Diena pēc dienas, nedēļa pēc nedēļas – laiks aizvien vairāk mūs pietuvina augustam. Nāc, aplūko, kā izkārtojušās zvaigznes un planētas. Ko tās sola tieši tev šajās dienās? To uzzināsi nedēļas horoskopā!

 

 

Auns

Šī nedēļa būs īpaši svarīga Aunu sievietēm, kuras ir vecākas par 35 gadiem. Gaidāms, ka tev nāksies pieņemt svarīgus lēmumus, kas saistīti ar naudu vai finanšu dokumentiem. Šī solās arī būt labvēlīga nedēļa juridiskajās lietās Aunu sievietēm. Iespējams, tiksi iesaistīts svarīgā notikumā, kas saistīts ar tēvu, vectēvu vai citu vīrieti tavā ģimenē. Lieliski piemērots mirklis, lai uzsāktu kopdzīvi vai stātos laulībā Aunu vīriešiem, kuri ir vecāki par 35 gadiem. Dažādas ierīces var palīdzēt atrisināt notikumus, jo īpaši finansiāla rakstura. Šonedēļ ieteicams doties uz priekšu, izmantot tikšanās vai sarunas, kas saistītas ar naudu un taviem nākotnes plāniem.

 

 

Vērsis

Šonedēļ būs daudz tikšanos un komunikācijas ar dažādiem cilvēkiem no tuvienes un tālienes. Tas nozīmē, ka būs arī jaunas iepazīšanās, kas varētu radīt sākumu jaukām attiecībām ar jauniem paziņām. Nāksies sastapties ar nopietnām bažām par to vai plānus būs iespējams īstenot tā, kā iepriekš tika cerēts. Priekpilnas ziņas saņemsi saistībā ar grūtniecību, dzemdībām, bērna panākumiem vai līdzīgām lietām. Šonedēļ daudzas Vēršu sievietes novērtēs vēlamo grūtniecību vai bērna piedzimšanu. Šī nedēļa nebūs visai labvēlīga dažādiem ceļojumiem, jo, iespējams, vairāk radīsies dažādi šķēršļi, grūtības un sarežģījumi. Būs vilšanās, piemēram, neveiksmīgs ceļojums vai tāda, kas saistīta ar cilvēkiem no tālienes.

 

 

Dvīņi

Šonedēļ var rasties konflikti, kas saistīti ar nekustamo īpašumu vai īpašuma objektu, kas ir kaut kādā veidā saistīts ar personu, kura dzimusi Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmē. Izvairies no dažādiem pārsteidzīgiem lēmumiem vai pirkumiem. Centies domāt reāli par lietām, kas notiek ap tevi. Izvairies no vilinošiem piedāvājumiem, kas jau sākotnēji šķiet pārlieku neticami, vai vismaz pārlieku nepaļaujies uz tiem. Īpašu uzmanību vajadzētu pievērst attiecībām ar cilvēkiem, jo šonedēļ būs lielāka iespēja dažādiem pārpratumiem un nesaskaņām. Negaidītas problēmas var gadīties ar kādu no tava draugu loka, kas tevi pārsteigs.

 

 

Vēzis

Šonedēļ būs interesanti jaunumi Vēžu vīriešiem attiecībā uz izglītību vai profesionālo attīstību. Būs jauna iespēja vai interesants plāns kopā ar cilvēku, kurš dzimis Mežāža, Vērša vai Jaunavas zīmē. Tas, ka tev būs nepietiekami daudz romantikas, mīlestības un ar to saistītu emociju, būs pietiekams iemesls domāt par dažādām lietām. Diemžēl dažas attiecības būs pakļautas problēmām tieši tādēļ, ka nespēsi saprasties ar cilvēkiem, iespējams, jūsu savstarpējās jūtas nebūs vienlīdzīgas. Jaunām Vēžu sievietēm nebūs lielu cerību uz materiāliem ienākumiem vai citiem finansiāliem panākumiem. Esi gudrs, apdomīgs un vienkāršs.

 

 

Lauva

Dažām Lauvām, iespējams, nāksies doties ceļojumā, kas saistīts ar ārstēšanu, fizioterapiju vai mīļotā cilvēka veselības aprūpi. Ja gaidi naudu no kādas tālākas vietas, iespējams, šobrīd radīsies spriedze saistībā ar tās saņemšanu. Būs tikšanās ar cilvēkiem, kuriem i radušās nopietnas problēmas vai nepatikšanas. Iespējams, radīsies kāds nepatīkams notikums saistībā ar taviem draugiem, radiniekiem, kaimiņiem vai paziņām. Izvairies no konfliktiem un strīdiem, jo īpaši ar cilvēkiem, kuri dzimuši Mežāža, Jaunavas vai Vērša zīmē. Vairumā gadījumu šādās situācijās tu gūsi emocionālas brūces, ko nebūs tik viegli sadziedēt.

