Auns

Ja esi dzimi Auna zīmē, šonedēļ zvaigznes dāvās iespēju atgūt zaudēto finanšu jomā, izveidot jaunas attiecības vai nodibināt savai attīstībai un izaugsmei svarīgus kontaktus. Liktenis tev atmaksās pagātnē piedzīvotos zaudējumus. Veiksmīgi attīstīsies notikumi saistībā ar mīlas dzīvi un jauniem projektiem. Labvēlīgs laiks savu tuvinieku apciemošanai. Noslēpumi un intrigas viegli uzņems apgriezienus, neraugoties uz tavām vai citu cilvēku pūlēm no tām izvairīties. Ja nokļūsti šādā situācijā, vaina, visticamāk, būs tava, tādēļ viss, ko varēsi darīt ir lūgt piedošanu. Ja kāds pret tevi izturējies negodprātīgi un lūdz piedošanu, centies iespējami ātrāk piedot un aizmirst.  Dzīvē ir daudz svarīgākas lietas, kurām tērēt savu enerģiju. Nedēļas gaitā ieteicams būt piesardzīgam finanšu darījumos ar kādu sievieti. Naudas problēmas piemeklēs kādu tavu māsīcu vai draudzeni, kura vērsīsies pie tevis pēc palīdzības un padoma.

 

 

Vērsis

Ja esi dzimis Vērša zīmē, šonedēļ interesantu pieredzi sagādās komunikācija ar kādu sievieti vai jaunu meiteni. Daži vēlēsies iegādāties dāvanu meitai vai mazmeitai. Kāda tava radinieka veselības problēmu novēršanai tiks pielietotas jaunas ārstniecības metodes, taču kopumā viņa stāvoklis uzlabosies. Liec lietā savu laiku un enerģiju, lai atrisinātu kādu senu problēmu vai sarežģītas attiecības. Zvaigznes sola interesantus notikumus mājās. Noorganizēsi ballīti mājās vai dosies uz savu tuvinieku rīkotām svinībām. Pārsteigumi būs saistīti ar kādu vīrieti no radu vai draugu loka. Gados jaunās, Vērša zīmē dzimušās sievietes sevi lutinās ar dažādiem pirkumiem un kosmētiskajām procedūrām. Vīriešu dzīvē lielu lomu spēlēs attiecības ar citiem vīriešiem, kuras balstītas uz kopīgām profesionālajām vai biznesa interesēm.

 

 

Dvīņi

Ja esi dzimis Dvīņu zīmē, šonedēļ tevi gaida svarīgas, finansiāla rakstura biznesa tikšanās, kuru laikā apspriedīsi potenciālo sadarbību un dažādus darījumus. Šeit nekādi pārsteigumi nav gaidāmi – viss noritēs tā, kā biji plānojis. Saņemsi jaunumus, kuri saistīti ar bērnu vai mazbērnu. Tāpat iespējama bērna piedzimšana draugu vai tuvinieku ģimenē. Raugoties kopumā uz šīs nedēļas notikumam, redzēsi sava veida pāriešanu no viena līmeņa otrā – sava veida izaugsmi. Viens periods tavā dzīvē būs noslēdzies, lai sāktos jauns. Viss noritēs mierīgi un bez steigas tavā dzīvē ienāks jaunas iespējas un apstākļi. Gūsi iespēju gūt labumu no lietām, kuras iepriekš tev nešķita svarīgas un nebija tavu prioritāšu augšgalā. Apspriedīsi dažādus ģimenes notikumus kopā ar kolēģiem vai biznesa partneriem. Labvēlīgs laiks, lai attīstītu ģimenes biznesu vai sāktu tā plānošanu.

 

 

Vēzis

Ja esi dzimis Vēža zīmē, ar lielām ekspektācijām gaidīsi dažādus notikumus un tikšanās saistībā ar kādu vīrieti, kurš ir tavs radinieks, kolēģis vai priekšnieks. Tavu plānu attīstība būs atkarīga no vairākiem negaidītiem notikumiem, pateicoties kuriem viss noritēs ātrāk un veiksmīgāk. Pastāv iespēja saņemt piedāvājumu profesionālajā jomā, kurš liks tev nopietni apdomāt kāda lēmuma pieņemšanu. Iesaistīsies atvērtās sarunās ar bērniem un jauniešiem, ar kuriem tev ir ģimeniskas vai draudzīgas attiecības. Spēsi a viņiem runāt par lietām, kuras līdz šim ir turētas noslēpumā. Tavs bērns vai cits jaunietis ģimenē var tevi pārsteigt ar interesantiem un iepriecinošiem jaunumiem. Labvēlīgs un nozīmīgs laiks mīlas dzīvē Vēža zīmē dzimušajām sievietēm virs 35 gadu vecuma. Neprecētās sievietes var pārsteigt jauna iepazīšanās vai attiecību uzsākšana. Vīriešiem virs 35 gadu vecuma būs veiksmīga nedēļa, kurā viegli izdosies atrisināt nopietnas problēmas un sarežģījumus.

