Kārtējā nedēļa galā un ar jauniem notikumiem steidz jauna pie mums. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas un uzzini, ko tās šai nedēļai sola tieši tev!

 

Auns

Šonedēļ iespējamas ziņas par kāda sevi tuva vai kāda sev zināma cilvēka tuvinieka zaudējumu. Izvairies pārlieku daudz dalīties savās profesionālajās vai personīgajās lietās ar cilvēkiem ārpus savas mājas un/vai tuvākā ģimenes loka, jo kāds var izmantot iegūto informāciju ļaunprātīgi. Tas var kaitēt tev privātajā jomā, jo runa, visticamāk, ir par informāciju, kas ir tev privāta, ar ko nevēlējies dalīties plašos apmēros. Šonedēļ vairāk uzmanības vajadzētu pievērst savai veselībai, ieteicams padomāt par dzīvesveida un uztura maiņu, jo tas tev noteikti liks justies labāk. Tavā dzīvē šonedēļ ienāks jauni cilvēki un jaunas lietas. Iespējams, lielākā daļa no notikumiem neizraisīs tev tūlītējus iespaidus, taču vēlāk sapratīsi, ka tās bijušas ļoti svarīgas pārmaiņas. Iespējamas kopīgas intereses un/vai darbības ar slavenībām. Neaizmirsti pievērst uzmanību savam izskatam. Būs labvēlīgi apstākļi, lai tu varētu pabeigt kādas svarīgas iesāktas lietas, taču tas viss notiks ar citu cilvēku palīdzību. Aunu sievietēm būs jāsaņemas, lai pabeigtu kādu iesāktu uzdevumu vai īstenotu apņemšanos. Aunu vīriešiem šī kopumā solās būt veiksmīga nedēļa, taču tas būs, pateicoties jau iepriekš sasniegtajiem rezultātiem.

 

 

Vērsis

Šonedēļ tevi sagaida dažādi notikumi, kas aktivizēs tavu mīlestības pieredzi. Šis būs lieliski piemērots laiks dažādu lēmumu pieņemšanai, jo īpaši mīlas jomā. Iespējama kādas problēmas rašanās vai palielināšanās, kas, visticamāk, būs saistīta ar tavu ģimeni, taču diezgan ticams, ka panikai no tavas puses nebūs nekāda pamata. Neļauj tavā dzīvē un ikdienā ienākt pesimismam un jebkādiem negatīvismiem, jo tā būs liela kļūda no tavas puses. Ticams, ka šonedēļ tu būsi laimīgs, jo spēsi atrisināt kādu sarežģītu problēmu vai delikātu situāciju. Nepatīkamu pārsteigumu var radīt ziņas no kādas citas pilsētas. Šajā nedēļā vispār tev solās būt dinamiskāka saziņa ar cilvēkiem no dažādām vietām, līdz ar to iespējami dažādi pārpratumi. Daudziem Vēršiem būs iespēja iepazīt cilvēkus no citām valstīm un/vai doties ceļojumā, lai apciemotu kādu, kurš dzīvo tālumā. Iespējamas tikšanās ar cilvēkiem, kurus ilgu laiku neesi saticis. Kāda neparedzēta situācija var radīt saspīlējumus attiecībās ar cilvēkiem, centies nekrist panikā. Šonedēļ iespējama naudas saņemšana. Vēršu sievietēm var rasties milzīga vēlme pēc kādas konkrētas lietas iegādes. Var rasties bažas par kāda radinieka veselības stāvokli.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ esi atvērts un gatavs jaunām finansiālām vai biznesa iespējām, kas šonedēļ var parādīties tavā dzīvē. Lieliska attiecību attīstība būs ar cilvēkiem, ar kuriem tu kopā dzīvo vai strādā. Iespējamas arī kādas neplānotas finansiāla rakstura saistības. Ticams, ka tam būs saistība ar cilvēkiem vai uzņēmumiem no citas valsts. Ja esi precējies, šonedēļ tavā laulības dzīvē var rasties situācijas, kam jūtamas atskaņas no kādiem seniem pagātnes notikumiem. Šī iemesla dēļ var rasties nevajadzīgs strīds, kas jūs abus aizvainos. Neatgādini cilvēkiem par viņu pagātnes kļūdām vai neizdarībām, izvairies no pārlieku lielām emociju izpausmēm. Ticams, ka šonedēļ baudīsi kāda iepriekš paveikta darba augļus. Šos būs īpašs laiks, lai tiktos ar radiniekiem un draugiem, gaidāmi arī dažādi pārsteigumi. Dvīņu sievietēm jābūt gatavām darīt svarīgas darba lietas. Dvīņu vīrieši labi spēs kontrolēt savas emocijas.

