Diena pēc dienas, nedēļa pēc nedēļas – laiks aizvien vairāk mūs pietuvina augustam. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Ko tās sola tieši tev šajās dienās? To uzzināsi nedēļas horoskopā!

 

 

Auns

Šī nedēļa būs īpaši svarīga Aunu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem. Gaidāms, ka tev nāksies pieņemt svarīgus lēmumus, kas saistīti ar naudu vai finanšu dokumentiem. Šī solās arī būt labvēlīga nedēļa juridiskajās lietās Aunu sievietēm. Iespējams, tiksi iesaistīts svarīgā notikumā, kas saistīts ar tēvu, vectēvu vai citu vīrieti tavā ģimenē. Lieliski piemērots mirklis, lai uzsāktu kopdzīvi vai stātos laulībā Aunu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem. Dažādas ierīces var palīdzēt atrisināt notikumus, jo īpaši finansiāla rakstura. Šonedēļ ieteicams doties uz priekšu, izmantot tikšanās vai sarunas, kas saistītas ar naudu un taviem nākotnes plāniem.

 

 

Vērsis

Šonedēļ būs daudz tikšanos un komunikācijas ar dažādiem cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Tas nozīmē, ka būs arī jaunas iepazīšanās, kas varētu radīt sākumu jaukām attiecībām ar jauniem paziņām. Nāksies sastapties ar nopietnām bažām par to vai plānus būs iespējams īstenot tā, kā iepriekš tika cerēts. Priekpilnas ziņas saņemsi saistībā ar grūtniecību, dzemdībām, bērna panākumiem vai līdzīgām lietām. Šonedēļ daudzas Vēršu sievietes novērtēs vēlamo grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Šī nedēļa nebūs visai labvēlīga dažādiem ceļojumiem, jo, iespējams, vairāk radīsies dažādi šķēršļi, grūtības un sarežģījumi. Būs vilšanās, piemēram, neveiksmīgs ceļojums vai tāda, kas saistīta ar cilvēkiem no tālienes.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ var rasties konflikti, kas saistīti ar nekustamo īpašumu vai īpašuma objektu, kas ir kaut kādā veidā saistīts ar personu, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Izvairies no dažādiem pārsteidzīgiem lēmumiem vai pirkumiem. Centies domāt reāli par lietām, kas notiek ap tevi. Izvairies no vilinošiem piedāvājumiem, kas jau sākotnēji šķiet pārlieku neticami, vai vismaz pārlieku nepaļaujies uz tiem. Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst attiecībām ar cilvēkiem, jo šonedēļ būs lielāka iespēja dažādiem pārpratumiem un nesaskaņām. Negaidītas problēmas var gadīties ar kādu no tava draugu loka, kas tevi pārsteigs.

 

 

Vēzis

Šonedēļ būs interesanti jaunumi Vēžu vīriešiem attiecībā uz izglītību vai profesionālo attīstību. Būs jauna iespēja vai interesants plāns kopā ar cilvēku, kurš dzimis Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē. Tas, ka tev būs nepietiekami daudz romantikas, mīlestības un ar to saistītu emociju, būs pietiekams iemesls domāt par dažādām lietām. Diemžēl dažas attiecības būs pakļautas problēmām tieši tādēļ, ka nespēsi saprasties ar cilvēkiem, iespējams, jūsu savstarpējās jūtas nebūs vienlīdzīgas. Jaunām Vēžu sievietēm nebūs lielu cerību uz materiāliem ienākumiem vai citiem finansiāliem panākumiem. Esi gudrs, apdomīgs un vienkāršs.

 

 

Lauva

Dažām Lauvām, iespējams, nāksies doties ceļojumā, kas saistīts ar ārstēšanu, fizioterapiju vai mīļotā cilvēka veselības aprūpi. Ja gaidi naudu no kādas tālākas vietas, iespējams, šobrīd radīsies spriedze saistībā ar tās saņemšanu. Būs tikšanās ar cilvēkiem, kuriem i radušās nopietnas problēmas vai nepatikšanas. Iespējams, radīsies kāds nepatīkams notikums saistībā ar taviem draugiem, radiniekiem, kaimiņiem vai paziņām. Izvairies no konfliktiem un strīdiem, jo īpaši ar cilvēkiem, kuri dzimuši Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmē. Vairumā gadījumu šādās situācijās tu gūsi emocionālas brūces, ko nebūs tik viegli sadziedēt.