 

 

Lauva

Ja esi dzimis Lauvas zīmē, var nākties grimt skumjās dēļ iepriekš ciesta zaudējuma un vilšanās. Nožēlosi iespējas, kuras esi palaidis garām un, kuras varēja tavu dzīvi padarīt pavisam citādāku, nekā tā ir tagad. Labvēlīgs laiks juridisko jautājumu risināšanai. Kāda neparedzēta situācija darbā kalpos par pamatu pārmaiņām, kurām tu vai kāds cits nepavisam nebūs gatavs. Kolēģu un klientu starpā valdīs spriedze. Rīkojies un runā pārdomāti, lai neizraisītu apkārtējos dusmas. Daudzi apmeklēs sanākšanu par godu kādam vīrietim, kurš svinēs savu vārda dienu, dzimšanas dienu, saderināšanos, kāzas, kāzu gadadienu vai citu svarīgu notikumu. Veiksmīgi izdosies pārdot nekustamo īpašumu, kuru pats pašlaik nevari apsaimniekot. Esi piesardzīgs, veicot naudas un nekustamā īpašuma darījumus. Gados jaunajiem vīriešiem piemērots laiks, lai bildinātu savu mīļoto. Sirdī brīvie var doties otrās pusītes meklējumos iepazīšanās saitos.

 

 

Jaunava

Ja esi dzimis Jaunavas zīmē, tevi satrauks kāds brauciens vai tuva cilvēka veselības problēmas. Komunikācija ar citās pilsētās un valstīs dzīvojošiem cilvēkiem būs sarežģīta un problemātiska. Labā ziņa ir tā, ka tev izdosies atrisināt finansiāla rakstura problēmas, lielākoties gan ar tuvinieku vai citu sev nozīmīgu cilvēku palīdzību. Iespējams, viņi dāsni papildinās tavu ģimenes budžetu. Tavu pacietību un labsirdību pamatīgi pārbaudīs tikšanās vai saruna ar kādu jaunu sievieti. Mīlas dzīvē gaidāmi sarežģījumi dēļ kādas trešās personas iejaukšanās. Neizpaliks arī greizsirdība, taču tas nenozīmē, ka tev jāgatavojas nepatīkamu konfliktu risināšanai. Nedēļas gaitā tevi iepriecinās jaunumi vai uzaicinājums doties ciemos pie tuviniekiem. Labvēlīgs laiks, lai reklamētu ģimenes biznesu vai pārdotu nekustamo īpašumu, preces, pakalpojumus utt.

 

 

Svari

Ja esi dzimis Svaru zīmē, tev priekšā ir nedēļa, kurā nāksies risināt dažādas finansiāla rakstura problēmas. Par laimi, viss noritēs veiksmīgi, taču mentālais stress, ko sevī uzkrāsi, būs pamatīgs. Jutīsies nedaudz saskumis, vīlies vai dusmīgs, kas īsti nav saskaņā ar tavu patieso būtību. Šī nedēļa tevi pārsteigs ar negaidītām neveiksmēm, kuru pamatā būs dažādu apstākļu un situāciju sakritība. Šad un tad piedzīvosi ko pavisam negaidītu, taču esi mierīgs – viss atrisināsies tev par labu. Telefoniski vai citā veidā uzzināsi informāciju no draugiem, kura vēlāk izrādīsies nepatiesa. Esi vērīgs, lai pamanītu apkārtējo mēģinājumus manipulēt ar tevi. Pretējā gadījumā var izcelties nepamatots konflikts ar kādu citu cilvēku. Nedēļas gaitā nāksies pārciest vairākas raizes un spriedzi, taču kopumā zvaigznes sola šo nedēļu veiksmīgu, emocionāli spēcīgu un pieredzes bagātu.