 

 

Vēzis

Šonedēļ, ticams, ka tavu prātu nodarbinās doma, kā atrisināt kādu senu problēmu. Tikai tad tev beidzot būs iespēja atbrīvoties no uztraukumiem, kas tevi apgrūtinājuši pēdējo nedēļu laikā. Ja šobrīd esi jaunu attiecību meklējumos, solās būt arī interesanta mīlas pieredze. Ja tev jau ir attiecības, var gadīties, ka radīsies problēmas tajās, taču iesaisties to risināšanā, tad viss nokārtosies. Iespējams, būs iemesls nopietnai sarunai par jūsu kopīgo nākotni. Sarežģītāk var klāties tiem Vēžiem, kurus ar partneri šķir liels attālums. Šīs nedēļas laikā būs iespējams atjaunot attiecības ar personu, ar kuru kaut kādu iemeslu dēļ esi zaudējis saziņu. Informācija, ko šonedēļ saņemsi, liks domāt par ieguvumiem un izredzēm, ko tā var tev sniegt. Iespējams, tas būs saistīts ar tavu darbu, uzņēmējdarbību, sabiedrisko vai politisko situāciju vai ko līdzīgu. Šo dienu laikā tu pievērsīsi īpašu uzmanību arī virtuālajai saziņai ar cilvēkiem, ar kuriem tev ir kopīgas intereses. Vēžu vīrieši, iespējams, piedzīvos kādu pavisam negaidītu notikumu. Vēžu sievietēm ieteicams uzmanīties no svešiniekiem.

 

 

Lauva

Šonedēļ iespējami ar ceļojumiem un ceļošanu saistīti notikumi vai komunikācija ar cilvēkiem no citām valstīm. Šonedēļ tev nevajadzētu plānot lielas lietas, jo tas viss var radīt vilšanos. Esi nelokāms un stingrs, pildot savus profesionālos pienākumus. Neļauj nekam un nevienam radīt spriedzi savā darba vietā. Ja tev ir jauni kolēģi, vajadzētu censties pret viņiem izturēties ar lielāku sapratni. Nedod liekus solījumus! Ja jūti, ka solījumu nespēsi izpildīt, labāk atturies no tā veikšanas pilnībā. Šajā nedēļā iespējamas dažādas izmaiņas tavās attiecībās ar mīļoto cilvēku, būs nepieciešams vairāk laika veltīt intimitātei, kopīgai izklaidei un līdzīgām lietām. Būs cerības uz dažādiem notikumiem un to labvēlīgu attīstību. Šonedēļ iespējama saruna ar tēvu, vectēvu, brāli un/vai kādu citu tuvu radinieku. Iespējami ar to saistīti emocionāli sapņi. Lauvu sievietēm šī būs ļoti pozitīva un intensīva nedēļa. Ja rūpīgi plānosi savu rīcību gūsi panākumus! Lauvu vīrieši saņems naudu, izmantojot kādu dokumentu, finanšu līgumu, aizdevumu vai tamlīdzīgi.

 

 

Jaunava

Šonedēļ tev rūpīgāk vajadzētu pievērsties savu ikdienas darbību plānošanai, lai izvairītos no lieka haosa. Daudzas Jaunavas būs apņēmušās rīkot vai apmeklēt kādu svarīgu sabiedrisko pasākumu. Šonedēļ būs labvēlīgs laiks, lai veiktu ar mājām saistītu uzdevumu plānošanu, kā arī tos realizētu. Šīs nedēļas laikā varēsi gūt progresu profesionālo vai juridisko saistību izpildē. Šajās dienās būs pasākums, kas saistīts ar sievieti vai tikšanās ar sievieti. Ticams, ak piekritīsi svarīgām un abpusēji ļoti izdevīgām lietām. Daudzas Jaunavas no šīs sievietes saņems naudu vai citu materiālu labumu. Būs grūtības sazināties ar bērniem (ja tev ir savi bērni vai arī, ja tu strādā ar bērniem). Var gadīties mirklis, kas izraisīs garīgu un emocionālu skumju sajūtu. Ticams, ka šonedēļ saņemsi nepatīkamas ziņas, kas saistītas ar kāda tev zināma cilvēka vilšanos vai zaudējumu viņa dzīvē. Šī nedēļa veicinās sazināšanos ar cilvēkiem no citām pilsētām vai valstīm. Negaidīta tikšanās var likt piedzīvot dažādas emocijas. Jaunavu sievietēm jābūt uzmanīgām, ja paredzēta romantiska tikšanās ar nesen iepazītu cilvēku – nevajadzētu ticēt visam, ko viņš saka. Jaunavu vīrieši piedzīvos ļoti spēcīgu nedēļu vai lielus, negaidītus panākumus.

