Marta mēnesis neizbēgami rit uz otru pusi un jau šīs nedēļas gaitā sagaidīsim astronomisko pavasari, bet tās beigās pāriesim uz vasaras laiku. Šis ir laiks, kad kūst sniegs un gaisā jau jaušama pavasarim raksturīgā smarža. Kāda šī nedēļa solās būt mums visiem, stāsta zvaigznes!

 

Auns

Ja esi dzimis Auna zīmē, šajā nedēļā iegūsi kādu jaunu vai noderīgu informāciju, pateicoties cilvēkiem, kurus personīgi nepazīsti. Dažādas baumas un apkārtējo komentāri ļaus tev saprast pāris svarīgas lietas pašam par sevi. Saņemsi savādu piedāvājumu uzsākt draudzību. Nedēļas gaitā tiksies ne tikai ar inteliģentiem un pozitīviem cilvēkiem, bet arī ar personām, kuras meklēs savu labumu un centīsies pakļaut tevi savām manipulācijām. Konflikti mājās būs visai emocionāli un sāpīgi. Ieteicams visām nesaskaņām meklēt miermīlīgāko ceļu risinājumam, kā arī izvairīties no apvainojumiem un aizvainojumiem. Pārsteigumus sagādās kāds bērns vai zīdainis. Īpaši produktīvs laiks vīriešiem virs 35 gadu vecuma, kuriem ieplānots tuvāks vai tālāks ceļojums. Labvēlīgs laiks ar nekustamo īpašumu saistītu jautājumu risināšanai.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, viens no šīs nedēļas pamata uzdevumiem būs saistīts ar taviem tuviniekiem vai ģimenes locekļiem. Piedzīvosi dažāda veida notikumus, kuri visādā ziņā būs arī emocionāli. Nāksies turpināt darīt lietas, kuras esi iesācis savā pagātnē, līdz ar to sevišķi pāsteigumi nav gaidāmi. Iespējams, beidzot izdosies atrast veidu, kā segt savus zaudējumus vai salabot saplīsušās iekārtas. Labvēlīgs laiks finanšu jatājumu risināšanai,  it īpaši, ja plāno saņemt naudu vai aizdevumu. Interesanti notikumi tevi sagaida darbā, taču tie vairāk būs saistīti ar tava kolēģa personīgo vai profesionālo dzīvi. Pastāv iespēja, ka ar draugiem apspriedīsi biznesa un darba idejas, taču, visticamāk, praktiska rīcība šīm sarunām nesekos. Gados jaunajiem, Vērša zīmē dzimušajiem vīriešiem zvaigznes sola aizraujošus notikumus mīlas dzīvē.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņa zīmē, tev priekšā ir ievērojamu pārmaiņu un negaidītu lēmumu pilna nedēļa. Vienbrīd liksies, ka sāc zaudēt kontroli pār savu dzīvi, bet jau citā piedzīvosi pēkšņu veiksmi vai saņemsi iepriecinošus jaunumus, kas ļaus uz mirkli atgūt zaudēto optimismu. Kopumā spriedze pieaugs, kam par iemeslu kalpos nedrošības sajūta vairākās dzīves jomās. Piedzīvosi vairākus skumju pilnus brīžus: būs grūtāk atrisināt radušās problēmas dēļ enerģijas un motivācijas trūkuma. Tāpat, tikai retais spēs patiesi saprast tavas sajūtas un noskaņojumu. Prieku sagādās nelieli papildus ienākumi vai finanšu jaunumi. Sievietes virs 35 gadu vecuma iepriecinās jaunumi, kuri sev līdzi atnesīs arī nepieciešamību ātri pieņemt kādu lēmumu vai pārmaiņas. Vairāki svarīgi notikumi var pavērt durvis uz jaunām iespējām. Liktenīgs laiks gados jaunajām sievietēm, kuras saņems iespēju realizēt savus plānus un idejas.