 

 

Skorpions

Ja esi dzimis Skorpiona zīmē, baudīsi gandarījumu, ko sniedz kādas sarežģītas finanšu vai nekustamo īpašumu problēmas atrisināšana. Būsi pārsteigts par kāda cilvēka pasniegto, oriģinālo dāvanu vai interesanto ideju investīcijām. Ja esi plānojis doties ceļojumā, var nākties saskarties ar sarežģījumiem, kuri saistīti ar transportu (pēkšņas izmaiņas, kavēšanās utml.). Ieteicams izvairīties no svarīgu, ar ceļošanu vai tālienē dzīvojošiem cilvēkiem saistītu lēmumu pieņemšanas. Darbā saņemsi spēcīgu atbalstu un uzturēsi veiksmīgu komunikāciju ar kādu kolēģi – sievieti. Viegli izdosies paveikt ar mājsaimniecību saistītos plānus un uzdevumus. Daudzus zvaigznes lutinās ar jaunu vai pat unikālu iespēju darīt ko nozīmīgu sev, savai mājai un ģimenei. Sievietē virs 35 gadu vecuma šī būs spēcīga nedēļa profesionālajā jomā, kuras laikā iespējams piedzīvot vairākus sasniegumus, tajā skaitā finansiāla rakstura.

 

 

Strēlnieks

Ja esi dzimis Strēlnieka zīmē, šonedēļ gaidāma interesanta komunikācija ar cilvēkiem no tālienes. Kopā apspriedīsiet dažādus finanšu, biznesa un citus abpusēji izdevīgus darījumus. Var nākties saskarties ar sarežģījumiem attiecībās ar kādu vīrieti, kurš ir tavs radinieks vai sabiedrotais profesionālajā vidē, kā rezultātā jūsu starpā izcelsies konflikts. Ģimenē valdīs spriedze, kuras pamatā būs dažādi pagātnes notikumi un problēmas. Tā kā tās nav līdz galam atrisinātas, tad nav arī aizmirstas. Laulības un lielu ģimenes svētku svinēšanu ieteicams atlikt uz vēlāku laiku. Tevi iepriecinās kāds ar tavu vai tuvinieku, draugu bērnu saistīts notikums. Tev padomā būs vairāki interesanti plāni, kuri saistīti ar bērnu vai mazbērnu. Vari būt drošs, ka visu izdosies realizēt tā, kā būsi plānojis. Gados jaunākie Strēlnieka zīmes pārstāvji var lolot cerības uz papildus finanšu ienākumiem, piemēram, algas pielikumu. Vīrieši virs 35 gadu vecuma šonedēļ var pielikt punktu personīgām vai profesionālām attiecībām, kurās valda konflikti un emocijas kļuvušas nekontrolējamas.

 

 

Mežāzis

Ja esi dzimis Mežāža zīmē, tev priekšā ir interesantu pārmaiņu un notikumu pilna nedēļa. Piedzīvosi sava veida testu, kas palīdzēs tev saprast savas šī brīža iespējas un to, cik lietderīgi tās spēj izmantot. Gaidāma svarīga tikšanās, kura atstās lielu iespaidu uz tavu personīgo dzīvi. Tie, kuri centīsies realizēt savus plānus un mērķus, pielietojot negodprātīgas metodes, melus un manipulācijas, nokļūs ļoti nepatīkamā situācijā. Tā atspoguļos tavas līdz šim pieļautās kļūdas. Nedēļas gaitā satiksi sievieti, kuru neesi redzējis ilgāku laiku. Mīlas dzīvē šis būs visai neparedzams laiks, it īpaši, ja tieši šobrīd esi nolēmis sakārtot savas attiecības, atrisināt pārpratumus un  radušās aizdomas. Iespējams, ar partneri uzsāksiet nopietnu sarunu, taču, diemžēl, tās laikā risinājumu konkrētajai situācijai neatradīsiet. Mežāža zīmē dzimušajām sievietēm līdz 35 gadu vecumam nāksies pievērsties uzdevumiem un notikumiem, kuri kaut kādā veidā saistīti ar pagātni.

 

 

Ūdensvīrs

Ja esi dzimis Ūdensvīra zīmē, būsi pārsteigts par kāda gados jauna tuvinieka vai drauga rīcību un pieņemtajiem lēmumiem. Nedēļas gaitā veiksmīgi spēsi atrisināt problēmas, kuras saistītas ar bērnu vai mazbērnu. Daudzus iepriecinās veiksme vai pozitīvi jaunumi sava bērna dzīvē. Pastāv iespēja saņemt ziņas par iestājušos grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Tevi pārsteigs kāda drauga ģimenes sabrukšana. Iespējams, viņš jau ir pieņēmis lēmumu par šķiršanos. Nepatīkami jaunumi paziņu ģimenē liks tev filozofiskāk paraudzīties arī uz savu dzīvi. Ieteicams būs uzmanīgāma darba vietā. Izvairies no konfliktiem ar kolēģiem un klientiem. Ja ļausi pārāk lielu vaļu emocijām, cietīsi zaudējumus. Ja šobrīd esi jauna darba meklējumos, tavas iespējas atrast to šajā nedēļā ir visai niecīgas. Gados jaunajiem, Ūdensvīra zīmē dzimušajiem vīriešiem uzsmaidīs veiksme, pateicoties kurai būs iespējams gūt papildus peļņu.