 

 

Svari

Ticams, ka šonedēļ saņemsi ziņas, kas saistītas ar grūtniecību vai bērna piedzimšanu tavā draugu vai radu lokā. Var gan gadīties, ka pamatā būs tikai tenkas, bet reāls notikums nesekos. Šajā nedēļā gaidāmi arī panākumi ģimenē, kas saistīti ar kādu saistību izpildi, radot jaunas attīstības iespējas vai citu patīkamu notikumu. Iespējama prieka vēsts no citas pilsētas vai valsts. Iespējamas situācijas, kas radīs satraukumu, visticamāk, tās būs saistītas ar bērna vai jaunieša veselības problēmām. Iespējams arī kāds pasākums par godu kādam zēnam vai jaunietim no tava draugu vai radu loka. Nedēļas sākumā solās būt vairāki interesanti notikumi, kas lielā mērā noteiks tavu plānu attīstību līdz pat mēneša beigām. Svaru vīriešiem var rasties emocionāli pārpratumi mīlas attiecībās vai laulībā. Visticamāk, tāpēc, ka paši būs jūtīgāki pret konkrētiem notikumiem, uz spēles tiks likta uzticības pārbaude. Tas var kļūt par ļoti nopietnu romantisko saišu testu. Svaru sievietēm būs prieks par kā jauna, taču jau labu laiku meklēta, iegādi.

 

 

Skorpions

Šonedēļ būs notikumi, kas lielā mērā ietekmēs tavu nākotni. Tevis pieņemtie lēmumi spēs ietekmēt ļoti daudz. Ļoti svarīgi šajā nedēļā būs pasargāt sevi no cilvēkiem, kuri ar tevi draudzējas vai seko tavām gaitām tikai savtīgu nolūku vadīti. Ja esi iesaistīts tiesu procesos, šonedēļ iespējama to labvēlīga attīstība. Diemžēl arī raizes un problēmas atradīs veidu, kā tevi nepatīkami pārsteigt. Neraugoties uz to, ka atradīsi veidu, kā tās risināt, tomēr problēmas spēs radīt tev diskomfortu. Šonedēļ solās būt arī stresa situācija darba vietā, kas saistīta ar nelaimes gadījumu, sarežģītu klientu vai netīšām pieļautu kļūdu. Ticams, ka šīs nedēļas laikā tev vai kādam tavam radiniekam būs veselības problēmas, kam nepieciešama ilgstošāka terapija vai pat ārstēšanās slimnīcā. Var rasties izdevumi, kas saistīti ar bērnu vai jaunieti. Skorpionu vīriešiem būs jāpievērš lielāka uzmanība savam īpašumam. Labs laiks, lai apsvērtu svarīgu pirkumu veikšanu. Skorpionu sievietes var saņemt ziņas no drauga vai valsts iestādes saistībā ar darbu.

 

 

Strēlnieks

Šī nedēļa sola raisīt jaunas cerības, kas būs saistītas ar tavu ikdienas un profesionālo uzdevumu izpildi. Ikdienas notikumi piepildīs tevi ar visdažādākajām emocijām. Apzinies šīs nedēļas svarīgumu un netērē laiku veltīgi. Šonedēļ daudziem Strēlniekiem var nākties doties neplānotā ceļojumā, jo izveidosies interesanta saziņa ar cilvēku no citas valsts. Šo septiņu dienu laikā tavs radinieks vai draugs pievērsīs tavu uzmanību savām personīgajām vai profesionāla rakstura problēmām. Lai gan situācija var būt visai sarežģīta, mēģini tomēr šim cilvēkam neatteikt savu palīdzību. Šonedēļ īpaši augstu tiks vērtēta laipnība. Nedēļas laikā var nākties pievērst uzmanību kādas tev tuvas personas veselības stāvoklim. Iespējami arī dažādi pārpratumi un strīdi mīlas jomā, taču vajadzētu censties tos risināt, nepieļaujot pagātnes kļūdas. Šīs nedēļas laikā var būt kāds pārsteigums, kas saistīts ar personu no tava ģimenes vai tuvāko radinieku loka. Šī persona, iespējams, nedzīvo kopā ar tevi vai pašlaik atrodas kaut kur tālumā. Šī nedēļa var nest jaunas iepazīšanās, iespēju atrast savu dvēseles radinieku vai tamlīdzīgi.