 

 

Jaunava

Nepatikšanas savā darba vietā šonedēļ kļūs par iemeslu, lai pieņemtu dažus drosmīgus lēmumus, lai aizkavētu kādas sarunas vai izmaiņas. Lai arī notiks kas patīkams profesionālajā ziņā, tomēr joprojām varētu gadīties dažādas nepatikšanas vai konfrontācijas ar nepatīkamiem cilvēkiem. Tevi gaida ciemos vai arī cer sagaidīt tavu zvanu kāda sieviete, kura atrodas tālienē. Jaunavu sievietēm vecumā virs 35 gadiem nevajadzētu šonedēļ pakļauties lielām cerībām. Lietas šajā laikā attīstīsies neatkarīgi no tavām vēlmēm. Iespējams, saņemsi daudz jaunu ziņu vai priekšlikumu, kas liks uztraukties par tavām mājām vai ģimenes dzīvi.

 

 

Svari

Šonedēļ, iespējams, sagaidīsi kādu pārsteigumu, kas saistīts ar bērniem. Jaunumi no tuvienes un tālienes var būt saistīti ar bērna piedzimšanu, svinībām tam par godu vai kādu citu saviesīgu pasākumu. Dažos gadījumos ir iespējams, ka Svaru sievietes uzzinās par neplānotu grūtniecību. Kopumā šī nedēļa tev solās būt visai dīvaina. Dažādos veidos sajauksies pagātne ar nākotni, dodot tev labāko veidu, kā virzīties uz priekšu. Nebaidies no tā, ko liktenis tev šonedēļ piedāvās. Nemeklē pārsteidzīgas atbildes uz jautājumiem, kas patiesībā var tikt atbildēti tikai nākotnē. Nāksies nokārtot finanšu attiecības ar kādu cilvēku no sava draugu loka. Var gadīties, ka saņemsi naudu, kas dažādu iemeslu dēļ kavējusies.

 

 

Skorpions

Šonedēļ jaunām Skorpionu sievietēm būs liela iespēja baudīt negaidītu iepirkšanos vai dāvanu. Tev būs iemesls personīgām svinībām, kas saistītas ar kādu īpašu cilvēku vai panākumiem, ko esi guvis tu pats. Saņemsi uzaicinājumu uz pasākumu par godu meitenei vai jaunai sievietei. Skorpionu vīriešiem šī būs svarīga nedēļa, ko nevajadzētu izšķērdēt nelietderīgām lietām vai pārlieku lielai slinkošanai. Izmanto katru iespēju vai ierosinājumu meklēt to, kas ir vajadzīgs, runāt ar cilvēkiem, kam ir lielāka pieredze un līdzīgi. Labvēlīga nedēļa naudas saņemšanai, ar ko lieliski varēsi papildināt ģimenes budžetu. Liela iespējamība, ka saņemsi naudu no personas, kura dzimusi Zivju, Vēža vai Skorpiona zīmē.

 

 

Strēlnieks

Šonedēļ varētu neveikties kā cerēts lietās, kas saistītas ar dažādiem dokumentiem, līgumiem un vienošanām. Iespējams, nāksies apmeklēt kādu vietu, kur uzzināsi ne visai patīkamus jaunumus. Var gadīties, ka radīsies nesaskaņas mīlas dzīvē, un tu sapratīsi, ka ir pēdējais mirklis kaut ko mainīt savās attiecībās. Neatstāj šīs problēmas bez ievērības, ja vien nevēlies palikt viens. Iespējams, iegūsi jaunus paziņas, kuri dzimuši Vērša, Mežāža vai Jaunavas zīmē. Iespējams, ļoti ātri radīsies emocionāla saikne ar šo personu.

 

 

Mežāzis

Šonedēļ sagaidi konfliktus vai spriedzes situācijas, kas būs saistītas ar naudu. Lai kas arī tā būtu par problēmu, tā sākusies jau pirms kāda laika, nevis tagad. Lēmums lietām ļaut nokārtoties pašām šoreiz nebūs pareizākais. Šonedēļ izvairies aizdot vai aizņemties naudu. Gaismā var nākt kāda par 35 gadiem vecāka vīrieša meli. Jaunām, nepieredzējušām sievietēm attiecībās ļoti jāuzmanās, īpaši, ja partneris ir vecāks. Negaidīts ieguvums, dāvana, balva var tevi iepriecināt. Netērē laiku un naudu, lai meklētu lietas, kuras jau atrodas tev blakus.

 

 

Ūdensvīrs

Šonedēļ vajadzēs doties palīgā draugiem, kuri iekļuvuši nopietnās problēmās, vai ir bažas, ka tas tā varētu notikt. Tas būs saistīts ar kādu gaidāmu notikumu viņu dzīvēs. Labvēlīga nedēļa jauniem draugiem vai kontaktiem, kas nākotnē var izrādīties ārkārtīgi nozīmīgi un veiksmīgi tev. Kādam tavā draugu lokā būs vajadzīga mediķu palīdzība, bet viss atrisināsies veiksmīgi. Šī nedēļa būs ļoti veiksmīga taviem radiniekiem, kuri dzimuši Dvīņu, Svaru vai Ūdensvīra zīmēs. Labvēlīgs laiks laulībām un dažādiem ar ģimeni saistītiem pasākumiem. Sievietēm virs 35 lielisks brīdis, lai sakārtotu ar finansēm saistītus jautājumus. Gaidāms kāds notikums, kas būs saistīts ar sievieti, kura dzīvo tev ļoti tuvu vai pat kopā ar tevi.