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, šajā nedēļā piedzīvosi šķiršanos vai citu nepatīkamu, ar kādu sievieti saistītu notikumu. Visticamāk, šī persona ir no tava ģimenes vai radu loka. Kopumā nedēļa paies uz pozitīvas nots un varēsi gan atpūsties, gan izklaidēties, gan atbrīvoties no pēdējo nedēļu laikā uzkrātā stresa. It īpaši tas attiecās saistībā ar notikumiem un mājās un attiecībām ar ģimenes locekļiem. Daudzus iepriecinās iespēja atrisināt kādu problēmu, kura iepriekš likās neatrisināma. Iegādāsies dāvanas bērniem vai pats saņemsi bērnu sarūpētos pārsteigumus. Nedēļas gaitā uzzināsi jaunumus par kāda bērna piedzimšanu vai veiksmi un panākumiem kāda jaunieša dzīvē. Visā visumā tev priekšā ir izdevusies nedēļa, kurā uzsmaidīs veiksme un pavērsies durvis uz jaunām, daudzsološām iespējām attīstībai. Izkļūsi arā no depresīvā noskaņojuma, kas palīdzēs ar optimismu raudzīties nākotnē. Sievietēm virs 35 gadu vecuma ieteicams īpaši sargāt savas personīgās mantas un naudu, lai izvairītos no nepatīkamiem starpgadījumiem.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, var nākties piedzīvot problēmas kāda izbraukuma, ceļojuma laikā vai komunikācijā ar cilvēkiem, kuri dzīvo citā pilsētā. Ieteicams būt piesardzīgam iepazīstoties ar jauniem cilvēkiem no citām pilsētām vai valstīm. Šīs nedēļas laikā būs nepieciešams atrisināt kādus nopietnus finanšu jautājumus. Ja esi iesaistīts finansiāla rakstura tiesu darbos, vari cerēt uz sev labvēlīgu iznākumu. Esi uzmanīgs un nepaļaujies pilnībā un šajā nedēļā gaidītajiem ienākumiem – sarežģījumu dēļ naudas saņemšana var aizkavēties. Pārsteigumi lielākoties būs saistīti ar senām un jaunām draudzībām. Jaunas iepazīšanās ar cilvēkiem no tālienes kalpos par pamatu aizraujošiem plāniem un notikumiem tavā dzīvē. Tevi iepriecinās jaunumi vai ielūgums, ko saņemsi no kādas sievietes. Īpaši patīkamus jaunumus saņems gados jaunās Lauvas zīmē dzimušās sievietes. Atsevišķos gadījumos tas var būt darba piedāvājums vai atzinība par līdz šim paveikto.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, šonedēļ ieteicams pievērst īpašu uzmanību kāda ģimenes locekļa, gados jauna vīrieša, sliktajam noskaņojumam un klusajai uzvedībai. Iespējams, viņš ir saskāries ar grūtībām, par kurām pat nenojaut. Nedēļas gaitā gaidāmas tikšanās par un ap kādu nepatīkamu notikumu vai pienākumu, kuru pildīt tev nav nekādas vēlēšanās. Dažiem nāksies sakārtot dokumentus vai cita veida formalitātes, kuras saistītas ar vecāku vai aizsaulē aizgājušu tuvinieku īpašumu. Apsvērsi dažādus variantus, kā palīdzēt kādam vīrietim, kurš apmaldījies starp savām vēlmēm un vajadzībām. Iespējams, uzņemsies rūpes par kādu no saviem radiniekiem. Konflikti, ar kuriem saskarsies šajā nedēļā, būs saistīti ar notikumiem pagātnē. Labvēlīgs laiks profesionālās dzīves attīstībai. Patīkami pārsteigumi tevi gaida arī mīlas dzīvē. Romantisks noskaņojums valdīs pat darba vietā. Gados jaunajiem, Jaunavas zīmē dzimušajiem vīriešiem nāksies risināt kādu nepatīkamu problēmu vai starpgadījumu mājās.