 

 

Mežāzis

Šī nedēļa priecēs tevi ar jaunu iespēju vai priecīgām ziņām, kas būs saistītas ar vīrieti. Tāpat šī būs svarīga nedēļa saziņā ar cilvēkiem tuvumā un tālumā, lai uzzinātu noderīgas un svarīgas ziņas, radītu jaunus, svarīgus kontaktus tavai turpmākajai attīstībai. Spodrini savus kontaktus ar draugiem un paziņām ārvalstīs, kas būs īpaši noderīgi. Šī nedēļa arī piedāvā risinājumu tavai problēmai, kas pēdējo nedēļu laikā ir izraisījusi visvairāk spriedzes vai satraukumu. Tas, ko tu sasniegsi šajā plānā, būs vairāk nekā gaidīji. Vissvarīgāk ir redzēt savas kļūdas šajā situācijā, mācīties no tām un izvairīties no to atkārtošanas nākotnē. Šī nedēļa būs zīmīga ar īpašu tikšanos tavās, draugu vai radinieku mājās. Tas būs viens no notikumiem šajās septiņās dienās, kas dos tikai patīkamas emocijas. Nedēļa būs labvēlīga romantiskai pieredzei, meklējot nopietnu partneri un veidojot jaunus kontaktus ar cilvēkiem. Tavā dzīvē būs daudz emociju, kas saistīsies ar jaunām paziņām šonedēļ. Protams, šādu kontaktu radīšanai nevajadzētu kļūt par pašmērķi, jo vari arī saskarties ar cilvēkiem ar viltus identitāti. Nedēļas laikā vai tuvākajā nākotnē saņemsi svarīgas ziņas par savu finanšu stāvokli. Tas būs labs laiks, lai parakstītu finanšu līgumu. Mežāžu sievietes var izmēģināt savu veiksmi loterijā, bet par saprātīgu summu. Nedēļa patīkami pārsteigs Mežāžu vīriešus, jo notiks neplānotais.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, šonedēļ dažkārt nebūsi gatavs daļai notikumu, kurus vēlies piedzīvot. Tas neizbēgami ietekmēs tavu garastāvokli vai izraisīs bezmiegu, galvassāpes, palielinātu ēstgribu un daudz ko citu. Šī nedēļa būs īpaši svarīga tavu plānu izstrādei. Kādā brīdī tev būs jāpieņem lēmums, kas nosaka turpmāko attīstību vai dzīvesveidu. Nedēļā sagaidīsi vairāk ziņu, telefona zvanu vai e-pasta ziņojumu kā ierasts. Viss tas, visticamāk, būs saistīts ar cilvēkiem no citas pilsētas vai valsts. Tie būs tavi radinieki, draugi vai kāds, ar kuru tev būs kopīgas biznesa attiecības. Līdz ar šo nedēļu, iespējams, uzzināsi par neveiksmēm vai vilšanos tuvā radinieka vai drauga dzīvē. Šajā nedēļa būs īpašs notikums, kuru personīgi apmeklēsi vai vismaz sekosi. Protams, tas var būt svarīgs tikai tev vai ļoti šauram cilvēku lokam. Šonedēļ īpašs notikums ļaus tev apspriest un sarunāties ar radinieku vai draugu saistībā ar laulību. Šajās dienās tev gaidāmas finansiālas saistības, kas saistītas ar lielāku maksājumu vai naudas aizkavēšanos, ko tu plānoji saņemt. Tev būs sarunas par finanšu jautājumiem vai bažām par cilvēkiem tavā draugu vai radinieku lokā. Ūdensvīru sievietēm patiks neparedzēti liels naudas daudzums. Tikmēr vīrieši radīs jaunu draudzību ar interesantu cilvēku.

 

 

