtnieces veselība. Izvairies no atrašanās ārpus mājas, kad neesi labā omā, kā arī esi apdomīgs ēdienu izvēlē. Ar nopietnām problēmām saskarsies kāds no tava draugu loka. Atsevišķos gadījumos neizbēgama būs juridisko institūciju iesaiste un krasas pārmaiņas dzīvē. Ja nezini, kā konkrētajā situācijā palīdzēt, esi godīgs un nedod veltas cerības uz situācijas atrisināšanos. Lauvas zīmē dzimušajiem vīriešiem gaidāmas nesaskaņas, konflikti un spriedzes pilni brīži, kuru pamatā būs problēmas ar naudu vai finanšu dokumentu. Sievietes pavadīs vairāk laika kopā ar saviem draugiem un draudzenēm gan vienkārši sarunājoties, gan apmeklējot dažādus pasākumus.

 

 

 

jaunava-zalaja-apli-1Jaunava

Šonedēļ daudzi varēs baudīt sarunas un notikumus, kuri saistīti ar mīlestību un laulībām. Iespējamas dāvanas, negaidīti pirkumi un prēmijas. Ceļojumus un ar tiem saistītus notikumus pavadīs spriedze, konflikti un nesaskaņas. Iespējams, dosies ceļojumā, lai satiktu konkrētu, citviet dzīvojošu personu. Nodibināsi nozīmīgus kontaktus ar cilvēkiem no tālienes, kuri šobrīd atrodas tavā valstī. Vari saņemt nepatīkamus jaunumus par kāda sava paziņas ieilgušajām veselības problēmām. Atsevišķos gadījumos par sevi var atgādināt kāda ar mirušu cilvēku saistīta problēma. Var gadīties, ka konkrēto personu redzēsi sapnī. Pozitīvākie notikumi šajā nedēļā būs saistīti ar naudu, finanšu dokumentiem un jaunām darba iespējām. Šī nedēļa atnesīs veiksmi un jaunas iespējas iepazīt citviet dzīvojošus cilvēkus Jaunavas zīmē dzimušām sievietēm.

 

 

 

svari-zalaja-apli-ieksa-1Svari

Pirmdienu izmanto pārējās nedēļas saplānošanai, lai būtu drošs, ka izmantosi visas iespējas realizēt savus ieceres, sasniegt mērķus un gūt panākumus. Patīkamas emocijas sniegs kāds apciemojums, uzaicinājums uz tikšanos vai sanākšana. Pateicīgs un veiksmīgs laiks naudas saņemšanai un dažādu finanšu darījumu attīstībai. Iespējams, saņemsi bērnam paredzētu naudu vai naudu no bērna, kurš viens pats dzīvo tālienē. Piedzīvosi ar bērnu saistītu veiksmi, bērna piedzimšanu. Daži atskārtīs, ka iepriekš piedzīvots zaudējums patiesībā ir atslēga uz jauniem panākumiem. Pastāv iespēja uz laiku šķirties no kāda ģimenes locekļa vai tuvinieka, kurš dosies prom dēļ darba, biznesa, apciemojuma. Pēkšņas veselības problēmas tev vai tavam tuviniekam liks apmeklēt ārstu un veikt padziļnātus izmeklējumus. Svaru zīmē dzimušajiem vīriešiem nedēļa solās būt interesanta romantiskajā dzīvē.

 

 

 

skorpions-zalaja-apli-ieksa-1Skorpions

Šonedēļ Skorpiona zīmē dzimušie varēs baudīt atpazīstamību un iepriecinošas dāvanas. Gaidāma sanākšana mājās ar sev tuviem cilvēkiem. Vilšanos var radīt kādas sievietes rīcība finanšu jomā. Esi gatavs noderīgām un interesantām tikšanām. Iespējams, kāda iepriekš ieplānota tikšanās tiks pārcelta pāris dienas vai nedēļas uz priekšu. Nedēļas gaitā saņemsi nozīmīgu informāciju par jau notikušiem notikumiem. Nodibināsi kontaktus ar cilvēkiem no tālienes. Ne visi no tiem raisīs pozitīvas emocijas. Iespējami konflikti ar kādu vīrieti par ar ģimeni vai biznesu saistītām tēmām. Nepatīkami attīstītsies kāds uz greizsirdību un noslēpumiem balstīts konflikts. Sievietēm ieteicams būt uzmanīgām un piesardzīgām attiecībā pret naudu.