 

 

Zivis

Šonedēļ gaidāms kāds priecīgs notikums, kas būs saistīts ar kādu tev tuvu bērnu vai jaunu cilvēku. Šonedēļ sagaidi arī ziņas un notikumus, kuri būs saistīti ar mammām, bērna dzimšanu vai dzimšanas dienām. Saruna ar bērnu tevi priecēs. Vīriešiem un zēniem, kuri dzimuši Zivs zīmē, šī nedēļa var izrādīties sarežģītāka kā iepriekš gaidīts. Neieslīgsti pašapmierinātībā, neuzdrīksties būt rupjš vai augstprātīgs pret saviem mīļajiem. Izvairies no riskantām, nezināmām un nedrošām vietām un situācijām, pārlieku daudz sporta arī var kaitēt tavai veselībai. Vīriešiem iespējams kāds negaidīts brauciens vai pat dzīvesvietas maiņa. Labvēlīga nedēļa ceļojumam, kas izplānots jau iepriekš. Panākumi garantēti, ja sadarbojies ar cilvēkiem vai uzņēmumiem no ārvalstīm.

 

 

Lai tev brīnumjauku mirkļu piepildīta šī nedēļa!

 

Sabiedrība

Sēru vēsts: Pāragri mūžībā devies Latvijas Nacionālās operas solists Romāns Poļisadovs

  Mūžībā devies operas solists Romāns Poļisadovs (22.04.1964 – 06.05.2021). Latvijas Nacionālā opera un balets izsaka...

Tukuma traģēdija: Normunds, iespējams, novests līdz pašnāvībai

  Saistībā ar traģisko notikumu Tukumā, kas notika šī gada 23. aprīlī, kriminālprocess ir kvalificēts pēc...

Otrdien vēl 358 Covid-19 gadījumi un 7 mirušie, slimnīcās 689 cilvēki

  Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) trešdien vēsta, ka aizvadītajā diennaktī konstatēti vēl 358 jauni...

Skrienoties ar moci, “Audi” vadītājs Latgalē piedzīvo smagu avāriju – VIDEO

  Smagu avāriju Preiļos piedzīvojis kāds "Audi" vadītājs, kurš, cenšoties tikt līdzi motociklam, līkumā nesavaldīja spēkratu...

Ļoti smagā BMW avārijā Pierīgā nopietni cietusi jauna meitene – VIDEO

  Kā vēsta TV3 raidījums "Degpunktā", 2. maija naktī Ķekavā, Gaismas ielā, smagi avarējusi BMW markas...

Kanādas karavīrs 2,5 gadu laikā latviešu valodu apguvis perfekti – VIDEO

  LTV "Rīta Panorāma" piedāvā sarunu ar Kanādas karavīru Stīvu Rebeiro, kurš divarpus gadu laikā, kopš...

Horoskopi un Testi

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 6. maijs

  Auns Auni ir drosmīgi un enerģiski cilvēki, kuri no pašreizējā zvaigžņu stāvokļa ņems visu, ko var...
Foto:Flickr.com/Latvijas armija/CC

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 5. maijs

  Lai arī lielākā daļa cilvēku jutīsies stipri iedvesmoti darbam (un arī lieliski paveiks savus plānus),...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 4. maijs

Dienas pirmā puse solās būt diezgan nelabvēlīga īsiem izbraucieniem. Biznesa komunikācija nenoritēs gludi. Tevi var...

Šīs ir piecas bīstamākās horoskopa zīmes

Lūk, šīs zodiaka zīmes nevajadzētu izprovocēt, jo tās dusmu lēkmē var kļūt nekontrolējamas un ticams,...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 3. maijs

Dari, ko uzskati par nepieciešamu darīt, lai pasaule kļūtu labāka, kā arī iedvesmo arī citus...

Tavs horoskops veiksmīgai dienai – 2. maijs

  Auns Auna zīmē dzimušajiem dzīve rit lielā, noteiktā tempā un tiem šobrīd ir daudz kopīga ar...

Mājai un Dārzam

Parādās pilnīgi jauna prognoze par laiku nākamnedēļ

  Kā savā "Twitter" kontā vēsta sinoptiķis Jānis Trallis, nākamnedēļ Latvijā gaidāma ievērojama laika maiņa. "Nu jau...

Izskan nepatīkamas ziņas par laiku maija pirmajā nedēļā – prognoze 7 dienām

  Tuvākajā nedēļā laika apstākļus galvenokārt noteiks ciklonu darbība, tādēļ daudzviet, jo īpaši nedēļas sākumā, ir...

Ar brīdinājumu klajā nācis sinoptiķis Toms Bricis – VIDEO

  "Uzmanību! Pirmdien, 3. maijā, Latvijas centrālajā un austrumu daļā gaidāmi ilgstoši un brīžiem stipri nokrišņi...