 

 

Jaunava

Nepatikšanas savā darba vietā šonedēļ kļūs par iemeslu, lai pieņemtu dažus drosmīgus lēmumus, lai aizkavētu kādas sarunas vai izmaiņas. Lai arī notiks kas patīkams profesionālajā ziņā, tomēr joprojām varētu gadīties dažādas nepatikšanas vai konfrontācijas ar nepatīkamiem cilvēkiem. Tevi gaida ciemos vai arī cer sagaidīt tavu zvanu kāda sieviete, kura atrodas tālienē. Jaunavu sievietēm vecumā virs 35 gadiem nevajadzētu šonedēļ pakļauties lielām cerībām. Lietas šajā laikā attīstīsies neatkarīgi no tavām vēlmēm. Iespējams, saņemsi daudz jaunu ziņu vai priekšlikumu, kas liks uztraukties par tavām mājām vai ģimenes dzīvi.

 

 

Svari

Šonedēļ, iespējams, sagaidīsi kādu pārsteigumu, kas saistīts ar bērniem. Jaunumi no tuvienes un tālienes var būt saistīti ar bērna piedzimšanu, svinībām tam par godu vai kādu citu saviesīgu pasākumu. Dažos gadījumos ir iespējams, ka Svaru sievietes uzzinās par neplānotu grūtniecību. Kopumā šī nedēļa tev solās būt visai dīvaina. Dažādos veidos sajauksies pagātne ar nākotni, dodot tev labāko veidu, kā virzīties uz priekšu. Nebaidies no tā, ko liktenis tev šonedēļ piedāvās. Nemeklē pārsteidzīgas atbildes uz jautājumiem, kas patiesībā var tikt atbildēti tikai nākotnē. Nāksies nokārtot finanšu attiecības ar kādu cilvēku no sava draugu loka. Var gadīties, ka saņemsi naudu, kas dažādu iemeslu dēļ kavējusies.

 

 

Skorpions

Šonedēļ jaunām Skorpionu sievietēm būs liela iespēja baudīt negaidītu iepirkšanos vai dāvanu. Tev būs iemesls personīgām svinībām, kas saistītas ar kādu īpašu cilvēku vai panākumiem, ko esi guvis tu pats. Saņemsi uzaicinājumu uz pasākumu par godu meitenei vai jaunai sievietei. Skorpionu vīriešiem šī būs svarīga nedēļa, ko nevajadzētu izšķērdēt nelietderīgām lietām vai pārlieku lielai slinkošanai. Izmanto katru iespēju vai ierosinājumu meklēt to, kas ir vajadzīgs, runāt ar cilvēkiem, kam ir lielāka pieredze un līdzīgi. Labvēlīga nedēļa naudas saņemšanai, ar ko lieliski varēsi papildināt ģimenes budžetu. Liela iespējamība, ka saņemsi naudu no personas, kura dzimusi Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ varētu neveikties kā cerēts lietās, kas saistītas ar dažādiem dokumentiem, līgumiem un vienošanām. Iespējams, nāksies apmeklēt kādu vietu, kur uzzināsi ne visai patīkamus jaunumus. Var gadīties, ka radīsies nesaskaņas mīlas dzīvē, un tu sapratīsi, ka ir pēdējais mirklis kaut ko mainīt savās attiecībās. Neatstāj šīs problēmas bez ievērības, ja vien nevēlies palikt viens. Iespējams, iegūsi jaunus paziņas, kuri dzimuši Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmē. Iespējams, ļoti ātri radīsies emocionāla saikne ar šo personu.

 

 

Mežāzis

Šonedēļ sagaidi konfliktus vai spriedzes situācijas, kas būs saistītas ar naudu. Lai kas arī tā būtu par problēmu, tā sākusies jau pirms kāda laika, nevis tagad. Lēmums lietām ļaut nokārtoties pašām šoreiz nebūs pareizākais. Šonedēļ izvairies aizdot vai aizņemties naudu. Gaismā var nākt kāda par 35 gadiem vecāka vīrieša meli. Jaunām, nepieredzējušām sievietēm attiecībās ļoti jāuzmanās, īpaši, ja partneris ir vecāks. Negaidīts ieguvums, dāvana, balva var tevi iepriecināt. Netērē laiku un naudu, lai meklētu lietas, kuras jau atrodas tev blakus.

 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ vajadzēs doties palīgā draugiem, kuri iekļuvuši nopietnās problēmās, vai ir bažas, ka tas tā varētu notikt. Tas būs saistīts ar kādu gaidāmu notikumu viņu dzīvēs. Labvēlīga nedēļa jauniem draugiem vai kontaktiem, kas nākotnē var izrādīties ārkārtīgi nozīmīgi un veiksmīgi tev. Kādam tavā draugu lokā būs vajadzīga mediķu palīdzība, bet viss atrisināsies veiksmīgi. Šī nedēļa būs ļoti veiksmīga taviem radiniekiem, kuri dzimuši Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmēs. Labvēlīgs laiks laulībām un dažādiem ar ģimeni saistītiem pasākumiem. Sievietēm virs 35 lielisks brīdis, lai sakārtotu ar finansēm saistītus jautājumus. Gaidāms kāds notikums, kas būs saistīts ar sievieti, kura dzīvo tev ļoti tuvu vai pat kopā ar tevi.