 

 

Zivis

 

Ja esi dzimis Zivju zīmē, šonedēļ apsrpiedīsi dažādus jaunumus vai finanšu saistības. Iespējams, dosies uz banku vai citu finanšu institūciju, lai sagatavotu dažādus dokumentus vai līgumus. Labvēlīgs laiks nekustamo īpašumu jautājumu risināšanai. Daudz darāmā būs arī mājās, tādēļ ieteicams iepriekš rūpīgi saplānot savu laiku. Gaidāma svarīga saruna vai tikšanās ar vīrieti no radu loka. Šī būs veiksmīga nedēļa, taču ieteicams neizmantot savu veiksmi azartspēlēs un citās ar naudu saistītās aktivitātēs. Iepazīsies ar kādu citviet dzīvojošu sievieti. Sievietēm virs 35 gadu vecuma šī nedēļa būs interesanta un emocionāla. Satiksies ar kādu no citas pilsētas vai valsts. Vīriešiem gaidāms svarīgs notikums mājās vai ģimenē.

 

 

Veiksmīgu nedēļu!

 

Sabiedrība

Foto:Flickr.com/Bart Rousseau/CC

Naktī pie ezera mīklaini pazudis jauns vīrietis, ļoti lūdz palīdzēt

2021.gada 13. jūnijā ap plkst. 1.00 naktī Kalvenes pagastā pie Tīdu ezera pazudis 28 gadus...

Policija atklāj skumju stāstu, kas risinājies Daugavpils ielās: šausmīgā nāvē miris cilvēks

  Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde vēsta par šausmīgiem notikumiem uz ielas Daugavpilī. 2021. gada 14. jūnijā...

Izskan lieli jaunumi par mūsu vienīgo Eirovīzijas uzvarētāju Mariju Naumovu

  15. jūnijā Latvijas Nacionālais vēstures muzejs saņēma dāvinājumu no Marijas Naumovas – dziedātāja nodeva muzejam...

Izskan ziņas par vēl astoņiem Covid-19 upuriem pirmdien

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) otrdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 143 jauni...
Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde

Pierīgā pazudusi jauna sieviete ar mazu meitiņu

  Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde meklē bezvēsts pazudušo 2000. gadā dzimušo Aivu Treibergu, kura šā...
AP

Jelgavas pusē gados jauns pāris iedzer un sakašķējas – viss beidzas ar lielu nelaimi

  Šī gada 11. jūnijā Jelgavas novadā tika konstatēts sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm. Policijā...

Horoskopi un Testi

Foto:Flickr.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 16. jūnijs

  Darbīgāko zīmju pārstāvjiem ieteicams izmantot intuīciju un empātiju, lai spētu pieņemt efektīvus un ētiskus lēmumus,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 15. jūnijs

  Dienas pirmā puse nesīs daudz prieka un optimisma. Būsi emocionāls un labprāt citiem atklāsi savas...
Foto:Flickr.com/Tommy Clark/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 14. jūnijs

  Pretēji vakardienai, kad vēlējies uzbrukt jebkuram atšķirīga viedokļa paudējam, šodien vairāk vēlēsies vienkārši dalīties ar...
Foto:De-mmim.blogspot.com

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 13. jūnijs

  Pirms uzsāc oponēt kāda izteiktajam viedoklim, padomā divreiz, vai tiešām tas ir nepieciešams un būs...
pixshark.com

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 14.-20. jūnijs

  Jūnijs rit pilnā sparā! Daba jau teju sasniegusi savu pilnbriedu - viss zied un zaļo!...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 12. jūnijs

  Visai lielu iespaidu šī brīža zvaigžņu stāvoklis atstās uz tiem, kuri paši par sevi jau...

Mājai un Dārzam

Bricis neiepriecina – Latvijai tuvojas lielākais karstuma vilnis pēdējos gados

  Nedēļas nogalē sāksies lielākais karstuma vilnis pēdējos divos gados, sarunā ar raidījumu "Rīta Panorāma" pastāstīja...

Parādās jaunas ziņas par laiku tuvākajās dienās

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļus galvenokārt noteiks anticiklonu darbība - laiks būs lielākoties sauss un saulains,...
Publicitātes foto

Latvijai tuvojas karstuma vilnis – vai tveice saglabāsies arī Jāņos?

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā aplūkojis prognozes nākamajai nedēļai. "Nākamās nedēļas otrajā pusē Latvijā sāksies...