 

 

Svari

Šī nedēļa izvērtīsies visai interesanti un nebūs viegli starp daudziem risinājumiem un iespējām izvēlēties to īsto. Spēsi gūt panākumus, realizējot ilgi gatavotos projektus un plānus. Bez piepūles tiksi galā ar visiem saviem pienākumiem. Ja dzīvo kopā ar bērniem, var nākties saskarties ar spriedzi, kuras pamati meklējami jau pagājušajā nedēļā. Ja bērni dzīvo atsevišķi no tevis – centies iegūt lielāku skaidrību par reālo, pašreizējo situāciju viņu dzīvē. Šīs nedēļas laikā būs nepieciešams kārtot dažādus finanšu jautājumus – veikt maksājumus, atdot parādus vai sakārtot ar banku, nekustamo īpašumu saistītus dokumentus. Iespējams, saņemsi papildus ienākumus savai algai. Gaidāmas jaukas tikšanās ar draugiem un tuviniekiem. Visai neparedzams un grūts šis laiks būs gados jaunajiem vīriešiem.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, tev priekšā ir nedēļa, kurā piedzīvosi negaidīti veiksmīgu attīstību nekustamo īpašumu un citās jomās. Vari saņemt dāvanu vai atzinību, sev svarīgu lietu vai kļūt par mājas, auto īpašnieku. Ieteicams velti netērēt laiku un likt lietā jūtamo enerģijas pieplūdumu, lai, izmantojot dzīves dāvātās iespējas, sasniegtu kaut ko sev nozīmīgu. Iespējams, sāksi jau gatavot plānus nākamajai nedēļai. Attiecībās ģimenē vari saskarties ar nebūšanām, kuru pamatā būs tavs vai tava partnera emocionālais stāvoklis. No viena vārda vai neliela pārpratuma var izcelties milzu skandāls. Centies savaldīt sevi un neaizraujies ar apvainojumiem un nosodījumiem – ir ļoti viegli sāpināt kādu sev tuvu cilvēku, kad zini viņa vājos punktus. Šajā nedēļā uzsāktie konflikti var ne vien sagādāt nepatīkamas emocijas, bet prasīt juristu vai policijas iejaukšanos. Ne pārāk labvēlīgs laiks juridisko jautājumu risināšanai. Gados jaunām, Skorpiona zīmē dzimušām sievietēm, zvaigznes sola svarīgus notikumus saistībā ar cilvēkiem no tuvienes un tālienes.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, tev priekšā ir sarežģīta un pārbaudījumu pilna nedēļa. Problēmas, ar kurām saskarsies, nebūs atrisināmas šo septiņu dienu laikā. Centies katrā situācijā rast komprimisu un risināt to iespējami mierīgā un saprātīgā ceļā. Raizes sagādās nauda, parādi, kredīti utml. Iespējami papildus izdevumi saistībā ar kāda tuva cilvēka veselību. Pārsteigumus sagādās gan seni, gan jauni draugi un paziņas. Vari saņemt negaidītu telefona zvanu, ziņu vai apciemojumu. Vairāk nāksies pievērsties pienākumiem mājās, kuri sevī ietvēr nelielus remontdarbus un uzlabojumus. Veiksmīga nedēļa tiem, kuri strādā no mājām. Gaidāmas svinības par godu kādam nozīmīgam notikumam tava tuvinieka dzīvē. Daudzi dosies uz pasākumiem, kuri saistīti ar saderināšanos vai kāzām.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, šonedēļ nāksies pieņemt vairākus ar ģimeni saistītus lēmumus vai vairāk iesaistīties aktivitātēs, kas svarīgas tavām mājām un ģimenei. Nedēļas laikā sastapsi senos ienaidniekus. Uzzināsi par dažādajiem notikumiem un drāmām viņu dzīvē. Ieteicams gan nelīksmot par viņu piedzīvotajām traģēdijām. Vari saskarties ar sarežģījumiem nekustamo īpašumu jomā. Zvaigznes sola iespēju piepildīt savus ar mājām un ģimeni saistītos plānus. Daudzi piedalīsies svinībās vai apciemos savus ģimenes locekļus un tuviniekus. Labvēlīgs laiks darba komandējumiem un garākiem ceļojumiem. Pastāv iespēja, ka nodibināsi interesantus, noderīgus kontaktus ar cilvēkiem, kuri dzīvo citviet.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, tev priekšā ir sarežģīta nedēļa, it īpaši komunikācijā ar citiem cilvēkiem. Ieteicams izvairīties no kompromitēšanas attiecībās – tā ne pa visam neizvērtīsies patīkami un tev labvēlīgi. Nāksies uzsākt svarīgu sarunu ar cilvēku, ar kuru kopā strādā: kolēģi, klientu, menedžeri, sadarbības partneri utml. Nedēļas gaitā daudzi dosies ceļojumā vai uzņems viesus no citas pilsētas. Izvairies no manipulācijām un klausies vairāk ar savu sirdi, nevis ausīm. Būs nepieciešams pieņemt sarežģītu lēmumu, kurš būs pretrunā ar taviem uzskatiem. Daži pārsteigumi šajā nedēļā būs saistīti ar seniem draugiem un paziņām. Iespējama negaidīta tikšanās vai telefona zvans. Finanšu jomā, visticamāk, nāksies piedzīvot vilšanos. Notikumi personīgajā un mīlas dzīvē, kā arī tavs emocionālais stāvoklis vēstīs, ka ir pienācis laiks pieņemt dažus kardinālus lēmumus. Problēmas, ar kurām saskarsies, liks reālistiskāk paraudzīties uz situāciju sev apkārt. Ir pienācis laiks sakārtot ne vien savas romantiskās attiecības, bet arī attiecības ar saviem tuviniekiem un draugiem.