 

 

 

strelnieks-zalaja-apli-ieksa-1Strēlnieks

Šonedēļ vari gaidīt ienākumus ģimenes budžetā vai personīgajā bankas kontā. Naudu iegūsi pateicoties padarītajam darbam vai kādam ģimenes loceklim. Labvēlīga nedēļa tiem, kuri plāno pārdot vai iegādāties nekustamo īpašumu. Spēcīgas emocijas un mulsumu raisīs kādas tava draugu vai tuvinieku lokā esošas sievietes rīcība, uzvedība un izteiktie komentāri. Centīsies izprast, kas ir to cēlonis un, vai tie nav vērsti pret tevi. Iesaistīsies sarunā ar kādu radu lokā esošu vīrieti. Iemesls šai sarunai būs kaut kas viņam ļoti nozīmīgs. Strēlnieka zīmē dzimušās sievietes saņems kādu interesantu piedāvājumu profesionālajā vai privātajā dzīvē. Iespējama greizsirdība, šaubas un nesaskaņas ģimenē un romantiskajā dzīvē. Izvērtīsies dinamiska komunikācija ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes, kuras pamatā būs kāds ar tuvinieku vai bērnu saistīts notikums. Vīrieši var lolot cerības uz papildus ienākumu gūšanu un dažādu, ar finansēm saistītu, dokumentu sakārtošanu. Viss noritēs lēnāk, nekā tu vēlētos un nāksies pārvarēt zināmus šķēršļus un piedzīvot dažus ne tik tīkamus brīžus. Karjerā un biznesā varēsi baudīt jaunus piedāvājumus un  atzinību.

 

 

 

mezazis-zalaja-apli-ieksa-1Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušajiem šī nedēļa būs ļoti nozīmīga attiecībās un komunikācijā ar vecākiem un citiem vecāka gada gājuma tuviniekiem. Apmeklēsi kāda paziņas organizētās svinības par godu kādam īpašam notikumam, sasniegumiem. Liktenis var savest tevi kopā ar kādu īpašu cilvēku. Tikšanās var notikt gan reālajā dzīvē, gan virtuālajā vidē. Par sevi atgādinās kāda sena ģimenes problēma vai konflikts. Tas nopietni ietekmēs tavas attiecības ar mīļoto cilvēku un citiem tuviniekiem. Neļauj savām emocijām zaudēt kontroli. Atgriezties atpakaļ harmoniskā vidē būs diezgan grūti. Būs nepieciešams pieņemt kādu nozīmīgu lēmumu, rīkoties vai noslēgt vienošanos saistībā ar sev piederošajām mantām un īpašumiem. Atsevišķos gadījumos iespējama nekustamā īpašuma pārdošana vai izīrēšana. Pievērs vērību visai informācijai, kuru šonedēļ saņemsi.

 

 

 

udensvirs-zalaja-apli-ieksa-1Ūdensvīrs

Ūdensvīra zīmē dzimušajiem šonedēļ gaidāma īpaša tikšanās vai notikums, kurš saistīts ar kādu visai tuvu sievieti. Šajā nedēļā atbalstu, piedāvājumus un  uzmanības apliecinājumus galvenokārt saņemsi no sievietes vai sievietēm. Gaidāma iepazīšanās ar jauniem kaimiņiem vai ģimenes draugiem. Ar mājām un mājsaimniecību saistītus jautājumus palīdzēs risināt kāds radu lokā esošs cilvēks. Nedēļas laikā var nākties noslēgt sev ne pārāk tīkamu finansiāla rakstura vienošanos vai līgumu. Finanšu jomā situācija nebūs stabila un paredzami dažādi sarežģījumi saistībā ar naudas iegūšanu. Vīriešiem finanses liks lauzīt galvu galvenokārt nedēļas sākumā. Nedēļas otrajā pusē vari piedzīvot kādu nozīmīgu notikumu vai saņemt svarīgus jaunumus par kādu zēnu vai vīrieti. Sirdī brīvajām sievietēm var izdoties sastapt potenciālo partneri, kurš dzīvo citā pilsētā vai valstī.

 

 

 