 

 

Zivis

Šonedēļ gaidāms kāds priecīgs notikums, kas būs saistīts ar kādu tev tuvu bērnu vai jaunu cilvēku. Šonedēļ sagaidi arī ziņas un notikumus, kuri būs saistīti ar mammām, bērna dzimšanu vai dzimšanas dienām. Saruna ar bērnu tevi priecēs. Vīriešiem un zēniem, kuri dzimuši Zivs zīmē, šī nedēļa var izrādīties sarežģītāka kā iepriekš gaidīts. Neieslīgsti pašapmierinātībā, neuzdrīksties būt rupjš vai augstprātīgs pret saviem mīļajiem. Izvairies no riskantām, nezināmām un nedrošām vietām un situācijām, pārlieku daudz sporta arī var kaitēt tavai veselībai. Vīriešiem iespējams kāds negaidīts brauciens vai pat dzīvesvietas maiņa. Labvēlīga nedēļa ceļojumam, kas izplānots jau iepriekš. Panākumi garantēti, ja sadarbojies ar cilvēkiem vai uzņēmumiem no ārvalstīm.

 

 

Lai tev brīnumjauku mirkļu piepildīta šī nedēļa!

 

Sabiedrība

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...

Porziņģi uz ielas sajauc ar citu slavenu mūsu basketbolistu – Kristaps atbildi parādā nepaliek!

  STV šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Felipe dalās ar Spānijā piedzīvoto amizanto situāciju, kad vietējie...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...

Mammas apciemojuma laikā Magonei ļoti nepatīkams atklājums

  Bitīt matos, pastarā dozīt – te tak zobus var pazaudēt! Tā par ceļa posmu Priekulē,...

Kaspars ir nelokāms, Olgas atvašu sapnim nebūs lemts piepildīties

  Nē, nebūs, vispirms parūpējieties par sev! Un nestāstiet, ka jūs trīs reizes dienā vedīsiet suni...

Rēzeknieši izdomājuši, kā cīnīties ar rekordaugsto siltuma cenu, tomēr rodas jauni šķēršļi – VIDEO

  Rekordaugsta siltumenerģijas tarifa dēļ lielākā daļa rēzekniešu jau gandrīz mēnesi iztiek bez karstā ūdens. Mēģinot...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 23. maijs

  Auns Šī diena lielas izmaiņas tavā dzīvē neatnesīs. Vienīgais svarīgais notikums norisināsies vēlā vakarā. Kādā no...
Foto:Unsplash.com/Stefan Steinbauer/CC

Tavs horoskops veiksmīgai nedēļai: 23.-29. maijs

  Palūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas, lai uzzinātu, ko tās maija pēdējai pilnajai nedēļai sola...
Foto:Pexels.com/Tarek Ansary/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 22. maijs

  Auns Šodien ieteicams atturēties no ģenerāltīrīšanas veikšanas. Pat, ja to iesāksi, dažādu iemeslu dēļ pabeigt to...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 21. maijs

  Auns Šajā dienā pastāv liels risks sasirgt ar angīnu vai citu respiratoro orgānu saslimšanu. Lai no...
Foto:Flickr.com/Nomad YC /CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 20. maijs

  Auns Šodien būsi pārlieku runīgs. Ja tev tuvumā pagadīsies kāds „spiegs”, viņam pavisam noteikti izdosies savākt...

Tavs HOROSKOPS veiksmīgam JŪNIJAM

Kādi notikumu un dzīves pavērsieni jūnijā sagaida tieši tevi, uzzini šī mēneša horoskopā!   Auns Pagājušajā mēnesī tev,...

Mājai un Dārzam

Diemžēl sinoptiķiem nav patīkamu ziņu par laiku turpmāk

  Jaunās darba nedēļas sākumā laiks būs sauss un saulains. Sākot no trešdienas, pietuvojoties ciklonam no...
Foto:Pexels.com/CC

Sinoptiķiem ir pilnīgi jaunas ziņas par laiku nogalē un nākamnedēļ – prognoze 7 dienām!

  Nedēļas izskaņā debesis būs apmākušās, lielā daļā valsts teritorijas ir gaidāmas lietusgāzes, vietām tās būs...

Pastāsta par laiku tuvākajās dienās; nepatīkamas ziņas par tālāko

  Sinoptiķis Jānis Trallis savā "Twitter" kontā īsi ieskicējis prognozes par laiku šajā nedēļas nogalē un...