Zivis

Dažas no Zivju attiecībām vajadzēs aplūkot caur palielināmo stiklu, kas noteiks to nākotni: tā būs laba vai slikta. Līdzšinējā pieredze, kā arī pašreizējais konflikts vai spriedze tavās attiecībās būs šīs nepieciešamības pamatā. Īpaši jutīgas būs attiecības, kurās ir neuzticība, varas vēlēšanās, nežēlība utt. Nedēļas laikā tev būs nepieciešams laiks, lai noorganizētu atlikto sapulci vai sarunu. Pirms došanās uz sarunu ar cilvēkiem, kas dzīvo tālu no tevis, velti laiku, lai sagatavotu labvēlīgu augsni vai izpētītu savas iespējas. Nedēļas laikā ciemos sagaidīsi draugu vai draugu bērnus. Šī būs laba nedēļa darbam ar bērniem, ar viņiem saistītiem pasākumiem vai svinībām. Atlicini laiku, lai attīstītu savu bērnu talantus, kas dos viņiem panākumus jau šogad. Šādas saistības dos tev lielu optimismu un cerību. Šonedēļ sagaidīsi tikšanos vai sazināšanos ar personu no citas vietas vai tautības, ar kuru apspriedīsi vēsturiskus, politiskus vai kultūras notikumus. Šonedēļ pievērsīsi lielāku uzmanību personīgajam budžetam vai sava uzņēmuma finansiālajam stāvoklim (ja tev tāds ir). Šajā un nākamajās nedēļās tev būs nopietnas izmaksas, tāpēc pārbaudi un organizē savus resursus. Dažas Zivtiņas šonedēļ meklēs jaunus ienākumu avotus, vai arī tev būs kādi izmaksu ierobežojumi. Nedēļas laikā satiksi personu, kuru neesi redzējis ilgu laiku. Zivis-sievietes ieguldīs daudz enerģijas un laika, lai izpildītu dažus solījumus. Vīrieši pavadīs laiku sava mitekļa atjaunošanā vai uzlabošanā.

 

 

Brīnišķīgu nedēļu!

Sabiedrība

Traģēdija ģimenē: Covid-19 padara piecus bērnus par bāreņiem

Divi cilvēki vecuma grupā no 40 – 50 gadiem gājuši bojā, jo atteikušies vakcinēties. Abi...

Pirmdien miruši 23 Covid-19 slimnieki, tostarp divi četrdesmitgadnieki; teju 2000 jaunu gadījumu un 1134 slimnīcās

  Otrdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 1853 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

Diemžēl otrdienas rīts sācies ar ziņu par lielu nelaimi

  Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 18. oktobra plkst. 06.30 līdz 19. oktobra plkst. 06.30, Valsts ugunsdzēsības un...

Kādēļ “lokdauns” neglābs no strauja saslimstības pieauguma vēl vairākas nedēļas?

  Situācija ar Covid izplatību ir sliktāka, nekā gaidīts. To šodien apstiprināja arī apkopotā saslimstības statistika....

Līdz 15. novembrim stingrs “lokdauns” un komandantstunda; pagarinās skolēnu brīvlaiku

  Krīzes vadības padome pirmdien, 18. oktobrī, uzklausot veselības un citu nozaru speciālistus, lēma, ka ir...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Bezvēsts pazudušo Zemgales iedzīvotāju pēc 2 mēnešiem atrod mirušu

  Valsts policija pārtrauc meklēt 1994. gadā dzimušo Ģirtu Lorencu. Vīrietis diemžēl tika atrasts bez dzīvības...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 19. oktobris

  Dienas pirmajā pusē gatavojies jaukam pārsteigumam. Radošā darbā sekmes un pašizpausmes iespējas būs teicamas. Tu...
Foto:Australiaentertains.com.au

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 18. oktobris

  Planētu stāvokļa dēļ palielināsies enerģijas krājumi, taču reizē kļūsim emocionālāki, būs grūti savaldīt jūtas. Un...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 17. oktobris

Šī diena izvērtīsies labvēlīga mērķtiecīgam darbam. Viegli spēsi kontrolēt savas emocijas, nebūs viegli novirzīt tevi...

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 18. – 24. oktobris

  Jau oktobris aizsoļojis pāri pusei un zelta rudeni sola nomainīt kailie koki, lielāks drēgnums un,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. oktobris

Šodien būs iespējams uz dažādām lietām un problēmām paraudzīties no cita skata punkta. Iespējams, varēsi...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. oktobris

Planētu mijiedarbības dēļ šodien var būt nedaudz apgrūtināta loģiskā domāšana, savu ideju un domu izskaidrošana...

Mājai un Dārzam

Sinoptiķim Bricim visai dažādas ziņas par šonedēļ gaidāmo laiku – VIDEO

  Iepriekšējās dienās ziņās jau izskanējušas prognozes, ka šonedēļ Latvijā gaidāms pirmais sniegs, tāpat iespējamas rudens...

Sinoptiķi nāk klajā ar pavisam jaunām ziņām par laiku turpmākajās dienās

Šajā nedēļā laika apstākļi būs mainīgi - gaidāmas gan pāris siltas dienas, kad termometra stabiņš...
Foto:Flickr.com/Robert Couse-Baker/CC

Šonedēļ laiks būtiski mainīsies, brīdina par nakti uz otrdienu

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā ieskicējis to, kāds laiks būs šonedēļ, īpaši izceļot nakti...