 

 

Zivis

Ja esi dzimis Zivju zīmē, šajā nedēļā saņemsi jaunumus, kuri saistīti ar kādu bērnu vai jaunieti. Šajā sakarā uzņemsies saistības un noslēgsi kādu dokumentu vai vienošanos. Labvēlīgs laiks darbam un citām aktivitātēm kopā ar bērniem. Nedēļas gaitā piedzīvosi vairākus liktenīgus notikumus, tikšanās un sarunas. Saņemsi jaunumus saistībā ar grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Kopumā, šī ir nedēļa, kurā būs grūti atrast laiku sev pašam. Nāksies rauties uz visām pusēm, lai izpildītu steidzami vecamos pienākumus un solījumus, kurus esi devis cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Uzņemsi viesus vai dosies ciemos pie kāda no saviem draugiem, tuviniekiem. Šo septiņu dienu laikā zvaigznes sola svarīgu tikšanos un sarunu ar kādu, kurš dzīvo citviet. Daudzi gatavosies kādam nozīmīgam notikumam vai ceļojumam.

Veiksmīgu nedēļu!

Sabiedrība

Ar būtisku informāciju autovadītājiem klajā nāk ‘Latvijas Valsts ceļi’

Kā informē VSIA Latvijas Valsts ceļi Satiksmes informācijas centrs un Komunikācijas daļa, šodien visā Latvijas teritorijā...
Foto:Flickr.com/Michel Filion/CC

Diemžēl sniegotā piektdiena sākusies ar ļoti skumju ziņu

  Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēts 191 ceļu satiksmes negadījums, tajos cietuši 20 cilvēki un divi gājuši...

Trīs bērnu mammu un bērnudārza audzinātāju Ingu piemeklē neticama veiksme

  Vietējā ”top!” organizētajā rudens loterijā izlozēta galvenā balva – jauna automašīna Nissan Juke. Uzvarētāja ir...

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

Darba nedēļas izskaņā laika apstākļus noteiks aktīvs ciklons, kas šķērsos Latviju. Daudzviet gaidāms stiprs sniegs,...

“Harijs ir ticis šausmīgi izmantots” – Tramps nespēj klusēt par Meganu Mārklu

Donalds Tramps ir apsūdzējis Saseksas hercogieni par “necieņu” pret karalieni un karalisko ģimeni. Plašā intervijā...

Vēl 712 jauni Covid-19 gadījumi un 19 mirušie, tostarp četrdesmitgadnieks

  Ceturtdien saņemtas ziņas, ka aizvadītajā diennaktī atklāti 712 jauni Covid-19 inficēšanās gadījumi, bet miruši vēl...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. decembris

  Lielāka iespēja saņemt un izteikt dažādus spēcīgus vārdus un komentārus, tāpēc pēc iespējas centies vairot...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. decembris

  Šī diena izrādīsies diezgan labvēlīga, lai komunicētu ar draugiem. Tuvības sajūta ar cilvēkiem kļūs aizvien...
Foto:Flickr.com/Lesley Wilson/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 1. decembris

   Ko zvaigznes tieši tev vēsta par decembra pirmo dienu?   Auns Ar visu sparu metīsies jaunos darbos un...
Foto:Pexels.com/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 30. novembris

  Pirmā dienas  puse solās būt saspringta. Paaugstināsies neiecietība, katrs sīkums var izsist no līdzsvara. Otrajā...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 29. novembris

  Šai dienai nekal Napoleona plānus, bet uzstādi realizējamus mērķus. Ja kaut kas neizdodas, pie vainas...
Foto:Wallapapermani.eu

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 28. novembris

    Planētu mijiedarbība ir labvēlīga, lai demonstrētu savu šarmu un prasmes publiski. Sociālā saskarsme paies bez...

Mājai un Dārzam

Pieci soļi, kā uzburt ziemassvētku sajūtu mājās

Ziemassvētki ir miera, prieka, ģimeniskas līdzās būšanas un tradīciju laiks. Lai arī šogad svinības būs...

Parādās jaunas ziņas par laiku brīvdienās un nākamnedēļ

Darba nedēļas izskaņā laika apstākļus noteiks aktīvs ciklons, kas šķērsos Latviju. Daudzviet gaidāms stiprs sniegs,...
Foto: Vilis Bukšs

Zināms, kāds laiks mūs sagaida DECEMBRĪ

  Latvijā pazīstamais dabas laika zīmju vērotājs Vilis Bukšs savā interneta blogā prognozē decembra mēnesī gaidāmos...