zivis-zalaja-apli-ieksa-1Zivis

Zivju zīmē dzimušajiem šonedēļ gaidāma saruna par plānotu grūtniecību vai bērnu. Iespējams, šajā sakarā pārrunāsi ar bērnu vai mazbērnu gaidāmos izdevumus. Dažiem var izdoties spert soli uz priekšu kādā dzīves jomā, taču tas nebūs nekas ievērības cienīgs. Iesaistīsies sarunā ar meiteni vai sievieti, kura ir par kaut ko noraizējusies un stresa pārņemta. Vari būt drošs, ka viņas raudātās asaras nav mākslīgas un, neraugoties uz ārēji izrādītajām emocijām, viņa piedzīvo pamatīgas sirdssāpes. Nedēļas gaitā iespējams kāds neplānots ceļojums vai izbrauciens. Piedalīsies gaidītā vai, gluži otrādi, spontāni organizētā notikumā, kurš saistīts ar no tevis netālu dzīvojošu sievieti. Sievietes varēs baudīt interesantu un noderīgu finansiāla rakstura informācijas saņemšanu. Atsevišķos gadījumos zvaigznes lutinās arī ar papildus ienākumiem. Vīriešiem ieteicams plānot ar māju, mājsaimniecību, remontu saistītu mērķu realizēšanu. Pamatīgs prieks var pārvērsties par vilšanos. Tā pamatā būs sākotnēji gūtā nepatiesā un nepārbaudītā informācija vai arī pēkšņas izmaiņas konkrētajā situācijā.

 

 

 

Horoskopa zīmes, kurām JŪLIJS būs īpaši labvēlīgs

 

 

 

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪLIJAM

 

 

 

Veiksmīgas turpmākās jūlija dienas!

Sabiedrība

Situācija Latvijā atkal atbilst decembrim, kad izsludināja ārkārtējo situāciju medicīnā un striktus ierobežojumus

  Ja gada pirmajās astoņās nedēļās Latvijā bija vērojama Covid-19 saslimstības uzlabošanās, saslimšanas gadījumi palika mazāk,...

Pirmo reizi ciemos pie Ūdrīša un Ilonas Rīgas dzīvoklī – kā viņiem klājas tagad? – VIDEO

  Raidījums "Kad viņas satiekas" un Dagmāra Legante viesojas pie mūziķes un radošās personības Ilonas Balodes-Ūdres,...
Foto:Pixaby.com/CC

Saņemta skumja ziņa par Rīgā pazudušo jauno sievieti

  Šā gada 8. janvārī Valsts policija izsūtīja informāciju, ka Valsts policija meklē bezvēsts prombūtnē esošo...

Izskan jaunas ziņas par savulaik ietekmīgo uzņēmēju Gerkenu

  Kā vēsta 5.-10. maija izdevums "Privātā dzīve", viens no Latvijas savulaik pirmajiem miljonāriem Raimonds Gerkens,...

Dramatiski mainījusies “Caur ērkšķiem uz…” pirmās sezonas zvaigznes dzīve

  Kā vēsta izdevums "Vakara Ziņas", populārā STV šova "Caur ērkšķiem uz..." pirmās sezonas zvaigzne Linda...

Kumulatīvais rādītājs teju sasniedzis 460, svētdien vēl 338 Covid-19 gadījumi un 681 cilvēks slimnīcā

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) pirmdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 338 jauni...

Horoskopi un Testi

Horoskops: Katras horoskopa zīmes SIEVIETES PATIESĀ seja

Astrologi apgalvo, ka zina patiesību. To, ka katrai horoskopa zīmei ir gan labās, gan sliktās...
Foto:Wallpapermania.net

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 11. maijs

  Nebaidies pastāvēt par sevi un par lietām, kuras tev rūp, taču dari to adekvātā manierē....

Šīs ir trīs neuzticamākās horoskopa zīmes

Horoskopi mēdz būt dažādi, tie spēj noteikt un ietekmēt daudz. Lūk, izdalītas trīs horoskopa zīmes,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 10. maijs

Aizstāvi savas idejas un ar aizrautību tiecies pakaļ saviem mērķiem, taču uzmanies, lai nekļūtu agresīvs...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 10. – 16. maijs

  Šī nedēļa sāksies ar vēsāku laiku, tādēļ glabāsim siltumu savās sirdīs, lai svētdien sveiktu mīļās...
Foto:Flickr.com/Ilya Schurov/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 9. maijs

Pirmā dienas puse nesīs daudz negaidītu notikumu, bet ne visi no šiem pārsteigumiem būs pozitīvi....

Mājai un Dārzam

Izskan jaunas ziņas par laiku šonedēļ un turpmāk. Stāsta sinoptiķis Bricis – VIDEO

  Kāds laiks gaidāms šonedēļ? Stāsta LTV laika ziņu redaktors Toms Bricis! "Izskatās, ka trešdiena būs šīs...
Foto:7-themes.com

Tuvākās dienas – sausas un ļoti siltas, pēc tam laiks mainīsies – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas pirmajā pusē laika apstākļus noteiks anticiklons ar centru virs Krievijas, tāpēc gaidāms sauss laiks,...

Parādās jaunas ziņas par laiku turpmāk – prognoze 7 dienām!

Šīs nedēļas otrajā pusē ciklonu ietekme turpinās dominēt - saglabāsies vēss laiks un bieži līs....